Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia w Benidormie - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia w Benidormie - fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 19 grudnia 2017 r. godz. 11:50

7 stycznia start zimowych przygotowań

Woytek, źródło: Legionisci.com

Piłkarze Legii Warszawa rozpoczęli urlopy, które potrwają 3 tygodnie. Przygotowania do rundy wiosennej wystartują 7 stycznia. Trzy dni później drużyna poleci na zgrupowanie do Stanów Zjednoczonych, gdzie weźmie udział w turnieju Florida Cup.

Przez pierwsze 4 dni "Wojskowi" będą mieszkali i trenowali w Boca Raton, mieście położonym na północ od Miami. 13 stycznia o godzinie 15:00 miejscowego czasu (21:00 czasu polskiego) w Fort Lauderdale na Central Broward Stadium odbędzie się mecz z mistrzem Ekwadoru zespołem Barcelona SC.

Dzień później zespół przeniesie się w okolice Orlando do hotelu Omni Orlando Resort w ChampionsGate. Drugie spotkanie turniejowe zostanie rozegrane 20 stycznia o godzinie 18 miejscowego czasu (00:00 czasu polskiego) w St. Petersburgu na Al Lang Stadium. Rywalem Legii będzie mistrz Kolumbii CD Club Atlético Nacional.

Bilety na mecze legionistów można kupować tutaj. Ceny biletów wynoszą 32 i 38 USD.

21 stycznia zespół wyruszy w drogą powrotną do Polski, a już 23 stycznia poleci do Hiszpanii na drugie zgrupowanie. Podobnie jak rok temu, bazą treningową będzie hotel Melia Villaitana w Benidormie. Treningi będą odbywały się na przyhotelowych boiskach. Podczas pobytu na Costa Blanca rozegrane zostaną trzy spotkania sparingowe:
- 27 stycznia z duńskim Silkeborg IF
- 1 lutego z czeską Viktorią Pilzno
- 2 lutego z chińskim Shanghai Shenxin

Całe przygotowania będziemy tradycyjnie relacjonowali na Legionisci.com. Już teraz zapraszamy!

Pierwszy mecz ligowy w nowym roku odbędzie się 9 lutego o godzinie 20:30 w Lubinie.



Komentarze: (28)

1916, 19.12.2017 12:01:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

na Syberię ich wysłać i niech trenują jak Rocky Balboa

Tylko Legiunia ( i to walenie spejsona w wiatę polonii ) , 19.12.2017 12:11:32 - *.lukman.pl

Orlando to mogliby Orlando SA przywieźć...

Miami Rzeźnik, 19.12.2017 12:40:38 - *.static.ip.netia.com.pl

Walczyć trenować Fort Lałderdajl musi panować!

Adi , 19.12.2017 13:32:04 - *.opera-mini.net

Za dużo lotów i bezsensownych sparingów na początku zgrupowania zamiast budowac sile i wytrzymałość.

@rek do Adi, 19.12.2017 15:13:16 - *.dynamic.chello.pl

Kolego, ty chcesz uczyć RJ i IK trenerki..? Ty uważasz, iż za dużo sparingów..? A jak Romeo Jozak ma ogrywać nowych graczy ze "starymi"..? Do tego piszesz znawco, iż lotów za dużo..? Grajkowie mają teraz aż 3 tygodnie wypoczynku i zapewne niektóre "łamagi" polecą ze swoimi panienkami opalać się na Bermudy lub Seszele... To może zakaż im tych prywatnych lotów, co..? Bo się nadwyrężą bidulki... A tak na marginesie to te długie loty jak znalazł, bo może znowu trafimy na jakichś "mocarzy" z Kazachstanu...:))) Pozdro (L)

Do Adi, 19.12.2017 15:19:58 - *.play-internet.pl

To zostań trenerem i realizuj swoją wizje mistrzuniu

Dur, 19.12.2017 15:34:35 - *.mycingular.net

Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Legia gra! Ekipa z NJ lecia na Floryda Cap!

Mike, 19.12.2017 15:47:17 - *.52.naturalwireless.com

Do zobaczenia na meczu w Fort Lauderdale! Jakbys ktos chcial dolaczyc do ekipy to walcie smialo na facebook.com/mike3nyc

Mike, 19.12.2017 16:02:39 - *.52.naturalwireless.com

Dur, kiedy wy dokladnie lecicie do FLL? Ja z Weehawken, NJ i wylatuje 6 rano w sobote z Newarku. cos przed meczem przydaloby sie ogarnac: )

Stefan do dur, 19.12.2017 16:03:00 - *.centertel.pl

A u nas Ekipa leci prosto z murka Inferno Terror Team !!!

