Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Szymon Marciniak (drugi od lewej) - fot. Mishka / Legionisci.com
Szymon Marciniak (drugi od lewej) - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 28 września 2017 r. godz. 14:46

Marciniak sędzią meczu z Lechem

Fumen, źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak został wyznaczony na arbitra niedzielnego meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa. W obecnym sezonie sędzia z Płocka dwukrotnie gwizdał w spotkaniach lechitów oraz legionistów. "Kolejorz" zaliczył dwa remisy, zaś stołeczna drużyna odniosła jedno zwycięstwo z Cracovią oraz uległa Arce Gdynia w Superpucharze.

11. kolejka - obsada sędziowska
Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Arka Gdynia - Cracovia, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa)
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Pogoń Szczecin - Korona Kielce, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Górnik Zabrze - Piast Gliwice, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)
Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Lech Poznań - Legia Warszawa, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)



Komentarze: (27)

Groch, 28.09.2017 14:48:26 - *.play-internet.pl

Z tego to normalnie superbohatera robią na siłę każdy lepsZy mecz to co dają, a czy on taki rewelacyjny ? Śmiem wątpić

Kami(L)a, 28.09.2017 15:09:20 - *.pl

Hehehe. No to ma dług u Łacha do spłacenia za zeszły sezon...

Tylko-Legia, 28.09.2017 15:12:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak zwykle kolega Trałki którego zawsze oszczędza jeśli chodzi o kartki za faule! Srałka będzie kosił z trawą a pseudo sędzia będzie go tylko upomineł jak zawsze

SZACUNEK DLA TRENERA NAGIERY, 28.09.2017 15:13:17 - *.tvp.pl

Znowu ten gwiazdorek? On ma nieco wypaczone pojęcie o "męskiej grze", zwłaszcza jak nam sędziuje... A może znowu na VARze nie zauważy jakiejś sytuacji? A tak z innej beczki - zauważyliście, że ostatnio Jędza pada w każdej sytuacji, przy lekkim kontakcie z rywalem? Chce wymuszać wolne, ale już dwa razy skończyło się to dla niego kontuzją dłoni!

andrzej gollotta, 28.09.2017 15:31:13 - *.jmdi.pl

Dziwna decyzja.

Akurat Marciniak w meczach Legii z Lechem juz kilka razy naginal przy faulach Tralki przepisy i dalej on jest wyznaczany.


Polska korupcyjna bezczelnosc po prostu nie zna granic.

Zajmon Szczecin, 28.09.2017 15:41:51 - *.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A dobry sedzia Stefanski drugi mecz siedzi w busie Varu zamiast sedziowac nam ten mecz

majusL@legionista.com, 28.09.2017 15:47:41 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

A bedzie var??

Szachson, 28.09.2017 16:17:15 - *.play-internet.pl

No to mamy pograne

Legionista80, 28.09.2017 16:55:00 - *.play-internet.pl

Oszust!!!

LW, 28.09.2017 17:28:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lech 0-2 LEGIA ! LEGIA !!!

(L)enar, 28.09.2017 17:35:41 - *.centertel.pl

To chyba jakis żart. Gość który oficjalnie wypowiedzial sie o sympatii do gracza drużyny przeciwnej?
Moze jeszcze palka oddal mu jakiś medal, moze tym sie pochwali Laguna XXI? Żart i kpina

Kokos, 28.09.2017 18:22:55 - *.dynamic.chello.pl

Bracia, biorąc pod uwagę wartość piłkarska Legii, sędzia jest najmniejszym problemem.

Wolnostojącego, 28.09.2017 20:28:17 - *.ostnet.pl

A Nico strzela w MLS bramki jedna za drugą

Jano, 28.09.2017 21:07:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tym razem sędzia będzie maił łatwo bo Lech ten mecz na pewno wygra nawet bez pomocy z zewnątrz.

Nasz rok, 28.09.2017 21:57:56 - *.221

niestety 2:0 :(

antyberg, 28.09.2017 21:58:10 - *.centertel.pl

Oho... najsłabszy sędzia, znaczy słabe sędziowanie. Jest przereklamowany!

ole, 28.09.2017 22:00:30 - *.2

Czy teraz już zawsze mecze z Jagielonia będzie nam sedziował Frankowski a z Lechem Marciniak!?

hajdukL, 28.09.2017 22:07:00 - *.dynamic.chello.pl

Sędzia jak sędzia. Na pewno nie tak słaby jak większość kibiców Legii go postrzega.
Czy ktoś z Was w ogóle pamięta od jakiego meczu jest taki pojazd na niego? A jak tak, to czy wiecie, że nie zasłużył wtedy? No ale od dawna twierdzę, że coraz mniej osób na Legii zna się na piłce i grze aktorskiej piłkarzyków.
P.S. Faktem jest, że Trałce na o wiele za dużo pozwalał.

Pio, 28.09.2017 22:42:19 - *.play-internet.pl

Znów będzie na boisku że swoją miłością Srałką

Kristof, 28.09.2017 23:32:06 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

A gdzie sprzedawczyk Raczkowski???On powinien mieć dożywotni zakaz sędziowania!!!

B, 28.09.2017 23:44:59 - *.73.threembb.co.uk

To jest jakis cyrk, moze jeszcze z Tralka pod prysznic razem skocza. ....

Leny, 29.09.2017 00:36:00 - *.dynamic.chello.pl

0-0

Phoenix(L)k, 29.09.2017 08:43:01 - *.226

@hajdukL:
Legia - Śląsk Wrocław. Puchar Polski. Akcja pod bramką Śląska, rzut z autu/rogu (dokładnie już nie kojarzę) na wysokości piątki... i sędzia kończy drugą połówkę (remis w dwumeczu, więc była dogrywka)...

umpire, 29.09.2017 10:17:36 - *.static.chello.pl

Nieważne kogo by dali na sędziego, 90% tutaj komentujących by wypisywała kocopoły, że dany sędzia będzie gwizdał przeciwko nam, bo kiedyś, 7 lat temu nie dał rożnego, albo gwizdnął karny przeciwko Legii.

hajdukL, 29.09.2017 17:48:44 - *.ar-network.pl

@Phoenix(L)k, Coś Ci świta. Zakończył trochę inną akcję ale fakt, dał dupy wtedy po całości. Tyle tylko, że tam wcześniej poszło o domniemanego karnego...

Caporegime, 29.09.2017 19:18:30 - *.static.ip.netia.com.pl

Kamilo, ty never touch!

lendzian, 01.10.2017 10:19:28 - *.play-internet.pl

Nie lubię typa,cwaniaczek z bomblem w nosie...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.