Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 20 września 2017 r. godz. 17:21

Kilku piłkarzy Legii zwolniło Magierę?

Woytek, źródło: sport.pl

"Jak już wszystko zj...liście, to Magierę zwolniliście" - niosło się z Żylety po ostatnim meczu Legii przy Łazienkowskiej. Wygląda na to, że śpiewy kibiców nie były bezpodstawne. Sport.pl poinformował, że kilku zawodników miało zastrzeżenia do pracy z Jackiem Magierą i udało się ze skargą do prezesa klubu.

"Jeszcze nigdy nie pracowałem z tak słabym trenerem. Ta szatnia za nim nie pójdzie - takie zdanie o Jacku Magierze mieli niektórzy jego zawodnicy." - czytamy na sport.pl. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że był to przede wszystkim Michał Pazdan, ale także Krzysztof Mączyński, Dominik Nagy i Artur Jędrzejczyk.

Po zmianie szkoleniowca prezes Legii wypowiadał się, że zawodnicy nie chcieli umierać za trenera. Mimo to dla zdecydowanej większości zwolnienie Magiery było szokiem. Były trener Legii wie, którzy piłkarze go zawiedli. Według informacji sport.pl jeszcze przed odpadnięciem z Ligi Europy w gabinetach klubu trwały rozmowy o sztabie szkoleniowym i zaczęto rozważać zatrudnienie m.in. nowego specjalisty od przygotowania fizycznego.

Cały artykuł możecie przeczytać tutaj.

Kilka minut po opublikowaniu artykułu do sprawy odniósł się prezes Legii Dariusz Mioduski:



Aktualizacja: 19:16 - Oświadczenie piłkarzy Legii w sprawie publikacji Sport.pl [źródło: legia.com]

Jesteśmy oburzeni artykułem, który ukazał się na portalu Sport.pl "Strzał w plecy, czyli jak piłkarze Legii doprowadzili do zwolnienia trenera Magiery?". Nie ma on nic wspólnego z prawdą i rzetelnością dziennikarską.

Stanowczo dementujemy informacje zawarte w artykule, które są nieprawdziwe i szkodzą Legii Warszawa. Nikt z nas w żadnej z rozmów z Prezesem Dariuszem Mioduskim nie podważał kompetencji Trenera Jacka Magiery.

Nie pozwolimy na szkalowanie dobrego imienia Legii i nas, zawodników. Oczekujemy jednoznacznego sprostowania nieprawdziwych informacji zawartych w artykule.

Artur Jędrzejczyk (kapitan drużyny)
Michał Pazdan
Krzysztof Mączyński
Dominik Nagy



Komentarze: (121)

Mietek, 20.09.2017 17:29:51 - *.play-internet.pl

Jedrzejczyk gwiazdor za 2 grosze,ale 200 tysięcy drewniakowi nie przeszkadza pobierać.

PAZDAN, 20.09.2017 17:32:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pazdan, który myśli tylko o wyjeździe - słyszymy to od 3 okienek - bierze się za skargi na trenerów? Albo ten gówniarz z Węgier? O Jedzy nie wspomnę, nikt chyba ostatnio tak nie irytuje. na zgrupowaniach kadry robi z siebie błazna, a na boisko lepiej nie jest...

Bartek, 20.09.2017 17:32:25 - *.play-internet.pl

Tydzien przed zwolnieniem Magiery mowiles ze to trener na lata. Pie... klamca

Jtc, 20.09.2017 17:33:00 - *.play-internet.pl

Dalej śpiewajmy, klaszczmy, tańczmy labada dla tych wielkich wojowników.... Ludzie, to jest poniżej wszelkiej krytyki i godności. Jeżeli jest to faktycznie prawda, to nie wyobrażam sobie, żeby coś takiego przeszło bez stanowczej reakcji trybun, a ta "szajka" nie miała grubo pojechane i to nie jednorazowo.

Groch, 20.09.2017 17:34:02 - *.play-internet.pl

Pełne poparcie dla piłkarzy ! Tak słabego trenera nie mieliśmy od dawien dawna, markę wyrobił mu Vadis,a jak odszedł skończył się Magic i zaczął Tragic. Niestety zbyt dużo osób ceni Magiere tylko za to że grał w Legii. Zobaczmy jak sobie poradzi teraz w Bruk Becie. W każdym razie w Legii sie skompromitował ,Jodlowiec na skrzydle,gra z kontry na własnym stadionie. Takiego gowna Legia jesZcze nie grała jak za Magiery

dziekan , 20.09.2017 17:37:26 - *.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To że Magiera był słabym trenerem to prawda ale zrobił rzecz nie możliwą a mianowicie odpad z pucharów z najslabszymi drużynami tak więc o co to całe zamieszanie grali padline i dopiero po czasie się okaże kto miał rację .

grzesiek, 20.09.2017 17:38:13 - *.centertel.pl

Pazdek Jedza Maczynski czyli moim zdaniem jedni z najmniej charakternych pilkarzy w Legii. Mam nadzieje ze niedlugo Nawalka odsunie was z reprezentacji.

Wierzacy, 20.09.2017 17:39:49 - *.centertel.pl

Wierze ze jedza jest w to zamieszany. On przyszedl dla hobby z gigantyczns pensja..niby smieszek

Legia⚽️News , 20.09.2017 17:41:01 - *.123

Pazdan I Jêdza pomogli odejšć Magierze !

k., 20.09.2017 17:41:03 - *.poczta-polska.pl

Jeśli to prawda to wypad.

eLka, 20.09.2017 17:41:56 - *.opera-mini.net

Konfabulacje gazetki i tyle.

jakmakiem , 20.09.2017 17:43:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jędrzejczyk to jest jakiś dramat. Może na środku obrony grałby lepiej. Na skrzydle z przodu nic nie daje - wolny, bez dryblingu... Beres dawał dużo lepsze perspektywy.

..., 20.09.2017 17:43:44 - *.play-internet.pl

A co na tweeeterze miał prezes Legii napisać...???
Śmiech. Kolejny klub, gdzie najemnicy zwalniają trenera.

gazza, 20.09.2017 17:44:17 - *.adsl.inetia.pl

A kto mnie przeprosi za te obrażanie i szykany, jak pisałem że piłkarze grali przeciw trenerowi prezesowi i kibicom ???
Przecież pisałem i widziałem to , że piłkarze specjalnie odpadli z Kazachami i z Mołdawią !

, 20.09.2017 17:46:11 - *.dynamic.chello.pl

Nie róbcie z magiery wielkiego trenera męczennika. To on przygotował drużynę w wakacje i to on odpadł z szeryfem, astana, dostał bęcki w superpucharze, dziękował za naukę po bęckach z górnikiem koroną i co ciekawe bęcki od Niecieczy którą wygrała jeden ! mecz właśnie z Legia i po żenującej postawie właśnie wywalili rumaka

bolo cfel, 20.09.2017 17:48:44 - *.dynamic.mm.pl

frajery

Obiektyw , 20.09.2017 17:51:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pajace, powinni mieć jechane

Bart, 20.09.2017 17:52:09 - *.dynamic.chello.pl

Z pewnych sprawdzonych źródeł wiem i już o tym pisałem, że w takim samym tonie o Magierze wypowiadali się Niko, Prjović i Vadis. I to było głównym powodem odejścia z Legii, mimo że klub obiecywał im podwyżki. Nie chcieli pracować z Magierą bo ich olewał, nie rozmawiał, nie słuchał uwag, spostrzeżeń, propozycji zmian w taktyce, uważał się za nieomylnego, do tego faworyzował swoich ulubieńców typu Kopczyński.
Gdyby trenerem był ktoś inny Prjović i Vadis zostaliby w Legii, a może i Niko...

