Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 00:22

Fotoreportaże i filmy z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa liderem Ekstraklasy! Po zaciętym meczu legioniści pokonali w obecności 25 tysięcy kibiców Górnika Zabrze 1-0. Zwycięską bramkę zdobył Kasper Hamalainen. Na trybunach nie zabrakło wielu akcentów ultras. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć z Łazienkowskiej:
Fotoreportaż z meczu - 92 zdjęcia Mishki
Fotoreportaż z meczu - 41 zdjęć Piotrka Galasa
Fotoreportaż z meczu - 60 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 58 zdjęć Hagiego
Fotoreportaż z meczu - 20 zdjęć Michała Wyszyńskiego
Fotoreportaż z meczu - 39 zdjęć Marcina Banaszkiewicza
Poniżej prezentujemy filmy z oprawami:










Komentarze: (16)

LEGIA MISTRZ, 19.11.2017 20:20:08 - *.41

dym zrujnował drugą oprawe. szkoda :(

mski, 19.11.2017 20:31:34 - *.dynamic.chello.pl

Bez jednego kibica z Warszawy! Brawo Górnicy!! Cały stadion nasz!!! Z Jaga tylko wygrana!!!

D, 19.11.2017 20:37:23 - *.centertel.pl

Oprawy to istny majstersztyk. "Do końca"- dzieło sztuki!!!

powiślak, 19.11.2017 20:39:47 - *.centertel.pl

Rzeczy z 209 od Dobrych Ludzi znalezione i oddane do Żylety

Amek, 19.11.2017 22:35:07 - *.internetdsl.tpnet.pl

Oprawa do końca mogła by być na czarnych koszulkach

AAA, 19.11.2017 22:41:11 - *.dynamic.chello.pl

Kuchy King buhaha

Gocław, 19.11.2017 23:21:11 - *.dynamic.chello.pl

Haha, a to (specjalnie nie podaje linku, żeby nie promować idiotów):

Groza na trybunach i panika piłkarzy

To wiadomość z ostatniej chwili! Jak się właśnie dowiedzieliśmy, na meczu pomiędzy Legią Warszawa a Górnikiem Zabrze doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kibice obydwu drużyn sprawili, że przerwano natychmiast mecz. Część fanów i piłkarze zaczęli panikować.

:)

Brawo Legia Ultras - znów klasa światowa. Kolega z Portugalii wczoraj przesyłał mi oprawę Benfiki Lizbona. Dziś jak wróciłem z meczu to już miałem na e-mailu krótkie: jesteście lepsi :)

Poziom trudności oprawy "Fanatyzm" - nie mam pytań :)

Forche, 20.11.2017 08:14:19 - *.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ktoś mi powie czemu nie wszyscy byli na biało a wręcz ludzi na biało było mnie a reszta kak kto chce ?

Avarar, 20.11.2017 08:55:56 - *.dynamic.mm.pl

VAR-szawa!

Arek, 20.11.2017 09:08:08 - *.free.aero2.net.pl

Byłem, przeżyłem, coś pięknego.

Maciek92, 20.11.2017 09:29:44 - *.um.warszawa.pl

Niektóre oprawy chętnie widziałbym na koszulkach sprzedawanych przez nasz sklep kibicowski. Nawet w krótkich seriach. Do końca super. Do tego Legia Warszawa i jazda!

Piotr, 20.11.2017 11:20:35 - *.centertel.pl

Kim jest ta ładna dziewczyna na zdjęciach?Kolejna modelka która chce wypromować się na Ł3?A może to żona któregoś z piłkarzy skoro aż trzech fotografów poświęciło jej tyle uwagi?

eth, 20.11.2017 12:32:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

O co chodziło z tym podwójnym dymem w sektorze gości?

@Forche, bo kurtki jesiennozimowe są zwykle czarne i nikt nie będzie kupował specjalnie białych kurtek bo kurtka to nie koszulka, nie kosztuje 40 zł. Czym innym jest natomiast możliwość założenia koszulki na kurtkę albo po prostu zdjęcie kurtki, bo na Żylecie, zwłaszcza na dole jest dość ciepło. Decyzja indywidulana :)

Prazanin, 20.11.2017 12:35:26 - *.play-internet.pl

Na jednym ze zdjec kibice Wilgi Miastkow udowodnili, ze niestety nie znaja barw naszego klubu....przypominam Zielono-bialo-czerwone barwy to jest Slask Wroclaw :)..flaga do poprawki!!!!!

do eth, 20.11.2017 17:04:45 - *.235

jest ciepło tak. Ciekawe czy paradowałeś bez koszulki

eth, 20.11.2017 19:41:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do do eth, gdy jestem na Żylecie mnie jest ciepło. Bez koszulki? Wkładasz lekki sweterek, na to biała koszulka i wystarcza, zwłaszcza na pażdziernik - listopad. No chyba że stoisz na tej Żylecie jak słup wkurzony że musisz się odzywać, nie mówiąc o śpiewaniu :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.