Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Guilherme - fot. Mishka / Legionisci.com
Guilherme - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 23 listopada 2017 r. godz. 18:16

Guilherme ma oferty z Turcji

źródło: se.pl / Super Express

„Super Express” poinformował, że Guilherme ma dwie kuszące oferty z ligi tureckiej. Szefowie Kasimpasy i Osmanlisporu są w stanie zaoferować Brazylijczykowi milion euro rocznie. "Gui" na Łazienkowskiej nie może liczyć nawet na połowę tej kwoty.

Żona Guilherme, Ivy Vasconselos, na początku roku urodzi syna i para ponoć wolałaby, żeby ich pierwsze dziecko przyszło na świat w Polsce.



Komentarze: (68)

mietek, 23.11.2017 18:23:10 - *.internetia.net.pl

Skoro woleliby, żeby dziecko przyszło na świat w Polsce, to może niech się kobita skonsultuje z żoną Pazdana - ona szybko wykluczyła temat przeprowadzki w tamtym kierunku :)

@rek, 23.11.2017 18:28:26 - *.dynamic.chello.pl

Vadisowi też się rodziło dziecko................i mimo to wybrał cieplejszą Grecję... Kasa, Misiu... Kasa... Pozdro (L)

Gepetto, 23.11.2017 18:28:47 - *.dynamic.chello.pl

Bye bye weź Rado ze sobą i resztę fc pinokio

Szyszko, 23.11.2017 18:31:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobra, żegnamy następnego co cokolwiek potrafi. Czekam na okienko, pewnie znowu zetnie z nóg. Pareset kilo piłkarza powinno wpaść w siatkę

Domingosz, 23.11.2017 18:33:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czyli powodzenia w Turcji.

L, 23.11.2017 18:37:55 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Niech idzie. W Polsce się tylko zmarnuje!

AGEON, 23.11.2017 18:45:20 - *.231

Żegnaj GUI - dzięki za wszystko!

Powiedizeć Turkom, 23.11.2017 18:57:41 - *.adsl.inetia.pl

że jak odpuszczą Brazylijczyka to dostaną Jędrzejczyka za darmo
złoty interes

Juri, 23.11.2017 18:58:12 - *.centertel.pl

1milion a 350 tyś to różnica spora,jak zostanie to Szacunek.

d2b90, 23.11.2017 18:58:25 - *.centertel.pl

SE...

Chociaz jesli to prawda to by sie Gui skusil bo jest tyle wart

siwy, 23.11.2017 19:03:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no i ch... dzieki loczek

Payken, 23.11.2017 19:05:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No to przejdzie za darmo jak mu się kontrakt skończy, a żona urodzi w Polsce w międzyczasie.

Zlb , 23.11.2017 19:07:18 - *.centertel.pl

Zacznijcie walczyć o niego, Nasz prezesina to na piłce zna się jak ja na balecie!!!! Loczek do roboty, ślepy jestes że jest potrzebny!?!

Cult⚽️Legia, 23.11.2017 19:17:37 - *.130

Guuuiii !Only!Leeegiiiaaa!

, 23.11.2017 19:19:16 - *.centertel.pl

To ciekawe czy zwycięży ta chęć urodzenia dziecka w Polsce czy milion

fantom, 23.11.2017 19:21:37 - *.dynamic.chello.pl

niech sie goni.

Zdzisiu , 23.11.2017 19:23:12 - *.centertel.pl

Podstawowy zawodnik nie może dostać od klubu pół miliona euro na które zasługuje! Nie rozumiem

:-), 23.11.2017 19:34:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Szkoda żeby odchodził ale warto spojrzeć też w kierunku Cernycha

