Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
W Benidormie legioniści walczą o każdą piłkę! - fot. Woytek / Legionisci.com
W Benidormie legioniści walczą o każdą piłkę! - fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 25 stycznia 2018 r. godz. 14:32

Benidorm: Nikt nie odstawiał nogi!

Woytek, źródło: Legionisci.com

W przeciwieństwie do pięknej pogody i wysokiej temperatury w środę, dziś nad Benidormem nisko zawisły chmury , słupki rtęci wskazały kilka stopni mniej, a do tego doszedł chłodny wiatr. W ekipie mistrzów Polski nikt się tym jednak nie przejmował, Romeo Jozak stwierdził, że to takie lepsze przygotowanie do warunków, które będą panowały w Polsce.
Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

Czwartkowe poranne zajęcia rozpoczęła 15-minutowa rozgrzewka pod okiem Kresimira Sosa, a następnie zawodników w obroty wziął Piotr Zaręba. Legioniści zaliczali kolejne długości wzdłuż boiska, wykonując przy tym różne ćwiczenia. Po kilku minutach rozpoczęły się typowo piłkarskie zajęcia. Dean Klafurić i Aleksandar Vuković zarządzili szybkie rozgrywanie i podania z pierwszej piłki. – Don't stop! Don't stop - pokrzykiwali szkoleniowcy.

Następnie zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Jedna pod opieką Sosa wykonywała doskonaliła podania. - Trenujemy bardzo intensywnie, krótko, ale mocno – wyjaśniał szkoleniowiec. W tym samym czasie w drugim narożniku boiska odbyły się bardzo zacięte mecze 3 na 3 plus bramkarze. W gierkach nie wzięli udziału: Szymański, Eduardo, Vesović i Remy. Mecze dostarczyły dużo emocji. Nikt nie odstawiał nogi, była odpowiednia agresja, a grę utrudniał fakt, że piłkę można było dotknąć maksymalnie dwa razy. - W końcu czuję, że to obóz! - skomentował Radosław Cierzniak. Gdy ciśnienie zbytnio się podniosło szybko rozładował je Wojciech Kowalewski, który zaproponował wyjaśnienie wątpliwości za pomocą VAR-u. Nikt jednak nie zdecydował się na wpłatę wpisowego w wysokości 500 euro za rozpatrzenie sprawy ;)

W sumie zajęcia trwały nieco ponad 1,5 godziny. Nie wziął w nich udziału Mateusz Żyro, który w środowe popołudnie zaczął odczuwać dolegliwości pleców.



Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (19)

ludzik, 25.01.2018 14:46:23 - *.centertel.pl

Eduardo i Szymanski niby kontuzjowani troche ale Vesovic i Remy dlaczego nie wzieli udzialu w gierkach? Co w tym czasie robili?

malcz, 25.01.2018 15:27:27 - *.platon.com.pl

Remek też się już posypał?

Dickson Chotowski, 25.01.2018 15:44:25 - *.range109-145.btcentralplus.com

Rado i Eduardo = Atak marzen.....jak na nasza lige. Cos czuje ze bedzie lepiej niz za czasow Ljuboji.

KIBIC, 25.01.2018 15:55:53 - *.internetia.net.pl

POTRZEBNI SĄ DOBRY NAPASTNIK I TYPOWY ROZGRYWAJĄCY KTÓRY KIEROWAŁBY GRĄ LEGII

Orfeusz, 25.01.2018 16:14:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Powiem, że ciekawie to wygląda :)

Sawo, 25.01.2018 16:16:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ariel Borysiuk rozwiazal kontrakt z QPR i jest wolnym zawodnikiem. Bralbym go w ciemno za Jodle.

Dipsi Man, 25.01.2018 16:19:13 - *.2

Vesovic ponoc gral w za ciasnych butach i nabawil sie powaznych odciskow.

Wiesiek, 25.01.2018 16:23:47 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Pasowałoby Tetteha, Jevticia i Bille Nielsena z Amiki wyciągnąć. Dodatkowo jeszcze brałbym w ciemno tego czarnego z Niecieczy i miażdżymy w lidze.

Arek, 25.01.2018 16:47:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tettecha i Nielsena chcesz z Amiki wyciągać? To może resztkę rozumu racz spróbować wyciągnąć. Dwa drewna, a Ty chcesz je tu. No opanuj się człowieku.

Filet, 25.01.2018 17:00:57 - *.dynamic.chello.pl

do Wiesiek: Tettehowi często odcina prąd, przypomnij sobie jego ataki na innych. 2 pozostałych - skoro pyrusy nie chcą, bo nic nie wnieśli, to my tym bardziej - nie.

@rek do Sawo, 25.01.2018 17:02:59 - *.dynamic.chello.pl

Ponoć Lechia łyka Arielka... Pozdro (L)

@rek do Wiesiek, 25.01.2018 17:04:51 - *.dynamic.chello.pl

Ponoć Dynamo Moskwa oprócz Cernycha łyka także Tetteha... Pozdro (L)

Sawo, 25.01.2018 17:10:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Fajny zawodnik. Podobno Lechia o niego walczy a dla nas bylby idealny na zmiennika Hlouska..

https://www.transfermarkt.com/filip-mladenovic/profil/spieler/168063

Do Wiesiek , 25.01.2018 17:45:33 - *.play-internet.pl

Chyba to specjalnie napisałeś dla beki ale Ci nie wyszło . Bo o ile Teteh i Bile Nielsen to drewniaki do niczego się nie nadające ,to Jevitic jak na naszą live jest zawodnikiem wybitnym

ludzik, 25.01.2018 18:30:57 - *.centertel.pl

No Wiesiek jest z pyrlandii i dlatego chce ich nam wcisnąć

siwy, 25.01.2018 18:39:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nikt nie odstawial nogi? niesamowite... za taka kasę to gralbym lepiej od Tsubasy

FWK , 25.01.2018 18:54:31 - *.play-internet.pl

Brawo Gibon!!! 500+
@ z dupsi man; od korzystania z klawiatury i szperania w necie zrobil ci sie odcisk na glowie.,.. Haaa haa haaa aaaa
@ wiesiek; dobrze sie czujesz?! Chcesz oslabic Legie?!

Ryju, 25.01.2018 19:03:14 - *.adsl.inetia.pl

Szkoda że nie ma video z zagrań Kucharczyka z pierwszej piłki :-)))))) To musiało byc lepsze niż kabaret.

Mr T, 25.01.2018 22:47:17 - *.dynamic.mm.pl

Muchy jeszcze kilka akcji obędzie dobry teledysk na Youtube. A wiesz,niektórzy prezesi lubią oglądać takie filmiki...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.