Maryjan, 19.12.2017 16:38:38 - *.2

To wszystko i tak jest bez sensu jesli w druzynie bedzie dalej gral Fatalczyk i Kopyczynski..

Cult⚽️Legia, 19.12.2017 17:37:47 - *.200

Po co Hiszpania?Orły Gòrskiego śmigały po gòrach,po polach biegi na przełaj,chodzili po gòrach ,zbiegali na dòł,po polach przeskakiwali przeszkody potem grali na końcu gierki kápiele w zimnej Wodzie,na zdrowie im wyszło potem,przywozili medale.

Bb, 19.12.2017 17:41:30 - *.164

2 osoby z Indiany tez bedą :-)

Cult⚽️Legia, 19.12.2017 19:07:05 - *.128

Brawo!LegiaStany!Fans!

lutek, 19.12.2017 19:35:18 - *.warszawa.vectranet.pl

Fatalczyk też jedzie? Po co?

Robert NY, 19.12.2017 19:36:43 - *.nyc.res.rr.com

Wszyscy na Floryde z NOWEGO YORKU!!!!!Pozdrawiam LEGIA NY.

Dur, 19.12.2017 20:00:23 - *.mycingular.net

Walimy piątek popołudniu powrót w niedziele zgadamy się!

Do Cult⚽️Legia, 19.12.2017 20:09:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po epoce orłów Górskiego też biegali w górach i nie przywozili medali :)

Mike, 19.12.2017 20:54:43 - *.52.naturalwireless.com

Elegancko, ja bede do wtorku rano, trzeba cos konkretnie przed i po meczu poswietowac. Blizej terminu sie zgadamy.

Robert NY, 19.12.2017 21:19:42 - *.nyc.res.rr.com

Narazie z NYlecimy w7osob w czwartek i piatek do niedzieli.

hela, 19.12.2017 21:32:50 - *.warszawa.vectranet.pl

Ja chyba specjalnie polecę z Polski zobaczyć na żywo gwiazdora Fatalczyka w akcji.

Hubert_1980, 20.12.2017 01:46:51 - *.dynamic.chello.pl

Czyli do 10 stycznia trzeba zrobic transfery !!!

mart, 20.12.2017 07:35:17 - *.dynamic.chello.pl

Podobnie jak poszukanie nowego pracodawcy Danielowi Chimie Chukwu. Piłkarz-widmo, widziany głównie w Pucharze Polski. Rozegrał jesienią 388 minut (0 goli, 2 asysty). Powiedzieć, że to transferowy niewypał, to jak nic nie powiedzieć. Drugi najwyższy kontrakt w klubie – 700 tys. euro rocznie. Legia odda go z pocałowaniem ręki. Ale to nie takie proste.

Ogarnia mnie pusty śmiech kto za tego dzbana odpowiada? Stryczek to za mało

Cult⚽️Legia, 20.12.2017 10:45:33 - *.dab.02.net

Po epoce....Legia powinna zatrudnić osobistego trenera ktòry przygotował by drużyne Silná I zwinná a reszte robi Romeo✨⚽️⚽️⚽️✨

I(L)linois, 20.12.2017 15:34:14 - *.hfc.comcastbusiness.net

Chicago tez bedzie (L)

Marcin, 20.12.2017 16:49:19 - *.sub-70-214-112.myvzw.com

Dla zainteresowanych z NYC i okolic wyjazdem na Floryde, pisac Legianyc@gmail.com

Tymina NYC, 23.12.2017 16:55:30 - *.nycmny.fios.verizon.net

Obejrzymy kopaczy na żywo, do rychłego w Miami . Wszystkiego dobrego z okazji Świat i zajebistej zabawy sylwestrowej

Robert NY, 23.12.2017 19:15:39 - *.nyc.res.rr.com

Wszystkich zainteroswanych przed wyjazdem na FLORYDE zapraszamy na spotkanie .Pisac Legianyc@gmail.com Pozdrawiam iWESOLYCH SWIAT.(L)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.