Legionista, 23.11.2017 19:41:45 - *.226

Niestety jest to podobna sytuacja co z VOO oraz Prijo :( Teraz się zastanawiam: Jak Rado wróci to z kim będzie grał? Jak on sam tego nie pociągnie.... (Może te Araby go odmłodzą )Wiadomo, że wygramy Ekstraklase (nie ma z kim przegrać...), ale jak nie wzmocnimy się to takie sherify będą się powtarzały... Wiele razy krytykowałem Jozaka, ale jak "coś" zrobi to będzie wtedy "Kozakiem", a na tą chwile trzeba trzymać za niego kciuki choć mam wrażenie, że będzie drugim bergiem.

aa, 23.11.2017 19:46:14 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Byle z dala od Polski! Tu się zmarnuje!

sd, 23.11.2017 19:55:44 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Tam się przynajmniej nie będzie cofał piłkarsko!

Marko, 23.11.2017 19:58:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szczęśliwej drogi już czas.
Na naszą ligę ma przebłyski. Na nic więcej, więc LM nam nie zrobi.

Realista, 23.11.2017 19:58:48 - *.adsl.inetia.pl

Ten milion u nich to taki na wodzie pisany. Raz zapłacą a pięć razy nie. Do tego okradną lub pobiją. Siedź Gui u nas. Kasę masz mniejszą ale pewną. A najmłodszy to już taki nie jesteś.

Przemek(L), 23.11.2017 19:59:01 - *.138

Redakcjo kiedy będą wyniki Wygraj Kopa za ostatnią kolejkę ?

Kebab, 23.11.2017 20:01:09 - *.jmdi.pl

Obiecują milion a wypłacą

Ali, 23.11.2017 20:03:52 - *.warszawa.vectranet.pl

teraz sie dopiero okaze jakie cyganek ma ambicje

Kerkit, 23.11.2017 20:05:08 - *.play-internet.pl

Jak nie chce grać w Legii to niech wypie....la.

(L) , 23.11.2017 20:23:38 - *.dynamic.mm.pl

Miodek nie przejmuj się będzie grał chukwu z berto i będzie git mhhhh

PRAGA, 23.11.2017 20:30:48 - *.centertel.pl

I tyle go widzieli....

Marco, 23.11.2017 20:36:03 - *.static.ip.netia.com.pl

Dzięki Gui za gre i radość ze Zwycięstw! Idź gdzie lepiej płacą. Pozdro!

A, 23.11.2017 20:36:47 - *.centertel.pl

Zona Guilherme , Vasconselos....ten z Zawiszy? Bernardo???

Darek, 23.11.2017 20:43:28 - *.dynamic.chello.pl

Cały prezes powinien ruszyć kabzę i dać Guilherme kontrakt
jest tego wart . Malarza też zostawić jest najlepszy z obecnych bramkarzy

Bear, 23.11.2017 21:10:16 - *.7.ipv4.supernova.orange.pl

Nie ma co gdybać, facet gra u nas już trochę czasu, nie chcą mu dać podwyżki na którą zasługuje jako jeden z nielicznych.
Jeżeli odejdzie to nikt nie powinien mu mieć tego za złe, pretensje powinny być skierowane wtedy do prezesa że woli opłacać Chukwu, Hildeberto... zamiast dać podwyżkę podstawowemu zawodnikowi.
A co do Miro Radovicia to na miejscu niektórych tutaj nie liczyłbym na wiele... Radović jest już u zmierzchu swojej kariery a do tego nie gra już bardzo długo, więc jego forma będzie wielkim znakiem zapytania.

@rek, 23.11.2017 21:34:00 - *.dynamic.chello.pl

Coś mi się widzi, iż ten "kosmicznie" wysoki, jak na polskie warunki, kontrakt z Jędzą odbija się nam teraz czkawką... Wpierw odszedł Nico, Prijo... Potem Vadis... Teraz Gui, a niedługo zapewne Moulin i Nagy pójdą w cholerę... Bo wszyscy w szatni widzą, iż Jędza od dłuższego czasu gra beznadziejnie, teraz dodatkowo ma długie leczenie, a dużą kasiorę i tak przytula co miesiąc "za dwóch"... Niedobrze... Atmosfera zaczyna chyba siadać... Trzeba jak najszybciej przewietrzyć szatnię i jakoś "wyczyścić" te idiotycznie wysokie kontrakty "nierobów: Czukwu, Berto, Sadiku, Nagy'a, Pasquato i Jędzy... Pozdro (L)

abcd, 23.11.2017 22:07:03 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

kobita na 500+ liczy.

