Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Eduardo da Silva - fot. Denis Rudeńko / soccer.ru / Wikipedia
Eduardo da Silva - fot. Denis Rudeńko / soccer.ru / Wikipedia
Środa, 3 stycznia 2018 r. godz. 13:24

Eduardo da Silva transferową niespodzianką?

Woytek, źródło: Twitter

Prezes Legii Warszawa zapowiedział, że będzie miał dziś transferową niespodziankę. "Sądzę, że będzie się podobała" - napisał Dariusz Mioduski na Twitterze. Dziennikarz Przeglądu Sportowego Maciej Kaliszuk poinformował, że dziś do Warszawy ma przylecieć Eduardo da Silva.

Eduardo urodził się w Rio de Janeiro w Brazylii 25 lutego 1983 roku. Karierę seniorską rozpoczynał w Dinamie Zagrzeb, w którym występował w latach 2001-2007. W międzyczasie dwa razy wypożyczany był do innych chorwackich drużyn. W 2007 roku trafił do Arsenalu, w którym przez 3 sezony rozegrał 69 spotkań i strzelił 22 gole. Niestety w lutym 2008 roku doznał otwartego złamania stawu skokowego i zerwania wszystkich więzadeł. Po roku rehabilitacji wrócił na gry.

Od sezonu 2010/11 do końca 2013/14 reprezentował barwy Szachtara Donieck. Następnie wyjechał do Brazylii, gdzie przez sezon grał w CR Flamengo (27 meczów, 10 goli). Po roku wrócił do Szachtara, w którym spędził kolejne 1,5 sezonu. W sumie w ukraińskim klubie w zdobył 58 goli w 175 spotkaniach. Rok temu trafił do brazylijskiego Atlético Paranaense, w którym jednak większość czasu spędził na ławce rezerwowych lub poza meczową osiemnastką. W sumie zagrał jedynie w 9 meczach i nie zdobył żadnej bramki. Ostatni raz na boisku pojawił się 24 lipca.

Eduardo ma na swoim koncie aż 64 mecze w reprezentacji Chorwacji i zdobył w niej 29 goli.









Komentarze: (68)

VAV, 03.01.2018 13:30:18 - *.dynamic.chello.pl

WTF !! ??
GOŚĆ NIE GRA w OGÓLE W PIŁKĘ OD PÓŁ ROKU!!
35 LAT !! TO JEST ODMŁADZANIE SKŁADU ??
mam nadzieje że to żart...

DRAMAT, 03.01.2018 13:34:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To jest przecież emeryt który zmaga się cały czas z kontuzjami a do tego w ogóle nie gra.

asch, 03.01.2018 13:36:43 - *.dynamic.chello.pl

A może Christian Vieri by się dał namówić jeszce?? Zbyszek Boniek jest na miejscu i mógłby dzielić fotel prezesa PZPN z grą w Legii.....warto przemyśleć.

Ali, 03.01.2018 13:39:22 - *.134

a jeszcze niedawno pudel biadolił, że Legia to nie miejsce na emeryturę dla podstarzałych graczy. Typek nie grał w piłkę od lipca, za chwile skończy 35 lat. To jest DRAMAT

Darth-Bane, 03.01.2018 13:40:10 - *.118

No bez jaj.
Chyba na trenera do akademii , ale nie na boisko...

TMR, 03.01.2018 13:40:38 - *.elartnet.pl

Nie wierze. Znowu to robia.

eth, 03.01.2018 13:40:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystko dobrze gdyby w roku jego urodzenia były dwie dziewiątki, a nie "98". Czy jest sens sprowadzania zawodnika który ma 35 lat i praktycznie nie grał od roku? Ufam, że Eduardo zostałby ewentualnie sprowadzony po wnikliwej analizie jego sposobu gry, umiejętności, przydatności w Legii i zdrowia/kondycji, a nie na zasadzie sprowadzimy znane nazwisko i tyle. Poza tym na taki kicz Jozak by się pewnie nie zgodził. Liczę że ci co go sprowadzają są pewni że będzie to (duża) wartość dodana.

piotr, 03.01.2018 13:42:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie jestem zwolennikiem tego transferu tym bardziej że od kilku ładnych lat nie może wrócić do optymalnej formy tym bardziej że ma też swoje lata. Jednak z drugiej strony Ljubo też miał swoje lata, a jednak był wiodącą postacią w zespole oraz w lidze. Jednak jak dla mnie może to być drugi chukwu zbyt duża nie wiadoma.

