Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 7 października 2017 r. godz. 10:00

Puchar Polski przez trzy kolejne sezony w Polsacie

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Na mocy aneksów do umów dotyczących praw telewizyjnych zawartych przez PZPN i Telewizję Polsat, poinformowano, iż Telewizja Polsat stanie się wyłącznym nadawcą spotkań Pucharu Polski w trzech kolejnych sezonach - 2018/2019, 2019/2020, 2020/21. Najbliższy mecz w tych rozgrywkach legioniści zagrają 25 października o godzinie 20:30 w Bytowie.



Komentarze: (16)

Bemowiak, 07.10.2017 11:08:50 - *.centertel.pl

O zgrozo... tzn. że Hajto będzie transmitował?

przemju, 07.10.2017 12:21:10 - *.55.ipv4.supernova.orange.pl

eh ten polsat... puchar polski ich, niedługo liga mistrzów też ich... i co? borek, hajto i kołtoń będą komentować to wszystko... aż się wymiotować chce jak się słyszy ich wywody... Wielka szkoda, że c+ tak się popsuło. Duet Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny są mistrzowscy... jak i kilku innych komentatorów tej stacji. Za chwilę w ogóle nie będzie piłki w c+ a wszystko weźmie polsat i trzeba będzie słuchać o kolejnych truskawkach na torcie i innym wstawaj krycha, podaj mu. Źle się dzieje z piłką w tv.

Zatarra, 07.10.2017 12:25:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No to pięknie, znów PP Polski w zamkniętym kanale... To się nazywa promocja futbolu...

Do Bemowiak: Transmitował to będzie Polsat, a Hajto będzie komentował. Język polski się kłania...

oLaf, 07.10.2017 12:42:40 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

i znowu będzie: 15 minut reklam - spóźnieni zaczynamy transmisję - 15 minut reklam - nie widzimy pierwszej akcji 2-giej połowy - koniec meczu i zamiast powtórek bramek to ... 15 minut reklam .... i tak w koło... wariatkowo ; )

Maciej, 07.10.2017 12:49:25 - *.hsi10.unitymediagroup.de

Na Polsacie czy Polsat Sport ?. To jest róznica. I pytanko do Was Bracia czy na Nc+ jest mozliwosc wykupienia 1 kanalu Polsatu Sport ?.

też Bemowiak, 07.10.2017 13:19:45 - *.play-internet.pl

Do Bemowiak: No właśnie! Tragedia, może pójdą po rozum do głowy i zmienia

do Maciej, 07.10.2017 13:52:28 - *.dynamic.chello.pl

Na Polsacie otwartym to tylko finał zapewne, reszta w Polsacie Sport.

Tomek Mokotów, 07.10.2017 14:22:35 - *.dynamic.chello.pl

Komentarze Hajty są na równie "wysokim" poziomie jak Węgrzyna i Mielcarskiego więc żadna strata.

Co do kodowania obrazu to... skoro są frajerzy wydający na obejrzenie za pomocą PpV gali bokserskiej za 50 zł to będą i tacy co za finał dadzą i 100...

Jedyna rada to płacić albo szukać alternatywnych metod oglądania.

kibic, 07.10.2017 14:31:54 - *.smtvsat.pl

Lepiej Polsat niż zamknięte, całkowicie zakodowane stacje.

N, 07.10.2017 14:36:18 - *.dynamic.dsl.as9105.com

PZPN robi to specjalnie żeby ludzie ruszyli się z domów na stadiony bo na Polsacie to się tego oglądać nie da

Dj Andrzej, 07.10.2017 20:31:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ostatnio przypadkiem obejrzałem ,kawe futbolu' i Roman Kołtoń nieładnie oceniał postawę Wuko na meczach . Romuś się bulwersował , że Magik pozwala na to . A przecież Jacek chciał , żeby Ako go wspierał i uruchamiał naszych rozkojarzonych często w trakcie meczy piłkarzy . Robił to w imieniu trenera , więc co ten dziennikarz się pulta , jak dobrze wie , iż Wuko też robił dobrą robotę , pobudzał naszych zawodników . Wszyscy ich pobudzaliśmy żeby działali , a jak jest każdy widzi . Kołtoń to nierówny , dziwny dziennikarz . Natomiast Sobczyński i Iwański z tvp 1 to już w ogóle nyndza . Pacyfiści pier .....i , kibice im nie pasują . Pozostałość po pO w telewizji , ostali się w redakcji . To na temat paru dziennikarzy się mnie zebrało ... I tak każdy to widzi , nara .

Kuba, 08.10.2017 13:04:14 - *.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niedługo zmienią nazwę na Puchar Polsatu. Pewne info.

do Maciej, 08.10.2017 14:20:49 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

tak, za ok. 180zł rocznie... : O

tj. wciskają Tobie wtedy dodatkowy pakiet kilku programów za te 180zł. Pojedyńczej stacji nie można dokupić - taka nowoczesna forma naciągania....

dino, 08.10.2017 14:29:16 - *.vtelecom.pl

Maciej - nie ma możliwości wykupienia w nc+ kanału Polsat Sport.

FOREVER LEGIA, 08.10.2017 14:56:52 - *.play-internet.pl

Poziom komentowania meczy w kazdej stacji tv jest zenujacy,a zatrudnianie "ekspertow" rodzaju Hajto,co nie potrafia odroznic Kazachstanu od Gruzji wola o pomste do nieba.A'propo Hajty-pamietam na Legii piosenki o Hajcie?-np"Beda szlugi,ale ile,hajto wie,zaspiewajmy wiec piosenke,albo dwie.Hajto pies,Hajto pies,Hajto pies,Tomasz Hajto qrwa jest"-to po szmuglu fajek z Niemiec,a zostal naszym "ulubiencem"po meczu Gornik Legia w Pucharze Polski,gdzie wraz z H.Baluszynskim cieli naszych zawodnikow rowno z trawa.

Kurski, 09.10.2017 06:36:36 - *.centertel.pl

Jacek kup ekstraklase do tvp i zatrudnij Laskowskiego

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.