Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Guilherme - fot. Hagi / Legionisci.com
Guilherme - fot. Hagi / Legionisci.com
Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r. godz. 22:43

Guilherme trafi do Benevento

Woytek

Kilka dni temu Guilherme oświadczył, że nie przedłuży kontraktu ze stołecznym klubem. Jak poinformował Piotr Dobrowolski z Super Expressu Brazylijczyk podpisze trzyletnią umowę z Benevento, które w obecnym sezonie występuje w Serie A, ale po 16 kolejkach ma na swoim koncie... 1 punkt.






Komentarze: (103)

Wtf, 11.12.2017 22:47:38 - *.dynamic.chello.pl

Brawo ty.. super wybór.. żenada

L, 11.12.2017 22:48:10 - *.play-internet.pl

Gratulacje

(L), 11.12.2017 22:49:06 - *.pljtelecom.pl

Kasa misiu kasa.. krzyż na drogę Gui.. u nas w cale tak mało by nie zarabiał.. no ale dostać wpierdzel od Juve to nie od Termalici ;p

Luk, 11.12.2017 22:49:20 - *.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bez komentarza...........

Pio, 11.12.2017 22:50:27 - *.dynamic.chello.pl

Upadek a nie awans piłkarski, za młody jest na granie dla kasy w takim outsaiderze

Zdziwko, 11.12.2017 22:51:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie rozumiem, chce iść do klubu gdzie co tydzień będzie dostawał baty.. co on chce tam pokazać? Sportowo to się tam nie rozwinie, no ale wiadomo kasa misiu kasa...

robochłop, 11.12.2017 22:52:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

powodzenia w nowym klubie , ja go lubię i dobrze życzę...tylko mam małą zadrę, że nie dał klubowi zarobić...

, 11.12.2017 22:52:06 - *.centertel.pl

Szał

wnp, 11.12.2017 22:53:05 - *.59.ipv4.supernova.orange.pl

Co za absurd

Klakson , 11.12.2017 22:57:17 - *.adsl.inetia.pl

Trochę słabo........ Legię na Benevento serio? Nie to jakiś zły sen albo żart masakra

erer, 11.12.2017 22:57:47 - *.warszawa.vectranet.pl

Może jest to i jakaś szansa na zaistnienie w Serie A, ale Legia to jednak Legia... Nie rozumiem jego decyzji.

ANALizator, 11.12.2017 22:58:28 - *.tsm.tarnobrzeg.pl

hahahhahahahahahahha

Ibis, 11.12.2017 23:01:10 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia, dużej kasy, zdrowia i szybkiego powrotu na...Ł3!

RID, 11.12.2017 23:01:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jeśli to prawda, to faktycznie ,,bardzo ambitnie". Po co mówi o niwych wyzwaniach i celach, w takim klubie raczej chyba nie może liczyć na więcej niż w Legii.

kariera, 11.12.2017 23:02:11 - *.knc.pl

wspaniały ruch dla kariery. Miło przegrywania w Serie A :)

CIA, 11.12.2017 23:02:36 - *.warszawa.vectranet.pl

Brawo !!! Spełnienie piłkarskich marzeń !

Hahahaha, 11.12.2017 23:03:10 - *.jmdi.pl

To sobie wybrał lepsze miejsce do rozwoju :-D

Zlb , 11.12.2017 23:06:04 - *.centertel.pl

Gui co Ty robisz???? U Nas miałbyś hajs, powazanie!!!! Po co Ci to? Nigdzie się nie wybije, a u Nas gwiazda!!!! Szkoda.

Świstak666, 11.12.2017 23:08:02 - *.dynamic.chello.pl

Przepadnie tam, ale cóż, Jego wybór. Powodzenia!

Rio , 11.12.2017 23:09:24 - *.ip.oxynet.pl

Nie ma co, ambitny chłopak. Ale włoska wieś ma swoje uroki, dobra kuchnia, ciepły klimat.

oLaf, 11.12.2017 23:16:37 - *.63.wireless.dyn.drei.com

pogonił za kasą do b. słabiutkiego zespołu.... wstyd.

