Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 2 grudnia 2017 r. godz. 22:48

Jozak: Zabrakło koncentracji i skupienia

Mishka, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): Powinienem być zadowolony z tego remisu. Mieliśmy wszelkie warunki, żeby wygrać, ale tak się nie stało. Patrząc na wydarzenia na boisku i to, że strzeliliśmy gola w końcówce spotkania, powinienem być zadowolony z remisu, ale nie jestem.
Nie zareagowaliśmy w krytycznym momencie taktycznie na wydarzenia boiskowe. Nie jestem z tego zadowolony. Mieliśmy grę w naszych rękach dwukrotnie - najpierw na początku, a później kiedy było 1-1. Zabrakło realizowania taktyki, koncentracji, skupienia. Wygraliśmy 5 meczów z rzędu i wygląda na to, że zaczęliśmy myśleć, że możemy wygrać bez maksymalnego skupienia. Widziałem dziś, że piłkarze dali z siebie wszystko fizycznie, ale były braki taktyczne. Mieliśmy sporo problemów w defensywie i nad tym musimy popracować.



Komentarze: (47)

Pabloo, 02.12.2017 22:51:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Coraz bardziej podoba mi się ten trener.

Truth, 02.12.2017 22:52:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zabrakło dobrego bramkarza.

Andrzej, 02.12.2017 22:56:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zabrakło zmian. Jak nie można wyróżnić żadnego piłkarza za poprawną grę to należy dokonywać zmian.

Hugon, 02.12.2017 22:58:58 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Najlepszy jak zwykle Kucharczyk i dokoptował do niego przyspawany do lini.

:-), 02.12.2017 23:00:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Szkoda że nie padlo na 3-2

kaspi, 02.12.2017 23:01:44 - *.adsl.inetia.pl

do Truth
Ale ty masz pojęcie o piłce. Idź na Torwar na kosza itp. I tam spróbuj szczęścia.

Kamil, 02.12.2017 23:01:44 - *.play-internet.pl

Za Magiery na pewno nie było by gorzej niż jest teraz także po co było zmieniać trenera .

Dybek, 02.12.2017 23:03:00 - *.dynamic.chello.pl

Jakim cudem gra Kucharczyk??

Aksamitny Heniek, 02.12.2017 23:04:10 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Bierz się za robotę z tymi nierobami a nie zakładasz czapeczki, pajacu!

, 02.12.2017 23:04:58 - *.dynamic.chello.pl

Kozak dzisiaj też Ty zawaliłeś. Niewpuszczenie Szymansa to kryminał

@rek, 02.12.2017 23:18:31 - *.dynamic.chello.pl

Trenerze, póki co bronię pana i nadal będę pana bronić, bo widać było w ostatnich meczach poprawę w grze (L)egii i więcej akcji ofensywnych... Dzisiaj coś nie zagrało... i dlatego dzisiaj muszę wrzucić mały "kamyk" do pańskiego ogródka...

Mówi pan, iż "nie zareagowaliśmy w krytycznym momencie taktycznie na wydarzenia boiskowe" Dzisiaj to niestety pan nie zareagował na te wydarzenia boiskowe, bo widząc jak w pierwszej połowie Niezgoda samotnie miota się na boisku otoczony przez 3-4 przeciwników, to od pierwszej minuty II połowy powinien pan od razu zdjąć Kucharczyka, a w jego miejsce wpuścić 2 napastnika do pomocy na szpicy i wtedy obrońcy Sandecji mieli więcej pracy z naszymi dwoma napastnikami... Ponadto, kiedy Gui złapał pierwszą głupią żółtą kartkę to trzeba było od razu zmienić "elektrycznego" Gui na Pasquatto... I wtedy ta nasza gra na pewno byłaby inna w końcówce meczu... Szkoda tych 2 punktów... Było minęło... Za tydzień spinacie pośladki, zaciskacie zęby i walczycie o kolejne punkty...

