Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Hagi / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Hagi / Legionisci.com
Sobota, 13 stycznia 2018 r. godz. 23:21

Jozak: Najbardziej martwią kontuzje

Angelo, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): Biorąc udział w tym turnieju, wiedzieliśmy, z czym to się wiąże. Dopiero wczoraj tak naprawdę odbyliśmy pierwsze zajęcia z piłką, a dziś graliśmy mecz, ale zaakceptowaliśmy to ryzyko. Oczywiście nie jestem zadowolony, straciliśmy aż trzy gole.
Ale najbardziej martwią mnie kontuzje. Wydaje się, że nie są one zbyt poważne, ale i tak chcieliśmy ich uniknąć. Barcelona to bardzo dobry przeciwnik. Mieliśmy trochę rotacji w zespole. Z kilku rzeczy jestem zadowolony, z kilku nie. Możemy potraktować ten mecz jako cięższy trening.

Co było pozytywnego w tym meczu? Druga połowa, wprowadziliśmy czterech nowych piłkarzy. Jestem zadowolony z pozytywnych reakcji i tego, jak nowi zawodnicy wpłynęli na zespół. Mimo tego, że musieliśmy odrabiać dwubramkową stratę, walczyliśmy do końca o poprawę wyniku.

Kasper Hamalainen: To był ciężki mecz przeciwko mocnemu zespołowi. Jestem zadowolony z tego, jak graliśmy, choć pozostaje niedosyt, bo przegraliśmy. Martwią też - jak wspomniał trener - kontuzje.





Komentarze: (11)

Hugon, 14.01.2018 00:13:15 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Jak zwykle najlepsi Kucharczyk i Kopczyński.Może w końcu Broż usiądzie z Malarzem na ławce.

Arek, 14.01.2018 01:11:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Całkiem fajnie Turzyniecki pograł. Kto wie, być może Broź na prawdę na ławkę siądzie. Armando też z niezłej strony się pokazał. Ale najlepszy to był Remy. Coś czuję, że jak tak dalej będzie, to i Mączyński sobie nie pogra. Choć to tylko sparing, przegrany i podniecać się nie ma czym, ale w 2 połowie całkiem całkiem to wyglądało.

(L)evy, 14.01.2018 03:47:52 - *.206

Broź ile tym masz chłopie lat ?Ile grasz "profesjonalnie" w piłkę za pieniądze ? Który to juz raz dajesz się złamać na jeden zwód do środka na dosrodkowanie/podanie i bramka z tego ?Tak się juz nie gra w juniorach gdzie trenerzy to tępią i za takie cos jest ława az sie delikwent nie nauczy ! Panie Mioduski za co płacimy Broziowi ? OUT z gościem !

RS, 14.01.2018 08:44:08 - *.dynamic.mm.pl

Druga połowa pokazała ze latem należy dokończyć rewolucje kadrowa która rozpoczął sztab. Tacy piłkarze jak Broz, Kucharczyk czy Kopczynski eliminują sie właściwie sami. I tutaj poglądem na ich grę nie jest ten mecz sparingowy lecz cała runda. Chociaż i w tym meczu było widać ze taki Remi - nominalny obrońca ma więcej jakości piłkarskiej w pomocy niz Kucharczyk.

(L), 14.01.2018 10:58:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

hamalainem - "to był ciężki mecz" - no żesz kur....

AAA, 14.01.2018 11:03:27 - *.dynamic.chello.pl

Do RS:święta racja o tym Fatalczyku.

Zibin55, 14.01.2018 12:13:40 - *.play-internet.pl

W zasadzie sparing nic nie dał...zwłaszcza pierwszej jedenastce...która stała sie druga jedenastka w ciągu 45 minut drugiej połowy :))
I to największy plus

Hugon, 14.01.2018 12:57:11 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Jozak, hyba zauważyłeś kto powinien grać na szpicy. Niezgoda musi się długo uczyć.

walo, 14.01.2018 13:22:16 - *.dynamic.chello.pl

Jędza jędza niestety

Hejka, 15.01.2018 00:48:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Spoko , było dobrze .

H, 15.01.2018 02:29:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oby byli zdrowi wszyscy .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.