Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. tasiorzyca
fot. tasiorzyca
Poniedziałek, 1 stycznia 2018 r. godz. 11:27

Prezes Dinama: Antolić bliski odejścia do Legii

Woytek, źródło: 24sata.hr

- Domagoj Antolić jest bliski odejścia z Dinama. W grę wchodzi nie tylko Legia Warszawa, są nim zainteresowane też inne kluby, ale najprawdopodobniej w najbliższych dniach podpisze on kontrakt z polskim klubem - powiedział Mirko Barsić, prezes Dinama Zagrzeb. Kontrakt Antolicia z Dinamem obowiązuje do czerwca 2020 roku.

27-latek jest wychowankiem Dinama i z reguły występuje w pomocy. W obecnym sezonie zagrał w 17 meczach Dinama i zaliczył 1 asystę.



Komentarze: (54)

majkel, 01.01.2018 11:38:52 - *.dynamic.mm.pl

super staty ma grajek więc#dlaLegii

(L), 01.01.2018 11:39:49 - *.dynamic.chello.pl

Liczba asyst nie powala na kolana ale...
Trzymam kciuki. I tak wniesie swiezosc do tej skostnialej szatni.

(L)ukas, 01.01.2018 11:40:43 - *.225

17 meczy 1 asysta... powalająca statystyka. Już w niego nie wierze. Obym się mylił

lelele, 01.01.2018 11:49:13 - *.knc.pl

Czekamy na jakiegoś napastnika !

(L), 01.01.2018 11:50:58 - *.dynamic.chello.pl

Zna ktos staty Kuchego? Moze warto porownac?

Do wyżej , 01.01.2018 12:14:19 - *.2

Kruchy 18 męczy 3 bramki 3 asysty

Ale jaja, 01.01.2018 12:38:39 - *.skranetcan.pl

Wszystkiego najlepszego i oby Polska rządziła W Europie

gghhg, 01.01.2018 12:47:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja go nie widzę w Legii... Głosy z Chorwacji mówiły i nadal mówią, że to taka ciepła klucha, z podwiązanymi jajami, taki Kopczyński v2. Z takim charakterem pasuje bardziej do zespołu przegrywów. Daleko nie szukając Amika.
Zdecydowanie lepszy jest Mate Males z Rijeki.

77/82, 01.01.2018 13:28:14 - *.dynamic.chello.pl

Antolic, Antolovic... Oby tylko nazwiska mieli podobne.

syjon, 01.01.2018 14:36:19 - *.play-internet.pl

pewnie za chwilę w komentarzach będzie dominować opinia, że Legia ściąga kogoś kto zupełnie się nie przyda, a umiejętności danego zawodnika nie są na miarę Naszego ukochanego klubu ... i być może macie rację, jednak proszę Was o rozsądek w tym nowym roku i o trochę cierpliwości ... niech boisko pokaże kto ile jest wart .... (L) ty(L)ko Legia
a jak wszyscy dobrze wiemy Nasza kadra wymaga przewietrzenia i nowych twarzy ...

grzesiek, 01.01.2018 14:40:53 - *.centertel.pl

Kto to kur*** jest w 17 meczach 1 asysta. Mistrz linii pomocy normalnie.

Rios60, 01.01.2018 14:53:58 - *.dynamic.chello.pl

Tak,Males ma jeszcze lepsze statystyki chyba rekord jak na pomocnika

Mietek, 01.01.2018 15:03:01 - *.play-internet.pl

A kto to jest? Nie jest mi znane to nazwisko, pewnie jest słaby. Kiedy odejdzie Fatalczyk?

(L), 01.01.2018 15:16:22 - *.dynamic.chello.pl

Dzieki za staty.
Porownujac dane...
Szkoda kasy. Chyba, ze to jakis techniczny wirtuoz albo dobry waleczny duch dla druzyny.

b, 01.01.2018 15:19:09 - *.16-1.cable.virginm.net

Zaufajmy Jozakowi.

