Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 22 listopada 2017 r. godz. 17:45

Zakaz wyjazdowy do końca rundy zasadniczej

Woytek, źródło: Ekstraklasa

Komisja Ligi nałożyła karę na Legię w związku z zachowaniem kibiców podczas niedzielnego meczu z Górnikiem Zabrze. Klub z Warszawy będzie musiał zapłacić 70 tysięcy złotych. Dodatkowo Legia otrzymała zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na wszystkie pozostałe do końca rundy zasadniczej mecze Ekstraklasy (do 30. kolejki włącznie).

W zawieszeniu na 6 miesięcy nałożono także karę zakazu wejścia na jeden mecz domowy Ekstraklasy dla wszystkich osób, które na meczu z Górnikiem były na Żylecie. Z kolei zabrzański klub otrzymał zakaz wyjazdowy na jeden najbliższy mecz Ekstraklasy.

Oznacza to, że kibice Legii nie pojadą do: Gliwic, Lubina, Krakowa (Cracovia), Gdańska i Gdyni. Już wcześniej legioniści otrzymali zakazy na mecze wyjazdowe z Koroną Kielce i Sandecją Nowy Sącz.

- Kara dla Legii Warszawa za zachowanie kibiców podczas niedzielnego meczu jest najwyższą w tym sezonie i jedną z najwyższych w historii komisji. Stało się tak, gdyż przerwy w grze wywołane odpaleniem rac przez kibiców, były rekordowo długie. Nie ma także absolutnie zgody na wrzucanie jakichkolwiek przedmiotów na boisko. Te wydarzenia wymagały odpowiedniej reakcji z naszej strony. Jeśli mecze wciąż będą przerywane w ten sposób przez kibiców, to osoby zasiadające na trybunach, na których doszło do tak rażącego naruszenia zasad bezpieczeństwa i porządku, będą wykluczane z udziału w kolejnych spotkaniach - powiedział po posiedzeniu przewodniczący Komisji Ligi Zbigniew Mrowiec.



Komentarze: (116)

Przemo(L), 22.11.2017 17:55:12 - *.138

UUUUUUUUU grubo :-(

Diop, 22.11.2017 17:57:21 - *.dynamic.chello.pl

Trudno - nawarzyliśmy - trzeba to wypić

Pitt79, 22.11.2017 17:57:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Żadne prawa i ustawy nie zabiorą nam zabawy

mica, 22.11.2017 17:57:27 - *.dynamic.chello.pl

Boże chroń fanatyków przed tą komisją składającą się z samych neandertalczyków.

luckyb, 22.11.2017 17:58:55 - *.easycall.net.pl

Ewidentnie chca sie pozbyć kibiców przyjezdnych na wyjazdach i oszczędzic sobie problemów z zabezpieczeniem. Ciekawe czy nie ma na to jakiegoś paragrafu?

zz, 22.11.2017 17:59:52 - *.play-internet.pl

odpowiedzialność zbiorowa... jak za komuny...

Obiektywny, 22.11.2017 18:02:33 - *.ssp.dialog.net.pl

Piłka nożna dla kibiców !!!!

Witek, 22.11.2017 18:02:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No i git (L)

Luk , 22.11.2017 18:02:57 - *.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Grubo poszli

(L), 22.11.2017 18:03:12 - *.play-internet.pl

Chwilę się zadymilo bo halny na ślunsku został i na mecze jeździć zabraniają. Weźźź...

(L), 22.11.2017 18:03:25 - *.ilabs.pl

Teraz zrobić piro show na zachodniej haha

Powinniśmy jezdzic non stop. Jak za czasów ITI. Do zobaczenia na szlaku.

wwy, 22.11.2017 18:03:30 - *.dynamic.mm.pl

no to ich poniosło szmaty

pablo, 22.11.2017 18:05:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mrowiec - typ o klasycznie komunistycznej mentalności. Rośnie nam nowy "pupil" środowiska kibicowskiego.

Głos rozsądku., 22.11.2017 18:06:30 - *.play-internet.pl

Czas sprzeciwić się tym ubeckim metodom. Kary zbiorowe przeczą wszelkim zasadom naszej cywilizacji. Kary zbiorowe są haniebne pod względem moralnym, ale i bezprawne.
Wolność dla kibiców! Wolność dla sportu!
Precz z pzpn i tzw ekstraklasą!!!
Jak logicznie wytłumaczyć te żenujące słowa??? Działacze Legii i wszystkich klubów powinni stanąć w obronie kibiców, tworzących niezapomniane widowisko na trybunach i odmówić wypełnienia tych ubeckich, totalitarnych postanowień. mamy XXI wiek a jakaś "komisja ligi" urąga sobie prawo do decydowania czy kibic A będzie mógł pójść na mecz czy nie?? To chore!
Co by było gdyby wyszło na jaw, że na meczu X kibic Y pochodzenia żydowskiego odpalił racę? Też by zakazano wstępu na stadion wszystkim Żydom? Nie, bo to byłoby okrzyknięte jako antysemityzm. A jak nazwać fakt, że zakazuje się wejścia na mecz kibicom z Warszawy, Biełgostoku, Gdyni czy jakiegokolwiek innego miasta???
Chore, walczmy z tym bo jest o co - o emocje, o pasję, o wszystko co najlepsze w życiu! O Legię!

Bidon, 22.11.2017 18:10:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli co jak bylem na zylecie i byly race to nastepny raz nie wejde na stadion ? Oczywiscie to skandal ze cos takiego bedzie mialo miejsce ale z drugiej strony mysle ze cios zadany celnie...