Zespół spadnie za pół roku a Gui g....o tam pokazę bo będzie grał nie przeciwko zdechlakom z polskiej ligi tylko przeciv Juve. Napoli, Romie etc. Jest cherlawy i tam go stłamszą...

Dziwię się gościowi bo u nas by grał kolejne 6 lat i kasę taż by zarobił niezłą... no ale jak się mierzy (zbyt) wysoko....

beka+merytoryka, 11.12.2017 23:23:08 - *.dynamic.chello.pl

Żenada.

eth, 11.12.2017 23:24:39 - *.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

..........HAHAHAHAHAHAHA. Cóż za awans, cóż za progres. Albo Guilherme miał dość polskiej zimy, albo już się tu nagrał i po prostu musiał zmienić otoczenie. Bo nie wydaje mi się żeby ktoś perspektywę mistrza Polski i europejskich pucharów, zamienił na parę meczów Serie A, pewny spadek i półtora czy dwa i pół roku w drugiej włoskiej.
PS. Życzę mu jak najlepiej. Nie wiem czy dziura pod Neapolem jest od Warszawy lepszym miejscem na urodzenie i wychowywanie niemowlaka (żona Gui niedługo rodzi) ale to nie moja sprawa. Niech uważają na muslimów których tam pełno.

hajdukL, 11.12.2017 23:26:33 - *.ar-network.pl

No tak, tutaj biedaczek miał tak mało czasu żeby się pokazać lepszym klubom. Niech idzie i tu nie wraca ten leniwy, płaczliwy grubasek.

mietek, 11.12.2017 23:28:54 - *.internetia.net.pl

No to coś czuję wersja Grosicki 2.0 - za pół roku spadek i jęki "niech mnie ktoś weźmie".

eLka, 11.12.2017 23:29:45 - *.dynamic.chello.pl

Co to jest to Benevento i z jakiego miasta? Nie śledzę włoskiej ligi. Dobre toto? Ładna pogoda i jedzedzenie?

mG, 11.12.2017 23:35:50 - *.centertel.pl

Czyli kolejny sezon w Serie B...

Winyl, 11.12.2017 23:39:19 - *.play-internet.pl

No to rzeczywiscie grubo. Najważniejsze, że chłopok sobie zarobi...

Terry, 11.12.2017 23:40:31 - *.dynamic.chello.pl

i to ma być z powodu ambicji sportowych?
kompromitacja
myślałem że to mądrzejszy chłopak

Hiszpan, 11.12.2017 23:50:31 - *.play-internet.pl

Szok
Ale mu we lbie namieszali☹☹☹☹

Zawisza, 11.12.2017 23:51:14 - *.dynamic.chello.pl

I się zdziwicie wszyscy jak na wiosnę z Gui w składzie wygrają mecz! Gui życzę spełnienia sportowych ambicji w mocnej lidze.
P.S. A tak poważnie to żenada :)

MJ, 11.12.2017 23:58:40 - *.play-internet.pl

Skoro przez tyle lat pokazał się tak dobrze, że zdecywowała się go kupić ostatnia drużyna Seire A, to w pół roku raczej się nie wyrobi...
Ale i tak z pomocników wiatru był zdecydowanie lepszy od Ojamy, Nacho Novo, Manu, czy Wróblewskiego.
Gola ze Sportingiem będę pamiętać. Dziękuję, ale jakoś bez żalu.

kowaL, 12.12.2017 00:00:59 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

on to mi lata, ale co zrobiła znowu Legia że puszcza kopacza za DARMO?????!!!!!! Kto tym klubem zarządza????????

:o), 12.12.2017 00:11:13 - *.dynamic.chello.pl

Teraz do spadkowicza, a za pół roku - kto wie? Powodzenia Gui!

John Mc Zdziwiony, 12.12.2017 00:15:33 - *.centertel.pl

Co jest qurwa ?

Co to ma qurwa być to benevento?

redi, 12.12.2017 00:23:07 - *.centertel.pl

Bez ambicji, tylko hajs. A Wy robcie mu pozegnania, placzcie za nim itp itd. Ode mnie moze dostac jedynie kopa na szczescie

3er, 12.12.2017 00:30:43 - *.dynamic.chello.pl

Zadajmy sobie pytanie w jakim jesteśmy miejscu jak ktoś wybiera Benevento zamiast gry w Legii. Tragizm.

