Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Guilherme - fot. Mishka / Legionisci.com
Guilherme - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 22 listopada 2017 r. godz. 10:23

Legia walczy o Guilherme

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl / Przegląd Sportowy

Stołeczny klub nadal prowadzi rozmowy z Guilherme na temat nowego kontraktu. Obecna umowa wygasa wraz z końcem roku - Brazylijczyk już teraz może podpisać umowę z dowolnym nowym klubem. Włoskie media poinformowały, że Guilherme może trafić do beniaminka Serie A Benevento. Z kolei Legia przedstawiła mu kolejną nową ofertę, ale jak informuje Przegląd Sportowy strony nadal nie doszły do porozumienia, choć stanowiska się zbliżyły.

Działacze z Łazienkowskiej zdają sobie sprawę z tego, że różne kluby wyrażają zainteresowanie zawodnikiem. - Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zatrzymać go w Warszawie, ale mamy świadomość, że jeśli pojawi się oferta z jednej z pięciu czołowych europejskich lig, sytuacja może się zmienić – powiedział Ivan Kepčija, dyrektor techniczny Legii.


przeczytaj więcej o:, , ,


Komentarze: (53)

ja, 22.11.2017 10:28:21 - *.189

Mioduski to już raz robił wszystko aby zatrzymać Vadisa...jak to się skończyło przypominać chyba nie trzeba. Mioduski jest gołodupcem i z nim na czele Legię nic dobrego nie czeka

@rek, 22.11.2017 10:29:28 - *.dynamic.chello.pl

No to na co Mioduski czekasz..! Myślisz, że taki Guilherme to nie ma co robić..?! On ma propozycji do pyty, jak Penderecki... Jego trzeba nadpłacić, przepłacić, przebić... Pozdro (L)

jasnowidz rafał, 22.11.2017 10:29:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

szkoda ze nasi kopacze starają sie dopiero jak waża sie losy kontraktu , jak juz podpisze to bedzie nadal męczył bułe z bilansem 1 gol 2 asysty w 3 miesiace

Bear, 22.11.2017 10:32:36 - *.137.ipv4.supernova.orange.pl

Jaki oni mają problem ?
Rozwiązać umowy z Chukwu i Hildeberto i już będą mieli pieniądze na podwyżkę pensji podstawowego piłkarza.
Liczę na to że podczas przerwy zimowej trener Jozak wyrzuci tych co siedzą tylko na trybunach i pobierają astronomiczne jak na polskie warunki pensje, a w zamian sprowadzi do Legii jakieś chorwackie perełki.

Do bear, 22.11.2017 10:36:00 - *.play-internet.pl

Nawet nie wiem co ci powiedzieć. Interesujesz się trochę piłka? Raczej nie. Gdybyś się interesował to byś wiedział że kontraktów się ot tak nie rozwiązuje

mietek, 22.11.2017 10:40:41 - *.emea.ibm.com

@Bear: Ot, mądrala się znalazł. Jak z nimi rozwiążą kontrakty, to będą musieli wypłacić wszystkie należne pieniądze za czas do końca ich trwania.

@ @rek: Nadpłacić, przepłacić, przebić - nawet tylko po to, żeby go zimą sprzedać. Miesiąc-dwa przeżyjemy z jego potencjalnie wysokim kontraktem, a jak odejdzie, to przynajmniej jakiś grosz wpadnie.

Chyba, że się tradycyjnie okaże, że Brazylijczyk jest "łakomym kąskiem na rynku transferowym" tylko dlatego, że go można mieć za darmo, a za pieniądze to już niekoniecznie :)

@ja, 22.11.2017 10:42:00 - *.137.ipv4.supernova.orange.pl

Daj już spokój z tym Vadisem.
Niezależnie ile by Legia dala podwyżki , Vadis nie chciał u nas grać dłużej.

Cch, 22.11.2017 10:54:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie chce to nic na siłę. Niech sie lepiej rozgladaja za wzmocnieniami i chetnym klubem na chukwu, hame, dabrowskiego, pasquato. Nawet za darmo, byle z kontraktow zeszli.

robochłop, 22.11.2017 11:07:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeśli Guilerme odejdzie , to oznaczało będzie wg mnie, że w klubie nie cenią takiego walczaka jak Gui ...nie zawsze mu wszystko wychodzi , ale serducho zostawia zawsze na boisku...musi być niezle w...wiony wiedząc ile zarabia taki gamoń jak Chukwu...bylaby to wizerunkowa porażka klubu...Panie Mioduski - tu idzie o prestiż...

ultras, 22.11.2017 11:20:30 - *.v4.arkomnet.eu

Czyli jak się chce (czyt. ważą się losy Twojego kontraktu) do potrafi się zapieprzać na boisku. W ostatnim meczy Gui błyszczał i chyba wiadomo dlaczego... Po podpisaniu kontraktu pewnie znowu zacznie się człapanie i gra na pół gwizdka.To jest chore!

