Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 27 listopada 2017 r. godz. 15:20

Akcja gorący grudzień - pakiet na 3 mecze koszykarzy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W grudniu nasi koszykarze rozegrają trzy mecze ligowe w Warszawie, a na każdym z nich ultrasi zaplanowali dodatkowe atrakcje. Dla fanatyków z Żylety przygotowana została specjalna oferta - pakiet wejściówek na trzy spotkania w promocyjnej cenie 30 złotych. Pakiety nabywać można przed spotkaniem PP z Bytovią, we wtorek w godzinach 19:00 - 20:30 w Źródełku.

"Fanatycy,
W grudniu czekają nas 3 mecze kosza: 3 grudnia o 18:00 na Torwarze, 9 grudnia o 16:00 na Bemowie oraz 17 grudnia. Na każdym z nich planowane są kibolskie atrakcje. Naszym wspólnym celem powinno być stworzenie jak najlepszej atmosfery na każdym z nich! W tym celu dla wszystkich fanatyków z Żylety przygotowany został pakiet specjalny: 3 mecze za 30 zł! Pakiety będzie można kupić od Sekcyjnych Fanatyków w najbliższy wtorek przed meczem z Bytovią Bytów w pubie Źródełko, w godzinach 19:00 - 20:30. Liczba wejściówek ograniczona - kto pierwszy ten lepszy!" - informują Sekcyjni Fanatycy.

Terminy najbliższych meczów koszykarskiej Legii:
03.12 (ND) g.18:00 Legia Warszawa - Stelmet Zielona Góra [Torwar, ul. Łazienkowska 6a]
09.12 (SO) g.16:00 Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański [OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40]
13.12 (ŚR) g.18:30 Trefl Sopot - Legia Warszawa [Ergo Arena]
17.12 (ND) Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza [OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40]



przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (9)

Oby ......., 27.11.2017 20:10:07 - *.static.ip.netia.com.pl

Oby ten ostatni mecz zakończył się zwycięstwem naszych koszykarzy. Może drugi też okaże się zwycięski. 4 mecze i 2 zwycięstwa. To byłoby COŚ.

Pepe, 27.11.2017 23:34:55 - *.dynamic.mm.pl

Może jakieś gadżety sekcji koszykówki sprzedawać przed meczem na przykład koszulki z okazji grania w basket lidze bo za rok może już nie być okazji albo szaliki

PeterTK, 28.11.2017 15:37:36 - *.183

Mam pytanko. Planowane są jakieś mecze na Torwarze w styczniu?

Kibic (L), 28.11.2017 19:22:17 - *.static.ip.netia.com.pl

Pakiet na trzy mecze za 30,-zł ma być zachętą do przyjścia na mecze i kibicowania naszym koszykarzom. A co na to zawodnicy ? Może swoją grą pod wodzą nowego wodza, udowodnia że warci są inwestycji w te trzy mecze. A do gadżetów to popieram. Ja już wcześniej o tym pisałem. Tylko niech ceny za nie nie będą z kosmosu. A dla właścicieli KARNETÓW powinien być rabat cenowy na ewentualne gadżety w wysokości przynajmniej 10%.

ddaa, 30.11.2017 00:57:45 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

I ten pakiet to jest akcja mobilizujaca na mecz z Zielona Gora? Z przykroscia sie patrzy na to co sie dzieje, bilety ida jak krew z nosa. Jeszcze jestem w stanie zrozumiec ze na "pikniki" idize to slabo. Ale Zyleta? 40 biletów? To sa jakies jaja?! Mobilizujcie malolatow i siebie do ruszenia dupy, tak jak nas mobilizowali za mlodu. To jest wstyd! Kiedys jeden komunikat Starucha czy Szczesnego wystarczyl aby Torwar II czy Bemowo pekalo w szwach a teraz nie ma komu przyjsc i zdzierac gardla? UZL, SF - gdzie jest mobilizacja na OSTATNI mecz w sezonie. Robicie kawal dobrej roboty, ale mamy juz czwartek i jest cisza. My jesteśmy LEGIA WARSZAWA, ta hala w niedziele powinna wyjebyac w kosmos... Gdzie sie podzialy tamte lata?!
WSZYSCY NA TORWAR !

do... ddaa, 30.11.2017 18:42:15 - *.static.ip.netia.com.pl

To Sekcja Koszykówki się, a dokładniej Zarząd, wypieli się na kibiców. A dokładniej ich polityka personalna(zakupy graczy)jest do kitu. Jednego zwolnili co coś grał, a Hiszpana zatrudnili i nie mają z niego żadnego pożytku i nie widomo kiedy w ogóle będą go mieli.

Radada do ...ddaa, 30.11.2017 20:15:33 - *.static.ip.netia.com.pl

To sam kup resztę biletów. Nie zmuszaj nikogo do czegoś, co jest komuś zbyteczne.

Do Radada, 01.12.2017 00:30:58 - *.play-internet.pl

Skoro dobro legijnych sekcji i atmosfera na meczach jest dla Ciebie zbyteczna to w ogóle w dyskusje się nie wpier*dalaj bo Ciebie nie dotyczy. Siedź w kapciach pacanie przed TV i oglądaj popołudniowe pasmo TVNu.

PragaPld(L), 07.12.2017 22:20:26 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witajcie:) Jako ze wybieram sie w sobote na pierwszy w zyciu mecz koszykarskiej Legii (na L3 chodze regularnie:)), mialbym kilka pytan do stalych bywalcow hali na Bemowie: w ktorym sektorze znajduje sie mlyn? Do wyboru mam cztery sektory (tzn. tylko tam sa jeszcze w sprzedazy bilety): F, G, H i E. Z mojego riserczu wynika, ze sektor E jest z boku boiska, zas pozostale za koszem- sluszny wniosek? Odpowiednik Zylety ze stadionu pilkarskiego znajduje sie wlasnie tam, tak? Bede bardzo wdzieczny za wyjasnienie nurtujacych mnie kwestii:) Z legijnym pozdrowieniem, elo!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.