Mariiiiionnnn, 23.11.2017 22:44:28 - *.108

Co to sa za kluby hahaha kasa kasa ale z legiunii lepiej mu bedzie wydostac sie za rok do jakiegos lepszego klubu niz do tego tureckiego padla...guillliii zostawaj nie badz glupi :-) tylkooo (L) ukoochannaaaa leeegiaaa ... Dzis warszawaaa czeka za podpisik twoooooojjjjj

KK, 23.11.2017 22:45:43 - *.dynamic.chello.pl

99% z was też by odeszło gdybyście zarabiali 3,5tyś a ktoś by wam zaproponował 10 tyś . Ci co piszą ze by nie odeszli chodzą jeszcze do gimnazjum lub są bezrobotni ....gdyby był urodzonym warszawiakiem można by od niego czegoś wymagać a tak to co go tu trzyma? gra z Moulenem czy Kopczyńskim? nie sądze....

sim, 23.11.2017 23:28:48 - *.centertel.pl

a co myslicie ze jak dostanie te 0,5mln kontrskt to bedzie gral tak jak w meczu z gornikiem? hehehe....nie sadze...teraz zaczelo mu sie chciec jak trzeba nowy kontrakt albo pokazac sie nowemu pracodawcy a jak juz podpisze to piach...tyle w temacie....Good bye Gui

Wiliam (L) Peterson, 23.11.2017 23:34:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko my (L) , tylko Katolicki kraj , zostań , piniondze to nie wszysko . Żyć i umrzeć w Warszawie !

alesaandro, 23.11.2017 23:42:18 - *.10

Cygan dzięki za grę, a co do pieniaczy majacych pretensje do Loczka przypominam, że to Koral podpisał kontrakty z Chukwu i Jędzą.

On84, 24.11.2017 01:14:48 - *.as13285.net

Widzę że niektórym się tutaj ładnie w baniach po........ Testy typu '' niech się goni'' albo '' jak nie chce grać w Legii to niech wyp......'' na temat jedynego który obecnie coś potrafi???? Gimby ogarnijcie się, nie powiedział że nie chce grać w Legii, chce kasę która mu się należy!!!!

mat, 24.11.2017 01:20:22 - *.dynamic.chello.pl

Loczek robi z Legii żarty !!! Opłaca jakiś pseudo kopaczy typu Chukwu i kliku innych którzy... walczą o miejsca w rezerwach, emerytowanego już (niestety) Rado. Dominik Nagy gra w rezerwach (nawet jeśli to prawda że chce odejść) to i tak lepiej było go trzymać w składzie. Jest jeden z niewielu do sprzedania za rozsądne pieniądze, a z rezerw oddadzą za free. Mioduski won!

mat, 24.11.2017 01:21:28 - *.dynamic.chello.pl

Loczek robi z Legii żarty !!! Opłaca jakiś pseudo kopaczy typu Chukwu i kliku innych którzy... walczą o miejsca w rezerwach, emerytowanego już (niestety) Rado. Dominik Nagy gra w rezerwach (nawet jeśli to prawda że chce odejść) to i tak lepiej było go trzymać w składzie. Jest jeden z niewielu do sprzedania za rozsądne pieniądze, a z rezerw oddadzą za free. Mioduski won!