Dickson Chotowski, 22.11.2017 11:23:47 - *.range109-145.btcentralplus.com

Na 100% odejdzie tak jak VOO. Kasa jest wylacznie dla Mioduskiego a nie dla pilkarzy. F**K OFF MIODUSKI, ZLODZIEJU. GDZIE 20M JURO OD MAFII ??!!

wawa, 22.11.2017 11:35:12 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Gdyby nie spieprzyli pucharów to kasa by była, a tak...żal.pl

Leron, 22.11.2017 11:46:38 - *.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szkoda bo Gui w formie zawsze jest wartością dodaną ale ciężko dać kolejny kontrakt na 500tys. Zwłaszcza kiedy mówi się o tym, że takiego Czukwu czy Jędzę trzeba by oddać za friko byle by mniej pobierali. Gdyby Vadis został za te 1-1,2mln ojro to sytuacja była by pewnie jeszcze gorsza.

sim, 22.11.2017 11:47:47 - *.centertel.pl

Gui ewidentnie nie chce zostac w Legii co udowadnia na boisku...zaczal grac tak jak jeszcze nigdy do tej pory...szkoda ze wczesniej z kontraktem nie przykladal sie tak do gry. Teraz to jest tylko gra na dobre wypromowanie sie zeby odejsc za free do innego klubu....Gui Out

do ja, 22.11.2017 11:48:03 - *.82.rev.kbt.pl

jakie to szczęście ze Leśny był tak nabity w hajs i za swoją flotę zrobił nam tyle udanych transferów ze na samą myśl od wczesnego rana mam wypieki,

Alan, 22.11.2017 12:02:36 - *.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak dla mnie sprawa jasna piłkarz w styczniu odchodzi dostaje raz lepsza kasę dwa nowy klub nie musi płacić Legii wiec nadwyżka idzie do piłkarza myślę że każdy z nas chyba wybrałbym taka opcje co do tematu rzeka jaKim jest Vadis to po raz kolejny powtórzę swoje zdanie człowiekowi poprostu znudziło się samemu pchać ten wózek wkoncu nie od dziś wiadomo ze był on a później długo długo nic...

a Leśnodoriski nie był golodupcem? , 22.11.2017 12:14:34 - *.adsl.inetia.pl

xDDD

Bardzo dobrze. Niech dostanie tyle kasy, ile Legia może mu dać. Trzeba zacząć sprzątać. Jak odejdzie Fin i jemu podobni przepłaceni zawodnicy, to okaże się, że to właśnie Brazylijczyk zarabia najwięcej. Dlatego trzeba sprzątnąć bałagan, bo i wtedy zmieni się punkt widzenia zawodników na zarobki. Usunąć przepłacanych, a warunki teraz śmieszne nagle okażą się uczciwe.

Juri, 22.11.2017 12:14:43 - *.centertel.pl

Vadis do wzięcia z Olimpiakosu po tym jak to okradli. Walczyć o niego też.

ja, 22.11.2017 12:18:19 - *.189

Nie wiem czy był nabity w hajs ale wiem jedno za Leśnego gdy był prezesem mieliśmy regularnie fazę grupową pucharów, za Mioduskiego w pucharach nas nie było już we wrześniu...

Do ja, 22.11.2017 13:06:31 - *.play-internet.pl

A kudłatego tp przypadkiem wtedy w klubie nie było?

Do@rek, 22.11.2017 13:08:57 - *.play-internet.pl

No na pewno ma propozycji od pyty

Echhh, 22.11.2017 13:09:11 - *.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szkoda ze nie walczy o Arka tylko trzyma ten sciagniety latem szrot z zagranicy.