Andrzej, 01.01.2018 16:04:53 - *.82.dyn.jtglobal.com

No brawo Jasiu , a obrońcy i napastnicy ?
Moze zakontraktuj kolejnego defensywnego pomocnika ?
Kopara opada

(L), 01.01.2018 16:20:18 - *.dynamic.chello.pl

Popatrzcie na youtube jak Mate Males z Rijeki. To jest przecinak. Nasze piljarzyki przy wygladaja jak cnotliwe panienki.

jack, 01.01.2018 18:12:48 - *.dynamic.chello.pl

dobre ma statystyki jak na pomocnika :)

Japa, 01.01.2018 18:29:12 - *.centertel.pl

Piękne statystyki !!! Drewno !!!

(L), 01.01.2018 18:46:26 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Super statystyka, czyli wzmocnienie II zespołu.
Czekamy dalej.

dex, 01.01.2018 19:36:40 - *.play-internet.pl

17 meczy -1 asysta. No grubo grubo. Fiu fiu szykuje się prawdziwy hit transferowy

Lukasz323, 01.01.2018 19:45:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do redakcji wiadomo czy Igoh Ogbu dolaczy do Legii w lutym czy zostaje w nigerii

Legionista75 , 01.01.2018 20:14:41 - *.centertel.pl

Mam trochę styczności z Chorwatami. Każdy prawie z nich który interesuje się piłką na temat Jozaka ma bardzo dobre zdanie. Że dobry trener ma duże układy. Trzeba zaufac sztabowi niech robia swoje.Bardzo dobrze że chce nowych przed zgrupowaniami a nie jak do tej pory było 2 dni przed rundą. Nie ma Polaków do kupienia niech kupują Jugoli aby tylko Legia na tym korzystała.

Szokito, 01.01.2018 20:34:58 - *.static.ip.netia.com.pl

17 meczy i jedna asysta? Ten Antolic to bramkarz?
Mega drewno co sie dzieje z Nasza Legia

do (L), 01.01.2018 20:37:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

chcesz porównywać kuchego z def. pomocnikiem? to dwie inne pozycje :)

mlody, 01.01.2018 20:50:06 - *.centertel.pl

w 17 meczach 1 asysta takich pomocnikow nam potrzeba :)

Menago, 01.01.2018 20:55:54 - *.static.ip.netia.com.pl

Od 01.07.2018 nowym zawodnikiem Legii zostanie Carlos Bacca umowa bedzie wazna 3 lata w czwartek dojdzie do podpisania umowy. Bravo wkoncu porzadne wzmocnienia!!!!

Lukasz323, 01.01.2018 21:06:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Menago skad to info?apropo nie wiesz nic na temat Igoh Ogbu

Lukasz323, 01.01.2018 21:08:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bacca ma 31 lat to jakis zart

Victoriak, 01.01.2018 21:11:31 - *.ip.oxynet.pl

Menago Ty coś bierzesz?

Legia Wlkp, 01.01.2018 21:11:36 - *.9

Kolejna gwiazda do wzmocnienia 3 ligi.??

yogi, 01.01.2018 21:29:04 - *.play-internet.pl

17 meczy i 1 asysta? No widzę że będzie transfer na miarę Chukwu

ciekawe, 01.01.2018 21:32:26 - *.dynamic.chello.pl

Wyceniany na 2 mln €, kontrakt do 2020. Jozak musi mieć haki na Dinamo;)

, 01.01.2018 21:57:54 - *.centertel.pl

Co to dinamo zagrzeb?

!!!, 01.01.2018 22:25:58 - *.dynamic.chello.pl

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do większości piszących, 01.01.2018 22:27:16 - *.play-internet.pl

Meczy to koza k.rwa meczów

Transfery, 01.01.2018 23:51:58 - *.centertel.pl

A Kurzawa pewnie do Lecha!

Mundial w Rosji, 02.01.2018 06:36:10 - *.centertel.pl

Wyprzedzać wszystkich Polaków i kupować samych Chorwatow, Serbów i innych balkaniarzy. Europo pukamy już do drzwi. Ale nie od tej strony drzwi stoimy

KSG, 02.01.2018 11:31:34 - *.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kurzawa zostaje w Zabrzu . Ew w gre wchodzi tylko transfer zagraniczny ! Bo transfer z Górnika do Legi nie jest awansem sportowym

mietek, 02.01.2018 11:49:34 - *.emea.ibm.com

@grzesiek, jack, Japa, (L) i pewnie paru innych: Bo to DEFENSYWNY pomocnik jest.

