Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 17:12

Koszykówka: Ostatnie bilety na niedzielny mecz na Bemowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sprzedaży pozostały ostatnie bilety na jutrzejsze spotkanie naszych koszykarzy z Polskim Cukrem Toruń, które rozegrane zostanie w hali na Bemowie o 18:00. Zachęcamy do zakupu wejściówek w systemie on-line oraz jutro od 16:30 w kasach przy wejściu do hali. Głośnym dopingiem pomóżmy legionistom w odniesieniu pierwszej wygranej w obecnych rozgrywkach!

Podczas meczu będzie możliwość premierowego zakupu kalendarzy od Dobrych Ludzi w cenie 30 złotych. Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na dalsze malowanie przez legionistów Centrum Zdrowia Dziecka.



Komentarze: (11)

Twardy, 11.11.2017 18:22:24 - *.74.ipv4.supernova.orange.pl

Wszyscy na mecz taniocha bilety wprost promocja !!! Płacić i nie marudzić . Browary to nie wszystko stać was !!! Sportowa Warszawa !! Zatańczymy walczyka itd. A i jeszcze zbiórka na oprawę dusigrosze!!!

KoKOSZ (L), 11.11.2017 22:00:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kalendarz z tymi fajnymi rysunkami może , z Centrum ? A jutro - po pierwsze zwycięstwo , nie ma że boli - Polski cukier jest dobry , ale jutro się rozpuści i może będzie dobra nasza !

NT(L)N1916, 12.11.2017 04:09:50 - *.centertel.pl

Do Twardy
Chłopcze jesteś strasznie niezdecydowany w swoich wypowiedziach. Pod postem odnośnie meczu z górnikiem piszesz o wypiciu pianki i obejrzeniu meczu w tv bo grają padakę i że drogo. Z kolei pod postem o ostatnich biletach na mecz kosza na Bemowie piszesz że "wszyscy na mecz" że "tanie bilety" że "browary to nie wszystko" że "stać was". Chłopcze sekcja koszykówki gra większą padakę (idąc twoim tokiem rozumowania) zaprzeczasz sam sobie. Odnośnie cen biletów na Ł3 najtańszy 30-40zl na kosza 10zl różnica 20-30 zł. Twierdzę że jesteś umysłowym inwalidą którego powinno się izolować. A te swoje pozdrowienia dla "kumatych" najlepiej wpisz w swoje CV pajacu.

@NT(L)N1916, 12.11.2017 09:53:56 - *.183

Dokładnie tak. Poza tym jesteśmy kibicami Legii, naszym obowiązkiem jest wspierać drużynę bez względu na wyniki. Sam zaczynałem kibicowską przygodę w czasach Daewoo gdy przez kilka lat nie byliśmy wstanie zdobyć choćby P.P, nie mówiąc już o MP, bilety wcale nie były takie tanie biorąc pod uwagę ówczesne zarobki w Polsce oraz ubogą infrastrukturę na Ł3. Ale co młodzi mogą o tym wiedzieć...

Kibic (L), 12.11.2017 14:12:48 - *.static.ip.netia.com.pl

Gościmy jeden z lepszych zespołów z PLK. Pierniki z Torunia są dobre, tylko cukier w nich jest nie za bardzo zdrowy. Oby nasi wojownicy dzisiaj dali sobie radę i nie zachorowali na cukrzycę typu 2.

Do Twardy............., 12.11.2017 14:22:04 - *.static.ip.netia.com.pl

Radzę NIKOMU nie wydawać poleceń. Każdy wie co ma robić. I tak przy okazji: "Nie ucz ojca dzieci 'robić' "

Doping Zylety i kibiców........, 12.11.2017 14:58:50 - *.static.ip.netia.com.pl

Dopind dodaje wiary, "skrzydeł" drużynie, ale doping NIE GRA. Bo gdyby tak było to koszykarzy Legii byliby liderem w PLK. Niestety nasza rola to ich dopingować, a ich rola to dobrze grać.

Twardy Natolin, 12.11.2017 17:29:26 - *.centertel.pl

Napisalem to z delikatna szydera wiedz płac i płacz :)

NT(L)N1916, 12.11.2017 19:54:03 - *.centertel.pl

Do Twardy
A skąd wiesz że Natolin? Płakać nie będę bo nie ma nad czym! A zapłacić? zapłacę! bo po pierwsze stać mnie a po drugie siła miłości zniszczy siłę pieniądza.

Do Twardy......., 12.11.2017 22:50:46 - *.static.ip.netia.com.pl

Czy Ty czasem nie pejs ?

Twardy do Natolin , 12.11.2017 23:55:07 - *.centertel.pl

Zapłacisz ale abonament nc ... koniec kropka miłego oglądania i nie zapomnij nagrać ...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.