Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 1 października 2017 r. godz. 19:57

11. kolejka Ekstraklasy: Hit dla Lecha

Mishka, źródło: Legionisci.com

Niedziela pod znakiem wygranych gospodarzy. Lech pewnie ograł Legię, a Górnik i Wisła Płock zgodnie po 1-0 ograli Piasta oraz Termalicę. W trzech sobotnich meczach padł tylko jeden gol. Lechia pokonała Zagłębie 1-0, a bezbramkowe remisy padły w meczach Pogoni z Korona oraz Wisły Kraków z Jagiellonią. W meczach piątkowych dwukrotnie padł wynik 1-1.

11. kolejka:

Sandecja Nowy Sącz 1-1 Śląsk Wrocław
Arka Gdynia 1-1 Cracovia
Lechia Gdańsk 1-0 Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin 0-0 Korona Kielce
Wisła Kraków 0-0 Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze 1-0 Piast Gliwice
Wisła Płock 1-0 Termalica Nieciecza
Lech Poznań 3-0 Legia Warszawa

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (14)

Redi, 29.09.2017 09:52:25 - *.centertel.pl

Jestem optymista, ale nie az takim hahah
Wpier.... I do domu.

BIE(L)ANY , 29.09.2017 14:44:55 - *.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie srać ogniem. Łach też nie zachwyca, więc na dwoje babka wróżyła.

Wolfik, 29.09.2017 15:44:18 - *.238

Ta liga jest tak nieobliczalna, że każdy wynik jest możliwy. Zapewne zdecyduje jedna bramka, chyba że któraś z drużyn szybko coś ustrzeli. Mam nadzieję, że koszty frajerstwa ponieśliśmy w Białymstoku.

ocho(L), 29.09.2017 21:45:52 - *.adsl.inetia.pl

Legia gra marnie , ale spokojnie po raz pierwszy w historii ,trzecie MP z rzędu.

Szpilordzik, 29.09.2017 23:11:54 - *.wapgw.era.pl

Amica plecy czuje to... Kuchy zaangazowanie. Pazdek maka hama.... Zobaczycie bracia amica zjedzona przez nas... Pzdr z woj.opolskiego Brzeg (L)

"), 30.09.2017 01:34:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

+ obowiązkowo PP

(L), 30.09.2017 15:42:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Trzy z rzędu :
1993

1994

1995

Legionista, 30.09.2017 19:11:16 - *.226

Z ostatnich meczów nad Lechem dobrze wspominam: 3:1 za Urbana, 2:1, 2:1... Za Magiery (ostatnia sekunda i gol :)) oraz ostatni mecz który pokazał dominacje i Kto zasługuje na MP!! Ten mecz będzie inny niż ostatnie ponieważ kadra jest słabsza... Rezerwowi piłkarze którzy nie grali w poprzednim zaczęli grywać na swych pozycjach i pokazali dlaczego byli rezerwowymi.... Mam nadzieje że wygramy i pokażemy że my nie spadliśmy na ich poziom!

123, 01.10.2017 02:51:04 - *.dynamic.chello.pl

Wychodzi na to że będzie
Górnik 2:0 piast
Płock 2:2 nieciecza
Łach 2:2 Legia
Lub łach 0:2 Legia, Hama i kuchy

@rek, 01.10.2017 07:53:48 - *.dynamic.chello.pl

Kurczę, znowu inne wyniki ułożyły się jakby "pod nas"... Oby to nie uspokoiło/uśpiło/ naszych grajków do tego stopnia, iż w POZ polegniemy... Jeśli dzisiaj wygramy, to nie stracimy dystansu do czołówki, a nawet z lekka podskoczymy w tabeli... (L)egio do boju... RJ prosimy o 3 pkt... Pozdro (L)

Do @rek, 01.10.2017 13:18:15 - *.centertel.pl

Tak. RJ da Ci 3 pkt.


Oj Boże Boże......

@rek do Do, 01.10.2017 16:25:12 - *.dynamic.chello.pl

Czytaj ze zrozumieniem... RJ = Trener... Trener = taktyka na mecz + dobranie odpowiednich piłkarzy + zmotywowanie piłkarzy... Czemu więc jedziesz "po mnie"...??? Pozdro (L)

FOREVER LEGIA, 01.10.2017 21:53:05 - *.play-internet.pl

Taki z Ciebie wrozbita,jak z koziej.....-kolego 123.

vip, 02.10.2017 01:46:26 - *.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

wstyd i hanba

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.