Pab(L)o, 22.11.2017 13:13:17 - *.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ci co mówią wyrzucić Hame, Dąbrowskiego znaczy ze nie oglądają meczów naszej Legii. Puknijcie się w głowę. Hama moze nie jest u nas najlepszy ale strzelił kika ważnych ramek a w tej jesieni jest jednym z najlepszych zawodników - przypominam - Lidera ekstraklasy. PS. Kuchy umiejętności ma jakie ma. Widzieliśmy choćby w niedzielę. Serce (czasem) zostawia na boisku ale umiejętności takie jak strzał w niedziele. W trybuny. Boczne.

ja, 22.11.2017 13:41:18 - *.189

Oczywiście zgadzam się że w klubie był i kudłaty ale to prezes rządzi wszystkim. To jest tak jak gdy jakaś potężna firma z zagranicy bierze się za sponsorowanie jakiegoś klubu np. PSG. Wtedy wybierają prezesa i to on za wszystko odpowiada. On podejmuje wszelkie decyzje i on nadstawia głowę. Jak dzieje się źle to właściciel dzwoni do prezesa i mówi co mu się nie podoba i prezes sprząta. A Mioduski wtedy w klubie oczywiście że był ale jak sam w wywiadach mówił nie końca wiedział co się w klubie dzieje i to już świadczy o tym że jest mało poważnym człowiekiem. Nie jestem zaślepiony prezesem Leśnodorskim, bo swoje za uszami miał ale to był człowiek który ryzykował i za jego prezesury regularnie graliśmy w fazie grupowej europejskich pucharów. Jak trzeba było to wsiadał w samolot i leciał po piłkarza np. Duda. A Mioduski chyba ogląda ich tylko na płytach dvd i kupuje takie perełki jak Hilberto, czy Pasquato który co pół roku zmieniał klub i to już powinno dać Mioduskiemu do myślenia. Nie twierdzę też że wszystkie transfery Leśnego były udane, bo to za jego prezesury przyszedł Chukwu czy Langil ale Leśny ryzykował i dlatego czas jego prezesury był pasmem największych sukcesów w historii Legii. Mioduski nigdy nie zaryzykuje i dlatego dzisiaj zamiast grać mecz w europejskich pucharach możemy jedynie włączyć tv i patrzeć jak inni grają. A przeciwników w tym roku w eliminacjach rozgrywek pucharowych mieliśmy równie słabych jak w zeszłym gdy awansowaliśmy do wymarzonej do LM

@rek do Do, 22.11.2017 13:45:23 - *.dynamic.chello.pl

Pooglądaj polskie filmy... Myślenie nie boli... Pozdro (L)

pat, 22.11.2017 13:53:17 - *.dynamic.chello.pl

Po co dac podwyzke Guilherme?Lepiej dac ja Chukwu albo sprowadzic kolejnego Berto lub Langila.Na to wam nie szkoda pieniedzy.Ale na jednego z kluczowych graczy ktory ciagnie Legie to juz wam szkoda.Brawo.
Co za polityka w tym klubie.Wola by jeden z najlepszych pilkarzy w druzynie odszedl za darmo niz dac mu podwyzke,podpisac z nim nowy kontrakt i sprzedac nawet w styczniu.Przynajmniej cos by zarobili na nim.

td, 22.11.2017 13:54:57 - *.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mamy Szymańskiego i Szczepańskiego.

Dani, 22.11.2017 14:25:56 - *.play-internet.pl

No benevento to bedzie ladny awans sportowy

hajdukL, 22.11.2017 15:21:02 - *.ar-network.pl

Pewnie większość z Was nie umiałaby zarządzić kioskiem z gazetami, a ślecie rady komuś takiemu jak prezes Mioduski. Brawka ludzie!

m4pierwszy, 22.11.2017 15:31:56 - *.242.atman.pl

Ciekawy serial się robi. Gui w zeszłym sezonie był najgorszy w wielu meczach, a teraz widać że gra pod kontrakt. Trzymać takiego czy nie ?

grzesiek, 22.11.2017 15:46:32 - *.tpi.pl

ja bym z nim nie podpisał kontraktu

iii, 22.11.2017 16:10:32 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Leśny WON z historii Legii !!!!

Legionista, 22.11.2017 17:20:10 - *.226

Mają pieniądze na takich: Czukwów, Necidów, Sadikuw i innych sullejów lub Jędzów, a nie mają pieniędzy na: Nikolicia, Prijovicia i chyba teraz Gui.... Praktycznie rok temu wygraliśmy z Sportingiem i z ofensywy pozostał nam Gui (Rado ma kontuzje) Jestem już przekonany, że odejdzie: "Włoskie media poinformowały, że Guilherme może trafić do beniaminka Serie A Benevento." Jeżeli to prawda to musimy szukać: Bramkarza, Obrońce, pomocnika oraz Napastnika... Współczuję Jozakowi ;) Ma podobno budżet 1.5 mln.euro i kogo normalnego kupi lub sprzeda ? Jak nie będzie wzmocnień to takich Sherifów będzie więcej oraz co roku będziemy mieli nowego trenera.... Tylko tak się zastanawiam: Gdzie jest kasa z LM? Gdzie jest kasa z sprzedaży: Voo, Nikolić, Prijović, Bereszyński oraz Dudy itp...

