Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 29 września 2017 r. godz. 16:45

Jozak: Nasza pewność siebie rośnie

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Znam rangę meczu z Lechem, ale jak każdy, będzie wart 3 punty. To jednak dużo więcej niż tylko punkty, przede wszystkim pod kątem psychiki i tego, co jest w głowach. To ważne wydarzenie dla piłkarzy, sztabu, kibiców, miasta, a można powiedzieć, że nawet całej piłkarskiej Polski. Jesteśmy na to gotowi, nawet jeśli w weekend nie poszło nam tak, jak chcieliśmy - mówi przed spotkaniem z Lechem Poznań trener Legii, Romeo Jozak.

- Wyciągnęliśmy z meczu z Jagiellonią wiele pozytywów. Oczywiście, atmosfera w szatni siadła na jakiś czas, ale już wszystko wróciło do normy. Piłkarze czują się lepiej, a nasza pewność siebie rośnie i już jest na wysokim poziomie.

- Znam drużynę Lecha, widziałem ich wyniki i grę. Szanuję naszego rywala. Kilka lat temu gościłem w Poznaniu na konferencji i zostałem przyjęty bardzo dobrze. Oczywiście, sytuacja się zmieniła i teraz znam swoją rolę. Powiem nawet, że po wizycie w Muzeum Powstania Warszawskiego jestem jeszcze bardziej związany z Legią i Warszawą. Chciałbym, żeby wygrana w Poznaniu była dla piłkarzy nagrodą za ciężką pracę.

- Nenad Bjelica to mój kolega. Mimo młodego wieku, ma duże doświadczenie i silną osobowość. Nie rozmawialiśmy ostatnio, ale może uda się nam porozmawiać przed czy po meczu. Wiem, że nie zasiądzie na ławce jako trener.

- Przerwa Artura Jędrzejczyka potrwa ok. 3-4 tygodnie. Powinien być gotowy na mecz z Wisłą. Nie wiadomo, czy Artur zagra w meczu z Lechem Poznań. O tym zadecyduję w niedzielę rano. Na początku tygodnia przejdzie operację. Jest jednak pozytywna informacja - w tym tygodniu z drużyną trenował Guilherme i on znajdzie się na ławce podczas meczu z Lechem Poznań. Po jednym treningu z zespołem mają za sobą Krzysztof Mączyński i Hildeberto Pereira. Nie wiadomo, czy Mączyński zagra i jak długo, czy może usiądzie na ławce.

- Czy będzie grał Daniel Chima Chukwu? Na chwilę obecną stawiam na Jarka Niezgodę i Armando Sadiku. Chima Chukwu trenuje ciężko, ale przed nim jeszcze 1-2 kroki. Na razie zagraliśmy 3 mecze w 8 dni, więc to za mało czasu, żeby każdy pokazał swoje możliwości na treningach.



Komentarze: (31)

majusL@legionista.com, 29.09.2017 17:05:10 - *.centertel.pl

Trenerze piłkarzyki maja zapier....c bez względu na to kto wyjdzie na boisko i skopać te niebieskie pyry. Tyle w temacie. Powodzenia!!

Szyszko, 29.09.2017 17:06:02 - *.dynamic.chello.pl

Chukwu może niech zacznie kelnerować na strefie gold? Fajnie że Wam rośnie pewność siebie, to pewnie po tej ostatniej padlinie na Białorusi. Schodzimy do skarbca piłkarskiego po nasze skarby - Broziem na amicę. Chyba wszystkie napięte ekipki upuszczą ciśnienie w tej rundzie i się odegrają na Legii. Brawo

olew, 29.09.2017 17:26:29 - *.warszawa.vectranet.pl

FAJNY TEN CHORWAT , TYLKO KARWA ŻEBY ZACZELI WYGRYWAĆ ...

ku pokrzepieniu serc, 29.09.2017 17:28:30 - *.133.ipv4.supernova.orange.pl

https://www.youtube.com/watch?v=83Rfp5r0T84

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY, 29.09.2017 17:48:31 - *.tvp.pl