Jaaaaa, 12.12.2017 00:56:33 - *.play-internet.pl

Skoro juz wybrał klub a u Nas gowno gra to mam nadzieję ze już go więcej w wyjściowej 11 nie zobaczę szkoda blokować miejsca innym gwiazdeczką

LW1916, 12.12.2017 00:57:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gratuluję wyboru! Idealny klub dla dalszego rozwoju sportowego! Co mecz to wpier...! Naprawdę można się rozwinąć! A i jeszcze jedno w nowym sezonie powodzenia w serie B! Kasa kasą ale naprawdę pojąć nie potrafię!

poker face, 12.12.2017 01:07:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do wszystkich hejterów Gui.
Zadajcie sobie jedno kluczowe pytanie:
Czego dowiedział się od Miodulskiego na temat dalszych planów L że jest tak zdesperowany odejść do takiego badziewia.

Terry, 12.12.2017 01:59:06 - *.dynamic.chello.pl

jesteś durniem a próbujesz pouczac innych
koniec grudnia to koniec kontraktu, nowego nie chciał podpisać
co znaczy KTO GO PUSZCZA???

(L), 12.12.2017 02:13:31 - *.play-internet.pl

Powodzemia!

Rafix, 12.12.2017 02:14:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wszyscy piszą ze połasił się na kasę i ze to progres sportowy.
To dlaczego taka słaba drużyna jest w stanie zaproponować większą kasę, niż my Mistrz Polski. To oznacza ze jesteśmy na poziomie Seri B finansowo.

Mlody, 12.12.2017 03:52:50 - *.range86-180.btcentralplus.com

Jeszcze wróci :) jak nie jeden już ..,

Szymon , 12.12.2017 04:17:29 - *.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

KRETYN

nady.m, 12.12.2017 04:46:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj zamienil mioduskiego na lige włoska. A przecież Dariusz już chciał mu dac więcej kasy ale niestety obudził się z reka w nocmiku, trzeba go zrozumieć bo miał tylko rok na przedłużenie kontraktu z Gui ha ha ha ha.

Kazik123, 12.12.2017 04:57:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie dziwię się że zamienia zimową Polskę na Włochy, pewnie miał już dość tych temperatur :)
Może i ładnie prowadził piłkę przy nodze, ale liczby go nie broniły. Miał mało goli i asyst w sezonie, jeśli by to lepiej wyglądało to by u nas długo miejsca nie zagrzał. Kasa wiadomo się zgadza. Ale czy Benevento miało by szanse z Sheriffem Tyraspol 4 miesiące temu? Na pewno. Czy by wygrało? Pewnie tak w końcu to Serie A.

kuman, 12.12.2017 05:50:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

hahahahaha ku........a lepszego posunięcia to nie miałeś no ale cieplej będziesz miał niż a wawie.

Maniek, 12.12.2017 06:18:35 - *.dynamic.chello.pl

Super wybór jestem pod wrażeniem

Rytm, 12.12.2017 06:28:59 - *.centertel.pl

Ma ambicje jak widać...kasa misiu kasa

Alan, 12.12.2017 06:47:52 - *.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No ten transfer powinien zamknąć buzię tym którzy mówią ze Legia to europejski średniak...niestety nawet nie skoro nie mamy nawet najmniejszych szans konkurowania z ostatnią drużyną serii A

L L L, 12.12.2017 06:51:07 - *.centertel.pl

do :o) Serie B

tomiacab, 12.12.2017 06:52:15 - *.know.cable.virginm.net

co za pajac

Franco, 12.12.2017 06:55:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pokopie pół roku, zleci z hukiem z A klasy i stwierdzi, że kocha Warszawę. Na Twoim miejscu zatrzymał bym mieszkanie bo po ch. szukać nowego..

Gepetto, 12.12.2017 07:22:14 - *.dynamic.chello.pl

Ale yyy... to nie do Sportingu idzie? Haha. Grosicki też się pokazał. Gui proszę o jedno, nie gadaj jak kochasz Legie i nie wracaj dorobić w klubie kokosa u nas do emerytury jak pinokio Rado. Powodzenia najemniku w Sportingu tfu Benevento.

emoka, 12.12.2017 07:27:02 - *.telnaptelecom.pl

Benevento, 16m 1 remis 15 porażek, napisałem że najemnik i zdania nie zmieniam, bo rozwijać się sportowo to raczej nie będzie.