Krytykant_Zawodiwiec, 20.09.2017 17:53:08 - *.static.ip.netia.com.pl

Bardzo lubię i szanuję Jacka Magierę ale wg mnie trenerem jest słabym i z całym szacunkiem kariery w tym zawodzie nie zrobi. Na pewno nie na poziomie Legii. Pokazała to wiosna zeszłego sezonu. Gdyby został dłużej tym gorzej dla niego rozstanie byłoby boleśniejsze. Pozbycie się Czerczesowa to był największy błąd ostatnich lat w obsadzie trenera.

Dziwne czasy, 20.09.2017 17:54:27 - *.warszawa.vectranet.pl

Wow, niesamowite.
Internetowi napinacze, cisną po piłkarzach bo przeczytali artykuł "dziennikarzy" tuby z Agory po której tak cisną...
To czy ten artykuł jest cokolwiek wart, zobaczę 01.01.2018, mianowicie czy prezes pozbędzie się "bolków" ze swojego środowiska. A może "dziennikarz" który poczynił ten artykuł, nawet nie ruszył d**y z Czerskiej i postanowił pod kogoś to napisać, bo ci panowie na zbyt dociekliwych jeśli chodzi o Legię to nigdy nie byli.
Nie mniej jednak Magiera nie ma charakteru jak Stasiek czy Okuka.
Natomiast słaby trener nie odrobiłby takiej straty w naszej kopanej do lidera, nie zremisowałby z Realem, czy nie wygrał ze Sportingiem. Więc szacunek prawdziwego kibica mu się należy większy niż Pazdanowi, Nagyemu, czy panu Ofoe .

typek, 20.09.2017 17:54:27 - *.42

JE..NI

sen o, 20.09.2017 17:56:24 - *.dynamic.chello.pl

G.... Prawda i wszystko wiadomo. A swoją drogą wypowiedzi Krzepoty świadczą o jego kompetencji. Sztab kompletował Magiera czyli jeszcze Łuczywek i Kupiec.

Legion, 20.09.2017 17:59:19 - *.dynamic.chello.pl

Co do Magiery, to oczywiście, że był beznadziejnym trenerem. Jak w ogóle ktoś może wpaść na pomysł, aby Legia grając w polskiej lidze grała z kontry???? No przecież to jakiś kompletny absurd. Jeśli to prawda akurat z tymi konkretnymi zawodnikami, to Jędrzejczyk nie sam się weźmie za swoją grę, bo to co on gra od powrotu do Legii to jest jakiś żart, Nagy to dopiero co grał w trampkarzach więc niech on też tu nie cuduje i nie wypowiada się o trenerach bo w d.... był i g.... widział, a Mączyński to dopiero przyszedł i też bynajmniej nie zachwyca więc jakim prawem on w ogóle zabierał głos w tej sprawie?

do groch, 20.09.2017 17:59:33 - *.play-internet.pl

Teraz to slaby trener,a trzy miesiące temu na starowce pewnie najglosniej sie darles Jaceeeek Magieraaaaa

Bysior 140 kg, 20.09.2017 18:00:11 - *.dynamic.chello.pl

Jendziejciak sp####laj z Legii łachmyto, wkladzie do koszulki

Legionista, 20.09.2017 18:00:45 - *.226

Czyli około 4 piłkarzyków obaliło kolejnego trenera, a prezes ma gdzieś że to się dzieje... Jędza - nasz śmieszek, a na boisku pokazuje tyle że szkoda słów... Nie dziwię się że Ruskie go sprzedali za 1 mln euro... Może znowu jakiś agent zarobił... Pazdan- nasza gwiazda która by najlepiej wyjechała... Jeszcze się okaże że Magiera blokował jego transfer czy coś podobnego... Najlepiej dla niego i dla Legii jest żeby go sprzedać w zime.... Mąka- Wiślak pokazał "swoją" twarz... Bo co go kupili...Też powinien odejść... Nagy- Powinien mieć trochę pokory... Jedynie Nagy powinien pozostać... Reszta to niech do S.Czerczesowa jedzie...

Cik, 20.09.2017 18:01:41 - *.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A moze ktos nas napuszcza zeby zrobic miejsce dla nowych Chorwatow? A moze jak ferment to dziennikarze maja o czym pisac? Ja do wszystkiego podchodze krytycznie.

olew, 20.09.2017 18:03:41 - *.warszawa.vectranet.pl

To są nieistotne dzisiaj okoliczności. Mamy nowego trenera , jaki on będzie, czas okaże. Gra była taka, że P.Magiera musiał polecieć. Sezon jest stracony, bo mistrzostwo tak słabej ligi to żaden wynik. Trzeba grać w Europie, tam nie ma napinki na mecz z lechem (amicą ?), tam Pazdan jest traktowany normalnie, czyli wylatuje z boiska za chamstwo.Tam liczy się mecz a nie oprawa. Tam jest normalnie .

Bear, 20.09.2017 18:11:51 - *.100.ipv4.supernova.orange.pl

Proponuję żeby Pazdan, Mączyński, Nagy , Jędrzejczyk i cała reszta drużyny wzięła się za pracę.
Bo obecnie biorą gigantyczne pieniądze tylko za to że stawiają się na treningu i kopią piłkę.
Jak dla mnie jest to banda darmozjadów, nie oczekuję że piłkarze w dzisiejszych czasach będą utożsamiać się z klubem, ale przynajmniej będą podchodzić profesjonalnie do swoich obowiązków.
Na dzień dzisiejszy mam zero szacunku do tych panów biegających po boisku i udających że potrafią grać w piłkę.
Wstyd ! Gdzie wasza godność ? ambicja ?

Bidon, 20.09.2017 18:12:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak dla Mnie jest wlasnie odwrotnie niz teza na transparencie - on mial przekaz ze to wina 100 % pilkarzy a z artykulu w gazecie wynika jasno ze zawodnicy od jakiegos czasu nie byli w ogole przekonani do treningow czy taktyki i mowili o tym glosno prezesowi, zreszta jak sobie przypomne taktyke na mecz z Astana w Kazachstanie to jednak jestem w stanie przyznac racje pilkarzom . No i jeszcze liczba reprezentantow kraju w Naszym klubie to kolejny minus dla trenera. Dlatego nie wiem po co na sile przypominanie o tych transparentach ktorych i tak raczej nie popieraja kibice co widac po ilosci komentarzy negatywnych co do pracy JM.

grzesiek, 20.09.2017 18:15:13 - *.centertel.pl

No coz. Zmiana trenera nic nie da. Z nieciecza nie potrafilismy wygrac i za magiery i za hasiego i za czerczesowa i za berga. Takie kluby jak nieciecza na wlasnym stadionie sa za mocne dla nszych pilkarzy. Jak ktos uwazni oglada mecze Legii doskonale juz widzi co jest grane.
Teraz przed naszymi pilkarzami dwa mega wyzwania . Najblizsze juz w czwwrtek. Ruch zdzieszowice czeka.