PS. No to teraz zobaczymy kto lepiej jezdzi na zakazach My czy jeszcze nie tak dawno ... R/...

Twardy, 22.11.2017 18:12:15 - *.centertel.pl

Głowy do góry !!! Do końca !!! Damy radę !!!
Całe życie na zakazie

WIE(L)KOPOLSKA, 22.11.2017 18:19:14 - *.52

Bawcie się ku... same. Ta komisja ligi to leśne dziadki

Micro, 22.11.2017 18:21:20 - *.play-internet.pl

Czy to oznacza, że wyjazdy niezorganizowane są ok?

czarx, 22.11.2017 18:21:28 - *.gvt.pl

brawo kibice

as, 22.11.2017 18:23:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Głos rozsądku - nie filozofuj, tylko sprzeciw się tym "kumatym", co muszą zadymić

łysy, 22.11.2017 18:24:54 - *.adsl.inetia.pl

Teraz nie podoba się wam " patrioci " odpowiedzialność zbiorowa ? A jak ze wszystkich policjantów zrobiono ubeków to się wam podobało ? Punkt widzenia jak zwykle zależy od miejsca siedzenia .

Zostaw_Kibica[PL], 22.11.2017 18:26:16 - *.centertel.pl

Tyle jeszcze wyjazdów z zakazami...
Ciebie Legio bede kochal az po grób !!

haha, 22.11.2017 18:26:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

.ebac to. Mamy jeszcze wyjazdy na zgody hahaha

jo, 22.11.2017 18:29:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A przy okazji "wyparowało" z budżetu klubu kolejne, tym razem 70000 zł...

Marcin , 22.11.2017 18:30:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Na co idą konkretnie pieniądze z kar nałożonych przez komisje ligi?? Oni się z tego jakoś rozliczają??

Biała Łapa, 22.11.2017 18:31:13 - *.dynamic.chello.pl

W zasadzie można się było tego spodziewać. Obawiam się jednak, że następnym razem stadion Legii zostanie zamknięty przynajmniej na jeden mecz. To, że władze PZPN przymykają oko na polski pirotechniczny folklor ma się nijak do skutecznie egzekwowanych w tym względzie przepisów UEFA. Tak na marginesie; za łączną sumę kar jakie otrzymała Legia od władz europejskich w poprzednim sezonie (szczególnie w LE i LM) - można by zakontraktować jednego lub dwóch nowych piłkarzy na przyzwoitym poziomie. Skoro jednak dla części kibiców kilkuminutowe fajerwerki są ważniejsze (atrakcyjniejsze) od kondycji finansowej klubu, no to mamy to co mamy.
Ps.: ciekaw jestem czy osoby, które tak ochoczo odpalały race również ochoczo zrzucą się na te "skromne" 70 tyś. zł kary?

ZS, 22.11.2017 18:32:22 - *.tvtom.pl

czemu nikt nie zbojkotuje tej śmiesznej ligi?
po co ludzie chodzą na mecze ekstraklasy?
żeby oglądać tę padlinę na boisku? NIE
liczy się FANATYZM, marzy mi się bojkot wszystkich meczów w tej pseudo lidze, wtedy zacząłby się płacz i narzekanie jak to jest źle bez kibiców, a KL to największa banda.. szkoda słów, pozdro z Sosnowca Bracia

obiektywny, 22.11.2017 18:35:47 - *.centertel.pl

I bardzo dobrze. Oprawy i piro sa spoko, ale wszystko trzeba robic z glowa. Takie zadymienie stadionu, ze mecz trzeba przerywac na 10 min to skrajna glupota. Po pierwsze wytraca to obie druzyny z rytmu. Na szczescie w tym wypadku bardziej rozkojarzylo to przyjezdnych. Druga sprawa, ze przy takich temperaturach 10 minutowa przerwa prowadzi do wychladzania organizmu a co za tym idzie zwieksza ryzyko kontuzji, a tych nam chyba wysyatczy. Kibice dostali takiego liscia motywacyjnego. Ot - Karma.

Zlb , 22.11.2017 18:38:26 - *.centertel.pl

Gadają, a raczej pier.... bzdury o jakimś bezpieczeństwie, itd... A czy kur... komuś coś się stało??? Najlepiej kur.... pozamykajcie wszystkie stadiony i wtedy będziecie mieli atrakcyjną lige, hahaha!!!!

eth, 22.11.2017 18:41:13 - *.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kara za samo siedzenie na trybunie :D lesne dziadki juz potraciły kontakt z rzeczywistością.

Zlb , 22.11.2017 18:44:16 - *.centertel.pl

No co za kur.. y, poje...lo im się kur...om w dup...!!!!Brak mi słów!!! W dupe jeb.... peda..!!!!Kur... mózgi im się chyba pozamykaly!!! Co za kur... , patatajce!!!! Ale mnie wkur...Nie mogę!!!!

stasiek, 22.11.2017 18:46:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

myślenie boli, ale to odróżnia nas od zwierząt.

jesteś kozakiem, ale pamiętaj że zaraz przyjdzie większy kozak i Ci zapier....

To taki prosty przekaz, ale kierowany do prostych ludzi.

Zlb , 22.11.2017 18:46:48 - *.centertel.pl

I żeby jasne było NS brawo, kur... A WIELKIE BRAWO!!!! JEB... TĄ CAŁĄ KOMISJĘ LIGI, W DUPE NIECH SOBIE WSADZA TE ZAKAZY!!! JESTEŚMY NAJLEPSI!!!!

