Sadam Sulley - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Kozaka i Sulleya

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sadam Sulley nie zwalnia tempa. W swoim drugim występie w barwach Zemplina wpisał się na listę strzelców i to aż dwukrotnie dając swej ekipie zwycięstwo. Na zapleczu ekstraklasy do siatki trafił Miłosz Kozak w potyczce z Pogonią Siedlce, w której zagrał Jakub Szrek. Trio wypożyczonych do Zagłębia Sosnowiec zanotowało pełne 90 minut w przegranej rywalizacji z Chojniczanką Chojnice.
Konrad Michalak (Wisła Płock) - do 75. minuty w wygranym 3-1 meczu z Pogonią Szczecin
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - od 46. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Zagłębiem Lubin

I liga
Pogoń Siedlce
Adrian Małachowski – nie grał w przegranym 0-2 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Jakub Szrek – 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Zagłębie Sosnowiec
Rafał Makowski - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Chojniczanką Chojnice
Tomasz Nawotka - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Chojniczanką Chojnice
Vamara Sanogo - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Chojniczanką Chojnice. Ukarany żółtą kartką.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Górnikiem Łęczna
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – do 90. minuty w wygranym 2-0 meczu z Pogonią Siedlce
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Bytovią Bytów
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z GKS Katowice
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - do 46. minuty w wygranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - poza kadrą meczową w wygranym 2-1 meczu z FK Senica.
Sadam Sulley - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z FK Senica. Strzelec obu bramek dla Zemplina w 25. (1-0) i 75. minucie (2-1).

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - w środę zagrał od 59. do 90. minuty w przegranym 0-1 meczu z Barceloną w ramach UEFA Youth League. Ukarany dwiema żółtymi kartkami musiał opuścić plac gry. W sobotę Juventus Primavera zremisował na wyjeździe z Genoą.