Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 30 października 2017 r. godz. 12:36

We wtorek Legia - Ajax na Łazienkowskiej! Będzie doping z Żylety

Woytek, źródło: Legionisci.com

We wtorek młoda drużyna Legii Warszawa zmierzy się w 2. rundzie Ligi Młodzieżowej UEFA z Ajaxem Amsterdam. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 na głównej płycie stadionu przy Łazienkowskiej 3. Już ponad 1400 kibiców zakupiło bilety na to spotkanie. Wejściówki dla posiadaczy Kart Kibica kosztują symboliczne 5 zł. Zapraszamy do wspierania legionistów - kibice na Żylecie będą prowadzić doping od pierwszej do ostatniej minuty!

Bilety na Żyletę i trybunę Deyny można kupować przez Internet, w kasach klubu i na wyspie Legii w Centrum Handlowym M1 w Markach.

W 1. rundzie Legia wyeliminowała islandzki Breidablik Kopavogur (3-1, 0-0), a Holendrzy byli zdecydowanie lepsi od szwedzkiego Hammarby IF (4-0, 2-0). Rewanż w Holandii zaplanowano na 21 listopada na godzinę 19:00. Mecz zostanie rozegrany na stadionie De Toekomst w Duivendrecht.

Jeżeli "Wojskowym" uda się wyeliminować utytułowanego rywala, to awansują do fazy play-off jako jedna z ośmiu drużyn ze ścieżki mistrzowskiej. W fazie play-off, ćwierćfinałach, półfinałach i finale rozgrywane jest tylko jedno spotkanie. Od ćwierćfinałów mecze odbywają się na neutralnych boiskach, a w play-off to legioniści będą ewentualnym gospodarzem.

Terminy UEFA Youth League:
21-22 lutego 2018 - play-off
7-8 marca 2018 - 1/4 finału
21 kwietnia - 1/2 finału
24 kwietnia - finał




Komentarze: (20)

radix, 30.10.2017 13:26:04 - *.devs.futuro.pl

bilecik zakupiony!

Juri, 30.10.2017 14:21:40 - *.centertel.pl

Herbatę z prądem poproszę do cateringu stadionowego dołączyć.

Kris, 30.10.2017 14:26:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ekipa jest dobra

mosik, 30.10.2017 15:55:44 - *.static.ip.netia.com.pl

a jest jakaś transmisja w tv?

LW, 30.10.2017 16:30:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 3-1 Ajax / UYL / ! LEGIA !!!

do redakcji, 30.10.2017 17:50:09 - *.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

juz 1500 biletów sprzedane

Twardy, 30.10.2017 17:51:50 - *.centertel.pl

Piątaka wyciągają ostatniego z kielni ! Za taka grę pierwszego zespołu powini zapraszać za darmo i jeszcze herbatkę postawić ! Wole zainwestować ta piątkę w dwa kroleszczaki ! Pozdro dla kumatych!

adriano, 30.10.2017 18:50:42 - *.play-internet.pl

Wszyscy na stadion!!!

NAS, 30.10.2017 18:53:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Będzie jakiś stream ze spotkania?

d2b90 , 30.10.2017 20:21:37 - *.centertel.pl

@twardy
Ale pier...z glupoty... idz sie schowaj..

dino, 30.10.2017 21:19:16 - *.vtelecom.pl

twardy - lepiej zainwestuj 5 zl w hot doga.

hajdukL, 30.10.2017 21:20:06 - *.ar-network.pl

Ciekawe czy kiedyś Żyleta nauczy się jednocześnie dopingować i obserwować to co dzieje się na boisku bo lekka synchronizacja tych dwóch elementów by nie zaszkodziła ani trybunom, ani naszym gwiazdom.. A tu już młodzież rozpieszczana zorganizowanym dopingiem..

twardy ty to jestes... , 30.10.2017 21:47:05 - *.grojec.vectranet.pl

Twardy w tym swoim debilizmie... chopie zamiast stukac bezmyslnie w ta swoja klawiature pomyslalbys troche... TROCHE chociaz debilu...

gregorian, 30.10.2017 21:55:48 - *.play-internet.pl

Super inicjatywa klubu. Może warto byłoby czesciej oglądać młodych jak grają na stadionie?

MARCIN, 31.10.2017 12:29:44 - *.play-internet.pl

Do tych co pytają MECZ Legia Warszawa CS Ajax Amsterdam u19 . Transmisja w Nsport

do Twardy, 31.10.2017 12:30:21 - *.warszawa.vectranet.pl

Trochę poczytałeś (jeśli czytasz...) ale muszę Cię obrazić , no muszę, jesteś zajebistym inwestorem !

, 31.10.2017 14:13:54 - *.play-internet.pl

Jak wolisz wydać piątkę na piwo zamiast na podobno ukochany klub to nie bede pisal kim jesteś bo wulgarnego tekstu nie puszczą,ale napewno nie jestes kibicem Legii.

do redakcji, 31.10.2017 15:37:50 - *.centertel.pl

Ile zostalo juz biletow sprzedanych?

Redakcja (LL!): 2 tysiące.

nie wiecie...?, 31.10.2017 15:50:27 - *.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

...że twardy, to miękki ptaszek :-/

Zjadł niedobrą rzecz rano i mu się ulało

xx, 31.10.2017 19:38:45 - *.90

no i ajax pokazał nam miejsce w szeregu, nie ma nawet po co jechać na rewanż, jak można karnego zmarnować? DNO

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.