Zatarra, 22.11.2017 18:52:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To się komisja ligi zdziwi z tymi wyjazdami hehe

Zlb , 22.11.2017 18:52:27 - *.centertel.pl

Te obiektywny i biała łapa, wy z Warszawy? Nasi kibice??? Wątpię!!! Żegnam ozieble!

@Biała Łapa, 22.11.2017 19:04:25 - *.play-internet.pl

Mam inne zdanie i odwrócę Twój tok rozumowania: jeden Chukwu zarabia 120 tysięcy złotych miesięcznie więc w tym miesiącu mamy jeszcze zapas 50 tysięcy na kary ;-)
Komisja Ligi odleciała z możliwością zakazu dla osób, które były na sektorze podczas oprawy.
Na logikę jest to bezprawne. Ciekawe czy klub mógłby się do tego nie zastosować mając na uwadze, że ludzie posiadają karnety co wiąże się z umową cywilnoprawną na oglądane wszystkich meczy jeśli są rozgrywane z udziałem publiczności.

L.W.1916, 22.11.2017 19:09:41 - *.dynamic.chello.pl

Do obiektywny...
Nie podoba się tobie to zmień klub i przestań głupio komentować. NS tak trzymać aż do końca..Legia To My Pozdrawiam i czekam na więcej. L.W.1916

STP, 22.11.2017 19:12:26 - *.centertel.pl

koniec roku się zbliża, mamy odpowiedź, ile komisji ligi brakuje do realizacji budżetu...

Qbafan, 22.11.2017 19:13:08 - *.dynamic.mm.pl

Na jaki okres czasu kara zawieszenia na jeden mecz domowy ?

@jo , 22.11.2017 19:18:38 - *.centertel.pl

Tyle to murzyn bierze za tydzień trenowania z rezerwami

Sedm, 22.11.2017 19:22:10 - *.dynamic.chello.pl

Ty ŁYSY co ty tutaj wyskakujesz z psami, co to porównanie jak masz pisać tu o psach to bujaj się z tej strony

Juri, 22.11.2017 19:23:54 - *.adsl.inetia.pl

Nosz k...wa go mać!

Mirus, 22.11.2017 19:26:44 - *.play-internet.pl

Byłem na żylecie i ta chwila zostawię we mnie do końca mojego życia. Nikt tego nie zrozumie kto tam nie był. To był głos spontaniczności.

Teraz głos rozsądku
To co robimy róbmy z głową zachowajmy bezpieczeństwo dla wszystkich piłkarzy bo moga być kontuzjestem dla nas kibiców przebywających na stadionie.
Legia mistrz

jk, 22.11.2017 19:29:15 - *.centertel.pl

Dzięki"kumaci" Panie prezesie żyleta zawsze z Legia

R, 22.11.2017 19:29:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

po co płakać za 70tys? jak nie na karę to i tak by w klubie rozkradli jak kasę z ligi mistrzów, a tak zabawa przednia. Prawda jest taka, że Legię wszyscy znają z kibiców a nie z wyczynów skórokopów. Było bosko na meczu

Cch, 22.11.2017 19:32:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czyli niewinni ludzie tez dostali bana w zawieszeniu xd

Do końca sezonu?, 22.11.2017 19:37:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wróciliśmy do starego systemu? Tzn. 30 kolejek bez dalszego podziału na grupy, dzielenie punktów itp. czy coś mi się pomerdało?

Bartol, 22.11.2017 19:38:41 - *.centertel.pl

Pier.lić komisję ligi!! Warto było!

Do haha, 22.11.2017 19:47:35 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Nie wiem czy wiesz, ale zgód w Ekstraklasie my nie mamy! :-)

Rychu, 22.11.2017 19:48:41 - *.warszawa.vectranet.pl

Wyjazdy niezbyt ciekawe, może poza Gdańskiem i Krakowem, więc nie ma tragedii. Szkoda kasy jedynie, bo mogla pójść na pożyteczny cel a nie na premie dla leśnych dziadków z komisji ligi.

mietek, 22.11.2017 19:53:02 - *.internetia.net.pl

Kara dla ludzi siedzących na sektorze z oprawą jest w zawieszeniu, więc na razie nie ma co płakać na zapas.

Ale fakt - z pieniędzy na kary można by choć częściowo sfinansować podwyżkę dla takiego Guilherme.

Skoro przed każdym meczem jest zbiórka na oprawę, to może przy okazji robić zbiórki na kary? I wilk będzie syty i owca cała.

Gocław , 22.11.2017 20:05:39 - *.dynamic.chello.pl

Do Z. Mrowca:

https://www.youtube.com/watch?v=B7m6q-pMxa4

łysy, 22.11.2017 20:06:21 - *.adsl.inetia.pl

Do sedm ! ale z ciebie hipokryta. No tak standardy Konstytucji RP dotyczą tylko patriotów z żylety

Bałtyk Gdynia, 22.11.2017 20:23:40 - *.centertel.pl

U nas o takim piro to możemy tylko pomarzyć! Nie dzieje się nic na 4 ligowym poziomie. Totalna padlina. Ale Wy odpalajcie dalej -na przekór downom z komisji ligi -piro. Chcą zarżnąć nasz ruch kibicowski w Polsce ale się gnojom to nie uda bo kto będzie chodził na pożal się Panie Boże na te mecze ekstraklasy!