Kijarasz, 24.11.2017 01:21:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Drzwi Gui są tam --------->

Gui, 24.11.2017 03:08:25 - *.play-internet.pl

Błąd!!!!!!!!!!!!!
Trzeba mu dac kontrakt tyle co chce zasługuje na milion euro rocznie, prezes sugeruje sie ze ma przebłyski to jest bład trzeba sie zastanowic czemu ma te przebłyski bo chyba kazdy idiota wie ze umiejetnosci ma wysokie lepiej zastanowcie sie co zrobic zeby był systematyczne jak zmobilizowac to juz zadanie sztabu trenerskiego, pomimo zawsze mozna go sprzedac za ten milion euro i tak wyjdzie na zero czy wy potraficie kalkulowac i troche ryzykowac? Grajek wart min 3mln puszczac za darmo? Kpina dawac mu ten milion euro i krotki kontrakt max 4lata,w kasie sa pieniadze z LM, z prijovica, z nikolicia, z Vadisa i prezes skąpi pieniedzy na Gui???????? Masakra nie dołozyc ani grosza prywatnych pieniedzy i jeszcze zle rozporzadza pieniedzy Legii ktore naleza do Legii bo sam stwierdzil ze legia to dobro barodowe czyli nalezy do Legii wszystko a Legia to My kibice!!

Ttr, 24.11.2017 03:18:26 - *.play-internet.pl

Najwieksza porażka Legii w tym roku to nie Tiraspol, nie Pasterze z Astany nie 3:0 Pyrami nasza najwieksza porazaka to Mioduski. Zero pieniedzy, zero wiedzy prawdziwy golas intelektualno-finansowy nie ma pojecia o piłce o zarzadzaniu, odejscie vafisa bzdury totalne ze nie chcial grac mozna go byla smialo zatrzymac kwestia pienued, y, transfery tragedia i niech nie zwala na dyrektorow i trenerow bylych wspolnikow to tylko zle swiadczy o nim samym na dodatek trener amator nie popadajmy w hurraoptymizm zobaczymy do konca roku czy nie zawita jakis niespodziewany kryzys np 5 meczow bez wygranej.. Oby nie!!

Jraina Mioduskim płynaca. , 24.11.2017 03:24:35 - *.play-internet.pl

Czy prezes Mióduski umie ubic jakis interes czy jego jedynym wspaniałym interesem bylo kupienie legii za pieniadze legii i wydojenie legii? Czemu myslicie ze nie ma kasy w klubie? Gdzie ta kasa? Splacił kasa z LM lesnego i wendzla? To sa nasze dwa najdrozsze transfery w historii legii dzieki Loki

Do fantom, kijarasz i innych jeleni:, 24.11.2017 06:21:55 - *.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gui dostał oferty, to nie jego wina, że ktos sie nim interesuje, a wy mu jedziecie.

Mike, 24.11.2017 07:20:27 - *.91.grefnet.pl

Powodzenia w grzaniu ławy w tym dziwnym kraju...

grzesiek, 24.11.2017 07:28:06 - *.centertel.pl

Nara gui. Dzieki za wazne bramki dla Legii. O odpier*** maniany w kazdym meczu ligowym zapominam...

Wiliam (L) Petersen do Jraina, 24.11.2017 07:52:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może i tak to jest , trudno to stwierdzić ... Ale Romea nam sprowadził nasz Depesz Mołd , a Romeo daje radę , póki co . No , może były błędy i wypaczenia prezesów , ale bądźmy dobrej myśli . A , żeby nie było - Magika cenię równie wysoko co Józka romantycznego . Aby do przodu - po mistrzostwo ! Pozdro .

mietek, 24.11.2017 08:06:26 - *.internetia.net.pl

@Ttr: Vadis nie chciał grać w Legii. Niedawno był z nim długi wywiad, w którym wprost powiedział, że odejście zaplanował już zimą. Więc akurat w tej sytuacji jedyna wina Szopena to durne zamydlanie oczu kibicom. Wystarczyło powiedzieć wprost: Vadis nie chce już dla nas grać i teraz musimy znaleźć najlepszą dla klubu ofertę (z punktu widzenia finansowego). A on coś tylko bajał, że "zrobi wszystko, by go zatrzymać". Równie dobrze niech sobie zatrzymuje rozpędzone pendolino.

