Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Armando Sadiku - fot. Mishka / Legionisci.com
Armando Sadiku - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 20:22

Dwie bramki Sadiku w reprezentacji

Fumen, źródło: Legionisci.com

Armando Sadiku zdobył dwie bramki w wygranym 3-2 towarzyskim spotkaniu Albanii z Turcją. Napastnik Legii trafił do siatki w pierwszej połowie dając dwubramkowe prowadzenie do przerwy. Po zmianie stron 26-latek dołożył asystę przy trafieniu na 3-1. Ostatecznie Sadiku został zmieniony w 67. minucie meczu.

Bramki Armando Sadiku
Turcja 0-1 Albania
Turcja 0-2 Albania



Komentarze: (21)

sońko, 13.11.2017 20:30:26 - *.opera-mini.net

dobry kocur

siwy, 13.11.2017 20:31:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no i sie k... wystrzelal

(L) , 13.11.2017 20:42:34 - *.dynamic.mm.pl

Brawo Armando, teraz czekamy na bramczki dla Naszej Legii, chociaż jak pokazała klasyfikacja kanadyjska nie jest źle, ale narzekacze zawsze się znajdą... Do boju...

..., 13.11.2017 20:46:16 - *.dynamic.chello.pl

fiufiu

@rek, 13.11.2017 20:49:35 - *.dynamic.chello.pl

U buków obstawiałem delikatną wygraną Turcji... A tutaj proszę jaka miła niespodzianka: wyśmiewany Sadiku strzela Turkom 2 brameczki... Może faktycznie w tej naszej obecnej (L)egii nie ma nikogo zdolnego, kto dogrywałby piłki do Sadiku... Panie DM - kup Pan wreszcie jakiegoś klasowego rozgrywającego, bo się nam Sadiku zmarnuje... Pozdro (L)

malcz, 13.11.2017 20:58:24 - *.centertel.pl

Człowiek na to patrzy i myśli ale mamy napadziora, po czym przychodzi co do czego i piłka odbija mu się od piszczela - to nie jest zły piłkarz, niestety dla nas za Albanię by umierał a u nas ma fajny kontrakt.

p.s. druga bramka to deja vu z meczów z astaną i sheriffem...szkoda że u nas było bez happy endu.

Lebaid, 13.11.2017 21:24:00 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Super! Może nabierze pewności siebie i będzie u Nas klubie pakował gole jeden po drugim ...

Pio, 13.11.2017 21:31:55 - *.dynamic.chello.pl

No brawo Armando

a, 13.11.2017 21:33:44 - *.dynamic.chello.pl

Молодец!

filand, 13.11.2017 22:17:12 - *.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gratulacje i owacje

HarryUjarany, 13.11.2017 22:22:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

JAROSŁAW JACH DO LEGII!
Niech Legia przeznaczy 50% tego co dostanie za Pazdana. Zwróci się z nawiązką. Przekaż dalej #JACHWLEGII

Jo, 13.11.2017 22:26:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobry kocur... brać go do Legii :-D

Szyszko, 13.11.2017 23:59:29 - *.dynamic.chello.pl

Bo prawda jest taka, że jak wychodził w pierwszym składzie (L) to w okresie naszej najgorszej padliny gdzie w meczu pół piłki z pomocy nie przychodziło. To nie jest zły grajek i myślę że jeszcze pomoże

kaktus, 14.11.2017 01:16:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

tylko, że obydwie bramki dostał na tacy...

klf, 14.11.2017 08:16:52 - *.84

zeby tylko ktos z legii umial dogrywac takie pilki jak dostal w meczu z turkami...

CWKSiak, 14.11.2017 08:35:02 - *.100

Koniecznie trzeba spróbować gry na dwóch napastników, mogą się fajnie z Niezgoda uzupełniać...

aa, 14.11.2017 08:37:43 - *.43

Trzeba najpierw ściągnąć zawodnika z Albanii nr 21, żeby miał mu kto dograć...;)

@rek do aa, 14.11.2017 10:50:38 - *.dynamic.chello.pl

Facet z numerem 21 nazywa się Odise Roshi
Data urodzenia: 22 maj 1991
Miejsce urodzenia: Fier Albania
Wiek: 26
Wzrost: 1,87 m
Narodowość: Albania Albania
Pozycja: Napastnik - Prawy napastnik
Noga: prawonożny
Menadżerowie: Funke Spielerberatung
Obecny klub: Akhmat Grozny
W drużynie od: 1 lip 2016
Umowa do: 30.06.2019
Wartość: 1,2 mln euro

oLaf, 14.11.2017 12:21:44 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

no ręce opadają... w Legii 2 bramki to ma w .. pół roku, w reprezentacji Albanii w 100 minut ....

... czy Legia marnuje talenty czy co???

Necid to samo: w 3 meczach Slavii Praga w LE zdobył 2 bramki.... no żesz k...., czy oni się uwzieli na Legię, że tu nie strzelają czy jest problem trenera czy pomocników????

@rek do oLaf, 14.11.2017 14:09:44 - *.dynamic.chello.pl

Wszyscy narzekają na brak napastników... Ale my napastników zawsze mieliśmy... i teraz też mamy dwóch: Niezgodę i Sadiku... Nam po prostu brakuje bardzo dobrych skrzydłowych, którzy na tzw. "radar" dogrywają piłeczki pod/do napastników... Sorrki, ale Kuchy, Nagy czy nawet Gui to nie są "rasowi" skrzydłowi, a dośrodkowania Hlouska czy Brozia także pozostawiają wiele do życzenia... Napastnicy są od "wyjścia na pozycję" i od strzelania... U nas zawsze niestety pokutuje standard, iż napastnik w (L)egii "musi" samemu wykreować sobie sytuację... No i mamy co mamy... Pozdro (L)

krys008, 14.11.2017 15:42:06 - *.82

Pisałem już wcześniej :

uważam, że problem Sadiku polega bardziej na tym, ze nasza pomoc kuleje. Jest osamotniony w ataku. Jeszcze jak gra Gui to coś się zaczyna dziać, ale ogólnie nie ma sytuacji, nie ma goli. Ostatnie zwycięstwa bardzo wymęczone. Wyjdę na malkontenta, ale mówiąc krótko mizeria.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.