?????????, 22.11.2017 20:24:12 - *.139

Kara dla kibicow z Zylety polega na tym ze kara jest na najblizszy, na najblizszy mecz na ktory bede chcial isc, czy to oni wybieraja jaki mecz?

m., 22.11.2017 20:33:27 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

WARTO BYŁO

do Łysy i do Biała łapa, 22.11.2017 20:39:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Łysy , ujawniłeś się ? Czy może po prostu bierzesz dopalacze , zamiast zioła ? O policje sie martwisz ?! Biała łapa , pikolu - ogarnij się . A Mrowiec niech se kupi na łeb pokrowiec , bo mu orkany ostatnie uszkodziły mózg niedelikatnie . Co za baran głupi bezczelny i pazerny . Mistrzostwa 1993 nam nie chcą uoficjalnić , a robią nam chamskie zakazy i doją z kasy na kosmiczną skalę . Je..ć Pzpn !

hajdukL, 22.11.2017 20:46:01 - *.ar-network.pl

Bardzo dobry test się szykuje. Ciekawe czy decyzyjni zarządzą żeby wyjazdy były czy też nadal będą udawać obrażonych na wszystkie ekipy dookoła i wyjazdy na ten czas oleją. A tych co będą jeździć incognito pozdrawiam już dziś!

@???????, 22.11.2017 20:48:46 - *.centertel.pl

Będziesz mógł wybrać mecz na który nie będziesz mógł pójść tylko trzeba zgłosić swój wybór w siedzibie komisji ligi najpóźniej do końca roku

Biała Łapa', 22.11.2017 21:16:37 - *.dynamic.chello.pl

@@@ - wasz spodziewany "hejt - zlew" mężnie przyjąłem na klatę i dodatkowo zmotywowany stwierdzam co następuje. Skoro ani: rodzina, szkoła, środowisko zamieszkania, miejsce pracy, a także nasz "ukochany" klub nie nauczyło was minimum kultury osobistej i odpowiedzialności za własne zachowanie, to ja - skromny ale doświadczony kibic - dedykuję wam banalne edukacyjne pytanie: jak czuliście się jesienią ub.r., gdy wymarzony mecz z Realem Madryt musieliście oglądać jedynie w przekazał medialnych, a nie na stadionie przy Ł3? Sądzę, że szczera refleksja przy próbie sformułowania odpowiedzi na to proste pytanie pobudzi wasze szare komórki...
Ps.: do Kolegi, który próbował odwrócić mój tok rozumowania mam szczególne spostrzeżenie: gdyby Hama w 95 min. nie strzelił zwycięskiego gola, to bardzo prawdopodobne, iż odpalono by trzecią turę pirotechniki, co skutkowałoby natychmiastowym przerwaniem meczu przez sędziego i przyznaniem walkowera dla Zabrzan. Czy wówczas Twój post brzmiałby podobnie?
A propos' Chukwu - ten wytrawny turysta transferowy ma się dobrze i zgodnie z obowiązującym kontraktem pobiera stosowne apanaże. Dlatego też, nie sądzę, aby z jego miesięcznej pensji można było "opłacić" legijne grzywny, przynajmniej do zimowego okna transferowego.

Darko, 22.11.2017 21:31:39 - *.play-internet.pl

Spodziewałem się surowszej kary, conajmniej zamknięcia stadionu. Bo jak to sie mówi - za głupotę trzeba płacić.

@luckyb, 22.11.2017 21:43:57 - *.centertel.pl

Paragraf to jest na takich jak wy.

rudy lis, 22.11.2017 21:45:43 - *.216.ipv4.supernova.orange.pl

pzpn,pzpn,j.....,j......,pzpn,rude wredne

@Mirus, 22.11.2017 21:47:00 - *.centertel.pl

Ale ty musisz miec ubogie zycie

Ale jaja, 22.11.2017 21:50:27 - *.skranetcan.pl

Rozumiem nałożenie kary ale od dzisiaj wszystkich traktowac po równo a nie ze Boniek będzie traktować Legie jak maszynkę do zarabiania kasy
Ceny za oddalenie każdej radcy powinny być ustalone przed sezonem i za każdą minutę wstrzymania meczu

McA, 22.11.2017 22:02:05 - *.4-4.cable.virginm.net

Stadion to nie teatr - jak się komuś atmosfera nie podoba to proszę nie przychodzić.
Kina teatry czy wygodna sofa w domciu powinna wystarczyć.

Stadion był jest i będzie dla kibiców, a jaki styl kibicowski jest w Polsce taki trzeba uszanować.

Miekkie faje tylko mi nie płakac "ale ja chcialem mecz ogladać" w domu sobie oglądaj...

///, 22.11.2017 22:06:23 - *.dynamic.chello.pl

ah bo wiatr nie sprzyjał ... ot i zamieszanie. Przy najlepszej robocie uchybienia się zdarzają.

Czyli wedle najwyższej izby* trzeba upominać, wyganiać i bić ludzi, którzy poświęcają swój czas, jak i czasem fundusze - kosztem prywatnego życia - by można było chodzić na mecze ? Co za paradoks.

Ciągle zapominają o jednej rzeczy, zwłaszcza, że chodzi o kasę. To nie 200 osób zrobiło swoje dla 25k, tylko xxxx kibiców przyszło ze względu na oprawy. Wiadomo, ze względu na przeciwnika jak i fotelik też stadion się zapełnił.

Widać coraz to nowsze pomysły ... I tak nie wyjdzie, jak do tej pory.

Szkoda, że jak zwykle, to my służymy za przykład AMF.

Palmy trybuny, wtedy TVwidz nie zobaczy, mecz będzie trwał, a kabza pełna ...

Jak nie w smak, to za dobrą radą chodzić na reprezentacje. Siwy strzeli i fotki bez dymu można cyknąć. Co śmieszne, multum robionych fotek podczas oprawy, świadczy o nieprzychylności reszty stadionu - jak zawsze. OOOO ! zamknijcie cały na 5 lat ...

