Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 16 grudnia 2017 r. godz. 23:04

Jozak: Może kiedyś będziemy wdzięczni za ten mecz

Mishka, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): Na początku gratuluję Wiśle Płock wygranej. Po obejrzeniu dzisiejszego meczu, można powiedzieć, że byli lepszym zespołem. Zasłużyli na wygraną. Wykorzystali szanse, które im stworzyliśmy, my swoich nie. Czasami mecze tak się kończą. Wczoraj byłem bardzo zdenerwowany, bo obawiałem się tego meczu. Jak się okazało, słusznie.

Może kiedyś będziemy wdzięczni za ten mecz i za to, że to nas spotkało, bo ten mecz otworzył nam oczy. Pokazał, że nie jesteśmy jeszcze takim zespołem, jakim chcielibyśmy być. Nadal mamy swoje wielkie problemy. Ten mecz pokazał, że przed nami wiele pracy i wiele aspektów, na których musimy się skupić. Zimą musimy dokonać poważnych ruchów transferowych, żeby wiosną być lepszym zespołem.

W przerwie zapytałem piłkarzy, dlaczego są niezadowoleni. Przecież strzeliliśmy dwie bramki. Problem tylko, że do niewłaściwej siatki. To my stwarzaliśmy sytuacje, a oni zdobyli dwie bramki nie mając nawet sytuacji. Naszym problemem jest brak koncentracji, nie tylko w defensywie, ale też w ofensywie. Powinniśmy zdobyć bramki z tych 8 doskonałych sytuacji, jakie mieliśmy.

Dlaczego od początku nie zagrali Pasquato i Mączyński? Spodziewałem się ciężkiej, defensywnej gry ze strony Wisły. Pasquato miał wejść na boisko później, kiedy sytuacja się uspokoi, ale musieliśmy dokonać zmiany ze względu na uraz Hamalainena. Przez cały tydzień treningów miałem dobre przeczucia co do tego ustawienia. Pomyliłem się.

Jak ocenię czas, który spędziłem w Legii? To był rollercoaster. Jestem wdzięczny za każdą sekundę mojego pobytu tutaj, z każdego dnia. Nie jestem dziś zadowolony, ale może jutro będzie lepiej. W skali 1 do 10 oceniłbym ten czas na 7.

Nie w takich okolicznościach chciałbym to robić, ale mimo wszystko składam wszystkim najlepsze życzenia świąteczne i szczęśliwego nowego roku.



Komentarze: (64)

Pajda, 16.12.2017 23:09:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Mam nadzieje,ze z tym meczem odeszly Wam z glow mysli o lidze mistrzow badz lidze europy. Sam juz nie wiem za co kocham ta Legie.

dupki nie ludzie, 16.12.2017 23:11:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Astiz i czerwinaki to dupki ktore nigdy nie powinni grac w L

dex, 16.12.2017 23:12:14 - *.centertel.pl

Po odejściu Niko, Prijo, Vadisa, Beresia, Rzeźnika, nie sprowadzono wartościowych zmiennikow tylko kasa kasa kasa teraz odejdzie Pazdan, Gui no i jeszcze ktoś po tej awanturze z Lechem Poznań i Legia się rozsypie taka prawda

Jaaaa, 16.12.2017 23:12:48 - *.play-internet.pl

Co za dureń

Strogow , 16.12.2017 23:13:32 - *.dynamic.chello.pl

Jozak gimbusie zejdź na ziemię gracie padakę nie tylko dzisiaj ale w każdym meczu !!!

Kristof, 16.12.2017 23:16:22 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Po tym meczu wpłynęło masę ofert za Kube Czerwinskiego.Najwiecej oferuje Bayern Monachium.Daja za niego 182 mln euro i w rozliczeniu Lewandowskiego,Hummelsa i Boatenga.Dodatkowo ufunduja kazdemu pilkarzy z Legii po najnowszym modelu Mercedesa i zasponsoruja Legii przygotowania do rundy jesiennej,ktore odbeda sie na Malediwach,Mauritiusie i na koniec na Antarktydzie.

Aaaa, 16.12.2017 23:17:45 - *.play-internet.pl

A co trener się żegna???

