Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Przyświecają nam najwyższe cele! - fot. Woytek / Legionisci.com
Przyświecają nam najwyższe cele! - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 31 grudnia 2017 r. godz. 09:16

Słowo na niedzielę: Życzenia

Qbas, źródło: Legionisci.com

Rok 2018 już tuż, tuż. Pora więc na noworoczne życzenia. Czego możemy życzyć legionistom? Tym z murawy, z trybun i zza biurek? Jakie będzie najbliższe 12 miesięcy? Jak co roku potrzebne będzie szczęście, a i trochę fartu też by nie zaszkodziło, bo przed Legią trudny czas zmian i walki o powrót do Europy.

Honorowemu prezesowi panu Lucjanowi Brychczemu ponownie życzę, by ciągle mógł pojawiać się regularnie na Legii.

Dariuszowi Mioduskiemu życzę przede wszystkim, by prowadzone rozmowy z potencjalnymi inwestorami dały pozytywny efekt i klub zyskał stabilnego finansowo partnera. Inna sprawa, że takie życzenia składamy prezesom pewnie gdzieś od 30 lat. Do tego udanych transferów, bo za jego kadencji trafiają nam się niemal same niewypały. I by pod koniec 2018 r. nie musiał cieszyć się, jak teraz, że rok dobiega końca, tylko z przyjemnością spoglądał wstecz.

Romeo Jozakowi życzę, by efektywnie spożytkował czas, jaki otrzyma na pracę z zespołem podczas zimowych zgrupowań. Wbrew pozorom wcale nie będzie go dużo, a i dalekie podróże, zmiany hoteli i tzw. eventy (podobno na Florydzie, wbrew pierwotnym założeniom, mają zostać słusznie ograniczone) też nie sprzyjają treningom. Do zrobienia zaś jest całkiem sporo. Nie tylko bowiem trzeba wyraźnie poprawić styl, ale i zastąpić zawodników, których wiosną już nie będzie. A oczekiwać możemy też, że Legia wreszcie przygotuje warianty rozgrywania stałych fragmentów. Roboty co niemiara.

Krzysztofowi Dowhaniowi zdrowia i kolejnego wychowanka w reprezentacji Polski.

Arkadiuszowi Malarzowi życzę siły. Wprawdzie ma jej dużo, ale na pewno nikt nie ma jej na tyle wiele, by spokojnie się pozbierać po stracie bliskich osób.

Miroslavowi Radoviciowi uśmiechu, bo ostatnio cierpiał na deficyt powodów do radości. No i zdrowia.

Michałowi Kopczyńskiemu by nie przejmował się hejterami. Jako wychowanek, dobry, inteligentny człowiek, nie zasługuje na pomyje, które wylewają na niego ludzie mieniący się kibicami Legii.

Jarosławowi Niezgodzie by nie zadowalał się tym, co już ma (bo tak naprawdę nie ma jeszcze nic) i ciągle rozwijał. A ma co poprawiać.

Michałowi Pazdanowi transferu do klubu, w którym nie będzie miał powodów do narzekań, również na trenerów.

Michałowi Kucharczykowi życzę, by odnalazł się roli ojca. Roli, w której duże znaczenie ma emocjonalna dojrzałość.

Hildeberto powodzenia w Anglii. Zwłaszcza że w Legii nie ma czego szukać.

Dominikowi Nagyowi by wrócił silniejszy.

Danielowi Chimie Chukwu by znalazł klub. Dla dobra swojego i naszego.

Łukaszowi Monecie by doszedł do jedynego słusznego wniosku, że jakąś karierę może zrobić tylko jako lewy obrońca.

Kibicom zaś życzę cierpliwości. Przy planowanych zmianach kadrowych będzie ona potrzebna. Legia nie zacznie nagle grać jak z nut. Potrzeba czasu i chłodnych głów. A, i pamiętajcie, że jak świat światem, Legia będzie czasem traciła punkty z Sandecjami, Niecieczami, czy innymi Odrami Wodzisław.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Autor: Jakub Majewski "Qbas"
Twitter: QbasLL
Kątem Oka na FB



Komentarze: (16)

Bysior xxL, 31.12.2017 09:26:29 - *.dynamic.chello.pl

Kucharczykowi zycze żeby zniknął w koncu z Legii

grzesiek, 31.12.2017 09:39:56 - *.centertel.pl

Kopczynskiemu zycze jak najszybszej zmiany klubu.

cyla do Bysior xxL, 31.12.2017 09:50:09 - *.dynamic.chello.pl

Zaś Tobie życzę żebyś jak najszybciej zniknął z tego portalu.