Jak na PP masa pirotechniki, dymu itd. to "Nasi kibice są najlepsi".

Przeszkadza, to są inne trybuny ...
Za długo na stadionie, bo przerwa ... tv w domu czeka albo z miłości do klubu wychodzić wcześniej.

Jednak czego innego ? można się było spodziewać ehh

do do haha, 22.11.2017 22:35:21 - *.dynamic.chello.pl

no nie mamy zgód w ekstraklasie a co to zmienia ? Wspieramy zgody w kazdej lidze. Jak chesz to ADO w holandii rozgrywa swoje mecze w najwyzszej klasie rozgrywkowej

PRAGA, 22.11.2017 22:36:49 - *.centertel.pl

Hahahahahaha. Śmieszne ludki.pl...ch..z zakazami ...byliśmy jesteśmy będziemy. Ciekawe jak kasę z tych pseudokar rozliczają. Grubo by się zdziwił jakby się dowiedział. Wwwooojjjjnnnnnaaaaaaaaaaaaaaa. Bez odbioru

Arek, 22.11.2017 22:51:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No to, pojechali!

Maciek, 22.11.2017 23:01:18 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

no i na 5-ciu wyjazdach nie będzie dopingu dla Legii.... warto było??

Nie, nie warto.

Zrozumiecie jak przez to przegramy mistrzostwo.

Oprawa była fajna, ale bezsensowna. Kartoniada i sektorówka wystarczyłaby.

(L), 22.11.2017 23:47:26 - *.dynamic.chello.pl

Czy jeśli ktoś na trybunie na której odpalane były race, podczas oprawy był w tym czasie w stadionowym kiblu na tronie bo miał sraczkę, też dostaje zakaz?:D

guo, 23.11.2017 01:44:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dziwi mnie wasze zdziwienie?

Rafał, 23.11.2017 03:30:47 - *.dynamic.chello.pl

I po co to było robić???

Afro, 23.11.2017 07:52:44 - *.static.nsti.pl

"Nie ma zgody na rzucanie przedmiotów na boisko" - a jaką karę dostały gdańskie czy krakowskie kur*y co rzucały w Gulierhme jak wykonywał rożne?

Jo, 23.11.2017 08:04:09 - *.centertel.pl

@jo , 22.11.2017 19:18:38 - *.centertel.pl - to wyjmuj te 70000 dla murzyna i każde kolejne ze swojej kieszeni. Łatwo się wydaje nie swoje pieniądze... Dodaj kary i straty z dni meczowych a zobaczysz, że potrzebujesz dziesiątek lat by tyle zarobić.

x, 23.11.2017 08:05:48 - *.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A jak się zakończyła sprawa z nie wpuszczeniem naszych kibiców na stadion Jagiellonii, wie ktoś? Jakoś mi to umknęło. A może już dawno ta śmieszna komisja sprawę tą " zamiotła pod dywan"... Dziwne ,że jeszcze kluby tolerują te bzdurne decyzje kl i dają się tak doić z kasy.

Kofa, 23.11.2017 08:07:10 - *.play-internet.pl

Legia to MY i h.j z działaczami.........

Lutek z Otwocka, 23.11.2017 09:03:03 - *.play-internet.pl

My tę komisje osmieszymy juz niedlugo.

n, 23.11.2017 09:12:21 - *.84

Jak to możliwe, że kluby akceptują takie decyzje komisji ligi?
Przecież to komisja jest dla klubów , a nie odwrotnie. Bez klubów nie ma komisji ligi, nie ma ekstraklasy.
A klubów nie ma bez kibiców.

Mecz piłkarski to połączenie sportu i atmosfery kibicowskiej. Ludzie chodzą na mecz by obejrzeć dobrą grę piłkarzy, dać wyraz swoim emocjom kumulowanym podczas tygodnia pracy i życia codziennego, ale również czas gdy możemy realizować swoje marzenia w rywalizowaniu. Tylko bezduszne, bezemocjonalne istoty nie dążą do rywalizacji.Tylko osoby, które zatraciły człowieczeństwo i nie mają jakiejkolwiek ambicji mogą powiedzieć, że rywalizacja jest niepotrzebna. A rywalizacja polega właśnie na prezentowaniu opraw, na przekrzyczeniu przyjezdnych, na pokazaniu kto rządzi. To proste słowa, ale sens jest naprawdę znaczący.
Nie chcę być traktowany jako zwykły konsument, który kupi w sklepie produkt, pójdzie do domu, obejrzy reklamę w tv i będzie tyrał cały dziań by kupić to. Oczywiście po spełnieniu wymagać unii wg narzuconych z góry reguł. To my , zwykli ludzie, jesteśmy osobami myślącymi, mającymi swoje zdanie, swoje emocje, swoje życie. Nikt nie powinien zabraniać nam niczego, co nie szkodzi innym.
A oprawy nie szkodzą a pomagają!

n, 23.11.2017 09:13:59 - *.84

Ja meczu było 24tys kibiców, komplet to byłoby 28tys. 4 tys osób nie przyszlo na mecz, mimo posiadanego biletu.
70000 / 4000 = niecałe 20zł na osobę.
kibice kupili o 4tys więcej biletów niż było chętnych do obejrzenia meczu, po to by było na karę. Rozumiecie?