@rek, 20.09.2017 18:16:04 - *.dynamic.chello.pl

Jak kilka dni temu pisałem, iż "na mieście" chodzą słuchy, iż kilku piłkarzy założyło pakę, aby zwolnić Magica, to paru z tutaj piszących dowalało mi na forum, iż "zmyślam"... Prawda jednak wychodzi na jaw, i to zaledwie już po kilku dniach... Osobiście nie popieram takowego zachowania zawodników, ale tak jak już pisałem od wielu m-cy na tym forum Magic jest zbyt słaby psychicznie i nie nadaje się na pierwszego trenera... Pozdro (L)

Groch, 20.09.2017 18:19:26 - *.play-internet.pl

Wracając do Mojej wypowiedzi i BrukBetu to jednak wezmą Bartoszka ,a nie Magierę, to chyba o czymś świadczy

no comments , 20.09.2017 18:19:42 - *.centertel.pl

Wyborcza to zapodała a wy łapiecie to jak pelikany pffffffffffffffff

Fanatyczny Shooter, 20.09.2017 18:20:54 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witam
Co chwilę zachodze tu i czytam te pozalsie Boże wasze komentarze.
Odniose się do pseudokibicow bo jak zauważyłem więcej tu takich a skąd takie spostrzeżenia a mianowicie że więcej komentarzy po porażkach niż po wygranych.
Ale do rzeczy dla mnie po tym artykule czas na zmiany nie gramy w pucharach więc sprzedajemy słabe i najlepiej zarabiającego Jedze
Michałka Biednego Pazdanka który ciągle chce odejść ale nikt bidulki nie chce pozbądź my się marudź Molea drewnianego chukwu sadiku i pasquato
Wolę Witeske Michalika czy Szymańskiego chłopaków co włożą serce i walkę dla Legii
Wsumie jeżeli mamy sprowadzać drewno z Europy czy z Afryki wolę naszych wychowanków
To co się dzieje to cyrk ale to wina prezesa piłkarzy wszystkich
Nie podoba mi się zachowanie Vukovicia lata jak głupi przy linii robi z siebie pajaca a ile stanol za Magiera!
Prawda jest taka że to nie wina magiery
Słaby trener hmm śmieszne ten słaby trener wygrał że slortingiem wyrwał mistrza wygrał że slortingiem
Jakie mu transfery zrobił mioduski?
Ciągle pisał że vadis zostaje.
Mioduski taki przedsiębiorca a wysrtarcza pomyśleć
Zatrzymać vadis i dać mu odejść za rok za darmo zapytacie dlaczego a dlatego że dał by nam awans do Ligi mistrzów Legia zyskała by 16mln i oddała go za darmo
Na koniec dodam jakich mamy piłkarzy
Żewłakow pow że w szatni jest 2pilkarzy co dało by się pokroić za Legię
Macie jakieś typy bo ja po tym co.przeczytalem nie mam pojęcia....

TonyWDZ, 20.09.2017 18:21:49 - *.5

Wandzel systematycznie sączy medialny jad i zatruwa klub od wewnątrz. Kolesie Wandzla z GieWu to puszczają w obieg...

Bear, 20.09.2017 18:23:51 - *.100.ipv4.supernova.orange.pl

Swoją drogą uważam że zmiana trenera nie koniecznie coś da. Ci piłkarze których mamy, są po prostu słabi, mierne umiejętności piłkarskie, paskudne charaktery ( skoro donoszą na swojego trenera) i podejście ,,cwaniaka'' czyli mamy obraz ,,wspaniałej polskiej mentalności'' dlatego polacy nie osiągają żadnych sukcesów.

0055gp, 20.09.2017 18:24:40 - *.215.ipv4.supernova.orange.pl

miałem nadzieję, że temat trenera JM w Legii jest zakończony i nie będziemy do niego wracać, ale nie znowu jacyś "wszystko wiedzący" wypisują paszkwile byle tylko zaszkodzić klubowi.
Oczywiście nie wiem jak było, ale na takie oskarżenia trzeba mieć niepodważalne dowody i podać je wraz z oskarżeniami.
A niby skąd Nagyu może wiedzieć jak powinien wyglądać porządny trening? Rozumiem też, że te podchody pod trenera odbywały się od lutego bo przecież od pierwszego meczu widać było przygotowanie fizyczne drużyny.
Moja prośba do Kibiców nie jątrzmy, poczekajmy na dowody a jeżeli ich nie ma to nie plujmy na piłkarzy tylko
na adeptów dziennikarstwa. I jeszcze jedno dlaczego zawsze (prawie zawsze) wierzy się tym którzy sieją zamęt a nie np. Prezesowi?

powiślak, 20.09.2017 18:27:52 - *.centertel.pl

Konfitury powinni grać na k6 a nie tu

fanatycznyshooter, 20.09.2017 18:29:27 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Haha dobre trener słaby...a to jak Magiera był.slaby to jak określić naszych kelnerów?

mietek, 20.09.2017 18:30:20 - *.ssp.dialog.net.pl

@Bart: Coś może być w tym, co mówisz. Chociaż akurat co do Niko to w sumie za wiele nie trzeba było szperać, bo sam udzielił wywiadu, w którym sobie "poużywał" na Tragicu :) Ale co do samego zjawiska, to w pełni się z Tobą zgadzam.

Ja też coś takiego podejrzewałem, ale miałem jedynie poszlaki bez dowodów :) Choć wkleiłem tutaj link z filmem z jednego z wiosennych treningów, gdzie... była siatkonoga. I paru piłkarzy (nie tylko zagranicznych, ale również i Dąbrowski) nie ukrywało zniesmaczonych min mówiących: "o co tu kurna chodzi, co to ma być za trening".

@grzesiek: Nie, meczu z Ruchem bym się nie bał. Zrobią, co mają zrobić, tak jak z Wisłą Puławy, czy wcześniej Mariehamn. A potem znowu wyjdą z cienia kibice sukcesu, którzy zaczną śpiewać pieśni, jacy to znowu jesteśmy wielcy i że nikt nam nie podskoczy :)

@Groch: W jakim Bruk-Becie?

antyberg, 20.09.2017 18:30:57 - *.centertel.pl

Uuu... jeśli to prawda to już mają jechane, na skarge do prezesa? Zalatuje mi tu jakimś konfidentstwem?

mietek, 20.09.2017 18:34:20 - *.ssp.dialog.net.pl

@ @rek: Witaj bracie :) A wiesz, co jest "najlepsze" w tej całej sytuacji? Teoretycznie piłkarzyki dopięli swego i zwolnili trenera, przyszedł nowy - wszyscy szczęśliwi. A mimo to, jak nie potrafili wybić piłki, by ta nie spadła pod nogi rywala, tak dalej tego nie potrafią :)

Taktyka była zła, wszyscy to wiemy. Przygotowanie fizyczne - tak samo. Ale brak zaangażowania i totalne lekceważenie obowiązków, to już wina kopaczy. I za to powinni dostać mocniej po portfelach, nie tylko w formie zamrożenia wejściówek.