Parafrazując znane przysłowie: aby do wiosny... Zimą, jak już wiele razy wcześniej to pisałem, musi nastąpić porządne wietrzenie szatni i wypracowanie nowej strategii boiskowej... Bo wg. mnie obecna (L)egia jest już mocno "rozpracowana" przez całą ligę... Wszyscy wiedzą, jak nas "ukłuć" i kogo wnerwić, aby ten "ktoś" łapał głupie kartki... Ponadto w naszym zespole brakuje sił witalnych, młodości, świeżości, polotu, sprytu oraz przynajmniej 1-2 wirtuozów piłki nożnej... Bo jeden Gui to za mało, a i Gui ma słabsze dni, jak chociażby ten dzisiejszy... Wierzę, iż na wiosnę będzie o wiele lepiej... Pozdro (L)

jaca67, 02.12.2017 23:19:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aksamitny Heniek - gość pierdo.....y jak to powiedział rudy

Legionista, 02.12.2017 23:36:51 - *.226

@Kamil, 100 % racji i przede wszystkim za kadencji Magiery wygraliśmy z Sandecją 2:0.....

mietek, 03.12.2017 00:00:07 - *.internetia.net.pl

@ @rek: No, tym razem się nie do końca zgodzę. Po raz kolejny jak wszedł Sadiku, to jakby był jeden zawodnik mniej na boisku. Nie jestem w stanie sobie przypomnieć, czy miał jakiekolwiek udane zagranie.

Ale szkoda, że go dzisiaj nie było w podstawowym składzie, bo bardzo chętnie ujrzałbym jego wk*rw na twarzy, jakby mu kazali ubrać czapeczkę mikołaja :)))

Natomiast Niezgoda... Mimo tego, jak jest drewniany technicznie, to jednak ma sporo szczęścia pod bramką rywali. Niech zimą popracuje solidnie nad przyjęciem piłki i podaniami, to wtedy może się przemienić w bardzo groźnego napastnika.

Zaczyna mi się podobać, że Pasquato coś wreszcie wnosi do gry. Drugim Vadisem nie zostanie, ale może zagwarantuje do końca sezonu jeszcze przynajmniej z 5-6 asyst.

Arek, 03.12.2017 00:03:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ten Pasquato całkiem, całkiem ostatnio.

twardy Legiunia, 03.12.2017 00:04:46 - *.dynamic.chello.pl

Nie podawaj się ókochana ma, nie podawaj się LEGJO WARSZAWA!

do @rek, 03.12.2017 00:42:08 - *.centertel.pl

czy ty na prawde myślisz że twój komentarz przeczyta jozak? i jeszcze go zrozumie na dodatek? :)

Biała Łapa, 03.12.2017 00:52:32 - *.dynamic.chello.pl

@ Legionista - Twoje dalsze samouwielbienie dla JM to już trąca zakładem zamkniętym o obostrzonym rygorze, ale puki jesteś wolny...pisz co chcesz, my i tak czytamy to z przymrużeniem oka. Zresztą, każdemu wolno kochać...;
~ @rek - konsekwentnie postulowane przez Ciebie, tzw. wietrzenie szatni może się skończyć jedynie krótkim przeciągiem. Powód? Banalny! W swojej nieopisanej szczodrości właściciel i prezes Legii zarazem, zadeklarował "aż" 1.5 mln € na zimowe transfery. Czy ta kwota Ciebie nie zwala z nóg? Ja już od kilku tygodni bezpiecznie rozsiadam się na swoim fotelu, aby nie upaść na glebę z tego bezgranicznego szczęścia...
Mimo "wszystko" Pozdro (L)

Warszawia66, 03.12.2017 01:50:53 - *.dynamic.chello.pl

Nie mamy obrony. Poza Hlouskiem.

jasiek wwy, 03.12.2017 02:54:51 - *.it4polska.com

Lapie co może! dzisiaj nie miał dnia! nie szukajmy problemu z bramkarzem... jedna na jego konto i slaby? zenujace

chi , 03.12.2017 02:59:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Byłem sceptycznie nastawiony do zatrudnienia Józefa, ale pomijając pewne dziwaczne nadęcie w wypowiedziach, chłopak gada się przytomnie i z grubsza jego ogląd sytuacji zbiega się z moim.
Jestem zwolennikiem teorii złego przygotowania do sezonu przez ekipę JM. Od czasu zmiany trenera ewidentnie się poprawiło, a od rundy wiosennej spodziewam się radykalnej poprawy gry, i wtedy ostatecznie sponiewieram strategię Dżej eM i jego "warstat".