Rrr, 23.11.2017 09:16:52 - *.centertel.pl

Niejaki Pan prezes pzpn Boniek porównuje mecze Legii do reprezentacji. Chyba mu się w dupie poprzewracało. Legia to fanatyzm, coś ponad wszystko. Reprezentacja oczywiście też, ale tam bilety rozdaje Ryżu ze swoją ekipą najczęściej dla tzw elity prawdziwych złodziei. Zaraz zaraz to chyba ten sam co zdradził Juventus dla odwiecznego rywala.

Roma, 23.11.2017 09:33:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Flaszka poleciała z rodzinnego - dobrze, że im się upiekło.

Wojtas, 23.11.2017 09:49:38 - *.134

Komisja ligi uderzyła w czuły punkt.

Zakaz wyjazdowy na całą rundę to przegięcie pały - za trywialne wykroczenie w porównaniu do kary - odpalenie piro u siebie (bez dymów etc.). Widać, że to celowe działanie, żeby pozbyć się nas fanatyków ze stadionów - wtedy produkt marketingowy pod tytułem ekstraklapa się lepiej sprzeda.

Chcą zrobić z piłki klubowej drugi narodowy, a kibice gości nie wpisują się w ten model, stąd za błahe wykroczenia tak srogie kary.

Uważam, że trybuny powinny zareagować i np. na kolejnym meczu u nas przez 15 minut puste wszystkie trybuny z napisem - czym jest wasza ekstraklasa bez Nas?

Prawda dla nich jest bolesna, e-klapa bez fanatyków to puste stadiony i frekwencja na poziomie kilku tysi. Nikt przy zdrowych zmysłach nie jest w stanie tego oglądać na dłuższą metę.

Niech każdy z Nas przemyśli temat, czy chce za 3 lata mieć na Ł3 teatr, zamiast trybun nadających kolorytu tym przepłacanym grajkom prezentującym często haniebną kopaninę??

pablo, 23.11.2017 10:12:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda, że pan Mrowiec nie był taki gorliwy w sprawie niewpuszczenia pod bzdurnym pretekstem kibiców Legii w Białymstoku. Ludzie poświęcili pieniądze i czas na darmo. W ekipie wyjazdowej były osoby z fan-clubów, które musiały dojechać do Warszawy na pociąg specjalny kilkaset km (czyli aby dotrzeć do Białegostoku miały do pokonania niemal całą Polskę) i bez żadnego sensownego powodu nie zostały wpuszczone na stadion. Gdzie pan wtedy był, panie Mrowiec? Dlaczego choć w minimalnym stopniu nie ujął się pan za tymi ludźmi? Wstydu pan nie ma za grosz!

bartosz413, 23.11.2017 10:22:31 - *.147

zakaz wyjazdowy na 6m hahaha co ma piernik do wiatraka jak mecz był rozgrywany u siebie :):):) w tej komisji ligi siedza wieksze barany niz w komisji europejskiej - myslałem, że tych drugich to już nikt nie pobije a jednak sa lepsi :):):) rozumiem jeszcze zakaz wyjazdowy gdyby to wydarzyło się na wyjeżdzie....ale jak można nakładać zakaz na wyjazdy jak mecz był u siebie :):):) normalnie błazenada....kary wymyślane z kapelusza na miejscu przez kilku dziadków.

Foresto, 23.11.2017 10:24:11 - *.centertel.pl

Czy fanatyzm musi być kojarzonym z brakiem mózgu? Po pierwszym zadymieniu i przerwie w grze powinien pójść sygnał, że wiatr nie sprzyja i nie odpalamy kolejnej tury. Kocham oprawy, ale nie kiedy wpływają na płynność gry. Zrozumcie to: LEGIA to klub piłkarski i przerywanie gry jest karane na całym świecie. Dobrze, że trzeci raz nikt nie odpalił bo zaleciałoby amatorszczyzną jak przy wstawieniu Beresia z Cweltikiem :D

Kopyś (L), 23.11.2017 10:39:05 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl

JESTEŚMY NAJ(L)EPSI :D

Lutek, 23.11.2017 10:45:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jest na weszło wywiad z zibim od rundy wiosennej za przerwanie meczu przez piro walkower dura lex sed lex

doPitt79, 23.11.2017 10:49:42 - *.pl

Takim jak ty od razu powinno się zabierać prawa wyborcze!

Bia(L)son, 23.11.2017 11:25:21 - *.233

Troche grobo , ale co tam h..j z zakazami hej Legio jestesmy zawsze z Wami! Pzdr (L)!

mG, 23.11.2017 11:35:07 - *.2

Rudy Bońku nie idź tą drogą...

Ponieważ,

Ekstraklapa bez fanatyków, zagorzałych fanów i tych którzy jeżdżą za klubami setki km to będzie porażka totalna. Frekwencja mizerna i wtedy pójdziesz po rozum do głowy.

Nie myl rudzielcu pikniku z Narodowego z naszą ligą.
Jak kadra , przegrywałaby eliminacje to byś miał pustki na Narodowym i te ceny wysokie biletów mógłbyś sobie wsadzić w d...

Na piknik i pełne stadiony mogą sobie pozwolić w Anglii, Hiszpanii itd. Ale co ich przyciąga na trybuny?
Gwiazdy futbolu, zaangażowanie w grę, sukcesy w europejskich pucharach, umiejętności piłkarzy i ambicja w grze.

Więc Rudy Żydzewiaku,
Najpierw odpowiedz sobie na proste pytanie, czym ty chcesz przyciągnąć pikników? na jakim etapie są drużyny młodzieżowe? gdzie jesteśmy w europejskich pucharach? za jaki hajs liga robi transfery ? ile klubów jest na plus w wyniku finansowym?

Boniek , nie bądź taki fifa rafa, bo bez młynów we wszystkich klubach ekstraklapy byś miał piękną frekwencje i klub które liczą na środki ze sprzedanych biletów.