Grzesiuk, 20.09.2017 18:35:03 - *.70

Zrozumcie, słaby trener to jedno, słaby piłkarz to drugie. Ale kapować nie wolno. Won z Legii!

Antyjendziejczak , 20.09.2017 18:42:36 - *.dynamic.chello.pl

Konfitury wyjazd z Legii!

Legionista, 20.09.2017 18:56:38 - *.226

@Fanatyczny Shooter, Według mnie: Rado i szymański... Reszta to Emeryci, gwiazdki i lenie... Ta zmiana trenera tyle da co i nic... (nowa miotła, a póżniej będą narzekali..) @Bart, Jedynie z Niko się zgadzam, ale to nie oznacza że odszedł przez Magiere... Już wcześniej mówiono o odejściu, ale nie odszedł ponieważ była LM... Niko też w wywiadach mówił że gdyby prezes chciał zaoferować kontrakt to by pozostał więc jest to wina Leśnego (W LM lepszym był Prijo więc nie widzę sensu o tym dyskutować...) Odjidja kiedyś powiedział że naszym skarbem jest Jacek Magiera więc to nie przez Magiere odszedł... (też mówił o słabym trenerze, ale tu chodzi pewnie o trenerze z Anglii - On nie był tylko w Legii...) Ja jemu się nie dziwię że odszedł... Olympiakos który co rok gra w LM, ma silną kadrę i klimat ma lepszy... Prijo odszedł ponieważ jest do typ piłkarza który nie zostaje dłużej niż np:jeden sezon w jednym klubie... A po meczu z Borussią pewnie miał zainteresowania... Ci wszyscy nie pozostaliby nawet gdybyśmy mieli innego trenera bo to jest nie możliwe ponieważ nasza ekstraklasa nie jest ciekawą Ligą.... Wszystko co dobre to piłkarze, a to co złe jest to wina Magiery... Przypominam to on osiągnął największy sukces Legii oraz Ekstraklasy w XXI wieku więc nie jest słabym trenerem... To on wygrał MP (mieliśmy 12 pkt straty..) pobił klubowy oraz ekstraklasowy rekord zwycięstw na wyjazdach oraz grał jak równy z równym z Ajaksem więc nie może być słabym trenerem...

@rek do mietek, 20.09.2017 18:57:07 - *.dynamic.chello.pl

Czołem bracie... Piłkarzyki nie potrafią dobrze zagrać czy kopnąć piłki..? Do czasu... RJ to nie byle WF-ista bez jaj i charyzmy... Zobaczysz sam, jak za kilka dni RJ stwierdzi, iż taki jeden z drugim się opierdziela na treningach albo przechodzi obok meczu, to natychmiast ich powywala na zbity pysk do II zespołu i wtedy skończą się te "gierki" w szatni... Taka jest moja koncepcja... Pozdro (L)

Majer234, 20.09.2017 19:11:19 - *.internetdsl.tpnet.pl

Witam.
bracia gdzie w sosnowcu mozna legie ogladac w jakims barze bo sie tam wybieram
pozdr
dzieki za info

Groch , 20.09.2017 19:12:08 - *.play-internet.pl

BrukBet Nieciecza,wczesnej Termalika.
Mówi Ci to coś ?

Bubba , 20.09.2017 19:26:30 - *.internetdsl.tpnet.pl

Nie ważne kto się przyczynił ważne że go zwolnili tak słabego sztabu szkoleniowego Legia nie miała przynajmniej od10 lat.

Ko(L)o, 20.09.2017 19:28:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

"Gwiazdeczki" nie chcą grać to widać, JM fakt nie potrafił w tym sezonie poskładać drużyny ale w poprzednim sezonie zdobył wiele po przejęciu obowiązków trenera. Więc wniosek podsuwa się sam.

kibic emeryt, 20.09.2017 19:38:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wczoraj na net ukazała się wypowiedź prezesa. Każdy kibic który podejmie się krytyce Mioduskiego i ma jakiekolwiek obiekcje powinien dokładnie przeczytać artykuł i go przeanalizować . Tam dokładnie opisane są kulisy i motywacje zwolnień w Legii .Mioduski to niezwykle inteligentny facet i widać że robi wszystko aby z Legii zrobić dobrze funkcjonujący klub . Sam przyznaje że co dzień uczy się piłki i kosztuje go to grube miliony które wydaje z własnej kasy . Jestem świecie przekonany że nigdzie nie znajdziecie takiego pasjonata który kupi interes za grube miliony do którego jeszcze grube miliony trzeba dokładać a taka jest brutalna prawda.Nie dajmy się zwariować i wkręcać w jakieś gierki które chyba mają na celu zaszkodzić naszemu klubowi .Wszyscy którzy czytali wypowiedź człowieka który w Legii odpowiadał za przygotowanie motoryczne mają jasność dlaczego gramy tak słabo . Zastanawia jak można było tak nieprofesjonalnego pracownika zatrudnić i kto za to odpowiadał .

mietek, 20.09.2017 19:45:16 - *.ssp.dialog.net.pl

@Woytek: Jesteś w stanie potwierdzić, czy to prawda, że grubcio Berto wrócił do treningów?

PiotrJ., 20.09.2017 19:45:53 - *.play-internet.pl

Czy oni po prostu nie mogą grać dobrze w piłkę?

centuś, 20.09.2017 19:56:01 - *.222

A mączyński ten pier...lony lajkonik tydzień w naszej Legii i już rządzi. Do rezerw na pół roku i niech troche przemyśli bo złapał boga za nogi i teg nie szanujei

Juri, 20.09.2017 19:58:26 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Szacunek dla trenera Magiery się należy!

Pablito, 20.09.2017 20:01:11 - *.dynamic.mm.pl

Serio ktokolwiek wierzy w coś, co się ukazało na GóWnianych łamach? Świat się kończy :D

Arek, 20.09.2017 20:04:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciężko w to uwierzyć, zwłaszcza, że to gówno wyborcze. Jeśli jednak okazałoby się to prawdą, cała czwórka powinna wylecieć na kopach z tej drużyny. A ten cały ferszter czy jak mu tam taki mundry niby, a jeszcze nigdy nie usłyszałem żeby potrafił pytanie na konferencji zadać. Jeśli już pyta to o mało istotne rzeczy. Jeśli jednak ma dowody niech je przedstawi. Wysrać gówno z siebie nie jest trudno. Jednak posprzątać jest juz problem.

Jacek Maaagieeera, aejejejeja, 20.09.2017 20:09:40 - *.dynamic.chello.pl

Uwaga, trzeba jechać z Jędrzejczakiem, musie mieć pojechane!

szkoda że , 20.09.2017 20:11:36 - *.play-internet.pl

jak alban trenował Legię to nikt się za nim nie wstawił, to było widać że grali przeciwko niemu, bo nie pozwolił im 3 dni chlać na weselu u rzeźnika, przejrzyjcie na oczy hipokryci !!

