Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wesołych Świąt!
Wesołych Świąt!
Niedziela, 24 grudnia 2017 r. godz. 09:16

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Redakcja

Wszystkim Czytelnikom Legionisci.com z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności. Wielu głębokich i radosnych przeżyć w rodzinnym gronie, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i odpoczynku. Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia!



przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (27)

@rek, 24.12.2017 09:58:55 - *.dynamic.chello.pl

Ode mnie również dla wszystkich Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2018 Roku... Pozdro (L)

syrenka, 24.12.2017 11:06:47 - *.centertel.pl

Błogosławionych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia dla całej legijnej rodziny....pozdrowienia z Konina!!!

Kojot44, 24.12.2017 11:24:39 - *.31-151.wind.it

Hahaha poprawili mi humor tą piosenką. Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego roku

jasio 865, 24.12.2017 11:48:40 - *.play-internet.pl

WSZYSTKIM KIBICOM LEGII I PIŁKARZOM(choć oni wynikami ostatnimi już nam kibicom "złożyli "swoiste życzenia)MIŁYCH ŚWIĄT I POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU ŻYCZY J.E. ze starej wiary kibiców Legii

robochłop, 24.12.2017 13:07:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkim kibicom naszej ukochanej Legii życzę udanych , spokojnych , rodzinnie spędzonych Świąt Bożego Narodzenia , dużo prezentów od Mikołaja, więcej wyrozumiałości dla siebie nawzajem i aby pomału nadchodzący Nowy Rok był dla nas bardzo radosny , oczywiście z wiadomego powodu - czyli Mistrzostwa Polski...

Cult⚽️Legia, 24.12.2017 13:44:39 - *.57

✨Merry⚽️Christmas✨for✨Everyone ✨

Misza_Praga, 24.12.2017 13:58:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

wam Bracia i Siostry ,jak i całemu naszemu Ukochanemu Klubowi Legia ,życzę radosnych,spokojnych i smacznych świąt Bożego Narodzenia,niech w te dni świąteczne zagości,spokój,radość i spełnienie,WESOŁYCH ŚWIĄT

rob bandit, 24.12.2017 14:30:09 - *.satfilm.com.pl

Wesołych Świąt i Szczęśliwego 2018 dla Legionistów i Sojuszników...Pozdrowienia z Włocławka!!!FORZA LEGIA!!!

A5, 24.12.2017 14:45:58 - *.dynamic.chello.pl

Najlepszego Mordeczki

1410, 24.12.2017 14:53:31 - *.warszawa.vectranet.pl

Heh, dla niektórych to najlepszy występ w tym roku,
Wesołych Świąt!

Kriss (L), 24.12.2017 15:04:40 - *.dynamic.chello.pl

Również wszystkiego najlepszego w ten magiczny czas jakim są święta Bożego Narodzenia ☺ Ja mam takie jedno "małe" życzenie: Legia na tronie w potrójnej koronie!

MKK, 24.12.2017 15:12:29 - *.warszawa.vectranet.pl

Wam również zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Oby rok 2018 przyniósł nam wszystkim pozytywne zmiany i kolejne sukcesy.

L, 24.12.2017 15:12:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Redakcja
wzajemnie

KS PIASECZNO, 24.12.2017 15:22:40 - *.play-internet.pl

Mordy wszystkiego co najlepsze. Pogon&LEGIA&Zaglebie!!

Kuka Kie(L)ce, 24.12.2017 15:42:41 - *.inetia.pl

Wesolych Swiat dla wszystkich. Samych sukcesow i pogody ducha.

Adson 78 L , 24.12.2017 15:44:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wszystkim życzę zdrowych i wesołych świąt

Juri, 24.12.2017 15:46:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wesołych Świąt

Gdynia (L), 24.12.2017 16:39:22 - *.dynamic.mm.pl

Wzajemnie

jacek rosa , 24.12.2017 17:16:16 - *.warszawa.vectranet.pl

Ja zycze wam wszystkim pilkarzom i calemu personelowi oraz trenerowi wspanialych swiat i wesolego szampanskiego sylwestra na 2018 roku sklada wam kibic legii Jacek Rosa z Brudna

Russi, 24.12.2017 17:17:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wzajemnie.Bracia w w te Święta Życzę Wam ciepła rodzinnego i dużej,naprawdę dużej cierpliwości w reszcie sezonu.Bedzie dobrze,bo nie ma innej opcji.Tylko(L).Pozdrawiam.

Jerz z Potoku, 24.12.2017 17:55:36 - *.dynamic.chello.pl

Nie da się ukryć, że zeszłoroczne życzenia świąteczne i noworoczne przebiegały w zupełnie innej scenerii z oczywistych względów (sukces buduje, miernota dołuje).
Wierząc jednak w to, że Legia ponownie wróci na właściwe tory przyłączam się szczerze do kibicowskich i redakcyjnych życzeń, tj. radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szampańskiego, szczęśliwego Nowego 2018 Roku!
Gorące Pozdro (L)

x, 24.12.2017 17:58:57 - *.19-1.cable.virginm.net

a sadiku nie jest muzulmaninem?

Do x, 24.12.2017 23:50:18 - *.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Sadiku muzułmanin, a siedzi i kolędy śpiewa. Ciekawe.

(L)istek, 25.12.2017 01:52:15 - *.adsl.inetia.pl

Na wigilii 12 osób,12 potraw do spożycia.Właśnie wróciłem z pasterki i zastanawiam się czy życie może być piękniejsze?Wszystkim Legionistą życzę wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Felek, 25.12.2017 13:30:21 - *.play-internet.pl

Życzę wesołych świąt mimo wszystko nawet Fatalczykowi.

Andrew Legia , 25.12.2017 15:18:48 - *.250.threembb.co.uk

Merry Christmas And Happy New Year. LEGIA MISTRZ!!!

poszukujący, 25.12.2017 16:46:19 - *.vtelecom.pl

hej,
pytanie z innej beczki
Czy ktoś kojarzy piosenkę raperską ze słowami "Legia Warszawa to tylko mam w głowie"
Powstała w czasach okupacji ITI, pamiętam też słowa "więc Zygo frajerze odpi*rdol się" :-)
Refren mniej więcej leciał tak: Fanatyków Legi wuwua, impreza dla kibiców Pogoni, Zagłebia, Olimpii, Juventusu, Den Haag a jak ;-)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.