Mrok, 16.12.2017 23:20:22 - *.dynamic.chello.pl

Tak to jest jak się grzebie na śmietniku w okazyjnym poszukiwaniu obrońców. Dzisiaj w pierwszej połowie graliśmy dokładnie jednym obrońca Hlouskiem. Astiz to koń trojanski od dawna, Czerwo powinien pół roku ćwiczyć w rezerwach a Broź grał dla Wisły bo na 12 podań spier...10 i podał do przeciwnika. Wisła oddała jeden strzał i strzeliła dwie bramki, taka jest prawda

Tymczasem Wieteska gra dla Górnika bo prezes wolał zarobić trochę drobnych na swoje lunche z homarami i ośmiorniczkami niż zostawić jako opcje jak się okazuje lepszego obrońcę niż ci co graja obecnie.
Mioduski pokaż, że cie stać na Legię. Inwestuj albo won stąd.

dex, 16.12.2017 23:22:06 - *.centertel.pl

Po odejściu Niko, Prijo, Vadisa, Beresia, Rzeźnika, nie sprowadzono wartościowych zmiennikow tylko kasa kasa kasa teraz odejdzie Pazdan, Gui no i jeszcze ktoś po tej awanturze z Lechem Poznań i Legia się rozsypie taka prawda

Dzappi, 16.12.2017 23:26:13 - *.play-internet.pl

Jak mozna miec dobre przeczucia co do Kopczynskiego

Hiszpan, 16.12.2017 23:27:31 - *.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Podchodzi fatalczyk do pijaka i mowi ale ty jestes narabany. Na to pijak ale ja wytrzezwieje ale ty drewniaku lepszy nie bedziesz

NT(L)N1916 , 16.12.2017 23:31:56 - *.centertel.pl

Trener spodziewał się ciężkiej defensywnej gry??? Żadne odkrycie!!! Lecz mecz zweryfikowal rzeczywistość . Trzeba być umysłowym inwalidą aby nie ogarnąć iż wisla ostatnio jest na fali i standardowo zepnie się na Legie a Legia jak to Legia obsra mecz bo myśli że rywal rozłoży się i na luzie wygramy. Obrona oczywiście zawiodła ale nie można się dziwić skoro parę środkowych obrońców tworzy Astiz z Czerwińskim (pokazuje to jak marnie obrona Legii wygląda). Czemu a raczej Qrwaaa czemu w pierwszej jedenastce nie zagrał Mąka i Pasquato?? Na marginesie : był już taki trener który zawsze gratulował drużynie gości gdy wygrywala -
Romeo nie idź tą drogą. Powinniśmy być wdzięczni za ten mecz????

Kibic, 16.12.2017 23:32:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie mogłem dzisiaj być na meczu .Panowie dlaczego dzisiaj nie grał Mączyński ?Czyżby dalszy ciąg farsy z promocją Kopczyńsiego i w taki sposób próba odmłodzenia zespołu !!!bo inaczej nie mogę sobie logicznie tego wytłumaczyć.

Hiszpan, 16.12.2017 23:36:28 - *.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pakuj sie lamusie. Odkad postawiles na fatalczyka i kope widac ze z ciebie trener jak z koziej d... trabka.

pls, 16.12.2017 23:39:04 - *.centertel.pl

Dex masz racje co chcieliśmy zwojować rezerwowymi którzy przy tych których wymieniłeś mieli problemy zeby grzać kawę zamiast trybun...czas na reset i kupno zawodników nie rezerwowych kopaczy...L

L, 16.12.2017 23:42:20 - *.dynamic.chello.pl

Byl tu jeden kasztan co po meczu z Bytovia pisal do mnie, ze Broz robi roznice!!!
Gdzie jestes gimbusie?????

marcelinho , 16.12.2017 23:43:42 - *.dynamic.chello.pl

On jest odje..y od rzeczywistości? Duzo pracy was czeka ? A dotychczas??? Go...no bylo i g...wno jest. Pare meczy wyszlo jak z gornikiem czy innym piastem... ale fart sie skończył. Brzeczek mial taktykę i pomysl TRENERZE JOZAK