9mm, 20.09.2017 20:18:03 - *.136.bransat.pl

ONLY ( L )EGIA!!!

WuPe, 20.09.2017 20:32:33 - *.free.aero2.net.pl

I prezes mówił, że niektórzy nie chcą umierać za trenera i Żewłakow wspominał o tylko 2 legionistach, wskazując jeszcze prawego obrońcę z najwyższym kontraktem jako dużym błędzie. Wcześniej dziennikarze pisali, że Jędrzejczyk jeździ doglądać budowy domu zamiast budować formę. Nawałka go posadził. Magiera mówił o słabych psychicznie którzy nie potrafią podnieść się po porażce. I jeszcze boisko które wszystko weryfikuje. Dla mnie czas pana Jędrzejczyka w Legii dobiega końca.

Dwaj co ukradli księżyc, 20.09.2017 20:36:43 - *.static.ip.netia.com.pl

Do fantastyczny shooter.
Moim zdaniem Ci dwaj to Malarz i Szymański.

karolek, 20.09.2017 20:40:18 - *.wapgw.era.pl

Gazeta i wszystko jasne.... trochę opamiętania

Inni dwaj co ukradli księżyc, 20.09.2017 20:40:46 - *.static.ip.netia.com.pl

... ewentualnie inni dwaj to Kuchy i Szymański.

Krzeszczu, 20.09.2017 20:42:52 - *.cust.bredband2.com

@ kibic emeryt: mozesz podac jakiegos linka?
Dzieki i pozdro

ciekawy, 20.09.2017 20:47:18 - *.dynamic.chello.pl

A może to bąk DM? Czystek w L ciąg dalszy - sprawa spreparowana, więc i dementi pewne, ale absmak pozostał (a trybuny pozwolą zwolnić bez larum, a z poparciem, tych z najwyższymi pensjami). Przypadek???

@rek do centuś, 20.09.2017 20:50:44 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli Mąka rzeczywiście "mąci" w szatni (L)egii, to tutaj nie ma nic do rzeczy jego krótki staż w (L)egii... Pamiętaj, iż w kadrze Nawałki Mąka, Jędza i Pazdek od bardzo dawna na zgrupowaniach trzymają się razem... Takie są fakty... Być może teraz założyli "spółdzielnię" w szatni (L)egii... Jeśli to nie daj Boże prawda, to jednego z nich trzeba by było jak najszybciej wypieprzyć na zbity pysk... Pytanie: którego..? Pozdro (L)

Tadziro, 20.09.2017 21:03:29 - *.play-internet.pl

Próba destabilizacji sytuacji w szatni przed meczem pucharowym... Zastanawiam się tylko czy te wszystkie medialne doniesienia w ostatnim czasie to zasługa tylko Wandzla czy też BL

pytanie, 20.09.2017 21:04:17 - *.adsl.inetia.pl

A wy nadal jesteście przekonani że zespół był za słaby by przejść Kazachstan lub Mołdawie ???

jacek filon, 20.09.2017 21:04:24 - *.warszawa.vectranet.pl

nie mieszajcie w to piłkarzy te głupie zamieszanie dobiega wasz koniec nie potraficie się sami podnieść z tego co piszecie głupot sami nie wiecie czego chcecie od legii ci piłkarze nie są winni tego to co napisaliście w tym artykule będziecie sami w to wciągnięci za byle głupoty co napisaliście na tej stronie internetowej legii net

@rek, 20.09.2017 21:09:56 - *.dynamic.chello.pl

Niektórzy przed kilkoma dniami pisali na tym portalu, iż Olympiakos to kiepski zespół, że Magic jest cool a Hasi spuści Olympiakos do II ligi, że VOO zrobił źle, że tam poszedł... Teraz ci sami piszą, iż Odidja zrobił dobrze, bo Olympiakos który co rok gra w LM, ma silną kadrę i klimat ma lepszy... Skąd taka nagła metamorfoza w sposobie myślenia..? :)))) Pozdro (L)

Wolfik, 20.09.2017 21:12:33 - *.dynamic.mm.pl

@Arek: Kolejny raz przyznaję Koledze rację, mam dokładnie takie same odczucia. Dodam tylko, że znów smaku całej sprawie dodał nie kto inny jak sam prezes, który w jednym z wcześniejszych wywiadów stwierdził, że "zawodnicy nie chcieli umierać za trenera".

Moim zdaniem wszystko wyjaśni się w zimowym okienku transferowym. Ewentualne odejście wymienionej czwórki będzie potwierdzeniem tej informacji. Nie wyobrażam sobie - jeśli taka sytuacja miała miejsce w rzeczywistości - by Mioduski puścił takowe wydarzenie w niepamięć. Piłkarze są od granie, nie od uprawiania sabotażu - za to im klub płaci. Podkreślam - JEŚLI to prawda.

ksieciunio, 20.09.2017 21:15:40 - *.dynamic.chello.pl

Pazdek, Mąka won z Legii, popie...ńcy nie grajki, Jędza weź się do roboty leniu, Jodła na emeryturę już dawnoi drewniaku był czas !!!!!!!!!!!!1 wypie...ć albo grać, tylko akurat Ci nie potrafią, no cóż jak sie nie nauczyli do won z Legii !!!!!!!!!!!

tylkol, 20.09.2017 21:16:50 - *.centertel.pl

Warszawa nie takie rzeczy widziała i żyje.

Ttt, 20.09.2017 21:18:16 - *.sieradz.vectranet.pl

Cała prawda o magierze - zwykły wuefista !

kws, 20.09.2017 21:24:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Przeczytajcie komentarze....

https://twitter.com/QbasLL/status/910518583268134912

tomiacab , 20.09.2017 21:24:55 - *.160

Pomijając wiarygodność sport.pl to jeśli drużyna gra przeciwko trenerowi oznacza że ten nie radzi sobie z szatnią i nie nadaje się na trenera takiej drużyny. Pisałem przed zwolnieniem Magiery że miękką fają to sobie może poradzić wislę plock

Legia⚽️News, 20.09.2017 21:35:48 - *.123

Jacek Maaagieeera, aejejejeja, 20.09.2017 20:09 - *.dynamic.chello.pl
Uwaga, trzeba jechać z Jędrzejczakiem, musie mieć pojechane!
szkoda że , 20.09.2017 20:11 - *.play-internet.pl
jak alban trenował Legię to nikt się za nim nie wstawił, to było widać że grali przeciwko niemu, bo nie pozwolił im 3 dni chlać na weselu u rzeźnika, przejrzyjcie na oczy hipokryci !!
9mm, 20.09.2017 20:18 - *.136.bransat.pl
ONLY ( L )EGIA!!!
WuPe, 20.09.2017 20:32 - *.free.aero2.net.pl
I prezes mówił, że niektórzy nie chcą umierać za trenera i Żewłakow wspominał o tylko 2 legionistach, wskazując jeszcze prawego obrońcę z najwyższym kontraktem jako dużym błędzie. Wcześniej dziennikarze pisali, że Jędrzejczyk jeździ doglądać budowy domu zamiast budować formę. Nawałka go posadził. Magiera mówił o słabych psychicznie którzy nie potrafią podnieść się po porażce. I jeszcze boisko które wszystko weryfikuje. Dla mnie czas pana Jędrzejczyka w Legii dobiega końca.
Dwaj co ukradli księżyc, 20.09.2017 20:36 - *.static.ip.netia.com.pl
Do fantastyczny shooter.
Moim zdaniem Ci dwaj to Malarz i Szymański.

siwy, 20.09.2017 21:48:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nie wierze w to. sport.pl to szmata popierajaca poprzedni uklad

(L)Łomża(L), 20.09.2017 21:54:37 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Czas przewietrzyć skład i podziękować w pierwszej kolejności Chukwu, Hamalainenowi, Jodłowcowi i Pazdanowi, a następnie pożegnać się z Malarzem, Cierzniakiem, Astizem, Broziem, Dąbrowskim, Hlouskiem, Jędrzejczykiem, Mączyńskim i Radovićem.

