Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Armando Sadiku - fot. Woytek / Legionisci.com
Armando Sadiku - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 31 grudnia 2017 r. godz. 10:15

Sadiku odejdzie do Turcji?

Woytek, źródło: Legionisci.com, fanatik.com.tr

Armando Sadiku może tej zimy odejść z Legii Warszawa. Napastnikiem stołecznego klubu zainteresowany jest lider tureckiej Super Lig Basaksehir Stambuł. Albańczyk może liczyć w Turcji na 900 tys. euro rocznie. Legia chce za niego 1,5 mln euro, a Basaksehir chce wypożyczenia z opcją pierwokupu. Na początku roku odbędą się kolejne negocjacje między klubami.

Sadiku przegrał jesienią rywalizację o miejsce w składzie z Jarosławem Niezgodą. Klub zapowiedział także, że mając do wyboru dwóch graczy na tym samym poziomie, będzie wolał stawiać na Polaka.



Komentarze: (47)

bubu, 31.12.2017 10:24:27 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Noo chyba się nie przebil

Mat, 31.12.2017 10:27:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A nikogo to nie dziwi?! Dajcie mu przepracowanych okres przygotowawczy a będzie wyróżniającą się postacią w naszej ekstraklapie. Orlando SA też oddali za grosze twierdząc że jest słaby...

mart, 31.12.2017 10:27:39 - *.dynamic.chello.pl

Dalej wpuszczać go na ogony... dać mu szanse zagrać z Niezgodą w ataku na dwóch napastników bo sam Jarek się zajedzie. Ta Legia przypomina mi Reprezentację Polski gdy sam Lewy grał w napadzie za czasów Smudy i Fornalika kopanie się po czole z jednym napadziorem i granie a może się uda 1:0...

dex, 31.12.2017 10:28:00 - *.centertel.pl

Reprezentant Albanii i na tym samym poziomie...

Ronny, 31.12.2017 10:31:33 - *.dynamic.chello.pl

Ufffff...........

e(L)o, 31.12.2017 10:34:51 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Wraca normalność za Mioduskiego!
Leśny WON!

@rek, 31.12.2017 10:48:29 - *.dynamic.chello.pl

Okey, niech Sadiku idzie do Turcji... Może tam będzie mu łatwiej pokazać się z dobrej strony (podobna mentalność, ta sama religia, pogoda, etc...) Ale na Boga niech nikt nam nie wmawia, iż Niezgoda to "zdecydowanie" nr 1 wśród napastników (L)egii na rok 2018... My potrzebujemy bardziej klasowego i bardziej bramkostrzelnego napastnika (sorry Jarku...), który "w cuglach" zagwarantuje nam europejskie puchary... Pozdro (L)

As, 31.12.2017 10:56:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wroci do nas Orlando sa

Cch, 31.12.2017 11:12:11 - *.dynamic.mm.pl

Jeszcze tylko Chukwu.. gdzies czytalem ze kluby z mls sa zainteresowane. Zeby tylko to byla prawda..

(L) , 31.12.2017 11:19:27 - *.play-internet.pl

Moim zdaniem dobry grajek, napewno lepszy od Jareczka. Jakby zagrał w lidze tyle samo minut jego liczby byłyby lepsze, odejdzie i zacznie strzelać, Może potrzebuje więcej czasu na aklimatyzacje, Makarone też niedawno zaczął coś pokazywać, uważam że po okresie zimowym byłby pierwszym wyborem Jozaka. Narazie tylko o odejsciach, a kto ich zastąpi? Pazdka, Jedze, Armando, Gui, Nagy

kibic emeryt, 31.12.2017 11:27:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgadzam się kolegą @rek w stu procentach .Wierzyłem i nadal wierze że Mioduski to poukłada i będzie dobrze ale jak słyszę że Niezgoda ma stanowić o sile ataku Legii to tracę wiarę w powodzenie sukcesu .Wystarczy przeanalizować grę Jarka w ostatnich meczach aby przekonać się że to zdecydowania nie ta półka. Prezentował się naprawdę bardzo słabo nie mówiąc że liczba zdobytych bramek równała się ZERO. W lidze jest przynajmniej kilku napastników lepszych od Niezgody a nam potrzebny jest napastnik klasy Hiszpanów z Górnika i Wisły strzelających po kilkanaście bramek w rundzie .