Do bysior i grzesiek, 31.12.2017 10:02:17 - *.centertel.pl

...a ja Wam życzę by za rok święta były już udane. By napełniły Was one jednak dobrą energią.... By Was wypełniało szczęście a nie goowno jak teraz....

Legioholik, 31.12.2017 10:30:51 - *.play-internet.pl

Z ta Odrą to przesadziles i to grubo:p

AAA, 31.12.2017 10:32:52 - *.dynamic.chello.pl

Brawo Bysior i grzesiek-i Wam i Sobie żeby tych dwóch partaczy na zawsze znikło z Legii

reaalista, 31.12.2017 10:49:28 - *.play-internet.pl

Kopczynski gra co mecz niesamowite spotkania, walczy o każdy metr boiska, asystuje, strzela bramki, no po prostu wychowanek idealny! Tylko część kibicow Legii tego nie widzi i wylewa pomyje na najbardziej utalentowanego wychowanka Legii...

N, 31.12.2017 11:01:55 - *.play-internet.pl

Bysiorxxl Kucharczyk jako jeden z nielicznych ma charakter Legionisty. On od dziecka jest z Legią. Jeździł na mecze zanim pewnie ty dowiedziałeś się co to jest Internet... A dopiero pozniej o Legii z internetu. Kucharczyk miewa słabe podania, miewa słabe mecze. Ale zobacz na statystyki, ma 3 miejsce pod wzgledem asyst i bramek. To nie bierze sie z niczego. On zapi**dala na boisku zawsze, walczy o kazda piłkę zawsze. I nigdy nie zapomniał o swoich przyjaciołach z Legii, np o kibicach z Grupy Nowodworskiej, z Twierdzy Modlin. I robił w pewnych sprwach więcej niż nie jeden kibic... Ale nie chciał nigdy rozgłosu, więc nie wymienię o co chodzi... Także mordka cicho z takimi komebtrzami jak twój

Mietek, 31.12.2017 11:25:47 - *.play-internet.pl

Gdzie są transfery kudlata malpo? Fatalczyk won z Legii!

mp, 31.12.2017 11:27:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

odpier....się od Kucharczyka !!!!!

bubu, 31.12.2017 12:16:33 - *.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bysior XXL. Życzę ci rozumu

Darek, 31.12.2017 13:32:47 - *.dynamic.chello.pl

A ja życzę sobie i Legii by nowe transfery były wzmocnieniem pierwszej drużyny Legii a nie trzecioligowych rezerw.Jak to się spełni to wszyscy będziemy zadowoleni.

Zlb , 31.12.2017 13:41:52 - *.centertel.pl

A ja bysior xxl życzę Ci abys zamknął ryj! A dla normalnych wszystkiego najlepszego!!!

Arek, 31.12.2017 15:38:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@do bysior i do grzesiek, hehe dobre. Jeszcze leje mi się po nogawkach:) A tak swoją drogą, to naprawdę kilku piszących te komentarze gdzieś z rozumem się rozminęli. Dlatego życzyć Wam można tylko i wyłącznie duuuużo rozumu, żeby zapełnić ubytki. No przynajmniej spróbować je zapełnić.

o Kuchym, 31.12.2017 17:50:36 - *.centertel.pl

Michał miał gorsze (większość) i lepsze (jak np. z Celtikiem, ostatnim u nas Ajaxem, czy wcześniej ze Sportingiem). Charakteru mu nikt nie odmawia, jest szybki. Jak mawiał klasyk: jeśli do tego jeszcze umiałby grać w piłkę to grałby w Barcelonie czy innym Arsenalu...
Jednak charakter to za mało na Legię i jeśli jest nr 3 w statystykach to tylko świadczy o słabości drużyny i amatroce w prowadzeniu klubu... taka prawda czy to sie Wam podoba czy nie...
P.S. co do charakteru - sądzę że na matach w Warszawie znajdziem setki o wiele bardziej charakternych gości, lecz raczej żaden z nich do grania się nie nadaje...

Jerz z Potoku, 31.12.2017 18:17:05 - *.dynamic.chello.pl

Wszelkie życzenia zawsze emanują magiczną mocą pozytywno-deklaratywną, ale niestety rzadko sprawczą.
W przypadku naszego klubu - jego działaczy, trenerów, piłkarzy, legijnych mediów i oczywiście kibiców - życzenia szczęśliwego Nowego 2018 Roku powinny być nad wyraz skromne w formie, ale wielce wymowne w treści.
Dlatego też, kolego Jakubie - osobiście życzę naszej Legii, aby nadchodzący rok był jedynie lepszy od mijającego. Tylko tyle i aż tyle...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.