Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com
Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 13 grudnia 2017 r. godz. 15:23

Nagy trafi do Videotonu?

ar2r, źródło: nb1.hu

Węgierski serwis nb1.hu poinformował, że Dominik Nagy może trafić do Videotonu. 22-letni pomocnik stracił zaufanie trenera Legii, który niedawno zapowiedział, że Nagy zimą zostanie wypożyczony do innego klubu. Klub z Székesfehérvár już wcześniej bezskutecznie chciał pozyskać tego piłkarza.



Komentarze: (15)

@rek, 13.12.2017 15:27:21 - *.dynamic.chello.pl

A niech idzie w pi..u ta gwiazdeczka jednego sezonu, ten królewicz warszawskich agencji... Może nad modrym Dunajem będą mieć z niego pociechę... Pozdro (L)

Afro, 13.12.2017 15:47:08 - *.static.nsti.pl

Nincs telefonkapcsolat Varsóba, Warszawa nie ma

https://www.youtube.com/watch?v=XOl-cRMngUM

Int, 13.12.2017 16:23:09 - *.dynamic.chello.pl

Niewątpliwie talent. Ale talent to tylko 20-30%

L, 13.12.2017 16:26:43 - *.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oby transfer definitywny! Mimo perspektyw na niego, potrzebuje takich co maja jaja i chce sie biegac!
I czekamy jeszcze:
Chukwu, Czerwinski, Kopczynski, Jalocha, Cierzniak, Berto, Astiz(potrzebujemy pewniejszego obronce), Broz(potrzebujemy mlodszego).
Kuchy do sprawdzenia przez trenera i gleboka rozmowa ze sztabem, bo cos jest nie tak. Ale jest Legionista i nie mozna go skreslac od razu.

Six, 13.12.2017 17:19:35 - *.play-internet.pl

Dorzućmy im w pakiecie Chukwu :)

Do Afro, 13.12.2017 17:23:43 - *.play-internet.pl

Co? Zburzyli??!!!

bubu, 13.12.2017 17:31:05 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Szkoda wielka ,ze podolal

bubu, 13.12.2017 17:34:39 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Szkoda ,ze nie podolal wyzwaniu.Jak na nasza chu....klape ,byl wyróżniającym kopaczem .Oczywiscie jak mu sie chcialo

Do L, 13.12.2017 19:08:37 - *.play-internet.pl

Co do kuchego... od razu skreslac?czlowieku on ma tylko przeblyski raz na kwartal!!! Niech sobie pogra w rezerwach bo wykorzystuje jedna sytuacje na sto

Fotki, 13.12.2017 19:34:17 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Buahahaha gwiazdorek w pieluchach

do do Afro, 13.12.2017 22:06:12 - *.120

Inaczej - Co? Zburzona?! :)

jnq, 13.12.2017 23:04:48 - *.dynamic.chello.pl

niech spier%^&* królewicz co zagrał 3 spotkania dobre i mu sie w dupie poprzewracało.

oj, 13.12.2017 23:31:06 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Oddać za darmo, ale tylko w pakiecie z Chukwu. W innym wypadku niech Węgrzy płacą.

do L, 14.12.2017 14:03:53 - *.techem.com.pl

Chukwu, Czerwiński, Jałocha, Cierzniak - zgadzam się. Kopczyński przy tym trenerze się wyrobi, a i u Magiery grał bardzo dobrze. Ale jak ktoś nigdy nie grał w piłkę, to nie zrozumie, że są piłkarze, których po prostu nie widać na boisku, a taktycznie wywiązują się w przynajmniej 90%. I tak jest z Kopczyńskim. Astiz powinien zostać - młody stoper pokroju np. Jacha dużo by się przy nim nauczył. A Berto? Jak go ominą kontuzje to jeszcze z niego będą ludzie. Jest szybki już teraz pomimo nadwagi, umiejętności ma wysokie. Ja bym mu dał szansę. Broź? Dożywocie w Legii :) A Kuchy? Wypożyczyłbym go do 1 lub 2 ligi, żeby się ograł i nabierał doświadczenia ;) hehe

Bb, 15.12.2017 11:36:03 - *.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jakich nie jest stoper tylko bramkarzem, więc czego ma się uczyć os astiza?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.