Do Aksamitny Heniek, 03.12.2017 07:45:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Idź stąd! Jozak z nich i tak wyciąga maksa! W zimie wietrzenie magazynów

@rek , 03.12.2017 08:18:45 - *.dynamic.chello.pl

do Legionista

Ja nie wierzę w te "jedyne" 1,5 mln euro...;))) Zakładam, iż będzie to 1,5 mln euro + pieniądze ze sprzedaży Pazdana i Gui... Powinno to wtedy dać jakieś 3,0-4,5 mln euro... To i tak bardzo "skromnie", jak na zasilenie klubu z takimi aspiracjami, jak (L)egia Warszawa, ale zawsze byłoby to już "coś"...

do do@rek

Jakby co, to od tłumaczenia z polskiego na chorwacki ma Vukovica...;))) Wiem, iż trenerzy na początku swej kariery są bardzo czuli i podatni na wszelakie komentarze prasowe i forumowe... A czy to zrozumiałby, to nie wiem...;)))

do mietek

Sadiku Sadikiem... Ale wtedy Niezgoda miałby luźniej na polu bramkowym i może wcześniej ukłułby jakąś brameczkę... A tak to go obrońcy Sandecji kompletnie przykryli i skutecznie wyeliminowali Jarka z gry... Pozdro (L)

L, 03.12.2017 08:25:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Każdy róg jak karny

@rek do Biała Łapa, 03.12.2017 08:43:54 - *.dynamic.chello.pl

Jak powyżej...:
"... nie wierzę w te "jedyne" 1,5 mln euro...;))) Zakładam, iż będzie to 1,5 mln euro + pieniądze ze sprzedaży Pazdana i Gui... Powinno to wtedy dać jakieś 3,0-4,5 mln euro... To i tak bardzo "skromnie", jak na zasilenie klubu z takimi aspiracjami, jak (L)egia Warszawa, ale zawsze byłoby to już "coś"... Jak taki wygodny fotel, to miłego siedzenia i spoko...:))) Pozdro (L)

AAA, 03.12.2017 08:56:32 - *.dynamic.chello.pl

Jozak pisałem nie wystawiaj tego Fatalczyka,to dno i drewno z odzysku,a ten od łapania dosrodkowań też asior...

mietek, 03.12.2017 09:31:10 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Tak, masz rację. Wyraziłem się nie do końca precyzyjnie. Bo dwóch napastników o zbliżonych umiejętnościach powinno sprawić, że obrońcy rywali przestaną obskakiwać jednego jak harańcza.

Rzecz w tym, że teraz to nie ma specjalnie sensu, bo przekaz do całej ligi poszedł taki - Sadiku jest tak cienki, że nie ma sensu go pilnować. Bo jak dostanie piłkę, to i tak jej nie przyjmie i zaraz sama do nas wróci.

Kristo(L)wawa, 03.12.2017 09:31:12 - *.centertel.pl

Kuzwa Panowie o czym wy mówicie w ogóle. Już chyba wszyscy się przyzwyczaili do słabej Legii meczącej sie z byle kelnerami... Legia jest wielkim klubem i powinna wciągać nosem taką Sandecję a remis powinien byc odebrany jako wielka porażna bez tłumaczenia się o skupieniu...

TvLegia, 03.12.2017 09:40:50 - *.dynamic.chello.pl

I ciągle można przeczytać że bramkarz jest ok.
Gość nie może drgnąć z miejsca, a pięści ma zaciśnięte od momentu rozgrzewki, przez cały mecz...