Onyx76er, 16.12.2017 23:49:39 - *.dynamic.chello.pl

Ten mecz to podwaliny Jozaka pod transfery. Ustawienie drużyny i strategia gry pokazała, ze ważniejsze od 3pkt jest posiadanie znakomitych argumentów przetargowych w negocjacjach z zarządem dotyczących niezbędnych transferów. A w wywiadzie tylko potwierdził swój zmysł menadżerski. Co by to było, gdybyśmy wygrali, a Górnik z Cracovia przegrał? Pięć pkt przewagi to zarząd kazałby utrzymać, a o ewentualnych transferach pogadaliby w lecie. Cwany lis z tego Jozaka. A jeden punkt straty do Górnika to on w 2 pierwszych kolejkach wiosny odrobi :)

Wolfik, 17.12.2017 00:20:11 - *.dynamic.mm.pl

@Onyx76er: Odrobi, albo i nie odrobi. Transfery będą, albo i nie będą, a jak będą to może udane lub nie. Widzisz Kolego, na dwoje babka wróżyła z tym cwaniactwem.

Do dex, 17.12.2017 00:20:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A od kiedy to Rzeźnika stawiasz na równi z Vadisem, Niko czy Prijo? Bo zobaczyłeś że sobie radzi w Baku? Przecież Rzeźniczak był tak samo wyśmiewany jak obecnie Kucharczyk czy Broź. Smutne to że większość piłkarzy jest doceniana dopiero wówczas gdy ich zabraknie...

Oldschoolowy, 17.12.2017 00:47:05 - *.play-internet.pl

Najgorsze, że niepojęte staje się rzeczywistością

Leron, 17.12.2017 01:10:25 - *.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trenerze ja panu powiem kiedy będziemy wdzięczni... kiedy z klubu zimą będzie odchodzić kilku statystów boiskowych. Nie pamiętam kiedy ostatnio wyczekiwałem informacji o odejściach bardziej niż o przyjściach.

ostet, 17.12.2017 01:19:28 - *.centertel.pl

Romeo mam nadzieję że ty meczem dałeś ostatnią szansęa kucharczykowi i kopczyńskiemu którą obydwaj jak każdy widział zmarnowali, czas pozbyć się tego fatalnego dziadostwa z klubu

Bart, 17.12.2017 02:45:00 - *.centertel.pl

Jozak miodulski gui kopczynski won z Legii. Won bando sprzwedawczykow i nieudacznikow. Moja noga nigdy nie stanie na l3 poki wy bedziecie. Wypier.....

rdzenny, 17.12.2017 04:48:35 - *.cluster-e.forcepoint.net

ech szkoda słów , trochę mi żal trenera Jozaka bo z tej bandy nieudaczników trudno coś wiecej wycisnąć - to tak jak nauczyć małpę gry na harfie coś tam brzdąkać bedzie ale do zagrania arii to daleko w h ... przede wszystkim zostawie w spokoju bramkarza a wezne się za opinie o naszej przecudownej obronie tosz to banda paralitów , nawet Kucharczyk sam w obronie jest lepszy niż duet Czerwień Astiz , Hlousek to nie ten sam zawodnik co jeszcze rok temu a o Broźiu nie wspomnę dobrze oceniam za to słowa trenera który nie boi się krytykować drużynę i mówić po męsku jak rzeczywiście jest , jeszcze jedno transfery mocne słowo ale budujmy zespół zaczynając budować go od obrony Panie trenerze...

Otwock, 17.12.2017 07:22:30 - *.play-internet.pl

Szkoda gadac.KOMPROMITACJA.

Otwock fans, 17.12.2017 07:43:32 - *.play-internet.pl

Dno ciag dalszy

do L, 17.12.2017 07:51:29 - *.static.upcbusiness.at

To nie był gimbus tylko Broź.

Mr T, 17.12.2017 08:27:41 - *.dynamic.mm.pl

Cienko to wygląda, cienko. Prawa pomoc Kucharczyk i Hildeberto. To tak jakby tam nikogo nie było. Lewa pomoc Nagy i Chukwu (Hamalainen to ofensywny pomocnik) - tak samo. W napadzie Niezgoda i Sadiku - łącznie ile bramek w ekstraklasie? 9?

