Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 13 grudnia 2017 r. godz. 22:52

20. kolejka Ekstraklasy. Przełamanie Pogoni. Lider wrócił do stolicy!

Redakcja, źródło: Legionisci.com

We wtorek i w środę odbyły się mecze 20. kolejki Ekstraklasy. Legia z trudem wywiozła trzy punkty z Gliwic, a Górnik Zabrze przegrał w Gdyni 0-1 i stracił na rzecz "Wojskowych" pozycję lidera. W Lubinie Zagłębie podzieliło się punktami z Lechem, a w Gdańsku Lechia przegrała z Pogonią. W derbach Krakowa zdecydowanie lepsza okazała się Wisła.

20. kolejka:

Jagiellonia Białystok 5-1 Korona Kielce
Piast Gliwice 0-1 Legia Warszawa
Arka Gdynia 1-0 Górnik Zabrze
Termalica Nieciecza 2-1 Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin 0-0 Lech Poznań
Lechia Gdańsk 1-3 Pogoń Szczecin
Cracovia 1-4 Wisła Kraków
Wisła Płock 2-2 Sandecja Nowy Sącz

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (30)

Wynik, 12.12.2017 10:15:02 - *.static.ip.netia.com.pl

Remis z Piastem brałbym ciemno

do wynik, 12.12.2017 11:06:34 - *.play-internet.pl

Jesteś z Poznania?

Rychu, 12.12.2017 11:39:54 - *.play-internet.pl

Spokojnie wygramy z Piastunkami a hanysy polegna w arce.

Matador, 12.12.2017 15:33:32 - *.play-internet.pl

Jagiellonia Białystok – Korona Kielce x
Piast Gliwice – Legia Warszawa 1
Termalica Nieciecza – Śląsk Wrocław 1
Arka Gdynia – Górnik Zabrze 2
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin 1
Zagłębie Lubin – Lech Poznań x
Wisła Płock – Sandecja Nowy Sącz x
Cracovia Kraków – Wisła Kraków 1

wwwojtecky (L), 12.12.2017 15:57:00 - *.play-internet.pl

Ciekawe będą tez te „derby pszczółek” - mimo wszystko stawiam ma Korone

Wolfik, 12.12.2017 22:34:47 - *.dynamic.mm.pl

@wwwojtecky(L): Gratuluje wygranej :D

Daszka, 12.12.2017 22:38:54 - *.dynamic.chello.pl

~ @rek - szczerze gratuluję wyczucia i tzw. kibicowskiego nosa (Twój post z pn.). Jeżeli o mnie chodzi, to ja "w ten sposób" mogę się mylić do końca...rundy zasadniczej!
Pozdro (L)

do Matadora, 13.12.2017 00:03:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Umoczyłeś fako. Więcej wiary w Legię. L!

D matador, 13.12.2017 00:04:13 - *.play-internet.pl

Ale masz typy ... weź się nie ośmieszaj i w ogóle takich bzdur tu nie pisz

Arek, 13.12.2017 00:22:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No to ładnie matador żeś się ośmieszył tymi typami. Ani jeden nie wszedł hehe.

Olo, 13.12.2017 01:21:59 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Jak zwykle sami spece w komentarzach. Jeden pisze, że spokojnie wygramy z Piastem - wygraliśmy ledwo co, po karnym. Drugi pisze, że Korona wygra z Jagiellonią. Dostała wpierdziel 5:1. Ludzie, zajmijcie się czymś na czym się znacie lepiej! :-)

@rek do Daszka, 13.12.2017 08:32:10 - *.dynamic.chello.pl

Witaj... Czułem to przez skórę, bo Arka w tym roku chce załapać się do 8-ki kosztem Lechii...;))) Niech dzisiaj Zagłębie urwie punkty łachowi a craxa niech skarci skisłą i mamy względny spokój przed przerwą zimową... Pozdro (L)

wwwojtecky (L), 13.12.2017 09:31:13 - *.play-internet.pl

@Wolfik - w typerkę sie nie bawię i dobrze jak widać ;-)
Wydawało mi się ze Korona zawalczy po wtopie z Arką. Ale pies ich drapał... gorzej ze po szybkim golu dla Legii wydawało mi się również, że z przewagą 1 zawodnika to minimum 3-0 będzie... tymczasem gra wyglądała tragicznie.
Oby wyciągnęli wnioski a my cieszmy się z Lidera

Do Rychu, 13.12.2017 09:42:30 - *.centertel.pl

Było obstawić ;)

tomek, 13.12.2017 09:45:32 - *.74

tylko z czego ta radość. tak samo po meczu z górnikiem. trybuny cieszyły się z lidera co najmniej jakbyśmy mistrza zdobyli. wstyd mi wtedy było, że jestem Legionistą

śmieliśmy się z lecha, ze zrobil fete za zajecie 2 czy tam 3 miejsca a mu nie jestesmy lepsi

dno naprawde. tu jest Legia i pozycja lidera powinna być czymś normalnym a nie powodem do chwilowej radości

do tomek , 13.12.2017 11:14:38 - *.dynamic.chello.pl

W życiu chyba na fecie mistrzowskiej nie byłeś. Nawet na meczu o mistrza...

A kibice cieszyli się właśnie z powrotu na fotel lidera, powrót na swoje miejsce w takiej sytuacji jaką kwotę ma Legia musi cieszyć.