Wel, 20.09.2017 21:55:25 - *.dynamic.chello.pl

Sport.pl to przecież GW... i Wy kibice Legii wierzycie w te bzdury???

LEGIA TO MY!, 20.09.2017 21:55:43 - *.dynamic.chello.pl

Trzeba natychmiast rozwiązać kontrakt z Jędrzejczakiem! Jechać go na maxa!

mietek, 20.09.2017 21:57:56 - *.ssp.dialog.net.pl

@kibic emeryt: Jak to, kto odpowiada? Ten, co się cały czas piłki uczy. On tu jest szefem.

@ @rek: Serce podpowiada, że Jędrzejczyka, bo zdaje się, że to on najwięcej mąci. Ale logika mówi, że chyba lepiej Pazdana, bo Broź na następcę Jędrzejczyka już nie bardzo.

@rek do Krzeszczu, 20.09.2017 21:59:52 - *.dynamic.chello.pl

Witaj...
Ja polecam Twej uwadze te 2 poniższe linki... Miłej lektury... Pozdro (L)

- http://legia.net/wiadomosci,71137-dariusz_mioduski:_legia_to_klub_oparty_na_wartosciach.html

- http://legia.net/wiadomosci,71148-finanse_legii_%E2%80%93_czesc_1:_gdzie_sa_pieniadze_z_ligi_mistrzow.html

oLaf, 20.09.2017 22:01:54 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

piłkarzyki = wstyd!!! zwolniliście trenera - prawdziwego legionistę- bo graliście jak ciotki a zarabiajac po 100 000 zł miesiecznie powinniście ''sami z siebie'' zasuwać na maxa a nie wlec się po boisku jak ostatnio!!!!

do Bart, 20.09.2017 22:04:42 - *.centertel.pl

Brawo ze o tym napisales, tez takie informacje pare razy slyszalem. Bo wiekszosc tu piszacych obwinia Miodulskiego za odejscie Niko, Prijo i VOO. A oni odeszli tylko dlatego ze nie chcieli grac u Magiery co sam Niko poniekad przyznal w jednym z wywiadow. Z innym trenetem cala trojka bylaby w Legii go dzis.
A niestety Magiera to czlowiek ktory uwaza sie za nieomylnego, nie mozna mu zwrocic uwagi, wytknac bledu, podpowiedziec swojej koncepcji. Lubi ludzi ktorzy sa mu posluszni, tzw. miekkie faje bez wlasnego zdania.

HAHAHA, 20.09.2017 22:09:07 - *.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Paskułato.Hildebrando.Czukfu,Zadicu


Adi, 20.09.2017 22:14:18 - *.6-2.cable.virginm.net

Kibice sukcesu na tym forum.z kapitana najwieksza szmate zrobicie a rok temu jak gral na euro lub w tamtym sezonie wygrywal mistrza to z zachwytu trzepaliscie konia u mamy w pokoju

Legia⚽️News, 20.09.2017 22:23:36 - *.123

mietek, 20.09.2017 21:57 - *.ssp.dialog.net.pl
@kibic emeryt: Jak to, kto odpowiada? Ten, co się cały czas piłki uczy. On tu jest szefem.

@ @rek: Serce podpowiada, że Jędrzejczyka, bo zdaje się, że to on najwięcej mąci. Ale logika mówi, że chyba lepiej Pazdana, bo Broź na następcę Jędrzejczyka już nie bardzo.
@rek do Krzeszczu, 20.09.2017 21:59 - *.dynamic.chello.pl
Witaj...
Ja polecam Twej uwadze te 2 poniższe linki... Miłej lektury... Pozdro (L)

- http://legia.net/wiadomosci,71137-dariusz_mioduski:_legia_to_klub_oparty_na_wartosciach.html

- http://legia.net/wiadomosci,71148-finanse_legii_%E2%80%93_czesc_1:_gdzie_sa_pieniadze_z_ligi_mistrzow.html
oLaf, 20.09.2017 22:01 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
piłkarzyki = wstyd!!! zwolniliście trenera - prawdziwego legionistę- bo graliście jak ciotki a zarabiajac po 100 000 zł miesiecznie powinniście ''sami z siebie'' zasuwać na maxa a nie wlec się po boisku jak ostatnio!!!!
do Bart, 20.09.2017 22:04 - *.centertel.pl
Brawo ze o tym napisales, tez takie informacje pare razy slyszalem. Bo wiekszosc tu piszacych obwinia Miodulskiego za odejscie Niko, Prijo i VOO. A oni odeszli tylko dlatego ze nie chcieli grac u Magiery co sam Niko poniekad przyznal w jednym z wywiadow. Z innym trenetem cala trojka bylaby w Legii go dzis.
A niestety Magiera to czlowiek ktory uwaza sie za nieomylnego, nie mozna mu zwrocic uwagi, wytknac bledu, podpowiedziec swojej koncepcji. Lubi ludzi ktorzy sa mu posluszni, tzw. miekkie faje bez wlasnego zdania.
HAHAHA, 20.09.2017 22:09 - *.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Paskułato.Hildebrando.Czukfu,Zadicu


Adi, 20.09.2017 22:14 - *.6-2.cable.virginm.net
Kibice sukcesu na tym forum.z kapitana najwieksza szmate zrobicie a rok temu jak gral na euro lub w tamtym sezonie wygrywal mistrza to z zachwytu trzepaliscie konia u mamy w pokoju

Jędza out, 20.09.2017 22:51:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sorry ale forma fatalna, zarobki kosmiczne, w dodatku mąci w szatni...czas jędzy mija...

Jacek M, 20.09.2017 22:59:03 - *.static.ip.netia.com.pl

No to jak w końcu - byli czy nie byli?

