Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Fumen / Legionisci.com
fot. Fumen / Legionisci.com
Poniedziałek, 16 października 2017 r. godz. 12:45

We wtorek dopingujemy Młodą Legię na meczu UYL

Bodziach, źródło: Legionisci.com

We wtorek zachęcamy do wspierania juniorów Legii, którzy w Lidze Młodzieżowej UEFA rywalizować będą z islandzkim Breiðablik Kópavogur. Fani zachęcają do wspólnego dopingu dla legionistów, który prowadzony będzie na Żylecie. Bilety kosztują tylko 5 złotych (posiadacze Kart Kibica) i 10 zł (pozostali). Początek spotkania o 18:00 na głównej płycie stadionu Legii.

Wejściówki na Żyletę oraz na trybunę im. Kazimierza Deyny można kupować przez Internet oraz w kasach klubu.

W pierwszym meczu Legia wygrała na wyjeździe 3-1 i jest bliska wywalczenia awansu do kolejnej rundy, w której nasz młodzieżowy zespół prawdopodobnie zmierzy się z Ajaxem Amsterdam.




Komentarze: (13)

Legia Ochota 1993, 16.10.2017 13:44:38 - *.dynamic.chello.pl

Na Żylecie doping czy na Wschodniej ?

Ja idę, 16.10.2017 13:57:42 - *.centertel.pl

Kto nie idzie ten cieć

DO OCHOTA , 16.10.2017 14:26:05 - *.static.chello.pl

na ŻYLECIE DOPING

olew, 16.10.2017 14:34:34 - *.warszawa.vectranet.pl

Młodym trzeba podziękować, są lepsi obecnie niż pierwsza druzyna, poza tym szansa na bramki...

do Ochota..., 16.10.2017 15:01:35 - *.79

"Fani zachęcają do wspólnego dopingu dla legionistów, który prowadzony będzie na Żylecie"

do Ochota , 16.10.2017 15:28:37 - *.centertel.pl

Obserwuj dzielnicowego fb i byś wszystko wiedział

(L), 16.10.2017 16:22:35 - *.191

Trzeba mieć nadzieję, że nasi dadzą przyjezdnym "kopa-w-ogór"

dd, 16.10.2017 19:03:21 - *.146.ipv4.supernova.orange.pl

Już ponad 1600 sprzedane, czyli tyle co było na Lechu na Ł3 ostatnio (1,5 sezonu temu), a była Kanada. Jeszcze z tysiąc i będzie zupełna odjazd z dopingiem i wsparciem dla chłopaków. Jazda z nimi i dawać ten Ajax!

Lebaid, 16.10.2017 19:21:00 - *.play-internet.pl

Zajebiście, że młodzi poczują doping w meczu mam nadzieję, że granym dla dopełnienia formalności, bo potem z Ajaxem czuć już wsparcie i mieć w pamięci jutrzejszy doping!

Fanatyk, 16.10.2017 20:24:21 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Kto pamięta mecze młodej z dopingiem na rogu Zylety? Było nas wtedy nie dużo a doping zajebisty :) pozdro dla tych co byli

wszyscy na mecz ! , 16.10.2017 20:24:53 - *.static.chello.pl

spędzimy miły wieczór przy Łazienkowskiej !

papaj, 17.10.2017 00:12:01 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

bylem na mlodzikach zgret 61lat ikupilem bilet

piotr_zabki, 17.10.2017 18:23:30 - *.jjs.pl

Wkurza mnie to, że wszyscy dziennikarze mówią o tym, że nie inwestujemy w młodzież. Nasz mecz juniorów. Spójrzcie: portale wp, pzpn, onet, we..o, przegląd sportowy itd ŻADNEJ WZMIANKI o meczu. Fałszywe gnidy dziennikarskie. Pozdro. Fajnie jest na stadionie, kameralnie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.