Balde, 03.01.2018 13:44:59 - *.toya.net.pl

Trochę dziwna i stara ta niespodzianka.

Brooo, 03.01.2018 13:45:56 - *.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Super info. Podniecacie sie jakas slaba mlodzieza. Chcemy wygrywac musimy brac doswiadczonych. Dziwna akcja z tym odmladzaniem, nie wiem po co. Gosc bedzie gwiazda ligi

Groch, 03.01.2018 13:46:22 - *.play-internet.pl

takiego gracza jeszcze w Polsce nie było ,to jest poziom wyżej od Ljuboji.
Płaczecie że młodzieżą trzeba grać ,kim monetą,niezgoda ,szwochem ?

zioLeg, 03.01.2018 13:46:51 - *.maxon.pl

...to Ci niespodzianka...
...ale jako trenera go biorą czy jak? on ma zaraz 35 lat!

Chyba że będzie jak Danijel Ljuboja! Wówczas serdecznie go przywitam ;)

Gringo, 03.01.2018 13:51:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

niby emeryt, ale Lubo też przychodził jako emeryt nie wiadomo po co, a z marszu stał się gwiazdą ligi, co bedzie to będzie, jeśli ma przyjść to ok, na pewno będzie lepszy niż Chukwu, czy Necid, oby nie kasował mega pensji

eMGie, 03.01.2018 13:55:13 - *.play-internet.pl

Ciekawe ile E D S ma nadwagi??? Albo czy przez to ze nie gral tyle czasu pamieta jaki ma rozmiar buta? To ze przyjezdza negocjowac kontrakt nie czyni go jeszcze pilkarzem naszego klubu. Poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie...

Prze, 03.01.2018 13:56:42 - *.play-internet.pl

Wg mnie Eduardo a Ljuboja to dwie inne ligi, oczywiście wyżej w mojej ocenie Eduardo, przy tym co robił Danjel w podobnym wieku w naszej Lidze to sami wiemy :)

Urbiwpr, 03.01.2018 13:58:20 - *.dynamic.telkab.pl

To chyba Prima aprilis w stycznie Panie prezesie.?

Pó(L)noc, 03.01.2018 13:59:03 - *.156

Ja jeb... Klub ma szansę sprowadzić za darmo taką gwiazdę, a tutaj znowu same negatywy... Jak wy ludzie funkcjonujecie w ogóle w tym świecie? Co z tego że ma 34 lata i nie grał pół roku? Jak przyjdzie teraz, to w dwa miesiące braki kondycyjne nadrobi i tą ligę nosem wciągnie, ale będzie miał coś czego się nie da w okresie przygotowawczym nauczyć - technikę i ogranie.
Myślę że tak technicznego zawodnika w Legii jeszcze nie było. Pamiętam jak jeszcze w Arsenalu grał, nawet po tej strasznej kontuzji - fenomen.
Nawet jak ma pograć rok czy półtora to jak najbardziej warto, nawet do dawania przykładu młodym.
Brawo Jozak - widać że lubią go dawni podopieczni, skoro dla niego nawet do takiego klubu jak Legia przychodzą.
Jak dla mnie mimo że transfer piłkarza w podeszłym wieku, jednak pokazuje ambicje trenera i prezesa, więc przestańcie ciągle narzekać, bo klub w końcu idzie w dobrym kierunku za rządów Mioduskiego i Jozaka.

Kris, 03.01.2018 14:00:29 - *.ssp.dialog.net.pl

Która grupa inwalidzka??

(L)ukasz, 03.01.2018 14:06:33 - *.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dopiero co wszyscy płakaliście, że potrzebny jest transfer a la Ljuboja. Jest taki w planie, to płaczecie, że emeryt. Ludzie, ogarnijcie się i uwierzcie - Neymar nie przyjdzie!!!

