Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Guilherme - fot. Hagi / Legionisci.com
Guilherme - fot. Hagi / Legionisci.com
Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 09:06

Oceny legionistów za mecz z Górnikiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz z Górnikiem przyznaliście Guilherme. Występ Brazylijczyka oceniliście na 5,2 w skali 1-6. Bardzo dobrą notę uzyskał także Kasper Hamalainen - 5,0. Najniżej oceniliście grę Jarosława Niezgody - 2,8. W sumie oceniało 847 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,9.

Guilherme 5,2
Hamalainen 5,0
Hlousek 4,4
Malarz 4,1
Dąbrowski 4,0
Astiz 4,0
Broź 3,8
Mączyński 3,8
Moulin 3,8
Kucharczyk 3,4
Pasquato 3,3
Sadiku 3,2
Jodłowiec 3,2
Niezgoda 2,8



Komentarze: (28)

wkz, 21.11.2017 09:24:07 - *.159

Kuchy a ryby biorą?

@rek, 21.11.2017 09:33:51 - *.dynamic.chello.pl

Generalnie oceny podobne do moich, jakie samemu wystawiłem... Wyżej oceniłem Brozia, Mąkę i Moulina, bo wszystkich trzech na dobrą 4,0... Pozdro (L)

Do @rek, 21.11.2017 09:43:35 - *.play-internet.pl

A kogo to obchodzi jak oceniales?

@rek do Do, 21.11.2017 09:48:24 - *.dynamic.chello.pl

Ciebie obchodzi, bo się wysiliłeś na ripostę...:)))

felek, 21.11.2017 09:50:49 - *.warszawa.vectranet.pl

Fatalczyk powinien dostać mniej niż zero.

pnk, 21.11.2017 09:50:50 - *.pzu.pl

Do @rek : Moulin na dobre 4? Za co? Dla mnie jeden z najgorszych.

warszawiak66, 21.11.2017 10:05:40 - *.dynamic.chello.pl

Nooo Paaanowie.........trochę obiektywizmu Pasquato przynajmniej dobra czwórka! Chyba najlepsze jego wejście w mecz odkąd jest w Legii. I jeszcze jedna prośba. Czy mozecie w końcu odpier........ć się od Saidiku? Zapamiętajcie - napastnik bez dobrych skrzydłowych i dobrego rozgrywającego jest nikim bo nie dostaje piłek. A w Legii tego brak. Tak samo Moulin. Dobry mecz. Dlaczego taka niska ocena? Przynajmniej 4,5!

czery, 21.11.2017 10:11:15 - *.208

Saganowski za wysoko

Ruon, 21.11.2017 10:16:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia nie miala takiego napastnika od dawna...tak to prawda, dawno napastnik nie byl najgorszy w zespole.

@rek do pnk, 21.11.2017 10:21:36 - *.dynamic.chello.pl

Moulin, Mąka i Gui całkowicie zdominowali środek pola... Górnik w tej strefie nie istniał... Ponadto to z podania Moulina padła brameczka Hamy... Pozdro (L)

LW , 21.11.2017 10:35:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Srednia ocena druzyny troche za niska ! LEGIA !!!

LW, 21.11.2017 10:39:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mamy nadzieje ze z kazdym nastepnym meczem bedzie coraz wyzsza ! LEGIA!!! !!!

Afro, 21.11.2017 11:13:50 - *.static.nsti.pl

Mąka dał ciała przy nieuznanej bramce dla Górnika, zobaczcie powtórki.

grzesiek, 21.11.2017 12:01:26 - *.centertel.pl

Hama 5,0 bosz. Kto wystawia takie wysokie oceny.

Do afro, 21.11.2017 12:17:13 - *.play-internet.pl

Ciała przy tej bramce to dał tylko malowany wybijając na pałę przed siebie piłeczkę jak junior

Pasquato, 21.11.2017 12:20:43 - *.adsl.inetia.pl

ten gość wyglądał na boisku tak samo jak ja kiedy pierwszy raz zagrałem 11 - 11 na pełnowymiarowym boisku

kpina

ooon, 21.11.2017 13:20:49 - *.45.threembb.co.uk

Kuchy gorzej niż Pasquato, a Hama za wysoko

M3, 21.11.2017 14:28:19 - *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Hama za wysoko ? Znów ratuje nam meczy, tyra na dwóch połowach i zawsze znajdą się jego fani, niezadowoleni z trzech punktów. Broź, Moulin i Mąka za nisko.

kkkijj, 21.11.2017 15:33:49 - *.play-internet.pl

Malarz każdy strzał z przedpola wypluwa jak junior, ocena 2,5

ostet, 21.11.2017 15:41:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

poziom naszej ligi jest fatalny ale takie drewna jak Michał Fatalczyk powinni być z niej eliminowani gdyż jak da się zauważyć celne podanie u niego to dzieło przypadku i na fatalną grę tego drewniaka nie da się patrzeć

Doki, 21.11.2017 17:02:58 - *.play-internet.pl

warszawiak66: Pasquato dobre 4??? Chyba sobie jaja robisz, ta jego bezmyślna ręka przed naszym polem karnym to była kwintesencja jego talentu. Gdyby Kurzawa nam wsadził z wolnego bylibyśmy w innych nastrojach

łysy, 21.11.2017 17:06:59 - *.adsl.inetia.pl

oset pało ! poczułeś krew !!!

Nie jechać tak po Kuchym, 21.11.2017 19:10:00 - *.centertel.pl

Przypomnijcie sobie ile razy dawał nam punkty, ile razy był jednym z najlepszych w drużynie. A wam wystarczy kilka słabych zagrań i jeden słabszy mecz żeby chłopaka określać. Ugryź się jeden z drugim w palec ze dwa razy zanim coś napiszesz. Bardzo łatwo przychodzi Wam krytyka ale docenić coś, to już trudniej a Wasza pamięć nie sięga dalej niż jeden mecz do tyłu.

Do nie jechać tak po Kuchym , 21.11.2017 20:20:53 - *.ip-point.pl

Widzisz - jak strzeli bramkę wszyscy pięknie śpiewają "kuchy king" - jeden, dwa mecze źle już go wieszają. Tak samo z Arkiem Malarzem - ile razy nas ratował ? dziś najlepiej przypominać bramkę z Ajaxu itd. Kibice sukcesu "mode on " !!

DOminik, 21.11.2017 20:33:48 - *.static.ip.netia.com.pl

Kucharczyk za nisko

Win !, 22.11.2017 01:52:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hama jest trochę podobny do Walkera ze '' Szybkich i wściekłych '', teraz dopiero zauważyłem . Tylko trochę . No i Kacper jest bardzo szybki i wściekły , tak sie wściekł , że aż gola strzelił .

Mietek, 22.11.2017 14:35:41 - *.warszawa.vectranet.pl

Fatalczyk poza skalą ocen powinien być.

do Mieeetek, 23.11.2017 12:08:55 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Kowalczyk to obecnie najbardziej zasłużony Legionista i za całokształt należy się Go szanować, w przeciwieństwie do ciebie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.