Lgst81, 31.12.2017 11:37:47 - *.play-internet.pl

Dwóch graczy na tym samym poziomie? To chyba jakiś żart. Sadiku jest dużo lepszy od naszej niezgody tylko mu nie dają szans. Ewentualnie ogony. A i tak trochę asyst ma bo się pokazuje do gry i widzi innych. A Jaruś stoi i nie wie co ma robić. Zresztą lider tureckiej ligi go chce więc o czym to świadczy. Pozbywają się go lekką ręką jak Orlando Sa. Masakra. Młodego niech oddadzą jeszcze na sezon do jakiegoś średniaka w naszej eklapie

Sledziu, 31.12.2017 11:41:34 - *.dynamic.chello.pl

Panowie przestańcie narzekać! Mamy jeszcze Rado!!! Mam nadzieję że nikt nie postawił na nim krzyża....

mietek, 31.12.2017 11:52:58 - *.internetia.net.pl

@Mat: Różnica jest taka, że Orlando przynajmniej walczył na boisku, bo chciał coś udowodnić Bergowi. A ten się tylko po nim snuje.

@ @rek: Pewnie masz rację. Ale niby do zaśpiewania kolędy się zgodził :) Więc może z niego muzułmanin tylko wtedy, gdy Allach widzi ;)

Ale fakt - podbijanie ligi Niezgodą to jednak trochę słabo wygląda.

sert, 31.12.2017 11:59:26 - *.dynamic-zab-02.vectranet.pl

ORLANDO SA

aas2sd, 31.12.2017 12:07:49 - *.adsl.inetia.pl

Dwóch na tym samym poziomie hehehe. Koń by się uśmiał. Niezgoda ma więcej szczęścia niż rozumu. Coś tam strzelił kilka razy ale na boisku nie ma z niego żadnego pożytku. Ja mu dobrze życzę, naprawdę, ale jemu ciągle piłka odskakuje albo w ogóle jest poza grą. Jak mamy atakować ligę mając w napadzie tylko Jarusia to ktoś chyba na głowę w klubie upadł.

Do Mat, 31.12.2017 12:19:09 - *.play-internet.pl

Racja.
Orlando zawsze bylo mi żal ze odszedł

Niestety to samo będzie z Sadiku. Jest 2x lepszy od Niezgody tylko nie dostawał za duzo szans i nie miał szczęścia. Co on grał OGONY?
W reprezentacji Albanii jest ograny i strzela. Jakoś statystyki nie zniechęcają lidera Turcji!
Dlaczego? Bo przeanalizowali jego wykorzystanie dla zespołu i widać że nikt mu naprawdę szansy wielkiej nie dał.
Jeśli chodzi o Niezgodę to dla mnie jest to paralita z masą szczęścia. Przypomnijcie sobie jego bramki : a to piłkę uderzył nogą a ta odbiła mu się od postawnej , potem znowu od strzelajacej i fartownie wpadła do bramki.Inna : uderzał głową i wpadło ale na powtórce widać że wogóle głową nie trafił tylko odbiła mu się od ramienia.
Takich nieczystych strzałów mial duzo więcej.
To jest grajek dla zespołu typu Płock czy Nieciecza ale nie dla mistrza Polski.

Tom, 31.12.2017 12:19:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Rado sory ale długo nie grał nie wiadomo co pokaze. Za duża wiara w niego. Przynajmniej mi sie tak wydaje.

r, 31.12.2017 12:21:40 - *.net-bis.eu

Armando odejdzie a zostanie drewniany jarek i złapie kontuzje i kto zagra w ataku > ? hm,.... Dramat żeby Legia nie mogła ściągnąć napastnika , który strzeli z 20 goli w lidze i dołoży kilka asyst..

r, 31.12.2017 12:23:37 - *.net-bis.eu

i dodam jeszcze , że Legia chce za armando 1,5 mln euro więc pewnie pójdzie za 1 mln tylko jak my chcemy kupić to nikt nam nie sprzeda napastnika za gruszki ... najlpeij oddać wszystkich za darmo

Jaaaa, 31.12.2017 12:31:11 - *.play-internet.pl

Przecież niezgoda to niezdara

oLaf, 31.12.2017 12:40:59 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

nie róbcie sobie jaj - Sadiku od ROKU jest w Legii i nic nie pokazał!!!