@rek, 17.12.2017 09:01:36 - *.dynamic.chello.pl

Czekałem cały tydzień na ten mecz... Na meczu zdzierałem gardło... Zmarzłem jak cholera... I wracałem tak wqrwiony na Natolin, jak nigdy w życiu... Nie ma zmiłuj: musi być porządne wietrzenie szatni i tyle w temacie... Nawet tym wiecznie "rokującym" powinno się z czasem podziękować... Całe szczęście, iż R.Jozak ma "ponoć" do DM zielone światło na transfery na kilku pozycjach... Cóż, jest mi smutno... Ale przeżyję i tę porażkę... "Aby do wiosny"... Pozdro (L)

Micro, 17.12.2017 09:27:43 - *.centertel.pl

Pytanie dnia: czy trener dotrwa do końca rundy zasadniczej?

Maniek, 17.12.2017 10:00:49 - *.centertel.pl

Szkoda murawy. Tyle w temacie

E.S.K., 17.12.2017 10:44:32 - *.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wiele meczów Legii w życiu widziałem -takie,z których byłem dumny i takie,jak ten,po którym mi wstyd!Ale -mimo wszystko-wierzę w LEGIE -będzie mistrzem!!!

Dickson Chotowski, 17.12.2017 11:01:09 - *.range109-145.btcentralplus.com

MIODUSKI OUT !! Temu zlodziejowi tylko zalezy na tym aby jak najwiecej kasy z Legii wydoic a Legie ma w du... Czy te 20 mln juro co ukradl za LM nie wystarczy ?????

Legionista, 17.12.2017 11:05:52 - *.dynamic.mm.pl

Na drugą połowę wszyscy nasi kopacze powinni wyjść na murawę bez koszulek, bo NIKT z tej hołoty nie zasłużył na zakładanie koszulki Legii: Broź i Kucharczyk - wiadomo, że po tych drewniakach nie ma się czego spodziewać; Czerwiński i Astiz nigdy nie powinni trafić do Legii, podobnie jak największe dwie pokraki Kopczyński (on w ogóle gra l wczoraj?!) i Moulin (ten kopacz nie potrafi wykonać ŻADNEGO podania do przodu, tylko kółeczko i strata). Jesteście dnem absolutnym. NIKT nic nie potrafi: zero szybkości, zero myślenia, zero!!! Wstyd!!!

Adam Włochy, 17.12.2017 11:31:02 - *.74

Forma naszych kopaczy jest tak równa jak stan polskich dróg.

Qqleskooo, 17.12.2017 11:34:38 - *.ip-point.pl

Z szacunkiem do trenera. Dobrze gada, pierwszy nasz trener, który mówi prawdę i zna sie na robocie. Wstrzymajcie sie z krytyka bo sie osmieszacie.

Stefan, 17.12.2017 12:01:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wierzyć, wierzyć. ..a nawet przeciąg robić. Może zimowe powietrze posłuży. .TYLKO (L). Spoko Świąt .

bubu, 17.12.2017 12:03:22 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Co by nie mówić .Zycze wszystkim Zdrowych we

ZLB do strogow , 17.12.2017 12:11:10 - *.centertel.pl

Trzasnij!!!! Do trenera Legii prujesz się gimbusie?!!!

kka , 17.12.2017 12:33:27 - *.46.interdom.net.pl

to są jakieś jaja he he ten gość to porażka pseudeozawodowcy wypierćcc

jasio865, 17.12.2017 12:39:18 - *.play-internet.pl

Józiek!!!co Ty piepszysz???!!!nie panujesz nad drużyną ,wynik pokazuje aż nadto,ba....ostatnie wyniki!!śmiechu warte takie tłumaczenia bzdurne!!!Lepiej nic nie mówić,wziąc sie do pracy,niż bzury pleść!!!i jeszcze prezes ,który mówi ,że jest z Ciebie zadowolony....tylko z czego???!!!Z wyników czy z gry??Jaja sobie panowie robicie??Coraz mniej kibiców ,czyż to nic nie mówi??a może oni się nie znają ?? hollender....tylko te wyniki!!!