Ewelina, 24.11.2017 08:29:08 - *.play-internet.pl

Oczywiście, że nie możemy zapłacić Guilherme miliona euro rocznie gdyż ten milion pobierają łącznie Chukwu i Hildeberto za oglądanie meczów z trybun gdyż nie potrafią kopnąć piłki prosto.

rozmawiamy głupotą, 24.11.2017 08:51:47 - *.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Fachowcy-golodupcy atakują faceta,ktory potrafił zrobić duże pieniądze! Śmieszni jesteście z tymi głupimi tekstami!Najpierw pokazcie co potraficie sami albo zamknijcie się,gimbusy!Prezes Miodu ski ma jakąś wizję przyszłości Legii -nie chce naruszać równowagi finansowej klubu!Pamiętajcie o losach Widzewa,Polonii albo Legii po Romanowski.

Zlb , 24.11.2017 08:52:55 - *.centertel.pl

Czy Ci co jadą tu z Guilherme są zacofani? On chce zostać, ale sie ceni, i dobrze! A Nasz pożal się Boże prezesina skapi kapuste! Proste jak dwa plus dwa!

Roma, 24.11.2017 09:51:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tytuł artykułu : Guilherme ma oferty z Turcji, a już pseudo komentatorzy odsądzają go od czci i wiary, tak jakby to była jego wina. Państwo : Gepetto, fantom, Ali, Kerkit, Kijarasz, Mike - jesteście żałośni. Prawda jest taka, że jest to najdłużej grający dla Legii piłkarz, który ma umiejętności piłkarskie. Inni wytrzymywali jeden, dwa sezony. Zastanawiające jest jednak to, że Prezes ponoć chce budować mocny zespól, a przegrywa rywalizację o zawodnika z klubami, których nazwy niewielu potrafi powtórzyć.

Kelner, 24.11.2017 10:18:06 - *.static.ip.netia.com.pl

Dzięki Gutku jestem zły nie dlatego ze odchodzi, że z tym potencjałem mógł dac [przez ten czas jeszcze wiecej druzynie... ale gra na pó gwizdka wystarczyła na kelnerów z tej ligi....

kubaLLLLL, 24.11.2017 10:24:21 - *.47

Ludzie co to za płacz.Gość robi wiele szumu ale asyst i bramek malutko.Płakać nie będę.Bez paszportu ue zwalnia się miejsce dla innego.Odpalić czupaczupsa Berto lub Dominika i ściągnąć nowych.Liczę na kontakty i znajomości Jozaka

kibic emeryt, 24.11.2017 10:28:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie czarujmy się Guiherme odejdzie jeśli dostanie dużo większe pieniądze niż u nas .Oczywiście nie sądzę aby dostał milionowy kontrakt ale na pewno Turcy są w stanie zdecydowanie przebić Legię .Niektórzy piszą że Mioduski powinien mu dać tyle ile chce . Łatwo wydawać cudze pieniądze.Prezes kasę ma ale na pewno nie jest go stać aby z własnych pieniędzy pokrywać milionowe kontrakty a sama legia jako przedsiębiorstwo takiej kasy nie ma i jeszcze długo mieć nie będzie. Znaczną część pieniędzy klub musi wydawać na pokrycie bardzo złych niektórych kontraktów i tu jest problem z winy klubu i ten problem musi właściciel sam rozwiązać . Dochodzą jeszcze te idiotyczne kary i straty wizerunkowe nakładane na klub z powodu łamania praw przez własnych kibiców i ten problem powinien być rozwiązane przez kibiców . Nie może tak być że klub traci pieniądze nabijając konta PZPN w sposób bezsensowny .