Pastor, 02.01.2018 11:55:10 - *.static.ip.netia.com.pl

W tym tygodniu Carlos Bacca podpisze kontrakt z Legia 2 albo 3 lata. Pewnie padnie rekord w zarobkach w Villareal zarabia 3 miliony euro wkoncu prezes zaczyna bardziej ryzykować

do KSG, 02.01.2018 13:49:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wy to ich teraz sprzedajcie bo po sezonie będą nic nie warci to sa pilkarze jednego sezonu ;)

do Pastor, 02.01.2018 14:06:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

już podpisał

Nazgu(L), 02.01.2018 15:18:16 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Statsy Kuchego to trzy gole i dwie żółte kartki.

Groch, 02.01.2018 16:08:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy kapitan zespołu regularnie grającego w Lidze Mistrzów jest słabym zawodnikiem?Szczerze stary takiego Vadisa też nie powalały Vasiliev miał dużo lepsze a jednak on był lepszy wiec nie patrzcie tylko pod względem statystyk

Arek, 02.01.2018 17:20:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty ksprzedawczykg następny sezon walka o utrzymanie czeka. Pamiętasz? Całkiem nie dawno Twoi koledzy z Piasta też się tu napinali, a gdzie teraz są? A ten Ogbu to w Rosenborgu podobno, tak się natknąłem kiedyś na coś o nim.

t56, 02.01.2018 17:24:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba Jozak zna lepiej ligę chorwacką niż tu komentujący eksperci :)

Kibic emeryt, 02.01.2018 18:20:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

najważniejsze że tym razem to trener będzie decydował jacy piłkarze do nas przyjdą i oby wszystkie transfery były zrealizowane przed rozpoczęciem przygotowań .Na wiosnę to już będzie autorski zespół Jozaka i jego sztabu szkoleniowego . Nie będzie więc wymówek w razie niepowodzenia .W ostatnim czasie pojawia się wiele spekulacji na temat odejścia kilku naszych grajków .Pomału ,pomału nikt nie da milionów za byle grajka i kontraktów powyżej 800tysięcy euro ( domniemany transfer Jędzy)z podstawowego składu pewnie odejdzie Pazdan i Girelme i jeśli kogoś da się pozbyć blokujących etaty .

mietek, 02.01.2018 18:21:24 - *.internetia.net.pl

@Menago: Po pierwsze: nie Carlos - tylko Karol. Po drugie: nie Bacca - tylko Baca. I po trzecie: umowa nie na trzy lata - a umowa-zlecenie. A wzmocnić ma grupę chłopaków od podawania piłek.

grzesiek do mietek, 02.01.2018 20:13:30 - *.centertel.pl

Moulin tez defensywny, a oprocz asyst potrafi walnac pare brameczek w sezonie. No i jego gra jakos nie powala na kolana. Wiec takiego antolicia raczej tez nje bd powalac. Ot taki kolejny kopczynski byc moze :P

mietek, 02.01.2018 20:45:55 - *.internetia.net.pl

@grzesiek: Zależy, jakie Antolić miał zadania w drużynie. Jeśli Dinamo Zagrzeb miało o wiele lepszych rozgrywających (w co jestem skłonny uwierzyć), to on się mógł skoncentrować na ryglowaniu dostępu do własnej bramki.

powiślak, 02.01.2018 21:01:24 - *.centertel.pl

Wiadomo że szrot skoro chcą go op....ic za czapkę gruszek gołodupcom ;)

maniek, 03.01.2018 01:17:21 - *.play-internet.pl

Polskim wypadałoby napisac "W"ielką literą

ŁKS ŁÓDŹ, 03.01.2018 07:02:25 - *.play-internet.pl

Pastor skąd info o Baccy? To by byla mega bomba

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.