Kibic L, 03.12.2017 09:48:47 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Myślałem, że trener Romeo skoro poznał się na totalnym drewniaku Kopczyńskim ma dobre rozeznanie co do wartości poszczególnych piłkarzy. Okazuje się, że niekoniecznie. Każdy swój wywiad zaczyna się od peanów pod adresem Szymńskiego z czym trudno się nie zgodzić. Skoro tak to dlaczego nie daje mu grać tylko wystawia drugiego drewniaka po Kopczyńskim Moulina?

emerson, 03.12.2017 10:20:14 - *.52.ipv4.supernova.orange.pl

To wybielanie i gloryfikowanie Magiery jest już nudne.

Sawo, 03.12.2017 10:31:46 - *.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zagralismy super mecz w Kielcach ale przegralismy. Teraz zagralismy mecz fatalny ale zremisowalismy.

Malarz uratowal nam mnostwo punktow i bronil kapitalnie. Wczoraj natomiast kompletnie zawalil druga bramke.

Astiz to obecnie nasz najrowniej grajacy obronca z tym ze wczoraj kompletnie zawalil przy bramce na 1-0. Niestety ten zawodnik nie ma warunkow fizycznych zeby ustrzegac sie takich bledow jaki popelnil wczoraj.

Guilherme dotychczas robil nam cala gre. Wczoraj zostal wylaczony przez tych silnych fizycznie kopaczy i stracil swoje atuty jak Vadis przy tym rzezniku goralskim. To tylko pokazuje na jakim faktycznie poziomie jest Gui i ze swiata nie zawojuje.

Podsumowujac to uwazam iz Moulin i Maka nie powinni grac razem. Sa zbyt podobnymi pilkarzami. Uwazam rowniez ze Gui powinien miec ochroniarza czyly takiego Jodlowca ktory nie pozwoli do niego podejsc. Hamalainen skolei powinien grac za napastnikiem a nie na skrzydle. Twierdzilem to od poczatku i bede twierdzil dalej mimo tego iz ostatnio na tym skrzydle prezentowal sie super.

Pasquato - pilkarz dobra zmiana. Na pierwszy sklad jest za cienki ale jak wchodzi na boisko to zawsze cos pokaze.

Niezgoda nie przekona mnie do siebie nigdy. Uwazam ze Legia to nie ten rozmiar kapelusza dla niego i tak jak wielu uwaza i uwazac bedzie ze Kuchy jest fatalny chodz bronia go statystyki tak ja uwazam ze gdyby na miejscu Niezgody byl kazdy inny napastnik z polskiej ligi z czolowki to spisywal by sie znacznie lepiej.

grzesiek, 03.12.2017 10:53:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Proponuję od rundy zimowej następujące zmiany przeprowadzić w kadrze Legii:

1. Michał Kucharczyk kapitanem- jego zaangażowaniem w większości meczów ligowych w pełni na to zasługuje.
2. Guilherme- koniecznie podwyżka do zarobków 1 mln euro rocznie+ bonusy za fantastyczną grę i wspaniałą technikę.
3. Arek Malarz koniecznie przedłużenie kontraktu + po godzinach trener bramkarzy i uczy ich jak zachowywać się przy dośrodkowaniach i jak pewnie łapać piłkę i jej nie piąstkować.
4. Szymańskiego dalej oszczędzamy bo jak nie znajdzie się chętny do jego kupna za 20 mln euro to poważnie nadwyrężymy budżet klubu.
5. Dajemy więcej szans niedocenionemu chukwu hildeberto i pasquato może w końcu odpalą.
6. Kopczyńskiemu, jędrzejczykowi, broziowi, hlouskowi, moulinowi przedłużamy kontrakty do 2030 roku za zasługi i oddanie barwom klubowym.

Pozdrawiam Prezesa.

Qwerty69, 03.12.2017 11:19:59 - *.centertel.pl

Braki taktyczne, problemy w defensywie co to jest druzyna juniorów !

Orbi, 03.12.2017 11:52:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tydzień temu żyliśmy uwielbieniem naszego bramkarza.Ale ten mecz pokazał że na ta pozycję też potrzeba bramkarza.fajnie przeprosił.Ale sorry w klubie walczącym o jak najwwyższe cele bramkarz powinien być skupiony przez 90 min A nie kolejny raz dawać się uprzedzić piłkarzom no name.

bubu, 03.12.2017 12:33:16 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Coz trenerze ,licznik bije .Nie na twoja korzyść .Po sezonie pewnie zmiana .

