Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com
Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 3 listopada 2017 r. godz. 16:34

Niezgoda: Zamierzamy pokazać jakość na boisku

Mishka, źródło: Legionisci.com

- To dla mnie dobry sezon, mam teraz dobrą passę. O to chodzi, żebym strzelał bramki, niezależnie czy wychodzę w pierwszym składzie, czy na zmianę z ławki rezerwowych. Cieszę się, że ta moja seria z bramkami trwa. Po to jedziemy do Szczecina, żeby podtrzymać serię zwycięstw i mam nadzieję, że moją serię bramkową także - mówi przed meczem z Pogonią Szczecin Jarosław Niezgoda.

- Z punktu widzenia tabeli, wydaje się, że czeka nas łatwe spotkanie, ale wszyscy wiemy, że tak nie będzie. W naszej lidze często ostatni zespół w tabeli niewiele się różni od tych plasujących wyżej. Pamiętam jak przyjechaliśmy z Ruchem Chorzów do Warszawy, jak zespół spinał się podwójnie na spotkanie z Legią i jak się gra przeciwko takiemu rywalowi. Tak samo będzie w Szczecinie, ale my zamierzamy pokazać jakość na boisku.



Komentarze: (15)

Wodzu, 03.11.2017 18:19:25 - *.centertel.pl

Jeden z największych talentów naszej ekstraklasy. Długo w legii nie pogra

Mac25, 03.11.2017 19:46:02 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Jarek Niezgoda to przyszłość Legii już pokazał Chłopak kawał charakteru.

tomasz problem, 03.11.2017 20:37:44 - *.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Yyyyy wwy tak poważnie chłopaki.

Dumny, 03.11.2017 20:52:57 - *.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Rosnie nam nasz wlasny Rasialdo.

ocho(L), 03.11.2017 21:40:26 - *.adsl.inetia.pl

Ale podpalacie się. Jeszcze długa droga przed nim. Na razie nie dokonał jeszcze niczego mega

Maniek Mocno Legia, 03.11.2017 22:03:28 - *.dynamic.chello.pl

Nie ma futbolu bez alkoholu!!!

miron, 03.11.2017 23:07:03 - *.play-internet.pl

Jarek czekamy na bramę z Pogonią trzeba passę podtrzymywać (L)

funto, 04.11.2017 00:11:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W niedzielę zaśpiewajmy: Lidera mamy hej Legii lidera mamy

Legion63, 04.11.2017 03:46:19 - *.centertel.pl

Techniczne drewno że smykałką do strzelania bramek

Jaru Ty uważaj bo za dużo się chwalisz i za dużo Cię w mediach. Człowiek jak dużo gada o sobie to może stracić passe......, 04.11.2017 04:30:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tak jak w tytule.....

Szmu(L)ki, 04.11.2017 09:11:07 - *.adsl.inetia.pl

Niezgoda to takie 40% Nikolica. Pokazuje się 1-2 razy w trakcie meczu, nie bierze udziału w rozgrywaniu, nie pomaga zbytnio w obronie. Kiedyś takimi napastnikami był Svitlica i Inzaghi. Jednak na taki rodzaj napastnika w nowoczesnym futbolu już nie ma miejsca.
Chłopak jest młody, może pod Jozakiem się rozwinie i rzeczywiście będzie lepszy. Na razie nie przesadzajmy.

Pu ( L ) awy, 04.11.2017 10:17:15 - *.95.threembb.co.uk

Brawo Jarek!!! Trzymaj tak dalej . LEGIA MISTRZ !!!

Int, 05.11.2017 10:11:43 - *.dynamic.chello.pl

Jarek jest w porządku. Wykorzystuje szansę i miernotę pozostałych napastników.Moim zdaniem obok Michalaka największe odkrycie tego sezonu i na nich powinna być oparta nasza kadra w kolejnych latach.Brawo Jarek, strzelaj bramki i daj nam Mistrza w tej miernej lidze.

Stanisław, 05.11.2017 10:54:38 - *.play-internet.pl

Pokory,pokory,pokory żeby nie było jak z panem co poszedł do mistrza Angli.....

krys008 , 05.11.2017 10:55:54 - *.serv-net.pl

A ja tam gościa lubię. Bardzo chciałbym, żeby on, Szymański, Michalski i im podobni kiedyś tworzyli siłę Legii.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.