Legionista, 22.11.2017 17:27:22 - *.226

@Juri, VOO już nie wróci ponieważ: 1.słaba Liga - Na własnych oczach widział jak odrobiliśmy 12 pkt strate... 2.Miał się odbudować - Odbudował się i teraz idzie do lepszej Ligi... 3.Nie ma własnego "człowieka" w sztabie lub zarządu ;) @Leron, Gdyby Voo został za 1.2 mln.euro na rok to jestem przekonany, że mielibyśmy faze grupową LM - 15.mln.euro więc tak i tak byłby zysk ;)

bubu, 22.11.2017 17:28:46 - *.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sprzedawać ,czy jak tam jest. Niechce grać to nie .

Gepetto, 22.11.2017 17:36:05 - *.dynamic.chello.pl

To on gra u nas, a nie w Sportingu? Zawsze z nim tak było, że grał fajnie, a gdy już podpisał kontrakt to się nie wysilał. Znowu będzie jak z Jedzą, że się opie.dala, a zarabia kupę kasy. Niech Gui weźmie ze sobą Rado i niech dalej kochają Legie i chcą w niej grać mimo wszystko heh. Mioduski zrobi porządek i kasa będzie za dwa lata. Dajcie mu czas bo to jest człowiek biznesu, a nie kibic z kasą. Też chciałbym widzieć Legie taką, że jak włączę CMa to nawet taktyki nie będę musiał ustawiać i wygrywać wszystko po 5:0 jak leci i jeszcze wyjść z grupy z LM. Pozdro i rozsądnej chłodnej głowy

e(L)vis 10, 22.11.2017 17:45:27 - *.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zobaczycie na 100% odejdzie, teraz chętny nie będzie musiał zapłacić nawet 1pln, Gui tylko na to czekał, teraz będzie mógł targować lepszy kontrakt, tu tylko chodzi o siano, w przyszłym sezonie będzie grał w serie B, gratulacje!

(L), 22.11.2017 18:11:23 - *.play-internet.pl

Drogi PP M.
Proszę już nie sprzedawać czołowych graczy i wzmocnijmy ofensywe...Pozdro

Zibin55, 22.11.2017 18:35:00 - *.play-internet.pl

Gepetto 100%
Gui gra teraz raczej o swój kontrakt w innej drużynie a jeśli juz w naszej będzie musiał grać to po podpisaniem wrócić do raczej himerycznej formy. Myśle, ze trzeba dość twardo negocjować by zacząć prostować tez w miarę możliwości inne kontrakty bo tu bur..l jakich mało.

Legionista, 22.11.2017 19:58:48 - *.226

"Sulley Muniru, który nie tak dawno przebywał na testach w Legii, teraz uda się na badania do UD Las Palmas!" według transferów piłkarskich.... Jeszcze pewnie za rok podbije Hiszpanie, a dla nas był za słaby :(

krys008 , 22.11.2017 20:25:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po akcji na parkingu i wymierzonych liściach każdy dobry piłkarz marzy by grać w takim klubie. Ta akcja długo będzie odbijała się czkawką. Jeszcze raz brawo.

Wara od Hamy i Dąbrosia , dobrze grają, 22.11.2017 21:03:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A apropo Sulleja , to przypomniało mi się , że całkiem niedawno ( dwa sezony temu ?) nasz Arru , który u nas zbyt wolno się rozkręcał , w Eibar strzelił w primera diwision 7 bramek . Przypadek , nie sądzę . Wiadomo , że Lewy jest świetny , może jednak pora przyznać , że Arruabarena miał pewne możliwości , nie wiadomo jednak czemu nie odpalił u nas . To tak , w ramach nawiązania . A Gui to jest kombinator . Mam nadzieję , że jednak miłość zwycięży i Gui powie : dobra , dajcie mi tysiąc złotych podwyżki i zostaję , bo bardzo Was kocham . No bo nas kocha , trochę za bardzo po prostu myśli o basenie i dżakuzi w przyszłości . Też bym chciał to mieć , ale są sprawy ważniejsze . Ty(L)ko Legia !

antyk, 22.11.2017 21:16:48 - *.22.ipv4.supernova.orange.pl

tu Klub ma ograniczone możliwości,wszystko będzie zależało od piłkarza czy będzie chciał zostać jak tak to na pewno dostanie kontrakt że będzie zadowolony a Klub jest przede wszystkim od tego żeby już mieć upatrzonych na jego miejsce 2-3 piłkarzy w razie czego i tyle w temacie

Szyszko, 22.11.2017 21:28:41 - *.dynamic.chello.pl

Może amica rozwiąże tą patową sytuację...