FOREVER LEGIA, 03.12.2017 12:50:08 - *.play-internet.pl

Dziwie sie wszystkim krytykom,ze za slaba gre obwiniaja trenera Jozaka,albo wczesniej Magiere.Trener nie jest od tego,zeby starych koni uczyl przyjmowac pilke,strzelac z daleka,podawac celnie dalej niz na odleglosc 10 metrow,porzadnie wrzucac pilke z autu,czy tez jak ma zachowac sie bramkarz,gdy pilka leci mu prosto w rece.Trener jest przede wszystkim od tego,zeby tych kopaczy odpowiednio na boisku ustawic-tzw taktyka na dany mecz.Jozak,a wczesniej Magiera rzezbi w tym co ma,a ze nie jest to dobrej jakosci glina,tylko cos o podobnej konsystencji i barwie,ale o zupelnie innym zapachu,to i tak juz jest,ze z czego rzezbisz,to to masz.

Do emerson, 03.12.2017 12:59:03 - *.play-internet.pl

Jaaaceek Maagieeraaa!!!!!!

Legionista, 03.12.2017 14:32:40 - *.226

@rek, "Ja nie wierzę w te "jedyne" 1,5 mln euro...;))) Zakładam, iż będzie to 1,5 mln euro + pieniądze ze sprzedaży Pazdana i Gui... Powinno to wtedy dać jakieś 3,0-4,5 mln euro... To i tak bardzo "skromnie", jak na zasilenie klubu z takimi aspiracjami, jak (L)egia Warszawa, ale zawsze byłoby to już "coś"..." Masz racje! Mój błąd! Jednak załóżmy te 4.5 mln.euro lub nawet 6 mln.euro (ktoś pewnie odejdzie..) to nie wiele możemy działać na rynku chorwacki ponieważ dynamo monitoruje rynek... Może rynek rumuński, ale też są tam kluby które rządzą rynkiem :I Szkoda mi sulleya muniru ponieważ jest to piłkarz na miarę VOO :( Zobaczymy jakie transfery przeprowadzi Jozak ;) Obyś miał rację i ja bym mógł powiedzieć: Pomyliłem się na temat Jozaka ;)

Legionista, 03.12.2017 14:58:46 - *.226

@Biała Łapa, "@ Legionista - Twoje dalsze samouwielbienie dla JM to już trąca zakładem zamkniętym o obostrzonym rygorze, ale puki jesteś wolny...pisz co chcesz, my i tak czytamy to z przymrużeniem oka. Zresztą, każdemu wolno kochać...;" Ja tylko bronię JM przed opiniami "pseudo trener" itp ponieważ na to sobie nie zasłużył :) Jozak może się okazać dobrym trenerem - Mogę się mylić jak każdy ;) Jednak na tą chwile widzę więcej minusów niż plusów i nadal nie oceniam pracy Jozaka (ocenię za dwa lata lub za rok jak nie wygra MP oraz PP..) tylko krytykuję, a lepiej przyjąć krytykę niż żyć w matrixe ;) Mam nadzieje, że Jozak okaże się trenerem nie na lato tylko na lata - wszystko się okaże za rok ;)

lolek, 03.12.2017 16:25:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Arkadiuszowi Malarzowi pod koniec tygodnia zmarła matka. W poniedzialek pogrzeb. Wyrazy współczucia.

do twardy Legiunia, 03.12.2017 16:27:41 - *.centertel.pl

"Nie podawaj się ókochana ma, nie podawaj się LEGJO WARSZAWA!" - podaj adres kupię ci słownik na Mikołajki:) Rozj.... system:)

PODDAWAJ I UKOCHANA - to tak żebyś nie został sam do końca życia.