Dedi, 03.01.2018 14:06:57 - *.opera-mini.net

Będą się odchudzać przez pół roku razem
z Hildeberto.

Arson92, 03.01.2018 14:09:15 - *.centertel.pl

To może jeszcze dodatkowo do ataku Adriano i do dogrywania im piłek niech R10 ściągaja ... żenada i oby to nie była prawda ..

Kamrat, 03.01.2018 14:12:51 - *.ostnet.pl

Dla mnie może mieć i 40 jak będzie strzelał bramki i będzie gwiazdą ligi (ale ostatnie nabytki to strzelają samymi slepakami) może wreszcie trafimy dobrego napastnika

Maryjan, 03.01.2018 14:15:31 - *.2

Moze i stary, moze po przejsciach, moze i bez formy ale zawsze cos Niezgode poduczy. Jesli nie bedzie to jakis mocno drenujacy kontrakt to jesli bedzie prezentowal choc polowe tego co gral to bedzie i tak gwiazda naszej szmatexligi.
Ogolnie ja aie zastanawiam nad czyms innym. Kto ma mu niby wystawiac pileczke i z czego ma on ladowac bramki bo chyba tez taka bedzie jego po czesci rola? Skrzydel nie ma, ofensywnych kreatywnych pomocnikow jak nie bylo tak nie ma, Cygan odszedl. Ktokolwiek bedzie stal w ataku, on czy Niezgoda i tak niewiele to wniesie jak bedzie go krylo od 2 do 3 chamskich i siermieznych obroncow.
Jak ktos wyzej przytoczyl... Pudel chcial odmladzac sklad, stawiac na wychowankow, zadnych emerytow. itd i itp. Hehe jakies takies objawy schizofremi dostrzegam u naszego Prezia..

ble, 03.01.2018 14:15:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mówcie co chcecie ale jeżeli on będzie chciał grać i będzie chciał coś pokazać to takiego piłkarza w naszej lidze jeszcze nie było!

tekken (L), 03.01.2018 14:18:54 - *.dynamic.chello.pl

Jako dodatkowy transfer to popieram, bo potrzebujemy paru napastników, ale nie jako główny hitowy transfer okienka transferowego. I oczywiście sprawdzić, czy on jeszcze może biegać.

Cch, 03.01.2018 14:19:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pol roku poza boiskiem. 35 latek. To ma nam sie podobac? Nie wierze, to fake news.

Przypominam, 03.01.2018 14:20:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeszcze niedawno co niektórzy chcieli Angulo i Robaka :) Jeśli taki Angulo bez dobrej przeszłości klubowej może strzelać to czemu nie Eduardo?

Misiek, 03.01.2018 14:21:26 - *.50.ipv4.supernova.orange.pl

Kto by nie przyszedł to itak lepiej

oLaf, 03.01.2018 14:23:38 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

dobra, nie biadolcie, KAŻDY będzie lepszy niż Necid , Czukwu, Sadiku !!!

Jak przyjdzie na pół roku "za czapkę gruszek" to super - odpali - extra, nie odpali-wiele nie stracimy (w porównaniu z Czukwu : O

Rychu, 03.01.2018 14:26:24 - *.warszawa.vectranet.pl

Po co ściągać emeryta? Przecież pan Lucjan zagrałby już lepiej.

77/82, 03.01.2018 14:26:51 - *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ljuboja był po pierwsze młodszy, po drugie nie miał tylu problemów z kontuzjami, po trzecie przed przyjściem do Legii jednak coś grał a nie grzał ławy od pół roku.

Marcin19892, 03.01.2018 14:30:16 - *.mbfo.waw.pl

Ludzie, czy wy potraficie być zadowoleni kiedykolwiek z czegokolwiek? Trener robi ciekawe ruchy i dziwne żeby wszystko mieli unieść młodzi bez doświadczenia...