Wojtek, 17.12.2017 13:15:43 - *.centertel.pl

Panie trenerze Kopczyński to III liga on nawet nie powinien trenować z I drużyną.Od początku to powinni grać Jodłowiec i Mączyński -dlatego bo w obronie wystawiono drewniaka Czerwińskiego.Jeśli nie zostaną natychmiast sprzedani Chukwu,Czerwiński,Kucharczyk,Kopczyński ,Moulin ,Moneta to wy nie macie po co wychodzić na boisko.Szymański jeśli nie złapie dodatkowo 8 kilogramów ciała , będzie całe życie zawodnikiem , którego każdy obrońca będzie bez łamania przepisów rzucać na trawę.Za dużo popełnia Pan błędów trenerze sadzając na ławce pewniaków a wpuszczając takie miernoty jak Kopczyński , Moulin czy Kucharczyk.Warszawa nie ma szczęścia do właścicieli Legii -wpierw TVN a teraz człowiek , który nie ma zielonego pojęcia o piłce i tego mamy skutki dzisiaj.Zamiast płacić miliony za zupełnie nie trafione transfery ,kupmy najlepszych zawodników I ligi , których cały czas możemy obserwować , zatrudnijmy trenera , który wkomponuje ich zespół -tak jak to zrobił Ojrzyński w Arce.Ci chłopcy nie przegapią swojej szansy i zostawią serce na boisku.Lepsze to niż międzynarodowa zbieranina , która tylko patrzy jak dać nogę w lepsze miejsce.Pozdrawiam wszystkich życząc Wesołych Świąt.

@rek do Onyx76er, 17.12.2017 13:21:18 - *.dynamic.chello.pl

W sumie możesz mieć trochę racji... Bo od dawna mam dość pewne przecieki, iż DM obiecał zielone światło JR na 5-6 transferów (co prawda nie wiem jeszcze, z jakiej półki cenowej...) Świadczyć o tym mogły by przedmeczowe słowa Jozaka (niedawno na nsport+ zaczęła się powtórka wczorajszego meczu...) oraz jego słowa pomeczowego wywiadu: "Zimą musimy dokonać poważnych ruchów transferowych, żeby wiosną być lepszym zespołem..."

Tak czy siak Darek Mioduski siedział na trybunach ramię w ramię z prezesem nafciarzy... i po meczu strzelili sobie szczerego "misia"... Tak więc ani chybi K.Michalak wraca zimą na prawą pomoc... Jeśli wierzyć moim "przeciekom", to powroty z wypożyczeń oraz te obiecane zagraniczne zakupy dadzą nam przynajmniej 6-7 "nowych" graczy w wiosennej kadrze I zespołu + oczywiście Radovic... Aby do wiosny... Pozdro (L)

mietek, 17.12.2017 13:23:40 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Pewnie, brachu. Ale same zakupy to mało - trzeba się jeszcze pozbyć kilku leszczy, którzy ciągną w dół cały zespół. Jozak sprawia wrażenie na tyle ogarniętego, że chyba sam widzi, które ogniwa w tym łańcuchu ma tak zardzewiałe, że trzeba je odciąć.

Wczoraj mieliśmy idealne podsumowanie możliwości Sadiku. Facet dostaje patelnię praktycznie na pustaka i nie potrafi z trzech metrów nawet w bramkę trafić. Nie mam pytań. Najwyraźniej ktoś uznał, że liczba Albańczyków w klubie musi się zgadzać.

Pit, 17.12.2017 13:25:33 - *.130

Nie ma co naskakiwać na trenera, takich mamy zawodników i nawet Sir Alex Ferguson nic z tego nie zrobi, bramkarz, środek obrony i atak trzeba wzmocnić.

