Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 28 września 2017 r. godz. 14:41

Z Arką Gdynia w niedzielę

Fumen, źródło: Legionisci.com

Znany jest już termin spotkania 14. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Arką Gdynia. Obie ekipy spotkają się 29 października (niedziela) o godz. 18:00 przy Łazienkowskiej. Wcześniej legioniści zmierzą się z Bytovią Bytów w Pucharze Polski. Jednak obecnie nie jest znany dokładny termin pierwszego meczu ćwierćfinałowego obu drużyn.

Najbliższe mecze Legii:
01.10. (ND) godz. 18:00 - 11. kolejka - Lech Poznań - Legia Warszawa
15.10. (ND) godz. 18:00 - 12. kolejka - Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
22.10. (ND) godz. 18:00 - 13. kolejka - Wisła Kraków - Legia Warszawa
25-26.10 - Puchar Polski 1/4 finału - Bytovia Bytów - Legia Warszawa
29.10. (ND) godz. 18:00 - 14. kolejka - Legia Warszawa - Arka Gdynia

Więcej w działach:
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.



Komentarze: (14)

lop, 28.09.2017 14:46:48 - *.multinet24.pl

co ich poje..ło z tymi niedzielami

do lop, 28.09.2017 15:22:11 - *.11

100 % racji, te niedziele to jakaś paranoja z tymi meczami.

@rek, 28.09.2017 15:56:51 - *.dynamic.chello.pl

Fakt... Chyba kogoś mocno pogięło z tymi niedzielami... Czy nikt z zarządu (L)egii nie może zawalczyć o mecze grane wieczorem w piątki lub soboty..? Pozdro (L)

1916, 28.09.2017 16:18:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli w Szczecinie też w niedzielę ;) LEGIA & POGOŃ!

j, 28.09.2017 16:37:21 - *.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

i gitara,że w niedzielę

Bemowiak, 28.09.2017 17:16:25 - *.internetdsl.tpnet.pl

I bardzo dobrze, dla mnie to najlepszy termin na mecz i miłe zakończenie weekendu. A mecze wyjazdowe,żeby były w soboty.

Krzeszszu, 28.09.2017 17:44:23 - *.151

Przecież Legia sama chciała grać w poniedziałki a teraz oburzenie że grają w niedziele

Sass, 28.09.2017 18:02:37 - *.play-internet.pl

Niefziela to beznadzieja termin meczu.

Romantyk, 28.09.2017 20:51:15 - *.play-internet.pl

Ktos bardzo chce nam uprzykrzyc zycie i specjalnie daja nam te niedziele... Gdyby tak nam kiedys ladowali same nd jak nie gralismyvw pucharach 2010-2011 to nigdy bym nie poznal mojej zony. Bo zawsze w pt po mecxu szedlem w miasto. I kiedys tak poznalem moja zone:) a w nd to lipa. Od razu powrot do domu.

hajdukL, 28.09.2017 21:56:51 - *.dynamic.chello.pl

Tym razem termin niedzielny da się wytłumaczyć meczem pucharowym w tygodniu ale czemu ostatnie pięć meczów z rzędu graliśmy w niedzielę to już nie bardzo.
Legia to nie tylko kibice z Warszawy i dla nich nagminna gra w nd nie jest wymarzonym terminem. Myślę, że podobnie sprawa ma się z warszawiakami, z których wielu po meczu chętnie by trochę pobalowało, a tak...
Krzeszczu, tym razem komentarz od czapy ale nie będę rozwijał.

do Krzeszszu, 28.09.2017 21:59:29 - *.centertel.pl

Ja wolałbym aby Legia grała w poniedziałki np.o godz. 19-20 niż w niedziele o godz. 18:00. Z pracy wychodzę o 18 i bym sobie bezpośrednio jechał na Ł3. A przez to, że grają w niedziele to połowa dnia zmarnowana którą można byłoby poświęcić dla rodziny. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że fc miałyby problem aby wyrobić się po pracy lub szkole.

Jerz z Potoku, 29.09.2017 00:03:09 - *.dynamic.chello.pl

@ Krzeszczu - serdecznie pozdrawiam legijnego Wikinga. Przypominam, że nie raz tonowałem Twoje mocarstwowe zapędy względem nadmiernej aktywności na naszym forum. Posłuchałeś i dobrze na tym wyszedłeś. Obecnie Twoją "dawną" drogą kroczy @rek - dokąd zajdzie to możemy się wszyscy domyślać...
Przechodząc do meritum; idea meczów w poniedziałki zrodziła się w umysłach - przede wszystkim - zatroskanych kibiców, a nie działaczy klubowych, którzy słusznie zauważyli, że skoro mecze fazy el. i ew. grup. LE odbywają się w czwartki, to chcąc osiągnąć tzw. świeżość mentalną i kondycyjną, następujące po nich mecze w ramach ESA (konkretnie 6.) drużyna Legii powinna rozgrywać w [niepopularne] poniedziałki. Tak się oczywiście nie stało i jak sam zapewne zauważyłeś najwięcej punktów traciliśmy po meczach pucharowych (ten idiotyzm trwał bez mała 5. lat!). Nikt, ale to zupełnie nikt we władzach ESA nie kiwnął palcem, aby ten b. niekorzystny dla klubu terminarz rozgrywek znieść lub przynajmniej ograniczyć. Dlaczego? Pisałem o tym wielokrotnie, ale już obecnie uważam to za stratę czasu. Ironia losu byłych (na szczęście) siermiężnych władz ESA polega na tym, iż dzięki grze Legii w fazie gr. LM każdy klub ESA otrzyma obecnie po ok. 200 tyś. €. W tym wszystkim najsmutniejsze jest to, że wysiłek Legii w rozgrywkach europejskich doceniła i premiowała jedynie UEFA, a nie urzędasy z ESA. Niestety, dzięki koszmarkom transferowym, w bieżącym sezonie nie będziemy mieli tego typu "problemów".
Konkluzja mojego postu jest następująca: każda drużyna klubowa (nie tylko Legia) reprezentująca polski futbol w ramach rozgrywek LM i LE powinna mieć zapewnione - pełne - trzy dni przerwy przed kolejnym meczem rozgrywanym w ramach ESA. Pozostaje wierzyć, że nowo wybrane władze ESA twórczo i konstruktywnie pochylą się nad tym problemem.
Ps.: osobiście bardzo się dziwię, że prezes Mioduski w minionej fazie el. LM i LE nie był w stanie skutecznie zareagować na niekorzystny dla Legii terminarz rozgrywek ESA. Jeżeli ktoś nie wie do czego piję lub udaje, że nie wie, to polecam przykład Astany...Panie prezesie uczymy się całe życie, nawet od "egzotycznych" w naszym mniemaniu klubów wschodnioeuropejskich.

Bia(L)son, 29.09.2017 05:56:11 - *.centertel.pl

Znowu ta niedziela! masakra

@rek, 29.09.2017 11:21:05 - *.dynamic.chello.pl

do Jerz z Potoku
A ja Cię pozdrawiam.........bez napinki........:)))) Pozdro (L)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.