Szpilordzik, 24.11.2017 11:23:16 - *.wapgw.era.pl

A czemu wy jestescie tacy naiwni i wierzycie we wszystko co na temat Legii wypisuja? Co to jest SE? Skad niby takie wiesci maja? Moze sami ustalaja z turasami warunki za menagera Gui? Nie lykajcie we wszystko co pisza szmatlawce bo nie potrzebny sieje sie ferment miedzy nami kibicami. Wierze ze Gui zostanie i samo to pudel jest swiadom ze musi Gui zatrzymac w L bo innej opcji nie ma, a tez nie chce mi sie wierzyc ze Gui jesli dostanie oferty z zagranicy to ze bedzie chcial juz teraz odejsc. Pozdrowienia bracia i siostry z Brzegu opolskiego

KAZDY NORMALNY, 24.11.2017 11:52:19 - *.236

KAZYD NORMALNY BY ODSZEDL ZA TAKĄ KASE.

ZARABIAC 1500 A 10000 TO RÓZNICA

do Legionista, 24.11.2017 11:54:26 - *.236

z kim bedzie rado grał?

Rado to przestał grać od momentu meczu z Ajaxem.

mietek, 24.11.2017 12:28:22 - *.internetia.net.pl

@kubaLLLLL: Wreszcie ktoś zwrócił uwagę na to, co już mówiłem kilka tygodni temu :)

@kibic emeryt: "Znaczną część pieniędzy klub musi wydawać na pokrycie bardzo złych niektórych kontraktów i tu jest problem z winy klubu i ten problem musi właściciel sam rozwiązać."

OK, to dodaj jeszcze, że do tych "złych" kontraktów tenże właściciel przyłożył rękę, bo się pod nimi również podpisywał. I takiego Berto czy Sadiku już nie zwali na Leśnodorskiego.

mlbets, 24.11.2017 13:23:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kontrakt na poziomie 1 mln euro to jest jak na Legie utopia.

Nawet jakby dzisiaj wymazać kontrakty Chukwów i itd. to nadal nikt nie zaoferuje takiej kasy Gui.

I nie dlatego, że tej kasy nie ma, ale z prostego powodu - jeśli Gui by dostał dzisiaj milion euro rocznie, to co na to zawodnicy tacy jak Moulin, Mąka, Kuchy, Hama czy chociażby Malarz. Ludzie, którzy na pewno nie są gorsi od Brazylijczyka a zarabiali by raptem ponad połowę mniej niż on.

I w takiej sytuacji albo i oni dostają podwyżkę (a po nich zgłosili by się kolejni) albo w drużynie jest wielki kwas i po zawodach.

mietek, 24.11.2017 14:09:00 - *.internetia.net.pl

@mlbets: Zawsze można podpisać kontrakt z klauzulą utajnienia zarobków zawodnika i zastrzeżeniem, że jak ich wysokość wydostanie się do opinii publicznej, to zawodnik dostaje karną obniżkę o 50% :))) To oczywiście fantastyka, ale klauzulę tajności zawrzeć można i w przypadku jej złamania rozwiązać kontrakt z winy zawodnika.

zduneq, 24.11.2017 15:44:44 - *.adsl.inetia.pl

Ja pier..., jak czytam te brednie, że gra GUI jest warta 1 mln E rocznie to ja żyję na jakiejś inne planecie.Gość jest wart 3 mln E?kogoś solidnie poje..ło, max 1 mln i to jak jest w formie.3 mln to był wart Vadis a gdzie GUI do Vadisa.
To jest gość który wystaje tylko czubkiem nosa ponad E klapę.

Legionista, 24.11.2017 16:12:18 - *.226

@do do Legionista, Przypomnę ci, że Rado był wystawiany jako napastnik (Lepszego nie mieliśmy..), a jak wiemy Rado jest bardziej ofensywnym pomocnikiem :)

hahahhahahaha, 25.11.2017 13:04:56 - *.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Milion euro placic kopaczom w lidze w ktorej wszyscy kopia sie po czolach ? Wam to sie chyba serio miesza pod kopulami dzieciaki ...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.