Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Górnik Zabrze na wyjazdowym meczu z Legią w 2016 r. - fot. Mishka / Legionisci.com
Górnik Zabrze na wyjazdowym meczu z Legią w 2016 r. - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 8 listopada 2017 r. godz. 09:26

1790 kibiców Górnika przyjedzie do Warszawy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

19 listopada Legia Warszawa zagra na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze. Kibice Górnika wykorzystali już wszystkie przyznane im bilety i wypełnią sektor gości przy Łazienkowskiej do ostatniego miejsca. Do stolicy przyjadą pociągiem specjalnym, w 1790 osób. Po raz ostatni pojawili się na stadionie Legii w marcu 2016 roku. Wówczas stawili się w ok. 800 osób i wywiesili 9 flag. Przygotowali także oprawę - sektorówkę i race.

Z kolei w czerwcu 2015 roku na ostatnim meczu sezonu obecni byli w zaledwie 400 osób. Wcześniejszego wyjazdu również nie mogą zaliczyć do szczególnie udanych, bo przyjechali do Warszawy w ok. 600 osób.


Górnik Zabrze w Warszawie w marcu 2016 - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com


Górnik Zabrze w Warszawie w czerwcu 2015 - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com


Górnik Zabrze w Warszawie w sierpniu 2014 - fot. Mishka / Legionisci.com



Komentarze: (28)

W koncu, 08.11.2017 09:33:44 - *.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W koncu ktoś do nas przyjedzie i zapełni sektor. Nie pozostaje nam nic innego jak zrobić to samo ;)

Bear, 08.11.2017 09:51:04 - *.9.ipv4.supernova.orange.pl

To będzie mecz... walka o pozycje lidera plus dwie silne ekipy.

A5, 08.11.2017 10:06:51 - *.itsa.net.pl

zajebiaszczo, mają dobrą ekipę i głośny doping, będzie się działo...
(L)

Bodo70, 08.11.2017 10:38:28 - *.bellona.pl

Widzę, że w Zabrzu podjarka na maksa. Chyba zamówią na kolei specjalny pociąg. Przewiduję jednak cichy powrót do Hanysowa w smętnych nastrojach.

WPR, 08.11.2017 10:59:10 - *.play-internet.pl

.. jak za dawnych lat!

Maniek78, 08.11.2017 11:07:12 - *.opera-mini.net

Dobrze by było aby sie Żyleta zapełniła i wszyscy śpiewali bo nas jeszcze przekrzyczą.

Rychu, 08.11.2017 11:15:43 - *.warszawa.vectranet.pl

Super, w końcu ktoś zapełni sektor gości. Komplet na stadionie, super atmosfera, oprawy, do tego wygrana Legii. Będzie git!

Juri, 08.11.2017 11:16:49 - *.centertel.pl

Przyjadą hanysy,dostaną łomot na boisku i pojadą.
Wszyscy na mecz,ma być oprawa.

Arek, 08.11.2017 11:50:54 - *.free.aero2.net.pl

To fajnie, że w końcu ktoś nas odwiedzi. Zapowiada się ciekawie. Ja już czekam z utęsknieniem. W ogóle to nie przepadam za tymi przerwami na kadrę. Jakoś tak nudno się wydaje.

hoho, 08.11.2017 12:25:15 - *.rev.snt.net.pl

powiedz Matko, że ......, powiedz Ojcze, że ........ śpiewki z lat70.

andrzej, 08.11.2017 12:35:59 - *.hvc.res.rr.com

zylete tagze zapelnia przyjezdni Rycho

Sexy Angela, 08.11.2017 13:15:51 - *.centertel.pl

Dostaną taki oklep że się nie pozbierają. Będzie to początek końca żaboli. Może fuksem się jeszcze w tym sezonie utrzymają ale nie byłabym tego taka pewna. Kto ma ochotę na 18 letnią dziewicę kibicującą Gdyńskiej Arce proszony jest o przejrzenie działu fantastyki biblioteki miejskiej.