Pewność siebie rośnie wskutek czego? Wspaniałej, ale oczywiście pechowej porażki w Białymstoku? Czy może pan trener tak wspaniale zmotywował zawodników, jak to się mówi "oczyścił ich głowy"? Oby! Bo dwie porażki z rzędu mogą spowodować, że w Mioduskim coś pęknie....

antyk , 29.09.2017 18:24:09 - *.115.ipv4.supernova.orange.pl

romeo-psycholog ku.wa,za ryj ich weź,wprowadź terror i agresje w szatni koniec klepania się po du.ach i lizania sobie jajek,ch.j z tego romeo będzie już widzę po tych jego wywiadach że to jakaś miękka faja,nasze grajki go zjedzą jak Magiere

AndyW, 29.09.2017 19:01:59 - *.rdns.ukservers.com

"Na razie zagraliśmy 3 mecze w 8 dni, więc to za mało czasu, żeby każdy pokazał swoje możliwości na treningach. "

Rozumiem, że Sadiku, Kopczyński, Moulin pokazują swoje niesamowite możliwości na treningu? Co za bzdury.

grzesiek, 29.09.2017 19:25:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ten ROmeo póki co zapowiada się na gorszą wersję Magiery.

gniewko, 29.09.2017 19:57:52 - *.8-4.cable.virginm.net

do olew

nie powiedzial nic nowego czego juz nie uslyszelismy od poprzednich ternerow.szkoda ze nowaka lechia wczesniej nie zwolnila.ja bym go widzial u nas

Macko, 29.09.2017 20:19:04 - *.adsl.inetia.pl

Jozak nie daruje Ci tej Legii jak ja pogrążysz !

Legionista, 29.09.2017 21:08:53 - *.226

"- Czy będzie grał Daniel Chima Chukwu? Na chwilę obecną stawiam na Jarka Niezgodę i Armando Sadiku. Chima Chukwu trenuje ciężko, ale przed nim jeszcze 1-2 kroki. Na razie zagraliśmy 3 mecze w 8 dni, więc to za mało czasu, żeby każdy pokazał swoje możliwości na treningach. " Tak, panie trenerze stawia pan na Jarka Niezgode.... W ostatnim meczu dostał aż 1 minute :) Nie ważne że więcej daje niż Sadiku - Mam nadzieje że J.N nie będzie drugim Lewandowskim (Oby nie odszedł! Oby u nas się rozwinął !!) Jak tak dalej pójdzie to zobaczymy w poniedziałek nowego trenera ;) Znowu coś Mioduskowi pęknie :) I znowu piłkarze obalą trenera...

ja865sio, 29.09.2017 21:13:58 - *.play-internet.pl

Panie R!!!!piepszysz bzdury!!!Może inne mecze oglądałeś pan?Ale ....może nie mam racji ,zobaczymy po Poznaniu....

hajdukL, 29.09.2017 22:21:59 - *.ar-network.pl

Bełkot.

Ageon, 29.09.2017 22:57:27 - *.231

Ale bełkot....

CCH, 29.09.2017 23:17:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tez wolalbym Niezgode w pierwszej 11 od Sadiku. Ale bardziej czekam na okienko tranferowe. Odszedl Zewlak, ciekawe kogo będą ściągać. Mam nadzieje ze historie takie jak pol banki ojro rocznie dla Chimy i sprowadzenie Sadiku, Pasquato, Hamalainena juz sie nie powtórzą.

Polska⚽️News, 29.09.2017 23:33:13 - *.240

Porażka pogrzebie Romeo ,tylko wysoka wygrana da Nadzieje na powròt Super Legii!I Walczâcá Drużyne!

kibicPucharowy, 29.09.2017 23:49:30 - *.cable.dynamic.surfer.at

jozka do akademii, magiera do bayernu a ancelotti do legii!
vamos legio!