Biała Łapa', 03.12.2017 16:35:11 - *.dynamic.chello.pl

@ Legionista - tak na dobrą sprawę to chyba większość z nas kruszy kopie o nic, albowiem nie ma trenera idealnego. JM - miał swój czas i osiągnął z drużyną spektakularne sukcesy. Niestety dobra passa definitywnie się skończyła.
RM - prowadzi Legię od niedawna. Stosunkowo szybko ustabilizował pierwszy skład, a gra drużyny zaczyna powoli wyglądać obiecująco. Oczywiście dysponuje zespołem zdecydowanie słabszym od swojego poprzednika. Jednak o jego ew. jakości w roli szkoleniowca, będziemy mogli obiektywnie rozprawiać na tym forum najwcześniej wiosną'2018. Obecnie czynione porównania głownie bazują na osobistych sympatiach i emocjach, a nie na sportowych konkretach.
Pozdro (L)

Legionista, 03.12.2017 18:28:27 - *.226

@Biała Łapa', zgadzam się z tobą w 100%.

mietek, 03.12.2017 20:48:34 - *.internetia.net.pl

@Biała Łapa: Tak z ciekawości spytam - jakie spektakularne sukcesy? Że Mistrzostwo Polski? Do Ligi Mistrzów drużynę mu wprowadził Hasi. A wyjście z grupy jako spektakularny sukces? Spektakularne to były ćwierćfinał Ligi Mistrzów za Janasa, czy półfinał Pucharu Zdobywców Pucharów ze Stachurskim na ławce.

Biała Łapa'', 04.12.2017 00:45:17 - *.dynamic.chello.pl

@ mietek - dość długo i cierpliwie znosiłem Twoje dotychczasowe uszczypliwości, ale dzisiaj to już przesadziłeś. Dlatego - w drodze wyjątku - odpowiem na Twoją pseudo polemikę.
Po pierwsze - przytoczone przez Ciebie przykłady spektakularnych sukcesów Legii poprzez uczestniczenie w 1/4 LM, czy też w 1/2 PZP miały miejsce w kompletnie innej rzeczywistości społeczno - ekonomicznej niż obecnie. Drenaż na zachód zdolnych, perspektywicznych, polskich piłkarzy dopiero raczkował. Zarówno trener Janas jak i Stachurski mogli wówczas dysponować tamtejszym "kwiatem" legijnego piłkarstwa. Po roku 1996 ta sytuacja zaczęła się diametralnie zmieniać na niekorzyść możliwości transferowych klubu, aż do współczesnej rzeczywistości. A jaka jest ona obecnie uboga, to chyba każdy widzi. Dlatego też, remis z Realem, wygraną ze Sportingiem, a także wyjście z gr. LM -zasługują na określenie [spektakularnych sukcesów]. Możesz się zżymać, ale nie zaklniesz rzeczywistości. Takie są fakty, a nad faktami...(również) kibice nie dyskutują;
Po drugie - nie jest winą ani przywarą trenera Magiery, że objął Legię "naszpikowaną" świetnymi piłkarzami, z którymi zdołał awansować do fazy pucharowej LE. On tego daru od losu po prostu nie spieprzył! A wszelkie dywagacje w rodzaju: ile w tym jego zasługi są bezproduktywne ponieważ zgodnie z regułami sztuki to jego nazwisko przejdzie do annałów historii klubu;
Po trzecie - na tym portalu (i jego forach) wielu z nas doświadcza wzloty oraz upadki o charakterze merytorycznym i epistolarnym. Jednak zdecydowana większość, stosunkowo szybko pojmuje na czym polega zdroworozsądkowe partycypowanie w jego funkcjonowaniu. Dla wielu forumowiczów to chleb powszedni. Sądzę, że już niebawem Ty również dostosujesz się do jego niepisanych reguł...
Pozdro (L)

Legionista, 04.12.2017 15:59:00 - *.226

@Biała Łapa, I znowu 100% poparcia :)
XXI wieku żaden klub w Polsce nie awansował do LM i żaden nie osiągnął takiego sukcesu co Legia Magiery - Można go krytykować.. Tak samo ja wiele razy go krytykowałem (może nie na forum..), ale nazywanie go słabym trenerem i zabieranie mu sukcesów jest śmieszne :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.