Nie masz narzędzi Rudy , a się srasz .
Prze kibiców i ich oprawy, większość w Europie kibiców wie gdzie leży Polska.

Oj Rudy Rudy...

do mG, 23.11.2017 12:54:19 - *.134

Boniek to PZPN, Komisja Ekstraklasy to zupełnie inny twór.
i tak wlasnie jest z Wami, g wiecie, w d byliscie i tak p farmazony. patologio komentatorska. cieszcie sie że kara nie jest większa.

Krzeszczu, 23.11.2017 14:19:58 - *.136

@ do mg: brawo, wkoncu jeden sensowny komentarz. Nareszcie ktos pomyslal.
No chyba ze inne podobne wybila cenzura bo i tez tak moze byc.
Brawo Ty.

Alan, 23.11.2017 14:31:50 - *.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do BiaLson i tych co podobne hasła piszą
No no juz w sobotę zobaczymy ile Twoje hasło cytuje po Tobie " hu...z zakazane hej Legii jesteśmy zawsze z wami"... znaczy .

mietek, 23.11.2017 15:29:15 - *.internetia.net.pl

@Bałtyk Gdynia: A wiesz, że niektórzy, poza kibicowaniem swojej drużynie, to oglądają polską ligę dla beki? W żadnej innej lidze nie ma tylu parodystów co u nas.

@Krzeszczu: Może coś w tym być z tą cenzurą ;)

Heh, Boniek i jego hipokryzja nie zna granic. Teraz po nas jedzie, ale już zapomniał, co się działo w finale Pucharu Polski, którego organizatorem był jego "wspaniały" PZPN :)

Wiesz, race są bardzo efektowne, ale wydaje mi się, że nie pasują do tak zwanych nowoczesnych stadionów. Na tych starych obiektach bez dachów był większy przewiew i dym szybko ulatywał. A tutaj wszystko zakryte, ściany ze wszystkich stron, to dym się kumuluje nad murawą. Oraz potrzeba więcej czasu, nim to rozwieje. I od tej strony rozumiem stanowisko takiego Anal+, dla których przerwa w meczu to jest później strata pieniędzy.

Bajanie Bońka, że na zachodzie jest lepiej, to jakieś bzdury. Całkiem niedawno kibice we Francji doprowadzili do przerwania meczu wpadając na murawę. U nas do takich akcji nie dochodzi, więc wydaje mi się, że to kwestia znalezienia złotego środka. Sam rudzielec kiedyś mówił, że nie jest złym pomysłem kontrolowane odpalanie rac - w sensie, przez przeszkolone osoby, w rozsądnej ilości i w jakiś uzgodniony sposób. Teraz nagle mu wszystko przeszkadza.

Mnie na przykład przeszkadza to pokazowe śpiewanie hymnu na meczach reprezentacji, bo jako forma pseudo dopingu podpada to pod profanację pieśni państwowej. Ale tego salonowy bywalec z PZPN nie widzi.

do Białej Łapy, 23.11.2017 16:29:37 - *.centertel.pl

...wymarzony mecz z Realem Madryt...?
Parsknąłem śmiechem jak cię przeczytałem :)
Dla słitfoci na fejsbuka to może i wymarzony ale dla kibola mecz z drużyną bez wyjazdowych kibiców to żadna zabawa.
Powiesiłeś już plakat z najnowszym zdjęciem Krystyny?

mG , 23.11.2017 16:37:58 - *.2

@do mG

Napisałem jak jest i jak to wszytko wygląda, jak zabolało to trudno. Takie są realia tego Polskiego świata piłkarskiego. Wielkiej piłki i wspaniałego zaplecza finansowego.

Kolego , myślisz że Boniek nie ma wpływu na komisję które wydają kary? czy myślisz ,że jego zdanie które publicznie wypowiada i wrzuca na twitterze , to nie są sugestię dla jakieś śmiesznej komisji ligi?

Jeśli uważasz , że Boniek nie ma wpływu na zdanie rożnych instytucji w Polskiej piłce, to zadaj sobie pytanie gdzie byłby teraz Widzew , bez jego poparcia.

mietek, 23.11.2017 16:50:18 - *.internetia.net.pl

@Biała Łapa: No popatrz, a mnie się przez cały tydzień wydawało, że Hama strzelił w 85 minucie. Widocznie odbyłem jakąś podróż w czasie.

Alan, 23.11.2017 17:09:50 - *.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

100 % poparcia dla Białek łapy
Bravo kolego ja bym jeszcze dodał nawoływanie o nawet nie nalepianie vlepek podczas jednego z meczów koszykarzy na Torwarze bo takie komunikaty między innymi na tej stronie można było przeczytać czyli co na Ł3 można wszystko a na Torwarze juz nie bo tam koledzy w zarządzie czy strukturach a tutaj nie nasze wiec hulaj dusza piekła nie ma...Rozdwojenie jaźni gorsze niż u politykow

@jo, 23.11.2017 19:01:30 - *.centertel.pl

Wystarczy że płacę za karnet na oglądanie padaki jak za zboże.dodatkowo tracę nerwy już przed kazdym meczem gdy czytam skład.czuje się oszukany przez mioduskiego i piłkarzy i uważam że zasługują na jeszcze większe kary a nawet płacenie kibicom odszkodowań i finansowanie opraw które pozwalają na chwilę zapomnieć o tym oszustwie


px1980, 23.11.2017 19:09:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@ Biała Łapa: No popatrz, a ja byłem 18.10.2016r. w Madrycie i wystarczyło mi wrażeń na 2 mecze, więc jakoś się nie zastanawiałem nad marzeniami innych. Dziękuję za zwrócenie uwagi, aspekt edukacyjny nie do przecenienia.