(L)eszek, 12.12.2017 07:27:48 - *.dynamic.chello.pl

Pokaze to on sie tam scoutom Lechii Gdansk. Do zobaczenia za rok, moze dwa

czaro, 12.12.2017 07:29:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nooo Gui aleś Ty mi zaimponował teraz !!!

Do kowaL, 12.12.2017 07:30:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No najlepiej szastać kasą i płacić dodatkową kasę jego menagerom :) Dostał podwyżkę? Dostał ale mu w głowie doradcy poprzewracali.

pawela, 12.12.2017 07:31:16 - *.90

no cóż, dzień dłuższy, klimat cieplejszy, kasa większa.... sportowo masakra..
powodzenia!!!

PrzemoL, 12.12.2017 07:39:20 - *.102

Guilherme --> Serie B
Za rok będzie płakał, że chce do Legii wrócić

Wojtek86, 12.12.2017 07:50:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Można mieć priorytety sportowe ale można tez mieć priorytety finansowe. Jego wybór.

e(L)o, 12.12.2017 08:12:15 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Buahahahahahahahahahahaha !!!
Choć z drugiej strony takie Benevento rozbiłoby Legię w pył!!!

wawa, 12.12.2017 08:14:17 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

To pokazuje w jakim miejscu jest nasza klubowa piłka!

Marcin77, 12.12.2017 08:16:40 - *.11-2.cable.virginm.net

Do Terry:

Puszczają za darmo, bo nikt nie podpisał z piłkarzem kontraktu jak był na to czas. Na ostatnią chwilę można zostawiać zawodników niepotrzebnych w klubie. Kiedyś to zrozumiesz, może...

Prze do e(L)o, 12.12.2017 08:24:19 - *.play-internet.pl

Watpie ze takie benevento by rozbiło Legie w pył, ale najgorsze jest to że, taki outsider serie a jest w stanie wyłożyc większe pieniądze, niż klub co roku walczący o mistrza kraju. Powodzenia Cyganek

yyy, 12.12.2017 08:25:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Za rok lechia ;)

Mateusz, 12.12.2017 08:25:39 - *.szybszyinternet.pl

Nie ma co płakać najemik i tyle... Za pół roku maks wyląduje w Chinach wspomnicie moje słowa.. Mioduski niech daje kase to i lepszy od niego może grać w LEGII

Ali, 12.12.2017 08:35:41 - *.134

Przecież on jest słaby! Widzieliście co grał z Termalicą? i co on ma pokazać w Serie A? chyba drybling prowadzący do straty piłki

Jordan, 12.12.2017 08:36:18 - *.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Głupi mały latynosek. Wyp...alaj. Bez żalu

Juri, 12.12.2017 08:39:59 - *.centertel.pl

Legia takie buenevento to by wciągnęła nosem.
Real był na kolanach,ledwo remis wymęczył,sporting,spartak polegli.
Legia -buenevento 3-0 minimum. .

yogi, 12.12.2017 08:58:36 - *.86.ipv4.supernova.orange.pl

hehehehe to se poprawił sportowe wyzwania ja pie...ole, leć facet i dupy nie zawracaj. co za gość.

two, 12.12.2017 09:00:57 - *.internetdsl.tpnet.pl

Dwa dobre mecze w 7 miesięcy to mało. Faule, wymuszenia, straty. Czym jesteś słabszy tym częściej faulujesz,

Roma, 12.12.2017 09:05:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ale wysyp menadżerów, każdy wie gdzie Gui powinien grać. A może tak warto uszanować jego wybór, w końcu to ona tam będzie grał. Ja osobiście dziękuję za to co zrobił w Legii.