Mariano, 17.12.2017 13:49:00 - *.dynamic.chello.pl

Zespół buduje się od tyłu a my mieliśmy jednego obrońce w tym meczu - Hlouska. Reszta do rezerw albo dziękujemy za grę w Legii. Pomoc Kochy bez formy, Hama grał z kontuzją, Gucio odchodzi, Mulin zamulił bo ma wachania. Mąka i Pasqato grają dobrze tylko jak mają kolegów w formie. Niezgoda powinien codziennie ćwiczyć grę na małej przestrzeni, grę kombinacyjną i dokładne podania bo na razie to napastnik do rezerw, jakiś jest ale najsłabszy od lat. Lipa dwa ostatnie mecze totalna beznadzieja a graliśmy z Piastem i Wisłą Płock :(. Mistrza w tym roku nie będzie i to już jest fakt. Potrzebujemy wzmocnić skład kilkoma grajkami a nawet jajby wszyscy byli ok to jeszcze nigdy nie udało się na raz wszystkich wkomponować w zespół tak żeby od początku grali na 100%.Obecni piłkarze to niestety najsłabsi z dwóch ostatnich lat których nie wyciągnęły od nas inne zespoły.Trener nic tutaj nie poradzi ten sezon jest już stracony trzeba skoncentrować się na prawdziwych wzmicnieniach i ogrywać ich tak żeby w przyszłym roku mieć szanse powalczyć z naszymi krajowymi potęgami. Czukwu i Jędza są teraz takimi kulami u nogi, kotwicami które na kilka lat zablokowały wzmocnienia swoimi kontraktami które załatwił im BL żeby pogrążyć Legię po jego odejściu. Niestety uważam że BL to najgorsze co spotkało ten klub w ostatnich latach. Pensję pobierał olbrzymią a na koniec wyciągnął od Miodka kilkadziesiąt baniek wcześniej jeszcze podpisując zobowiązania które nas załatwiły na wiele lat.

Janusz z Pakistanu, 17.12.2017 13:52:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ci co jadą po Jozaku to chyba nie kibicują Legii, albo po prostu są głupi. Popatrzcie wyniki Legii za Jozaka, za jego kadencji Legia punktowała najlepiej w lidze. A teraz popatrzcie na kadrę. To jest dalej ta sama kadra co wcześniej, a on z niej wyciągnał ile się dało. Teraz czas na zmiany i Jozak mówi że on i klub zamierza zrobić poważne transfery. Zatem jak można go atakować? Dajcie spokój.

E.S.K., 17.12.2017 14:53:03 - *.dynamic.chello.pl

Do Mietek - a zwróciłeś uwagę,kto podał Sadiku tę patelnię ? Po czyich dośrodkowaniach było kilka sytuacji bramkowych ? Kto pracował na boisku od obrony do ataku?
Może wreszcie kibice Legii zaczną uważnie obserwować grę zawodników......

@rek do mietek, 17.12.2017 15:19:47 - *.dynamic.chello.pl

Czołem brachu...;)
W sumie to Romeo Jozak zrobił co mógł z tymi nierobami/patałachami/pseudograjkami w składzie... Tutaj i sam Mourinho/Guardiola czy Wenger by nie pomogli...;)))

Musimy po wczorajszym meczu jakoś "ochłonąć" i na zimno powiedzieć sobie, iż po ewentualnej poniedziałkowej wygranej Górnika będziemy mieć TYLKO 1 pkt. straty... A to w sumie niewiele, bo:
1 - Górnik na wiosnę złapie zadyszkę, a i sama kadra może się Górnikowi "znacznie" zmienić...
2 - Romeo Jozak zimą, tak już "na spokojnie" zrobi sobie przemeblowanie I składu (wielu zawodnikom zapewne powie "dziękuję", a kilku zasugeruje II (L)egię...)
3 - do tego dojdą sensowne pod względem jakościowym wzmocnienia (tutaj wierzę w trenerski nos I.Kepciji i R.Jozaka...)
4 - spokojnie przepracowanych kilka tygodni podczas zimowych treningów + ewentualne sparingi...

Do cholery, to w sumie daje nam jakąś nadzieję na nową jakość i nowy styl (L)egii... Wszak chyba gorzej już być nie może...:))) Pozdro (L)

mietek, 17.12.2017 16:48:19 - *.internetia.net.pl

@E.S.K.: Sugeruję kolego, żebyś najpierw prześledził moje posty na tej stronie. Akurat ja należę do nielicznych, którzy po Kuchym nie jeżdżą. Wiem, że gość ma swoje ograniczenia, czasami na boisku po prostu nie myśli, ale zawsze go szanuję za zaangażowanie i walkę.

@ @rek: Oj tak, masz zupełną rację. Sam czekam na to zimowe okno transferowe, bo coś mi mówi, że Jozak już ma gotowe nazwiska i transfery.