Jaką ''szansę"" mamy mu dawać??? kolejne 5 lat????

Nie widzicie, że facet po prostu nie ma techniki???? Dobrze się przepycha, jest silny, w miarę szybki ale gry przyjdzie do ostatniego strzału to .... strzela w bramkarza lub w trybuny!!! Ile razy tak było????

Niezgoda jest ok, ale jeszcze b. dużo musi się nauczyć , stąd potrzeba takiego Carlitosa w Legii!!!

W ogóle Legii gra (w PL) jednym tylko napastnikiem to nieporozumienie, taka Jaga?Termalika cofnie sie całym zespołem i nic nie zrobimy....

Czego nie wiecie?!, 31.12.2017 12:45:03 - *.play-internet.pl

Niezgoda ma grac bo pudel chce na nim zarobic w h** hajsu... Daer friends... Czy cos w ten desen.

Darek, 31.12.2017 13:26:39 - *.dynamic.chello.pl

Czepiacie się Niezgody.Na początku sezonu miał kontuzje i nie grał.Grał Sadiku i nie strzelał goli.Wrócił Jarek po kontuzji i trener zaczął na niego stawiać bo wiedział,że Sadiku i tak nic nie strzeli.Trener nie miał nic do stracenia.Miał do wyboru wystawić Sadiku który nie strzelał goli lub Jarka który był niewiadomą.Wystawił Jarka ten zaczął strzelać więc oczywistym było że zaczął grać regularnie.
Ile punktów zapewnił Legii Jarek a ile Sadiku?Trzy razy po 1 do 0 Legia wygrywała po golach Niezgody.I jeszcze na 2 do 2 też gola zdobył Jarek.A Sadiku tylko w pucharze Polski strzelał i to drużyną z niższych klas rozgrywkowych.
Więc ja wolę Jarka bo ten strzela gole dzięki którym Legia zdobywa punkty.
Co nie zmienia mojego zdania że taki klub jak Legia powinien mieć lepszego napastnika niż Jarek i Sadiku razem wzięci.Mieliśmy Nikolicia i Prijovicia ale sprzedaliśmy ich za czapkę gruszek.A że taki napastnik jak Svitlica,Chiniama,Ljuboja czy Nikolić trafia się w Legii raz na 5 lat więc na dobrego napastnika przyjdzie nam jeszcze kilka lat poczekać.
Ale jak już takiego super napastnika znajdziemy to za chwilę znowu go sprzedamy za czapkę gruszek.
Praca w Legii to syzyfowa praca.Gdy tylko uda się coś zbudować zaraz trzeba to zniszczyć.

mietek, 31.12.2017 13:39:26 - *.internetia.net.pl

@r: Przeczytaj jeszcze raz tekst powyżej. Turasy chcą go wypożyczyć, a nie kupować. A na wypożyczenie się raczej Legia nie zgodzi. Więc nie ma sensu lamentować nad rozlanym mlekiem, skoro to mleko jest wciąż w butelce.

do e(L)o, 31.12.2017 13:43:09 - *.range109-145.btcentralplus.com

Nie pie.....glupot. Wszystkich twoj ukochany Mioduski sprzeda a bedziemy grac juniorami. LESNY WROC !!!!!! F**K MIODUSKI.......i oddaj zlodzieju 20mln juro !!

0055gp, 31.12.2017 13:52:52 - *.187.ipv4.supernova.orange.pl

Niezgoda niewątpliwie ma jeszcze długą drogę do tego żeby nazywać go napastnikiem i piłkarzem, ale jeżeli Sadiku ma tak samo to po co nam Albańczyk.
Inna sprawa, że nie widzę w Niezgodzie jakieś zawziętości, pasji walki, ot takie lelum polelum.
No ale dość już tego marudzenia, życzę Wam wszystkim dobrego Nowego Roku.

lemiesz, 31.12.2017 14:31:31 - *.static.chello.pl

niech idzie jak chce, nie chciałem i nie chcę muslimów w legii.
Inna sprawa, że gość ma potencjał i po prostu kwestia tylko kiedy i gdzie "zaskoczy". Prijović też przed Legią to tylko zwiedzał kluby, a u nas jednak nagle zaskoczył i dało mu to nawet awans do repry. Zatem powodzenia w innym klubie.
Legia to - nie oszukujmy się - ale potrzebuje takiego gościa, jak Ljuboja - faceta, który zrobi różnicę nawet gdy reszcta gra ch... słabo ;)
No, ale Mioduski ma inną koncepcję budowy druyżyny... ;(

