Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Arkadiusz Malarz - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
Arkadiusz Malarz - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
Wtorek, 24 października 2017 r. godz. 09:16

Oceny legionistów za mecz z Wisłą Kraków

Woytek, źródło: Legionisci.com

Arkadiusz Malarz otrzymał najwyższą notę za niedzielny mecz Legii w Krakowie. Występ bramkarza Legii oceniliście na 5,2 w skali 1-6. Bardzo dobre oceny uzyskali także Niezgoda, Pazdan i Guilherme. W sumie oceniało 1485 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4,0.

Malarz 5,2
Niezgoda 4,7
Pazdan 4,5
Guilherme 4,5
Jodłowiec 4,3
Mączyński 4,3
Kucharczyk 4,1
Hamalainen 4,0
Astiz 3,7
Broź 3,7
Hlousek 3,6
Pasquato 3,0
Kopczyński 3,0
Sadiku 2,7



Komentarze: (16)

LW, 24.10.2017 09:47:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Takie powinny byc oceny a nawet wyzsze a srednia ocena druzyny minimum 4,0.! LEGIA !!!

LW, 24.10.2017 09:50:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To byl mecz dobrze rezegrany taktycznie i z zaangazowaniem calego zespolu wiec oceny sa wysokie ! LEGIA !!!

ja, 24.10.2017 09:52:30 - *.dynamic.chello.pl

Legia grała beznadziejnie i większość nawoływała, żeby nie wystawiać Kopczyńskiego, bo to nie jest zawodnik na Legię oraz, żeby posadzić na ławie Moulina bo kompletnie nie ma formy.
Większość też chciała by dac prawdziwą szanse Niezgodzie.

Teraz mamy środek Jodłowiec - Mączyński i już jest lepiej. A Niezgoda strzela kolejną bramkę.
Nie można tak było wcześniej?


Nie jest jeszcze nawet dobrze, ale przynajmniej zbliżyliśmy się na 1 punkt do pierwszego miejsca.

TSS, 24.10.2017 10:19:10 - *.137.threembb.co.uk

Dobra gra Legii?! Przecież gdyby nie Malarz i ich nieskuteczność to byłoby z 5:1, narazie liczą się punkty i to jest optymistyczne,

Mariano, 24.10.2017 10:23:32 - *.162

Wiadomo Pasquato miał jedną stratę niebezpieczną ale ogólnie na duży plus. Mijał Wiślaków jak tyczki :)

eLuke, 24.10.2017 11:38:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To co wyczyniał Arek Malarz w bramce to po prostu czapki z głów przed tym panem. Brawa dla Niezgody chłopak ma potencjał. Zaczyna się rozkręcać Guilerme. Słabo Hlousek. Co by nie pisać jeśli chcemy liczyć wiosną w walce o Mistrzostwo to trzeba ten zespół wzmocnić i to solidnie.

Leron, 24.10.2017 12:20:48 - *.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dawno nie było tak pozytywnych ocen. Cieszy szczególnie środeczek. Jodła - Mąka mają naprawdę dużo umiejętności, które jednak były do tej pory ukryte pod płaszczem słabej taktyki i kondycji. Teraz widać już poprawę, a jak wejdą na swój poziom to będą tą ligę niszczyć.

Sasza, 24.10.2017 12:22:43 - *.itsa.net.pl

Obecnie nie ma sensu rozwodzić się nad jakością gry bo przynajmniej do przerwy zimowej nic się w tym względzie nie zmieni. Trzeba doczłapać do końca tej rundy i punktować, punktować, punktować. Gdzie się da i jak się da, nawet bylejak. To teraz nie ma znaczenia. Trzeba mieć nadzieję, że zimą Jozak to ogranie, pozbędzie się szrotu, symulantów i sfochowanych i zbuduje autorską drużynę na miarę naszych oczekiwań. Trzeba mieć nadzieję że Mioduch mu na to pozwoli i da odpowiednie narzędzia (czytaj: kasę).

Mocz, 24.10.2017 13:58:21 - *.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To co wyczyniał Malarz jest to w każdym meczu -gość stoi w miejscu ,a teraz to się przydało.

autor, 24.10.2017 16:58:02 - *.92

do mocz

twoja wypowiedz jest jak twój nick, wujowa

dobry bramkarz wie gdzie się ustawić,
ale co ty wiesz o piłce nożnej

grzesiek, 24.10.2017 17:52:42 - *.centertel.pl

W tym akurat meczu malarz zagral bardzo dobrze. Co nie znaczy kapitalnie

do TSS, 24.10.2017 18:31:56 - *.222

do ts--a kto zabronił lajkonikom grać skutecznie?

gdybanie odłóż kolego na półke bo gdyby od nas VOO nie odszedł i gdyby transfery wypaliły to w LM byśmy byli!!!

tak więc walczyli , wygrali a skoro uważacie , że LEGIA jest słaba to jak musi być rzadka ta cała exklapa , że słaba Legia ma tylko punkt straty do lidera

to jest gra na punkty i trzeba zbierać punkty jak grać na razie efektownie się nie udaje

jim, 24.10.2017 19:53:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Noty jak po zwycięstwie co najmniej z Munchesterem

Raf do jim, 24.10.2017 22:24:04 - *.dynamic.mm.pl

A co to jest Munchester?

kibic, 25.10.2017 13:08:58 - *.acuarius.pl

Muchenster to pewnie taki Manchester z Munchen i stad Munchester.

siepacz, 25.10.2017 22:53:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i naród kibicowski się podjarał, bo wygraliśmy. Tymczasem mecz był w wykonaniu drużyny dość przeciętny, a noty przyznane chyba na fali entuzjazmu. Ponad połowa składu powyżej noty 4 (a przecież to tylko średnia! - musiały padać liczne piątki i szóstki) to grube przegięcie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.