Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 16 października 2017 r. godz. 20:11

12. kolejka Ekstraklasy: Ciasno w czołówce, Cracovia odbiła się od dna

Mishka, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek odbył się ostatni mecz 12. kolejki Ekstraklasy, w którym Cracovia pokonała Pogoń 3-0 i opuściła ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Na czele trzy drużyny z dorobkiem 22 punktów - Lech, Górnik i Zagłębie. W meczu na szczycie Zagłębie wygrało z Górnikiem 3-2, zaś Legia skromnie ograła Lechię 1-0. W sobotę Piast podzielił się punktami z Sandecją, Termalica zremisowała z Arką, a Wisła Kraków wygrała we Wrocławiu 2-0.

W piątkowych Korona pokonała Wisłę Płock 2-0, a Jagiellonia zremisowała z Lechem 1-1.

12. kolejka:

Korona Kielce 2-0 Wisła Płock
Jagiellonia Białystok 1-1 Lech Poznań
Piast Gliwice 2-2 Sandecja Nowy Sącz
Termalica Nieciecza 1-1 Arka Gdynia
Śląsk Wrocław 0-2 Wisła Kraków
Zagłębie Lubin 3-2 Górnik Zabrze
Legia Warszawa 1-0 Lechia Gdańsk
Cracovia 3-0 Pogoń Szczecin

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (14)

Redi, 13.10.2017 10:17:21 - *.centertel.pl

Z jednej strony ciekawość, z drugiej duża obawa. Nie wierzę że przez te dwa tygodnie się coś poprawiło pod względem gry. Do zobaczenia na Ł3 :)

@rek, 13.10.2017 10:58:01 - *.dynamic.chello.pl

Czyli chyba jest tak, jak przypuszczałem, iż szatnia jest podzielona, w zimie czeka zespół spore "wietrzenie", a dodatkowo w szatni jest jakiś "kret-donosiciel"... Do poczytania: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,lotto-ekstraklasa-legia-warszawa-lechia-gdansk-zapowiedz,artykul,821002,1,721.html

Arek, 13.10.2017 15:52:01 - *.free.aero2.net.pl

Te ch...e z przekrętu mącą tylko. Ze sport.pl, wcale nie lepsi.

e(L)o, 13.10.2017 16:32:03 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Legia - Lechia 0:2

Legionista, 13.10.2017 17:18:24 - *.226

Musimy wygrać! Będzie ciężko, ale musimy! Mamy 6 pkt straty do Lidera i w tej kolejce zyskamy albo znowu stracimy! Mam nadzieje, że zagramy tak jak pierwszy mecz Legii Magiery w Ekstraklasie (3:0 z Lechią) !

Arek, 13.10.2017 23:52:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I łach stracił punkty. Jeśli wygramy będzie 3 punkty straty. Taka to nasza liga.

LW, 14.10.2017 11:03:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobry wynik meczu Jagiellonia-Lech dla "L" a strata do lidera mogla byc 8pkt.! LEGIA !!!

LW, 14.10.2017 11:04:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 2-0 Lechia ! LEGIA !!!

Zajmon Szczecin , 14.10.2017 16:49:59 - *.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Amica stracila

Zajmon Szczecin , 14.10.2017 21:25:03 - *.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ale ta liga wyrownana!
tzn równa w dół do słabości.

Olo, 15.10.2017 02:30:49 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Jezu Chryste... jaka ta liga jest słaba. Jak tylko ktoś jeszcze bliski szczytu tabeli, to zaczyna przegrywać i remisować. W ten sposób mamy lidera, który ma najmniej punktów w Europie ze wszystkich lig europejskich, które rozegrały tyle samo kolejek. To jest jakaś masakra. Nikt nie chce Mistrza Polski mieć.

Jam, 15.10.2017 08:55:24 - *.dynamic.chello.pl

Smieszna ta nasza liga, mocarny Lech i wspanialy Gornik moga miec po tej kolejce 3 pkt przewagi na pograzona w kryzysie Legia....

LW, 15.10.2017 12:26:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIO walczymy o zwyciestwo ! LEGIA !!!

LW, 15.10.2017 12:27:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 2-1 Lechia ! LEGIA !!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.