RaKo_Gubin, 31.12.2017 15:02:06 - *.adsl.inetia.pl

Jakie zdziwienie?!
Na zachodzie w normalnych klubach jak przychodzi obcokrajowiec to musi pokazac ze jest lepszy on "miejscowego". A jak jest gorszy to musi ciezko pracowac i czekac na swoja szanse. W Legii bylo zawsze tak ze obcokrajowiec to odrazu Polak na lawke. Dobrze ze stawiaja na Jarka. Zwlaszcza ze ma dobre statystyki. A Alban co, brak ambicji i tyle. A niech sobie idzie w cholere. Chociaz szkoda bo ma nawet dobre statystyki i przydal by sie drugi solidny napastnik. A tak kupia kogos i nie wiadomo co bedzie.

Mr T, 31.12.2017 15:14:15 - *.dynamic.mm.pl

Sadiku generalnie niczym się nie wyróżnia, co by tworzyło z niego dobrego napadziora. Ani szybki (jak Niezgoda), ani sprytny (jak Prijovic), ani piłka go jakoś specjalnie nie szuka w polu karnym (jak Nikolic).

grzesiek, 31.12.2017 15:22:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

hehe nawypożyczamy chołotę, a później jak się okaże że definitywnie nikt ich nie chce i wrócą do dopiero będzie cyrk.
Problemem w tym okienku będzie brak możliwości kupna wartościowych Polaków. Ci z górnika będą woleć pójść na zachód aniżeli do nas.
Na miejscu Miodka próbowałbym albo wyciągnąc wolskiego z lechii albo filipa starzyńskiego z zagłębia.

mietek, 31.12.2017 15:28:26 - *.internetia.net.pl

@RaKo_Gubin: Może wtedy wreszcie kupimy kogoś, kto będzie przypominał napastnika? A nie jakiegoś przebierańca.

(L), 31.12.2017 15:29:11 - *.dynamic.chello.pl

Kucharczyk na transfermarkt.de 1,5 mln Euro...
Sprzedac i kupic za te pieniadze duzo lepszego grajka!

Arek, 31.12.2017 15:31:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chwila, chwila! Teraz wszyscy jadą po Niezgodzie, a pamiętam dobrze, jak Magiera tu był mieszany z błotem, bo Niezgody do Tiraspola nawet nie wziął. Teraz gra w pierwszym składzie i już nie pasuje tzw ekspertom. A skoro nie pasuje to polecam sprawdzić sobie jak na początku grał Sadiku i co grał jak np. wchodził za Niezgodę. I żeby nie było, ja mimo wszystko zostawiłbym Albańca, niech przygotuje się razem z zespołem do sezonu i walczy. A jeśli się nie sprawdzi po sezonie bym kombinował. Teraz być może odejdzie, być może zostanie, być może kogoś już mają w jego miejsce, być może nie. A jeśli mają taki plan, żeby teraz rewolucję robić, ciężko widzę obronę tytułu. Bo jakoś nie przypominam sobie, żeby podobne rewolucje gdzieś dobrze się skończyły. Zresztą przykładu daleko szukać nie trzeba, bo wystarczy sobie przypomnieć truskawkowe 2010.

EBR, 31.12.2017 15:41:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

ORLANDO SA W LEGII !!! Tego sobie życzmy!!!

@rek do mietek, 31.12.2017 16:57:02 - *.dynamic.chello.pl

Speszyłeś naszego Armandka na całego...:)))
Chłopaczyna pomyślał sobie naiwnie: " Insz Allach, pogram sobie z rok w tym "lechistanie", pyknę tak ze 20 brameczek i wówczas sam Juventus mnie odkupi..." Nie przewidział jednak nasz Armandek, iż niejaki "mietek" zacznie mu liczyć to obiecane brameczki...:))) No i chłopisko "zaciął" się nam na całego... Pozdro (L)