I w sumie przyszedł mi do głowy pomysł na ankietę, którą można by zrobić na tej stronie: Kogo Twoim zdaniem Legia powinna sprzedać zimą? ;)

Wiem, że najprawdopodobniej wygra Kuchy, ale i tak byłoby to ciekawe :)

E.S.K. do @rek, 17.12.2017 17:07:48 - *.dynamic.chello.pl

" wszak chyba gorzej być nie może" --- może,może ! W początku lat 90 -tych tylko wygrana z Motorem Lublin /albo Lublinianką , bo już nie pamiętam / -uratowała nas przed spadkiem z ligi !!! A w Motorze grał wtedy niechciany przez trenera Legii Leszek PiSZ - który na szczęście nie chciał grać w tym meczu a potem wrócił do Legii ....

ja, 17.12.2017 17:23:19 - *.188

no to żescie zrobili prezent na swieta NIECH WAM OŚĆ Z KARPIA W GARDLE STOI smieszne piłkarzyki

E.S.K. do mietek, 17.12.2017 17:55:22 - *.dynamic.chello.pl

Cieszę się ,że starasz się docenić kuchego. Ja też widzę jego braki ale uważam ,że niektórzy zbyt ostro go oceniają !
Osobiście mam do Kuchego wielką sympatię za jeden z jego pierwszych meczów w Legii - z Lechem 5 czy 6 lat temu. Z boiska "wyleciał " któryś legionista i do przerwy przegrywaliśmy 0-1 . W drugiej połowie Vdoljak i Kucharczyk zagrali super ambitnie , pociągnęli kolegów,Kuchy strzelił bramkę i potem wyłożył któremuś z kolegów - drugi gol i wygrana !!!
Za to teraz Kuchemu wiele wybaczam!!!

@rek do mietek, 17.12.2017 18:03:37 - *.dynamic.chello.pl

Ja lubię Kuchego za jego szczerość i za jego lojalność wobec (L)egii... Na boisku zostawia serducho, a że umiejętności mu brakuje... Cóż, taka karma... I powiem tak przewrotnie, iż chętnie widziałbym Kuchego jako zmiennika (powtarzam: jako zmiennika) na ostatnie 20-30 minut dla jakiegoś klasowego PO... Kuchy naprawdę wymiata w obronie... Ma człowieczyna gen (L)egii we krwi, ma czyste wślizgi, ma czyste odbiory, ma ciąg na bramkę, ma "parę" w nogach niczym koń wyścigowy (vide: po drugiej stronie Hlousek...) Tym samym Kuchy zwolniłby miejsce na pomocy dla jakiegoś klasowego PP... Same korzyści... O ile kojarzę, to chyba już kiedyś za jakiegoś trenera Kuchy grał na obronie (tutaj "wszystkowiedzący" kol. Legionista może nam pomóc a propos tej historii...:))) Pozdro (L)

Prazanin do mietek, 17.12.2017 21:17:54 - *.play-internet.pl

w sumie nie trzeba sie dlugo zastanawiac kto poleci :)...do czerwca kontrakty maja Jodlowiec,Broz,Malarz i Astiz, do grudnia Kopczynski...reszta deczko dluzej:), ale pewnie nikt za dobre pieniadze takich utalentowanych pilkarzy nie kupi......podobnie jak Ty nie jestem mega przeciwnikiem Kuchego, ale chyba przyda mu sie zmiana otoczenia...pozdro

rdzenny, 17.12.2017 21:25:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

odpierpapier sie od Kucharczyka to jedyny który tak biega w Legii jakby był lepszy technicznie to 4 sezony temu grałby już gdzieś w dużo silniejszej lidze...

mietek, 17.12.2017 21:30:50 - *.internetia.net.pl

@E.S.K. : To był Motor Lublin (Lublinianka nigdy nie grała w ekstraklasie) - i fatalne czasy, których nie chcę pamiętać. Jedyną osłodą była krucjata drużyny Stachurskiego w Pucharze Zdobywców Pucharów i niespodziewana eksplozja talentu Kowala.