Zlb , 23.11.2017 19:14:07 - *.centertel.pl

Boniek z kl ma wspólnego tyle co My z widzewem!!!! Ale tak czy siak kara za ostra, kur... pokazać się chciały! Pisałem już wcześniej, zamknijcie wszystkie klatki, i wtedy debile będziecie mieli ligę... seniorów!!!! Zero kibiców, brak dopingu, itd... Jak ten produkt sprzedacie??? Może i czas oszczac ich, doping zza płotu, wtedy może złapią!!!

Do Alan , 23.11.2017 19:17:22 - *.centertel.pl

Możesz rozszerzyć temat? Ktoś Nam czegoś gdzieś zabrania?

Jozue, 23.11.2017 20:04:15 - *.play-internet.pl

Jakie rzucanie przedmiotow na murawę??????? Nikt niczym nie rzucal.

MarcoM, 23.11.2017 22:03:28 - *.jmdi.pl

Flaszka z Rodzinnego poleciała... Chyba Juras mówił nawet : "Prosimy o nie rzucanie przedmiotami na murawę z trybuny.. Rodzinnej" :-D Tatusiowie też czasem nerwa mają ;-)

kotkameleon, 23.11.2017 22:46:13 - *.dynamic.chello.pl

Pocieszne tłumaczenie – zadymienie stadionu na 5 minut to robienie atmosfery. Wow!
Może trudno to wyobrazić paru osobom, ale piłka nożna istniała wcześniej niż race i jakoś wcześniej ludzie przychodzili na stadion. Ktokolwiek twierdzi, jakoby to kibice vel Janusze przychodzili przede wszystkiem popatrzeć na oprawę, ten zwyczajnie dorabia swoją ideologię, aby uzyskać idylliczne tłumaczenie własnej pasji.
Owszem, race potrafią dodać uroku oprawie, ale wszystko z umiarem. To nie dawna Legia, tu jest daszek. Na zachodzie też odpalają race, ale nie zawsze palą do oporu. Kibice gaszą wcześniej gdy widzą ile dymu już narobli.
I może polska liga nie jest najlepsza w Europie, ale nie jest też najgorsza i czasem ludzie chcą popatrzeć na kopaczy a nie tylko na teatralne występy.

Parówkowy skrytożerca, 23.11.2017 23:01:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komisja ligi została dopuszczona przez pzpn kiedyś , więc to jedno zło . Jednocześnie komssia ligi jest rozwydrzona i zdegenerowana bardziej od głównego pzpenu aktualnie . Pzpnędza próbuje udawać ''dobrego policjanta '' , a komisja ligi z niczym się nie kryje i jest od ''czarnej roboty'' . I że niby kluby mają coś do powiedzenia , akurat ... Trzeba zrobić jakiś krajowy strajk , bo znowu robią co chcą .

WWY, 23.11.2017 23:02:38 - *.it4polska.com

#warto było! jaki show taka kara! jesteśMY najlepsi!

54445, 23.11.2017 23:17:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A tam pieprzycie glupoty, po pierwsze nasza frekwencja wcale nie jest na wysokim poziomie a po drugie na zylete przychodzi coraz mniej osob, a coraz wiecej jak wy to mowicie przezuca sie na pikiniki, spojrzcie nastepnym razem jak beda rozchodzic sie bilety, "zagorzalych ķibicow" jest coraz mniej

Niestety jest w raporcie , 23.11.2017 23:27:36 - *.74

Do Jozue
Na zdjęciach widać jak sędzia główny niesie flakon podniesiony z murawy. Okolice dawnej krytej i kibiców Zabrza

Tomal, 24.11.2017 03:53:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Komisja Ligi nałożyła karę za zachowanie kibiców .... za jakie zachowanie ?Za najwyższe świadectwo świadomości kibicowskiej ? Za pokazanie ogromnej pracowitości, sztuki i nieprawdopodobnych emocji ? Za wyrażenie naszego środowiska ? Za wolność wypowiedzi / przekazu /wiary ? Za ogromny podziw w całej Europie i na świecie ? Za PRAWDZIWE wartości jakimi się kierujemy ? Nikomu nie naublizalismy ,nikt nie dostał w mordę , nie poleciało nic z trybun kompletnie Nic ! LUDZIE CZAS SIĘ OBUDZIĆ ! Za chwile za to ze jesteś kibicem i ratowałeś komuś życie zostaniesz posadzony ze to wszystko przez Ciebie !

@Tomal, 24.11.2017 05:32:08 - *.elartnet.pl

Za przerwanie meczu 2×10 minut.

do McA, 24.11.2017 11:59:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Miekkie faje tylko mi nie płakac "ale ja chcialem mecz ogladać" w domu sobie oglądaj... " - jak? przecież w TV też nic nie widać i mecz przerwany.... nie kumasz że to przegięcie takie przerwy w meczu?
Moje zdanie dobrze wyraził w komentarzu Foresto, 23.11.2017 10:24:11

Bia(L)son, 24.11.2017 21:24:42 - *.centertel.pl

Do Alan, byles kiedys na zakazie?, raczej nie wiec stul tam jape!

Arsen, 25.11.2017 07:20:33 - *.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mega odjazd, żałuję że mnie nie nie było. Przez zakazy Kl zmusi nas do jeszcze większej kreatywności... H#j z zakazami hej Legio jesteśmy z Wami!!! AVE NS

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.