Ibis, 22.11.2017 21:41:27 - *.dynamic.chello.pl

Jeżeli włodarze klubu tak samo "walczą" o pozostanie Guilherme, jak "walczyli" o VOO, to można przypuszczać, że w okresie zimowym pożegnamy tego wielce sympatycznego i pożytecznego Brazylijczyka.
Chyba dotychczasowa polityka transferowa, to nie jest najmocniejsza strona naszego prezesa.

Paweł, 22.11.2017 22:01:33 - *.pl-81-219-240-2

VOO kolejny mecz na ławie...może by go tak...wypożyczyć?

@Legionista, 22.11.2017 22:57:49 - *.centertel.pl

Z tą fazą grupową bym się tak nie rozpędzał bo Vadis był bez formy całą rundę tak samo jak Legia.byl zwyczajnie zajechany.poza tym piłkarze celowo odpadli żeby mieć zdrowie.kilku jedzie po sezonie na mundial

Zajmon Szczecin , 22.11.2017 23:18:21 - *.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Wara od Hamy i Dabrosia
Podoba mi się. ..
Twój nick. Popieram.

robst, 23.11.2017 08:28:24 - *.dynamic.mm.pl

Przegląd Sportowy od czasu przejęcia przez koncern niemiecki ( ten od Faktu) to zwykły szmatławiec......

ja85, 23.11.2017 08:34:59 - *.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszyscy tu krzyczą o tym żeby dawać mu jak największą kasę przeplacic etc. Ciekawe czy tak samo zachowują się jak wchodzą na zakupy do supermarketu? Budżet nie jest z gumy a komin płacowy to można było zrobić dla nikolicia a nie dla guilerme. Jak chcecie aby było więcej kasy na piłkarzy to kupujcie droższe bilety.

mietek, 23.11.2017 15:14:32 - *.internetia.net.pl

@Wara od Hamy i Dąbrosia: W zasadzie masz rację, tylko że... Arruabarrena odszedł od nas zimą 2009 roku, a strzelać bramki w ekstraklasie hiszpańskiej zaczął ponad 5 lat później. W żadnym poważnym klubie nikt nie będzie czekał pięciu lat, aż sobie napastnik przypomni jak strzelać gole.

Już przerabialiśmy wiecznie "dochodzącego do formy" Masłowskiego. Szanse na spokojny, harmonijny rozwój to możemy dawać swojej własnej młodzieży. Natomiast kupowani zawodnicy mają być gotowi do gry na maksa tu i teraz.

Legionista, 23.11.2017 15:38:01 - *.226

do @Legionista, Gra w LM to prestiż i VOO pewnie chciałby grać w LM więc może i byłaby LM, ale tego się nie dowiemy :) Prawdopodobnie byłaby większa rotacja jak np:mecz z Górnikiem i możliwe, że sytuacja w Lidze byłaby gorsza.
@Wara od Hamy i Dąbrosia , dobrze grają, Z tym się zgadzam ;) Praktycznie u nas nie dostał prawdziwej szansy na pokazanie umiejętności! Tak samo Mezenga ;) Co to Sulleya - Jest to bardzo dobry zawodnik i mogę powiedzieć, że byłby naszym nowym VOO, ale jak wiemy był za słaby i nie pasował do koncepcji Chorwatów.... Za rok może dwa pójdzie do Barcy jak Paulinho (czy jak on miał na imię) i będziemy żałować....

Warka mocna dla Hamy i Dąbrosia, 24.11.2017 06:55:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No wydaje mi się , że jest trochę tak i trochę tak - jak mówicie . Każdy zawodnik to może być różna sytuacja i postawa . Trenerzy to mają jednak trudne zadanie , bo muszą dokładnie ocenić piłkarza i albo go wyszkolić i ''rozbujać'' albo sorry , z tabelą nie ma żartów i trzeba mocniejszych grajków . No cóż , oby wszyscy dali radę . Sytuacja się trochę ustabilizowała , jeśli pokonamy Koronę , to jesień mamy już zwycięską . Piast , Sandencja , Wisła Płock i ... o nie !!! Chyba jeszcze Termalika ! Hehe , tym razem ich rozjedziemy . Tak z 5:0 . Pozdro (L) .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.