Leron, 03.01.2018 14:31:58 - *.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trochę śmieszne jak ujadają wszyscy a niedawno czytał jak zwychali o Ljuboji. Przypominam, że młodzikiem to on też nie był gdy u nas grał. Eduardo to jeszcze głośniejsze nazwisko. Dziwić może tylko fakt, że prezes zapierał się od kupowania takich zawodników. Zakładam, że ściągnięty tylko po to, żeby wygrać ligę i dać czas Niezgodzie, żeby trochę dojrzał jako zawodnik.

mig 29, 03.01.2018 14:34:02 - *.v52.interkam.pl

nic się nie uczą na błędach

Sraniewbanie, 03.01.2018 14:37:20 - *.centertel.pl

Przecież to potencjalny strzał w dychę, nie wiem czemu placzecie... że emeryt, Ludojad że słabszym Cv zjadal ta ligę... a młodzież też kogoś musi podpatrywac, no ludzie lodu na glowe

tommm, 03.01.2018 14:43:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

już bym wolał Robinho. też jest bez umowy :P

Zgred, 03.01.2018 14:48:24 - *.elartnet.pl

Ej, płaczki, może najpierw zobaczymy kto zacz? "Rado" ma tyle samo lat i co? Słaby? Przestańcie zaglądać ludziom w metryki. Może wy "młodzieniaszki" czujecie się starzy?

Robert, 03.01.2018 14:51:05 - *.play-internet.pl

Większość tu zacnych gości spuszcza się nad młodzieńcem z Zabrza nie jakim Angulo. To jest perspektywiczny gracz. Eduardo na tą ligę to jest kozak.

Cch, 03.01.2018 14:52:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak czytam komentarze w ktorych ktos pisze ze na nasza szmatexlige to wystarczy to az mnie krew zalewa. K***a pewnie ze wystarczy! Hamalainen, Sadiqu i Pasquato tez wystarczyli, bo jestesmy liderami. Ale co z pucharami? Gdzie jestesmy w nich? To co starczy na szmatexlige nie starcza nawet na LE..

mistrz , 03.01.2018 14:53:52 - *.adsl.inetia.pl

Ljuboja miał z 50 lat jak trafił do Legii,a grał jak młody i to jak

Sawo, 03.01.2018 14:56:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja cos czuje ze wroci Vadis albo Guilherme zrezygnowal z transferu do tych ogorkow. Jakby to byl Vadis to chyba bym sie ucieszyl podobnie do bramki Hamy strzelonej lechowi ze spalonego ;) radosci z tej z poznania nic nie przebije :)

maniek, 03.01.2018 15:01:44 - *.dynamic.chello.pl

35 lat??? Żarty to są jakieś,znowu nsciagają szrotu typu Pasquato Hildeberto a potem będą narzekać że jest za mało kasy .....Gdzie logika się pytam gdzie?????

lol, 03.01.2018 15:03:43 - *.adsl.inetia.pl

prawdziwa bomba - samobójcza

e(L)o, 03.01.2018 15:08:19 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Nie wierzę!

Arek, 03.01.2018 15:11:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Uwaga, młodzież w natarciu:) A poważnie, to jak Ljuboja tu przychodził to też płakali, że emeryt. Jak przychodził Vadis płakali, że grubas, jak przychodził Niko płakali, że z jakiejś cienkiej ligi przychodzi i że jakby był taki dobry to już grałby w bundeslidze. Jak przychodził Prijović płakali, że jakiś cienias z 2 ligi tureckiej, a potem cała czwórka okazała się gwiazdami Legii. I teraz już rozumiem, czemu chcą Sadiku wypożyczać. Bo pewnie będzie grał Niezgoda, a ten Eduardo z ławki. A może jakiś pomysł na nich razem Jozak wymyśli? Nie wiem tylko, po co Mioduski bredzi, że chcą skład odmładzać, bo sam transfer może być ciekawy, tylko jakoś ten wiek tu mi nie pasi.

Portowiec, 03.01.2018 15:18:03 - *.centertel.pl

Zawodowi narzekacze jak zwykle. Ze za stary, ze nie gral itp., itd. Taka sama sytuacja byla z Ljuboja. Tez pie...enie bez końca, ze sie nie nadaje a potem ci sami "znawcy" byli pelni zachwytu nad tym transferem. Banda debili.