Astet, 12.12.2017 09:07:56 - *.static.ip.netia.com.pl

To pokazuje żenujacy poziom Legii że piłkarz woli grac w ostatniej druzynie SerieA niz Wielkiej Legii Warszawa. Nikt u Nas nie chce grac Vadis, Prijovic, Nikolic o co chodzi ze tak uciekaja cos musi tu nie grac, słyszałem ze Legia ma duze opoznienia w placeniu piłkarzy moze dlatego tak uciekaja.

MichaL, 12.12.2017 09:12:28 - *.static.ip.netia.com.pl

Noo poszedł jak inni takie Benevento jest sportowo dwa poziomy nad Legia i finansowo 5 razy mocniejsze. Powod? Skoro na ekstraklase srednio przychodzi mniej niz 10tys kibicow we włoszech 47 tys to telewizja chce za to placic wiecej, bilety nie 30zł a 30euro

majusL@legionista.com, 12.12.2017 09:14:18 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

No ...super tłumaczenie!! Gui na wiosnę strzeli 30goli! Jego zespol wygra wszystkie mecze- nawet z Juve i Roma!! I zostanie "miszczem" wloch. Gratulacje!!!

RzabA, 12.12.2017 09:17:29 - *.118

W Przyszłym sezonie mógłby znowu pokazać się w Europie, a będzie grał w Serie B.
Z automatyczną obniżką pensji za degradację,
Ale manager zarobi prowizję za kontrakt .

Dickson Chotowski, 12.12.2017 09:20:37 - *.range86-153.btcentralplus.com

No to Benevento na 100% uratowane........

mietek, 12.12.2017 09:28:38 - *.emea.ibm.com

@Rafix: Niby tak, ale z reguły takie klubiki kuszą zawodników nieco większymi pieniędzmi, ale w kontraktach wpisują często klauzule o obniżce wynagrodzeń w przypadku spadku. Więc, żeby się za pół roku nie okazało, że jednak ta Legia wcale tak źle nie płaciła, "tylko ci źli agenci mnie omamili".

Ale przynajmniej określił się jasno - nie chce grać dla Legii, więc drzwi dla niego zamykamy.

do Mateusz , 12.12.2017 09:29:34 - *.play-internet.pl

W chinach ? Żeby jechać do chin to trzeba być kimś, tam szrot nie jeździ.najlepsze będzie jak go tam przekopią i kontuzje dostanie.wtedy komu się pokarze? Chyba tylko rehabilitantom, czego mu nie życzę

Ale jaja, 12.12.2017 09:40:16 - *.skranetcan.pl

Niech mi nikt nie mówi ze mistrz Polski nie jest w stanie zagwarantować lepszych pieniędzy od beniaminka z Włoch to jest żenada
Ale awans sportowy brawo za wybór heh

M3, 12.12.2017 09:54:09 - *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Będzie grzać ławę po 3 miesiącach. Więcej niż 100 %

d2b90, 12.12.2017 10:42:16 - *.centertel.pl

A we wloszech sie zastanawiaja skad on przyjedzie. Ze co to jest legia i gdzie w ogole lezy Polska

malin, 12.12.2017 10:51:10 - *.play-internet.pl

Ambitnie nie ma co

do d2b90, 12.12.2017 10:54:00 - *.play-internet.pl

To niezłe tłumoki muszą być z tych Włochów,skoro nie znają tak dużego kraju jak Polska i nie znają mistrza Polski w piłce nożnej,myślę,że byle włoski janusz slyszał o 0-6 czy 4-8 z Borussią w lidze mistrzów w zeszłym sezonie i wie co to Legia.

KARO (L), 12.12.2017 11:26:25 - *.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do d2b90. Włosi to rzeczywiscie tłumoki. Nie widzą i wiedzą nic poza spódnicą matki. Co dopiero jakaś tam Polska i Legia. Dalej myślą, że mamy czarno białe telewizory, furmanki na Marszałkowskiej . Wciąż czekają na powrót Mussoliniego z narady z Hitlerem z Wielkiego Szańca.

m_, 12.12.2017 11:31:10 - *.internetdsl.tpnet.pl

Widać różnicę w mentalności piłkarza ( jeśli faktycznie pójdzie do tego wynalazku ) typu Gui czy Niko, ten drugi miał mentalność zwycięscy bo zawsze chciał wygrywać a co powiedzieć o piłkarzu który chce grać w klubie który ma 1 punkt po 16 meczach jaka by to liga nie była... Piekarski widzę dobre zioło daje chyba...

eLka, 12.12.2017 12:17:59 - *.dynamic.chello.pl

Jak to się stało że Gui odchodzi za darmo? Klub nic nie zarobi? Kto za to odpowiada?