Każdego oprócz takich gimbusów jak ty, wstydzących się własnych barw z takiego powodu...

Żenada, współczuję Ci serdecznie choc nie pozdrawiam.

Redi, 13.12.2017 11:18:10 - *.centertel.pl

Po takich turbulencjach byc liderem na koniec roku(bo zakladam ze go utrzymamy) to duzy sukces, takze Tomus jak nie umiesz sie cieszyc z takich rzeczy i jest Ci wstyd to idz na K6, moze tam sie odnajdziesz :)

do tomek, 13.12.2017 11:48:22 - *.static.ip.netia.com.pl

Zastanów się co piszesz... jeśli Tobie kiedykolwiek było wstyd za bycie legionistą, to chyba nigdy legionistą nie byłeś, a w każdym razie nie zasługujesz nim być.

Przemyśl chłopaczyno.

Arek, 13.12.2017 14:59:49 - *.free.aero2.net.pl

@tomek, jak Ci wstyd, to na Polonii dużo miejsca. Będziesz polonistą i przestaniesz się wstydzić. Poza tym ja w ogóle nie pamiętam, żebyśmy robili fetę z okazji wicemistrza czy 3 miejsca, tak więc idź Pan w ch.j.

AAA, 13.12.2017 16:29:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kuchatczyk odejdz wreszcie łamago i patałachu.Weż dzieciaka idz na spacer a od Legii wara pokrako.

Felek, 13.12.2017 18:01:32 - *.play-internet.pl

Dzisiaj jeszcze niech frajerorz straci punkty w Lubinie i bedzie piękna kolejka dla Legii.

Ciekawe o zgrozo czy Fatalczyk zagra z Płockiem.
Inna rzecz to ciekawe czy dostanie średnią ocen 1,0.
Redakcjo kiedy opublikujecie oceny za mecz z Piastem?

JacekL72, 13.12.2017 21:00:45 - *.play-internet.pl

Brawo Pogon. Wiedzialem ze sie przelamia. Od jakiegos czadu graja dobra pilke i tabela nie oddaje tego co potrafia. Oby tak dalej...

ocho(L), 13.12.2017 21:35:16 - *.dynamic.chello.pl

Kto tu pisze, jakieś Tomki, Matadory i inni z hanysów i pyr.Nigdy nie byli na trybunach Ł 3, a może nawet w stolicy. A wont z tej strony! Sp.. ać d o swoich wiosek!.., A jak studenci w stolicy w akademiku , to nochy do książek , do nauki , a nie na fory!

Zajmon Szczecin , 13.12.2017 23:45:08 - *.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sędzia Przybył zrobił dzisiaj wiele by Zagłębie nie wygrało. Poziomem stronniczosci zbliżył się do Zlotka.

Rafix, 14.12.2017 01:07:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jakie to by było piękne gdyby budowana wielki potęga Cracovii wraz z genialnym trenerem, którego wielu widziało w Legii spadła z Ligii.

Cult⚽️Legia friends forever, 14.12.2017 01:20:11 - *.197

Bravo!Pogoń!Bravo!Juve!DenHag!Radomiak!Sosnowiec!Elblâg!Braci!Sie!nigdy!nie!traci!

Nocny trębacz , 14.12.2017 02:50:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lech zdech ... nie wytrzymali ZABÓJCZEGO TEMPA I POZIOMU AKTUALNEGO EKSTRAKLASY . To już Jagielonia równiej jedzie . Gratulacje dla Pogoni , ważne trzy punkty . No i dla trzech naszych braci z Arki (L) - Leszka , Mateusza i Zborza : ale załatwiliście Górnika , hehe .

Mietek, 14.12.2017 08:47:09 - *.play-internet.pl

Amika tradycyjnie może liczyć na pomoc sędziów. Poprzednio Złotek przekręcić Cracovię, teraz Przybył robil wszystko aby Zagłębie nie wygralo. Gdyby nie punkty od sędziów amika byłaby poza pierwszą ósemka.

Portowiec, 14.12.2017 15:48:46 - *.centertel.pl

Nie podniecajmy sie wygrana Gliwicach. Prawie caly mecz w przewadze jednego grajka i meczarnia. A tak na marginesie, to takie Piasty, Nieciecze czy inne Sandecje powinny sie Legii pytac do ilu gramy. Ale mimo wszystko najwazniejsze sa 3pkt. Brawo Pogon! Nareszcie zwyciestwo, ktore daje nadzieje.

Wolfik, 14.12.2017 21:24:41 - *.dynamic.mm.pl

Zajebista ta nasza liga. Lechia mało co nie wygrała w Zabrzu, by polec z Pogonią która tydzień wcześniej nie potrafiła wygrać z Lubinem mimo prowadzenia 3:1. Wisła Płock ogrywa Arkę i swoją imienniczkę z Krakowa by zremisować u siebie z Sandecją. Chwalona Korona w dwóch ostatnich meczach dostaje ósemkę w plecy a będąca w odwrocie Wisła z Krakowa gromi w derbach Craxę. Jak widać, większość naszych drużyn nie potrafi zagrać dwóch-trzech dobrych meczów.

Prawda wydaje się prosta. Jeśli nie przegramy sami ze sobą to raczej nie widzę nikogo, kto mógłby MP nam odebrać. Choć nasza gra delikatnie mówiąc nie urywa dupy. Niemal od pół roku.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.