@rek do Arek, 03.01.2018 15:39:24 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli EdS faktycznie przyjdzie do nas i jeśli faktycznie od nowego sezony JR chce grać już dwoma napastnikami, to niewątpliwie atak Niezgoda-Eduardo będzie niezłym rozwiązaniem z dwóch powodów... Pierwszy to, iż Jarek będzie mógł sporo nauczyć się od bardziej doświadczonego piłkarza... Drugi to, iż obrońcy drużyn przeciwnych będą bardziej zdezorientowani przy kryciu obu napastników... Czyli same plusy z tego tytułu i może być całkiem ciekawie... Pozdro (L)

grzesiek, 03.01.2018 15:40:27 - *.centertel.pl

Hmmm to prawda jakby Vadis wrócił to byłoby kozacko :)

ja, 03.01.2018 16:18:00 - *.dynamic.chello.pl

Gwiazda jakiej jeszcze nie było jeśli chodzi o czasy najnowsze.
Większy kozak niż Ljuboja.

Tyle co Vadis nie da, bo to i nie ten wiek i nie ta forma.

, 03.01.2018 16:37:09 - *.centertel.pl

Rado już trenuje.wiec mamy kandyta do szpitala na sezon.bilans musi się zgadzać

bizon, 03.01.2018 17:27:22 - *.centertel.pl

Niestety, ale ten transfer mi uświadamia coraz bardziej, że w Legii nie ma koncepcji na zarządzanie klubem. DOKĄD ZMIERZASZ LEGIO?!?

Eduardo da Silva to była gwiazda światowego futbolu, ale... 10 lat temu. Obym się mylił, bo to może być też taki... Danijel Ljuboja. Ale to i tak do niczego dobrego klubu nie prowadzi.

zzibin55, 03.01.2018 18:48:42 - *.play-internet.pl

Wystarczy się zastanowić chwilkę: jeśli dostanie do 500k euro za rok to tyle ile miał zarabiać Guilerme. Pytanie który z nich więcej da/dałby Legii? Przyjmuję zakłady ,że Silva. Od kogo niby mają się uczyć Szymański czy Michalak (jak wróci z wypożyczenia) a i Kucharczyk może się podciągnie przy nim.
Poza tym widać,że drużynę kompletują pod puchary bo bez nich nie da się rozwijać drużyny tak jak nie da się po ostatniej demolce, zbudować jej w kilka miesięcy.

super, 03.01.2018 18:49:48 - *.dynamic.chello.pl

35 letni gość co jeszcze niedawno mil prawie urwaną stopę - z czym do ludzi ? , trochę powagi Miodka chyba z deka poniosło.

Matt, 03.01.2018 19:20:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy wy wreszcie pojmiecie, że do Legii nie przyjdzie nikt z topowej ligi w wieku do 32 lat? My możemy liczyć tylko na:
- wychowanków,
- zawodników z zaścianka europejskiej piłki,
- emerytów.
Nie ma reguły kto okazuje się lepszy. Byli wychowankowie, byli i emeryci i było masę no namów. Zapamiętujemy ich z gry a nie wieku czy pochodzenia. Przy KAŻDYM transferze jest wiele negatywnych komentarzy. Vadis był grubasem, Nikolić wolno biegał i nie miał techniki, Ljuboja - emeryt i imprezowicz, Vuko był dla was pinokiem, a Rado miał nie wracać.

Cieszę się, że przychodzi do nas taki emeryt. Niezgoda będzie miał się od kogo uczyć. Mam nadzieję, że gościu da nam wiele radości. Również narzekaczom, bo wiem, że mimo wszystko chcą dla Klubu jak najlepiej.

kibic emeryt, 03.01.2018 21:05:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla tych co znów totalnie krytykują transfer .Angulo jest o rok młodszy a zobaczcie jak wali bramki ,jak porusza się bo boisku ,jak ogrywa młodocianych ligowców .Eduardo to piłkarz teoretycznie zdecydowanie lepszy od Hiszpana i może być gwiazdą tej ligi .Problemem może być rzeczywiście że długo nie grał i czy dojdzie do zadowalającej formy to duży znak zapytania.