Toni , 20.09.2017 23:27:01 - *.0pools.vodafone-ip.de

Jezeli to prawda i pilkarzyki zwolnily trenera to pokazuje ze w Legii nie rzadzi ani trener ani prezes i wlasciciel klubu w jednym tylko pilkarzyki.Jezeli pilkarzyki byli w stanie zwolnic trenera Magiere to zwolnia w przyszlosci kazdego nastepnego gdy tylko przyjdzie im na to ochota.
Co do nowego trenera to czy jest dobry zobaczymy w przyszlosci.Teraz zostalo nam tylko nasze krajowe podworko wiec mistrzostwo zdobyl by i tak Magiera grajac 4 mecze na miesiac lub 2 mecze na miesiac w przypadku przerwy na reprezentacje.
Jak Romeo nie zdobedzie mistrzostwa to bedzie dupa nie trener.Ale prawdziwy sprawdzian przed nim nastapi dopiero w nastepnym sezonie.W momencie gdy po sezonie pilkarze nie beda mieli wolnego tylko pojada na mistrzostwa swiata.W momencie gdy druzyna zacznie przygotowania do nowego sezonu bez reprezentantow polski i bez reprezentantow krajow pozostalych druzyn ktore beda grac na mistrzostwach a ich pilkarze reprezentuja barwy Legii.
W momencie gdy wszyscy beda zmeczeni poprzednim sezonem a juz zacznie sie nowy.Bo znowu przerwa miedzy sezonami bedzie za krotka.W momencie gdy zaczna sie mecze co trzy dni a prezes wyprzeda mu najlepszych pilkarzy a zastapi ich grubymi murzynami.Wtedy dopiero zobaczymi ile jest wart obecny trener ze swoim sztabem szkoleniowym.

McA, 20.09.2017 23:55:28 - *.4-4.cable.virginm.net

a wszystko cfana nagoka pro poznanskich dziennikarzy z gadzinówek dobrze to sobie wykombinowali

Radzik, 21.09.2017 01:13:13 - *.90

Ja nie wierzę w ani jedno słowo napisane przez portal Gazety Gówno Prawda

Ihihihi, 21.09.2017 03:08:13 - *.centertel.pl

Tak naprawdę to mamy patalachow-piłkarzykow, cała wina leży po stronie włodarzy i tych nieudaczników . LEGIA to klub w którym może grać piłkarz który powinien wpier...da..c, gryźć trawę. Bo gra w Legiuni to zaszczyt. Banda tych kelnerów to dno. Słabo się robi jak oglądasz to dziadostwo. Tu żaden trener nie pomoże. Pogonić ta hołote i dać szanse młodym. Piłkarzyki pokazali kto rządzi w klubie. Pan prezes jelopa został wydojony i robi pod siebie. Zenada

bubba, 21.09.2017 06:56:01 - *.net.hawetelekom.pl

@Bart cos w tym jest co piszesz bo żaden z nich nie zrobił skoku ani finansowego a tym bardziej sportowego. To samo jest z np. Czukwu i ostatnio z Niezgoda który raz wychodzi na boisko raz ława raz w ogóle nie łapie się do 18, zobacz tego Sulleja i jeszcze kilka przypadków. Tak rozbitej drużyny nie było nawet za Albana.

jano, 21.09.2017 07:08:03 - *.wum.edu.pl

Nie wierzę w to co napisali.
Sam jestem ciekawy co wyjdzie z nowym trenerem.
Panie Jacku życzę dużo sukcesów na ławce trenerskiej.

Krzeszczu, 21.09.2017 07:26:46 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: swietne artykuly!!!!
Dzieki za linki. Pozdro

AAA, 21.09.2017 07:35:47 - *.dynamic.chello.pl

Jędrzejczyk to sobie przej.....

Pawel, 21.09.2017 07:42:56 - *.play-internet.pl

Od kilku dni obstawialem Jedrzejczyka i Pazdana ze mieli konflikt z Magiera. Ptzed przeczytaniem tego newsa obstawialem te nazwiska ale jestem mega zdziwiony pozostalymi nazwiskami.... Maczynski i Nagy moga jedynie miec zaszczyt gry w Legii bo nic w zyciu jeszcze nie osiagneli a tu prosze- pilkarze bez jaj bo nie maja odwagi pogadac szczerze z trenerem. Ciekawe czy Nagy i pozostali wogole wiedza ze napisali pismo.l i sie pod nimi rzekomo podpisali?? Mam wrazenie ze to biuro prasowe za tym stoi...

Ja, 21.09.2017 08:06:49 - *.play-internet.pl

I do rze. Ten trener to patałach mimo że "legionista"

Gołabek, 21.09.2017 08:27:05 - *.1

do Bart
Do tej trójki o której piszesz, że nie chcieli grać u Magiery - Vadis, Niko i Prjovic nalezy dodać Vako. Chłopak który miał spory potencjał i umiejętności, jak sam w wywiadzie wspomina, po kilku dniach od zatrudnienia Magiera zaprosił go na rozmowę i oznajmił że nie pasuje do jego koncepcji i aby nie liczył na pierwszy skład.
Więc ja się pytam obrońców Jacusia czy tak postępuje profesjonalny trener? Czy trener po kilku dniach pracy może wydawać takie opinie?
Więc nie dziwmy się że piłkarze nie chcieli grać u Magiery. I tak jak ktoś tu już napisał odejście naszego super trio - to wina nieudacznika Magiera a nie Miodulskiego.

Stary "L", 21.09.2017 09:00:54 - *.adsl.inetia.pl

Znowu afera. Myślę, że KOMUŚ bardzo zależy na zepsuciu atmosfery w klubie a co za tym idzie zdyskredytowaniu go w oczach kibiców. Nie dajcie się podpuszczać pismakom szukającym sensacji.To celowe działanie złych sił. W tych trudnych chwilach powinniśmy udzielić działaczom klubu kredytu zaufania i wspierać w działaniach dążących do poprawy sytuacji. Nie szukajmy sensacji na siłę. Czas pokaże czy podjęte decyzje były trafne. Wtedy nadejdzie pora rozliczeń.

A JA WIERZE, 21.09.2017 09:16:26 - *.70

WIERZE, ŻE GWIAZDECZKI TYPU JĘDZA SIEJĄ FERMENT. PENSJA MA GIGANTYCZNĄ, GRA DLA HOBBY TO MYSLI, ŻE BĘDZIE RZĄDZIŁ :)

A PAZDEK TO JEGO KUMPEL. WZIĘLO GŁUPIEGO MŁODEGO NAGYEGO

kibic emeryt, 21.09.2017 09:32:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mówicie panowie że za zatrudnienie trenera od przygotowania motorycznego odpowiada Mioduski ? Tak to on był większościowym udziałowcem . Jest tylko jeden problem ! Trener który obejmuje zespół z reguły przychodzi ze sztabem szkoleniowym i on decyduje kto z nim pracuje . Druga sprawa układ właścicielski był taki że każdy ma równy procent głosu przy podejmowaniu decyzji ,wiec wystarczyły głosy dwóch nieobecnych już właścicieli by zatrudnić kogokolwiek . Stąd moje pytanie ,bo ja nie wiem kto podjął bezpośrednio decyzję i pewno wy też nie wiecie a to co piszecie to tylko spekulację i atak na prezesa.Panowie to nasz klub ,nasza drużyna a czy nam się podoba czy nie Mioduski jest jego właścicielem i to co robi ,robi dla dobra drużyny i swojej firmy .Więcej zaufania a mniej uszczypliwości .