Piomal, 31.12.2017 18:11:38 - *.static.ip.netia.com.pl

Mieli dac mu pasq.i jeszca tam komus spokojnoe przepracowac okres przygotowawczy pod jozakiem tetaz slysze ze idzie gdzies

mmz, 31.12.2017 19:32:48 - *.play-internet.pl

Mysle ze wszyscy ktorzy uwazaja ze Sadiku jest lepszy od Niezgody maja racje. Z ta jednak roznica ze nie pasuje do stylu prezentowanego przez Legie. Sadiku czesto cofa sie po pilke lub schodzi na skrzydlo i za wolno wychodzi na pozycje, co skutkuje tym ze rozegra pilke z pomocnikami ale pozniej nie ma kto zamknac akcji. Lepiej bedzie jesli znajdzie sobie inne miejsce do kontynuowania kariery. Na pewno na miejsce Sadiku ktos przyjdzie, wiec nir ma co bic piany.

asa, 31.12.2017 19:56:00 - *.adsl.inetia.pl

to może być najlepszy transfer Legii

Leron, 31.12.2017 21:35:50 - *.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że Niezgoda nie jest lepszy od Sadiku. Jednak pomiędzy nimi jest kilka ważnych różnic. Przede wszystkim Niezgoda zarabia dużo mniej. po drugie jest też dużo młodszy i istnieje spora szansa, że się rozwinie. A po trzecie jest Polakiem. Dostał swoje szanse, jakoś się nie pokazał, mamy czekać tak jak DCC ? Lepiej sprzedać jeśli jest szansa.

Jjj, 01.01.2018 02:19:01 - *.dynamic.chello.pl

Stawiac na Polaka mlody moze sie rozwinac jeszcze za pierwszym razem nie dostal szansy poszedl do Ruchu I strzelal regularnie , teraz wskoczyl do legii I strzela bramki nie wazne jak ale strzela I to sie liczy.Mimo wszystki Sadiku zostawic dla Niezgody to nawet lepiej bo ma z kim rywalizowac o miejsce
A wiadomo jak masz mocnego rywala to trzeba sie bardziej starac walczyc I w ten sposob Jarek sie rozwija.Dobrze ktos napisal moze poprubowac gre na 2 napastnikow w niektorych meczzach...Bardziej Legii jest potrzebny dobry skrzydlowy I 2 srodkowy obroncow a napastnikow zostawic tak jak jest ...Pazdan odejdzie zapewne zreszta Francja dla pazdana dobre miejsce jest tam jeszcze lewczuk wiec powinno byc.dobrze

Kibic, 01.01.2018 10:37:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czytając wypowiedzi niektórych kolegów kibiców Legii odnoszę wrażenie że niektórzy wiedze na temat naszego klubu posiadają z doniesień prasowych nawet nie oglądając meczów . Jedynym atutem Niezgody jest jego szybkość . Po przejściu do Ruchu strzelił co prawda parę bramek bo gra Chorzowian oparta była na grze z kontry . W wielu meczach natomiast nawet nie łapał się do podstawowego składu i grzał ławę .Legia ma dominować w każdym meczu opierając grę na ataku pozycyjnym ( tak przynajmniej jest planowane ). Niezgoda do takiej taktyki jest kompletnie nie przydatny .Widać to było jak na dłoni w meczach w którym grał od początku a Legia grała w ataku pozycyjnym .Prezentował się wówczas dramatycznie słabo o strzelaniu bramek nie mówiąc .Sadiku jak na razie zawodzi to fakt ale oparcie ataku na Niezgodzie i pozbycie się Sadiku ( chyba że planowany jest transfer lepszego grajka od niego )byłoby zwykłym samobójstwem .

SuperSamiec, 01.01.2018 14:06:39 - *.internetia.net.pl

no tak sprzedac wszystkich powypozyczac i bedziemy grali przecietniakami...drewniany Niezgoda nie daje gwarancji strzelania jak bysmy tego oczekiwali...po Nicolicu zostala dziura zajebiaszcza

Juri, 01.01.2018 14:53:37 - *.centertel.pl

Sprzedać ,nawet się nie zastanawiać. Nie pasuje do stylu Legii.

lol, 02.01.2018 08:49:02 - *.adsl.inetia.pl

sprzedać i zapomnieć !!!

arcyWieszcz, 02.01.2018 19:10:12 - *.centertel.pl

Sadiku zabierz ze soba dusigrosza bez kasy mioduskiego dariusza

do do e(L)o, 03.01.2018 15:35:38 - *.internetdsl.tpnet.pl

Ale 20 mln euro wział kto inny a nie Miodek XD

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.