hahhaha, 03.01.2018 21:50:45 - *.dynamic.mm.pl

Miodulski zmien nazwe klubu na Dom spokojnej starosci Legia

hahhaha, 03.01.2018 21:52:09 - *.dynamic.mm.pl

@Bizon "Obym się mylił, bo to może być też taki... Danijel Ljuboja. Ale to i tak do niczego dobrego klubu nie prowadzi."

ljuboja byl o 3 lata mlodszy jak przychodzil do legii roznica miedzy 32 a 35 to juz przepasc, wiec nie bedzie nawet drugim Ljuboja ktorego transfer w tamtyk okresie uwazam z perspektywy czasu za mocne wzmocnienie

Tagi, 03.01.2018 22:00:16 - *.dynamic.chello.pl

Ja mawiał Stasio Czerczesow : "pożyjom -uwidzim" :)
Na lamenty lub zachwyty stanowczo za wcześnie.

stary ale jary, 03.01.2018 22:50:24 - *.192.ipv4.supernova.orange.pl

Jak mawiał Stasio gniotsa nie łamiotsa

Janusz z Pakistanu, 03.01.2018 22:50:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sieroty po Leśnym już na prawdę są żałosne, zamiast kibicować Legii to pokazują że są kibicami Leśnego i co by Mioduski nie zrobił to będzie źle. Niektórym to nawet przeszkadza że wywiadu udzieli i coś powie, na prawdę bez sensu te wasze wypociny czytać bo tylko za głowę można się złapać że ludzie wolą wylewać swoje frustracje zamiast kibicować swojemu klubowi.

wwwojtecky (L), 04.01.2018 00:00:06 - *.play-internet.pl

Oby to był case Ljuboja

Arek, 04.01.2018 00:10:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ljuboja też nie był młody jak do Legii przychodził

lemiesz, 04.01.2018 08:39:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

niedawno napisałem, że Legii przydałby się ktoś taki jak Ljuboja, kto zrobiłby różnicę, ale znając nastawienie Mioduskiego, nawet nie przyszło mi do głowy, że jest to możliwe. Ja uważam, że jeśli Silvie się chce i będzie chcieć, tak jak Ljuboji, to będzie to świetny transfer i solidne wzmocnienie nie tylko na ligę. Dodatową korzyścią będzie możliwość podpatrywania na treningach i meczach zawodnika z takim cv i umiejętnościami.
Oby się dogadali i oby mu się chciało (mam nadzieję, że kontrakt też zostanie z głową sporządzony).

warszawiak66, 04.01.2018 09:18:48 - *.dynamic.chello.pl

Na polska ekstraklapę wystarczy i facet z 35 laty na karku. W ostatnim z wywiadów Rado powiedział że w naszej lidze będzie grął do 40stki. I nie będę oponował.

D, 04.01.2018 09:41:18 - *.centertel.pl

Pusto macie w głowach niektórzy. Nic nie rozumiecie. To jest gośc w typie Ljuboji. Ma być gwiazdą, małpką reklamującą Legie i przyciągjącą kibiców na stadion! Poza tym nawet w tym wieku tak jak Ljuboja jest w stanie przykryć czapką 3/4 naszej ligi. Ochłońcie trochę!

chi, 04.01.2018 10:09:12 - *.8

Podobno ma stworzyć niezłą pakę z obiecującymi młodzikami, Rogerem Milą i Jackiem Zioberem, którzy już wyrazili wstępne zainteresowanie. Wobec panującej w Legii ogólnej mizerii, mówi się również o wielkim powrocie na boisko Pana Lucjana - dla podniesienia poziomu.

kalosz, 04.01.2018 10:30:08 - *.dynamic.mm.pl

kolejny na zarobek...mysla ze pogra polsenu i go sprzedadzaza jakies niezle pieniadze?z roztrzaskanymi wiezadlami po rehabilitacji? milik tez po rehabilitacji i wadc jak "gra" ...ale co tam w rezerwach potrzeba tez dobrych zawodnikow:)

Ljuboja, 04.01.2018 17:40:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

na pewno strzeli więcej bramek w pół roku niż dotąd niezgoda

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.