Po co tu pisac co bylo kto komu zasadzil kopa?, 21.09.2017 09:42:11 - *.static.ip.netia.com.pl

Trzeba patrzec w przyszlosc i budowac nowa druzyne

pnk, 21.09.2017 10:02:42 - *.centertel.pl

Litości... Połowa z Was ma koszulki że Wyborcza to gówno ( z czym się zgadzam) a potem sport.pl coś napisze a Wy z @rkiem na czele już szczekacie... A kto jest właścicielem sport.pl?

Do pnk, 21.09.2017 11:23:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Poczytaj Twittera i to co pisał choćby qbas z ll odnośnie tego artykułu, a pisał że to niestety prawda....gówno to gówno w tematach politycznych czy gospodarczych ale akurat sport jest zawsze rzetelnie opisywany...

k., 21.09.2017 11:42:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po 1 napisali to w Wyborczej więc średnio może być to prawdziwe choć różne rzeczy na mieście słychać. Po 2 może to być celowa zagrywka by obniżyć wysokie kontrakty albo zachęcić do transferu by przytulić hajs za nich. Ewentualnie zasiać zamęt w klubie.
Po 3 można różnie oceniać trenera Magierę ale może jestem inaczej wychowany i nigdy nie latalem w szkole/przy jakichś tam przypałach czy w robocie by donosić. Ja się tym brzydzę. Donoszono na mnie parę razy to jednych dotykał trąd ludzki a innych wylano z roboty bo o dziwo mój szef za którym nie przepadałem podzielał moje zdanie w tej kwestii. Jeśli jest to prawda to dla mnie ci ludzie są skresleni pomimo mej sympatii do Jędzy czy umiejetnosci pilkarskich Pazdana czy Nagy'a. Dla mnie donos to jest jedne z najgorszych świństw, często dostawałem od życia po mordzie bo się trzymałem tej zasady. Nawet jeśli mogli mieć rację, swoje ambicje czy inny powód. To są moi rówieśnicy, nie rozumiem tych chłopaków.

SOOOO, 21.09.2017 11:49:19 - *.v30.interkam.pl

Magiera był slaby to raz i to ze piłkarze go zwolnili to raz wstyd a dwa dobrze bo sami już nie wiedzieli jak grac..a Placus nie miał pojęcia jak ich ustawiac .

Arek, 21.09.2017 11:57:12 - *.free.aero2.net.pl

@wolfik, trzeba jakoś przezipać do zimy z tym co mamy, a potem się okaże. Nowy trener powinien już sobie wypracować jakiś ogląd sytuacji i wtedy zobaczymy. A póki co trzeba łapać punkty gdzie tylko się da, nawet w marnym stylu, aby punktować. @gołabek, a czy ty słyszałeś w życiu zawodnika, który by powiedział, że to ja nawaliłem, może powinienem się bardziej starać i jeszcze bardziej pracować na treningach. Ja nie słyszałem. Zawsze gadają, że trener na nich nie stawiał, albo ich nie widział w drużynie, ale żeby coś o swoim zaangażowaniu to już nie bardzo. A ten cały Vako wcale mało szans nie dostał. Za to jak już dostał to nic nie pokazywał. Inna sprawa, że z niego żaden skrzydłowy, tylko rozgrywający. A jakby taki Vako grał zamiast Vadisa, dopiero tu by się działo. Sam spodziewałem się po nim dużo więcej, nawet uważam, że w obecnej sytuacji by się nam przydał.

Kieras, 21.09.2017 12:19:43 - *.static.ip.netia.com.pl

Ludzie wyrabiacie sobie opinię o piłkarzach na podstawie kolesia, który kala własne gniazdo. Żenada

wierzchowski68, 21.09.2017 15:11:44 - *.dynamic.chello.pl

I wy Kochani Legioniści wierzycie w te bzdury szfabskiego szmatławca?

Legionista, 21.09.2017 15:25:35 - *.226

@rek, zmieniłem zdanie ponieważ zobaczyłem ich kadrę (Nie interesuję się Olympiakosem i myślałem że jak to jest zespół z Grecji to musi być jakiś słaby zespół...) Za Magiery Legia pokonała 1:0 z Sportingiem, a Hasiego Olympiakos przegrał 3:2 i szanse na 3 miejsce w grupie ma 30%... Gdyby zmienili trenera to może by mieli szanse... A takie bajki że przez Magiere odszedł VOO,Niko i Prijo to nie uwierzę.... VOO- 2 razy mówił na spotkaniu z kibicami że zna gorszego trenera od Albańca... Też komentował trenera Magiere i chwalił jego... Niko obrażał Magiere że nie grał od 1 min. w LM... Nie mówił że odszedł z powodu Magiery.... A o odejściu Niko to już było wiadome... Prijo na LM był lepszym piłkarzem i wyniki pokazały... Prijo odszedł bo to typ najemnika... Nie będę pisał o Vako czy Langil bo to są "drewna"....

mietek, 21.09.2017 15:27:53 - *.ssp.dialog.net.pl

@ @rek: Świetny ten tekst o finansach. Pokazuje rzeczywistość biznesową, czyli to, że nie ma przychodów bez kosztów, bo się nie da :)

Ale i tak "mądrzejsi" będą dalej szczekać "gdzie kasa z Ligi Mistrzów" :)

Pamiętam, jak w okolicach grudnia / stycznia próbowałem wytłumaczyć jednemu "artyście", że wpływy z dnia meczowego to nie jest zysk na czysto, bo trzeba opłacić wszystkie koszty związane z organizacją meczu: ochronę, wynagrodzenia sędziów, stewardów, catering, czy wreszcie tak trywialne z pozoru rzeczy, jak prąd, woda itp. To się dowiedziałem, że "gadam głupoty, bo to nasz stadion i nie musimy za nic płacić" :))

Krzeszczu, 21.09.2017 17:29:37 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: ....bo, jakby to powiedzial Ferdek Kiepski, sa tutaj inteligenci o ktorych sie fizjologom nie snilo :-))

mietek, 21.09.2017 20:08:28 - *.ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: Oj tak :))

A swoją drogą ciekawi mnie, czy ten tekst o finansach uwzględnia wszystkie wydatki klubu w ostatnich latach, czy tylko te fakturowane. Bo nie wiem, czy pozycja "pozostałe koszty" uwzględnia też wcale niemałe kary, jakie płaciliśmy za race i inne tego typu historie.

doGroch, 22.09.2017 11:39:35 - *.static.chello.pl

wzięli Bartoszka i świadczy to o tym, że w trakcie jednej rundy można być trenerem tylko w JEDNYM klubie ekstraklapy

Pino(L), 22.09.2017 13:35:29 - *.pf.com.pl

Można psioczyć na prezesa? Oczywiście, że można. Na piłkarzy? Także można. Płacimy za karnety, bilety to i psioczyć możemy. Ale popatrzcie z innej strony.... Komuś w klubie (lub poza klubem) zależy na wewnętrznym konflikcie. Te wycieki do prasy, te artykuły, te maile itp.... Ciągle ktoś, coś chce namieszać, aby osłabić Legię. Nie ulegajcie pierwszym lepszym artykułom. Myślcie... Legia powinna być silna. Wspierajmy ją a nie pogrążajmy.

Bobas, 26.09.2017 09:39:22 - *.dynamic.mm.pl

To Malarz i Kucharczyk

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.