Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 20 grudnia 2017 r. godz. 00:00

29. urodziny Hlouska

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W środę swoje 29. urodziny obchodzi Adam Hlousek. Czech urodził się 20 grudnia 1988 roku w mieście Turnov. Na początku kariery grał w drużynach Semily oraz FK Jablonec, skąd trafił potem do Slavii Praga. Później reprezentował barwy 1. FC Nurnberg oraz VfB Stuttgart, a w styczniu ubiegłego roku podpisał 3,5-letni kontrakt z Legią. Z "Wojskowymi" sięgnął po Puchar Polski oraz mistrzostwo, co było jego pierwszymi trofeami w karierze.

Z okazji urodzin życzymy Adamowi zdrowia, samych udanych występów w koszulce z "eLką" na piersi oraz spokoju i radości podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Niech dobrymi meczami przybliży Legię do kolejnego zdobycia mistrzowskiego tytułu. Sto (L)at!



Komentarze: (11)

hajdukL, 20.12.2017 00:21:58 - *.ar-network.pl

Najlepszego Adam!
Jak dla mnie to jeden z trójki najbardziej profesjonalnych, niezmanierowanych i zaangażowanych piłkarzy Legii. Szacunek!

miron, 20.12.2017 02:04:27 - *.play-internet.pl

Sto lat Adam (L)

eLka, 20.12.2017 02:42:17 - *.dynamic.chello.pl

Na zdrowie :). Podobno samochód mu ukradli.

lukasz, 20.12.2017 02:48:28 - *.iol.cz

sto lat kolego,Twoje zdowie ,pracuje w Czechach ,zeby tak traktowali Polakow jak Ciebie!

Junior, 20.12.2017 02:49:59 - *.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

100 lat Adam, miły i skromny i przesympatyczny facet

Kibol, 20.12.2017 08:14:22 - *.acuarius.pl

Super zawodnik, jakby 11 grajkow mialo tyle serca i walki oraz wybiegania co on liga mistrzow bylaby co rok.

Mr T, 20.12.2017 08:26:36 - *.dynamic.mm.pl

Utrzymania na wiosnę formy z 2. połowy jesieni (za Jozaka) i nie wrzucania bezmyślnie piłek w pole karne przeciwnika ;) 100 lat!

m4pierwszy, 20.12.2017 09:42:10 - *.eaw.com.pl

přeji ti co nejlépe můj český bratr

Juri, 20.12.2017 10:10:55 - *.centertel.pl

Adam 100 lat,szybkości i ułożonej stopy.
Zdrówka.

Matt, 20.12.2017 10:11:39 - *.229

100 lat Adamie. Zgadzam się co do jego zaangażowania i profesjonalizmu. To jest cichy bohater wszystkich sukcesów. Nie strzela bramek, może i dużo nie asystuje, ale on tę całą grę wypycha do przodu.

Swoją drogą zastanawiałem się ostatnio nad bokami obrony. O ile w ciągu ostatnich 15 lat mieliśmy kilku fajnych lewych obrońców - Kiełbowicz, Edson, teraz Adam, to po prawej stronie kogo? Jędzy nie liczę, do Wojtka Szali mam dużą sympatię, ale to bardziej walczak niż Pan Piłkarz. Grzesiek Bronowicki - kilka meczów i koniec, Bereś - dopiero co się przebił (po raz 2) i wszedł na wysoki poziom, to już go żegnaliśmy.

Wolfik, 21.12.2017 22:32:48 - *.dynamic.mm.pl

@Matt: Był jeszcze Sasza Omieljanczuk, szkoda że stosunkowo krótko u nas grał.

Również przyłączam się do życzeń dla Adama. Oby więcej takich piłkarzy w Legii :).

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.