Miras, 08.11.2017 14:32:33 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Nie zapomnę im sprzedanego meczu ze Śląskiem.

bania, 08.11.2017 14:35:37 - *.internetdsl.tpnet.pl

Górnik Zabrze=GÓWNO W WIADRZE!!!!!!

Otwock, 08.11.2017 14:45:21 - *.play-internet.pl

Jak za dawnych lat.....

jasz, 08.11.2017 14:59:14 - *.adsl.inetia.pl

jak budowano nasz stadion była taka opcja na mecze ligowe likwidacji krzeseł na żylecie i przez to powiększenie pojemności o około 3 tyś,poprosze o info jak to się ma do realiów

Gorol, 08.11.2017 15:07:00 - *.elartnet.pl

Bendom nos ciulać a w czerwcu wjadom na trening swoich, żeby nie wygroli z "Kolejorzami", bo odpadnom na wiosna.

L, 08.11.2017 15:21:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żylecie proponuje tez się zmobilizować żeby nie było siary. Jak będzie tak jak na ostatnich meczach (90% meczu co trzeci śpiewa) to nas hanysy przekrzyczą...

czlowiek malpa, 08.11.2017 16:35:27 - *.dynamic.chello.pl

hue hue hanysy pelna mobilizzacja chyba wyjazd zycia hahah

Czarno, 08.11.2017 18:09:42 - *.centertel.pl

Kiedy teraz będą bilety w otwartej sprzedaży na jakiś wyjazd? Fajnie będzie po 5 latach jechać na jakiś wyjazd.

fryjtiof1111, 08.11.2017 19:15:05 - *.dynamic.chello.pl

No to w Zabrzu wzrósl popyt na chwilówki, zobaczyć stolicę i....

Zlb , 08.11.2017 21:27:40 - *.centertel.pl

Tsza ostro z hanysami pocisnac, przypomnieć że kazaly grajka przegrać, aby tylko Legia mistrza nie miała!!!!! Pajace!!!

Grzegorz, 08.11.2017 21:56:57 - *.dynamic.chello.pl

My jesteśmy chłopcy z Zabrza!!!! Cała Polska o Nas wie!!!! U Nas w Zabrzu jest kultura!!! Dalej sobie dopiszcie sami! Pozdrawiam Grzegorz :)

NT(L)N1916, 08.11.2017 22:31:52 - *.centertel.pl

Do Grzegorz
Wy jesteście Q... Y z zabrza. Cała Polska o tym wie. U was biega pies w ekipie. J... Ć J... Ć ksg!
szacunek się nie należy!

Michnik, 08.11.2017 23:45:42 - *.static.ip.netia.com.pl

Ja jako kibic Legii mam obawy o mecz z Górnikiem nasza gra jest bardzo słaba wygrywamy dzięki szczesciu możemy dostać rąk jak Lechia z Koroną 0:5 i za chwilę spadnie y do dolnej ósemki za bardzo uwierzylismy że możemy wygrać z każdym. Pycha kroczy przed upadkiem ciężkie czasy idą dla Nas. Nie ma piłkarzy są słabi przepłaceni klub zadłużony po uszy za chwilę nawet Provident nam nie da kredytu. Legia to papierowy tygrys nie ma co się oszukiwać te ostatnie mistrzostwa za 10 lat będziemy wspominać z nostalgia.
Ostatni nasz mecz to kompromitacja wynik znowu szczęśliwy bo rywal sam zaczął sobie strzelać do swojej bramki że strachu. Miejsce na koniec sezony 8 wzwyz będzie sukcesem bo na tą chwilę Piast i Termalica prezentują dużo lepsza gre

Do NT(L)N1916, 08.11.2017 23:49:40 - *.103.tvksmp.pl

Stary rozwaliłes system! Pozdro i szacun!! Rymowanka wyśmienita.

Mistrz, mistrz!! Legia mistrz!!!

do Michnik , 09.11.2017 18:01:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Adam , więcej optymizmu .

Wyszków, 09.11.2017 18:05:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bileciki kupione jedziemy Legio z tymi hanysami Jazda z .......

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.