Co do Kuchego. Tak jak mówiłem - wiem, że z niego drugiego Ronaldo już nie będzie. Jak mu piłka dobrze siądzie, to chłopak potrafi załadować taką bramę, że szczeny opadają. A z drugiej strony potrafi się na tej piłce wywalić. Niemniej jednak zawsze walczy i to mi się podoba. Bo jak widzę na boisku stojaki ubrane w koszulki Legii, to mnie ciska. Przykład z wczoraj - Kopczyński.

@ @rek: To w sumie nie jest głupi pomysł z Kuchym na obronie. Ja nie jestem w stanie sobie przypomnieć eksperymentu z nim jako obrońcą, ale jedyni trenerzy, którzy mi pasują do takich ruchów to Urban lub Berg.

@rek do mietek, 17.12.2017 23:40:38 - *.dynamic.chello.pl

Mylisz się brachu...:))
Dlatego "wywołałem" do tablicy kol. Legionistę..., bo on dobrze zna "tegoż trenera"... Poczytaj proszę.:

...Michał Kucharczyk na prawej obronie, Łukasz Broź na lewej. W takim ustawieniu Legia rozpoczęła sobotni sparing z czwartoligowym Mazurem Karczew, który uświetnił obchody 75-lecia istnienia klubu. Z podstawowych obrońców został nam tylko Broź i Inaki Astiz, dlatego musieliśmy znaleźć inne rozwiązanie – tłumaczy szkoleniowiec Legii Jacek Magiera, ale przyznaje również, że już od dłuższego czasu chciał sprawdzić Kucharczyka na tej pozycji. Wychowanek Świtu Nowy Dwór Mazowiecki spędził na niej pierwszą połowę (mecz trwał 80 minut). Grał bardzo ofensywnie, bo mistrz Polski wyszedł na ten mecz bez skrzydłowych, więc Kucharczyk miał na bosku dużo miejsca. Strzelił jedną bramkę, mógł co najmniej trzy..."

Tak więc, jak sam widzisz, nasz dobry stary Kuchy potencjał, jako PO, niewątpliwie ma...:))) Pozdro (L)

FOREVER LEGIA, 18.12.2017 00:32:56 - *.play-internet.pl

@rek-poraz kolejny pytam sie Ciebie,skad taki hurraoptymizm w temacie "ofensywy transferowej"zima?.To nie R.J.kasa dysponuje na transfery,a D.Mioduski,a On przeciez zapowiedzial glosno i wyraznie,ze na zakupy zimowe przeznaczono kwote....1,5mln Ojro.Kogo za takie pieniadze mozna kupic?.Kazali nam jesc lyzka,a nie chochla,a na wiosne to widelcem zupe bedziemy wcinac.A R.J.jak tak bedzie sie domagal wzmocnien,to go zwolnia i zatrudnia biernego,miernego i zadowolonego z wyplaty trenera,ktory bedzie tylko czekal,az mu kasiorka na konto wplynie.

@rek do FOREVER LEGIA, 18.12.2017 08:20:51 - *.dynamic.chello.pl

Witaj... O dawien dawna jestem optymistą... Nie tylko piłkarskim, ale i życiowym... W te magiczne 1,5 mln euro nie wierzę, bo mam "pewne podstawy" w nie nie wierzyć... Pożyjemy zobaczymy...;))) A tak bardziej konkretniej, to skojarz 2 fakty: "pieniądze nie lubią rozgłosu" oraz to, iż fachowcy tego pokroju, co RJ i IK nie podjęliby się tematu naprawy (L)egii bez ustnych zapewnień ze strony DM o znacznie większym budżecie na te zimowe okienko transferowe... Pozdro (L)

@rek do FL, 18.12.2017 09:00:17 - *.dynamic.chello.pl

A oto pierwszy dowód na moje słowa: https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/lotto-ekstraklasa-marko-vesovic-bliski-przejscia-do-legii-warszawa/tsgdyp4

mietek, 18.12.2017 09:32:56 - *.emea.ibm.com

@ @rek: A widzisz, nie zrozumiałem idei "słowa-klucza" w przypadku odnośnika do skarbnicy wiedzy :))))

Ale w sumie, jak sobie przypomnę podobny eksperyment z Guilherme na lewej obronie, to chyba wolę w tej formacji Kuchego. On tam przynajmniej tak nie fauluje :)

do kristoff, 21.12.2017 18:40:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie Mercedes tylko Audi jak juz...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.