Kowal.Irlandia, 29.09.2017 23:59:31 - *.agg2.nrs.prp-wtd.eircom.net

Dajcie mu czas Ziomeczki.
Slyszalem dobre opinie od ludzi z Chorwacji na jego temat, wiec moze cos w tym jest.
Druga sprawa to to ze Legia i Bałkany to dobry mix.
Kukułeczka kuka Jozek jak Okuka ;)

do Legionisty, 30.09.2017 01:37:50 - *.103

Przecież doznał po tej jednej minucie kontuzji dzbanie, więc jak niby miałby zagrać więcej?

Kibol, 30.09.2017 05:43:50 - *.play-internet.pl

A nasza cierpliwosc sie skonczy

Balde, 30.09.2017 07:03:11 - *.9

Do wszystkich , zacytuje Kibola "nasza cierpliwość się kończy".

Wiem, że według was to było bardzo dawno, bo aż 13 września 2017r. jak nasz Romeo dołączył do klubu. Toż to już aż 17 dni jego pracy, a Legia wciąż nie gra jak Barcelona. Wy w swoich Football Managerach w tym czasie wygrywaliście ligę i dochodziliście do półfinału LM.

Brawo Wy;)

grzesiek, 30.09.2017 09:08:02 - *.centertel.pl

No patrz a prezesura miodka tylko jakiss pol roku trwa a juz odpadlismy z LM, z LE i zajmujemy 6 miejwce w tabeli.

kibic emeryt, 30.09.2017 09:18:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja też mam wątpliwości co do nowego trenera ,wręcz mam jakieś dziwne przeczucie ze to nie wypali ale dajcie mu szanse .Jego efekty pracy poznamy dopiero na wiosnę . Inną sprawa są jego rzeczywiście bełkotliwe wypowiedzi które mogą człowieka zdenerwować ,choć w aktualnej sytuacji Legii to chyba najmniejszy problem .

Lja, 30.09.2017 09:38:27 - *.centertel.pl

Chukwu czy jak mu tam niech się już pakuje. Przy nim Kucharczyk to mistrz techniki. Takiego drewna w Legii to już dawno nie było.

Krzeszczu, 30.09.2017 10:58:21 - *.cust.tele2.se

@ Lja: aczkolwiek zgadzam sie co do chukwu, to przypomne jednak ze nie az tak dawno grali u nas drewniani wirtuozi jak Ziru czy Dupashvili. O Trickovskim, Obaamie czy Alexandrowie nie wspomne ;-))

gosc, 30.09.2017 13:03:21 - *.centertel.pl

Nic z tego trenejro nie bedzie

mkp, 30.09.2017 15:21:23 - *.vyatta.italnet.eu

Koleś tak samo czaruje jak Mioduski i takie same będzie osiągał wyniki. Przy tych piłkarzach lepiej nie będzie, bo niby kto ma kreować grę? Winny jest Mioduski, że doprowadził do takiego składu zespołu.

Jak, 30.09.2017 15:30:16 - *.centertel.pl

Pewne jest tylko to że znowu będzie piach

Legionista, 30.09.2017 15:49:04 - *.226

do do Legionisty, Dawanie szansy nie oznacza np: Niezgoda wychodzi na ostatnie 5-10 min..... @Balde, A co myślisz że kibice pójdą za trenerem który nie będzie miał wyników... Ja kiedyś pisałem że te mecze opowiedzą jaki start będzie miał Romeo - Jak wygramy z Lechem to każdy będzie go zachwalał... Jak przegramy to będzie hejt... Tak zawsze było i nie zmieni sie...

(L)evy, 30.09.2017 16:57:31 - *.181.internetia.net.pl

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie - Chima Chukwu . KTO TO JEST I ZA CO BIERZE GRUBĄ FORSĘ W LEGII ?

Legionista80, 30.09.2017 23:40:32 - *.play-internet.pl

Ale placzki z niektorych....wstydzcie sie... Nie dadza chwili trenerowi i placza....makabra!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.