Vamara Sanogo - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bez zwycięstwa

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tylko Tomasz Nawotka oraz Vamara Sanogo pojawili się na murawie spośród wszystkich wypożyczonych legionistów. Pozostali albo nie grali ze względu na przerwę na mecze reprezentacji narodowych, albo nie znaleźli się w planach szkoleniowców. Ostatecznie żadna z ekip, w których ogrywają się zawodnicy Legii, nie odniosła zwycięstwa.

Tomasz Nawotka - od 53. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Tychy
Vamara Sanogo - do 87. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Tychy. Ukarany żółtą kartką.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – mecz z Wigrami Suwałki przełożony na 22 listopada na godz. 18:00
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – mecz ze Stalą Mielec przełożony na 21 listopada na godz. 18:00
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Miedzią Legnica
Radosław Majecki (Stal Mielec) - mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała przełożony na 21 listopada na godz. 18:00
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z GKS Katowice