X, 12.12.2017 12:30:25 - *.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niby odchodzi do slabego klubu, ale nikt nie bedzie mu tam robil sciezki zdrowia. :)

do do d2b90, 12.12.2017 12:32:28 - *.sferia.net

Albo przede wszystkim 3:3 z Realem!!!!!!

A, 12.12.2017 12:43:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak nisko upadliśmy ,ze nasi najlepsi zawodnicy uciekają do zespołu ,który nawet meczu w serie A nie wygrał i ma gwarantowany spadek z ligi. Zenada.

lemiesz, 12.12.2017 12:55:08 - *.centertel.pl

przez pół roku nie zdąży, bo wystąpi może max. w 3 spotkaniach i pewnie będzie zaskoczony treningami, poziomem i Bóg raczy wiedzieć czym jeszcze...
szkoda, kobita w ciąży, a jemu wędrówek się zachciało...
nie życzę mu tego, ale skonczy jak Astiz

antyk, 12.12.2017 15:16:08 - *.22.ipv4.supernova.orange.pl

śmieszne:)))

Arek, 12.12.2017 16:08:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To pół roku i serie b. To se chłop wybrał. No cóż, jego życie, jego wybór. I coś mi się wydaje, że będzie potem jak Roger chciał wrócić, tylko, że może już być za późno jak w jego przypadku. Mimo wszystko, powodzenia. Utrzymania nie życzę, bo najmniejszych szans na to nie mają.

hahhaha , 12.12.2017 16:53:19 - *.dynamic.chello.pl

nie no gratuluje wybory hahahah zenada

Legionista, 12.12.2017 17:31:13 - *.226

Dla Gui jest to dobra decyzja ponieważ: 1.Dobra kasa. 2.Będzie mógł grać z zespołami które są lepsze od naszych Polskich i teoretycznie może się wypromować.

kaleson, 12.12.2017 18:44:27 - *.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jaka desperacja

siwy, 12.12.2017 20:01:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ambitny chłopak z tego Gui

Pawko, 12.12.2017 23:21:21 - *.9

Co sie chłopa czepiacie nie chciał miodek docenić ,tak samo bym wybrał chłopak chce czegoś innego ale kasa i tak nr1 za darmo całe zycie nie po to sie trenuje aby nie zarabiać.masz szanse zarobić to zarabiaj Powodzenia Gui i szkoda tylko ze taki słaby klub . A zazdrosne gniotki niech se mowia co chcą .Ja ci życzę wszystkiego najlepszego pozdro

Foresto, 13.12.2017 10:17:26 - *.centertel.pl

Nie ma co go obrażać, tylko należy przyjąć do wiadomości jaka jest faktyczna siła przyciągania naszej ekstraklasy. Nawet ostatnia drużyna Serie A jest ciekawsza niż lider E-klapy. Powiększanie tego bagna o kolejne 2 drużyny to będzie strzał w stopę.

mlbets, 14.12.2017 13:12:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Śmieszne są te komentarze.

Jestem przekonany i postawiłbym połowę swoich oszczędności, że Legia nie wygrałaby bezpośredniego meczu z Benevento.

Zieciu, 14.12.2017 15:49:26 - *.centertel.pl

Ale jęki...
Dlaczego odchodzi za darmo? Bo nie chcieli z nim podpisać nowego kontraktu na lepszych warunkach z rok temu. Czukwu zarabia krocie, a Gui żałowali połowy z tego.
Awans sportowy, to to jest, bo liga włoska jest znacznie silniejsza i pogra sobie w niej choć pół sezonu, a potem się zobaczy.
Kasa też jest ważna tym bardziej, że będzie miał dzieciaka.

Ja tam liczę, że może jeszcze wróci z Serie B do Legii :-)
Nigdy mu nie zapomnę zaangażowania i bramki ze Sportingiem...

Powodzenia Gui!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.