Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Paweł Dudzik / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Paweł Dudzik / Legionisci.com
Czwartek, 1 lutego 2018 r. godz. 18:19

Jozak: Nie chcę wracać do starego ustawienia

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Myślę, że mieliśmy szczęście, iż to nie był mecz "o punkty". Na pewno wyciągniemy wnioski z tej przegranej. Zrobimy wszystko, aby takie spotkanie już się nie powtórzyło. Zdecydowaliśmy się rywalizować z trudnym sparingpartnerem. Podjęliśmy ryzyko i zdecydowaliśmy się zagrać ofensywnie. Nie chcieliśmy tylko skupić się na obronie. W tym meczu cały czas testowaliśmy nowe ustawienia. Wszystkie bramki, które straciliśmy były podobne. Padły po naszych błędach. Żałujemy również naszych niewykorzystanych okazji - mówi Romeo Jozak.

- Na razie nie chcę wracać do starego ustawienia. To był pierwszy mecz, w którym spróbowaliśmy zagrać w ten sposób. Dodatkowo mierzyliśmy się z bardzo trudnym rywalem. Wczoraj mieliśmy ciężki trening, co również mogło mieć wpływ. Wiemy jak grać w starym systemie, nowego dopiero się uczymy. Podczas meczu widziałem kilka pozytywów takiego ustawienia - stwierdził trener.

- Philipps przyleciał do nas dzisiaj i jeżeli przejdzie testy medyczne, to podpisze z nami kontrakt. Może grać zarówno w pomocy, jak i w obronie. Jeśli wszystko przebiegnie dobrze, to będzie do naszej dyspozycji już podczas najbliższego spotkania ligowego - zakończył Chorwat.



Komentarze: (92)

petersen, 01.02.2018 18:23:07 - *.centertel.pl

Brak stabilizacji w składzie i non stop testy ustawienia zamiast sprawdzonego jesiennego. Gra dramat. A liga tuz tuz. To się moze skończyć szybka dymisja trenera. Nawet w lutym

EBR , 01.02.2018 18:24:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A idź Pan w chuk.!!!

Trach, 01.02.2018 18:27:29 - *.dynamic.chello.pl

Zdecydowaliśmy się zagrać ofensywnie... Człowieku dobrze się czujesz?? Który on mecz oglądał?
Bramkarz plus 7 defensywnych grajków, brak kreatywnego pomocnika, brak solidnych skrzydłowych i dobrego napastnika a on mówi o ofensywie. Zaraz przyjdzie defensywny francuz i luksemburczyk to możemy zagrać 1-4-5-0-1.
To jest dramat!!!

forward, 01.02.2018 18:33:41 - *.pools.spcsdns.net

Mamy jeszcze za malo defensywnych zawodnikow.
Jak by Philipps zagral za Niezgode to bysmy spokojnie wygrali.

Adi, 01.02.2018 18:35:24 - *.internetia.net.pl

O kurde to była ofensywna gra?!!! Prawie w ogóle sytuacji nie stwarzaliśmy, a kontry dostawaliśmy co chwilę... mogło się skończyć nawet dwucyfrówką... Legio obudź się i po Mistrza jazda !

krislegia , 01.02.2018 18:38:11 - *.tktelekom.pl

ofensywnie ???????

kuzwa kim Szymańskim Niezgodą i Krzysiem Mączyńskim ???????????????????????

tekken (L), 01.02.2018 18:43:08 - *.dynamic.chello.pl

Sprzedaliśmy to trzeba kupić sprawdzonego u nas w lidze napastnika, na którego nas stać, albo dać szansę jakiemuś młodemu z rezerw napastnikowi.Założymy,że się przygotował ze swoim zespołem i tyle. Moje typy: Sheridan, Kaczarawa, bo potrzebujemy kogoś kto gra dobrze głową, potrafi grac tyłem do bramki, przytrzyma i poda..
Boki pomocy- moja propozycja to weteran Kiełb, który może zagrać na każdym boku.Albo Frączczak - gościu ma charakter, a nie dostał nigdy szansy w dobrym klubie.

Szelka, 01.02.2018 18:43:12 - *.dynamic.chello.pl

"Podczas meczu widziałem kilka pozytywów takiego ustawienia" - cyt. RM. No cóż, ja osobiście ICH nie widziałem, ale jestem tylko kibicem, który ten sparing oglądał w tzw. spłaszczonej perspektywie...

Kibic L, 01.02.2018 18:44:35 - *.25.ipv4.supernova.orange.pl

O ktorej jutro sparing?

Ustawienie, 01.02.2018 18:49:15 - *.static.ip.netia.com.pl

Proponuje zagrac trzema bramkarzami, siedmioma obroncami i piatkom defensywnym pomocnikow no i zeby Raczkowski zawsze sędziował bo to moze i Nas nie policzy na boisku. Żenada Mioduski

kuba, 01.02.2018 18:49:24 - *.net136.okay.pl

Panie trenerze...grając w ustawieniu 4-3-3 trzeba mieć :
a. dobrych bocznych obrońców, którzy grają w dyscyplinę nazwaną piłką nożną, nie w piłka parzy. Jako bonus, fajnie by było gdyby umieli wykonać 2 dobre dośrodkowania na powiedzmy pierdyliard prób
b. mieć dobrego rozgrywającego plus dwóch piłkarzy box to box, u nas nie ma nawet połowy takiego kopacza
c. ruchliwych graczy z przodu, z dobrą techniką, kreatywnych i szybko myślących, potrafiących grać w grę nazwaną piłka nożna. Jest Jaruś, Kucharczyk i Szymański = drewna nieprawdopodobne. Naszych nauczyć czegokolwiek to jest mission impossiblle. Zapomnijmy o systemie 4-3-3 gdzie cała drużyna MYŚLI na boisku, cała drużyna przesuwa, cała gra do przodu i cała do tyłu. Szczerze, nic takiego nie było dziś na boisku widać. Różnica klas między mistrzem Polski i Czech to jest PRZEPAŚĆ.

stefan, 01.02.2018 18:52:56 - *.net136.okay.pl

Proponuje zrobić kibicowską zbiórkę publiczną na wykupienie kontraktów Cierzniaka, Kuchego, Kopy, Jarusia i jeszcze paru parodystów. Jak się uzbiera, wykupić kontrakty a później wypier...ć z Legii na zbity łeb.
P.S.
Niezgoda to powinien do GROMu wysłać cv, tak jak on sie chowa, znika, to myślę że do misji specjalnych by się nadał jak mało kto.

@rek, 01.02.2018 18:53:11 - *.dynamic.chello.pl

No i mamy trenersko-szkoleniową zagwozdkę... Bo z jednej strony RJ chce dobrze dla (L)egii i dla nas kibiców, bo chce wprowadzić nowy, bardziej ofensywny i widowiskowy styl gry... Z drugiej zaś strony aż 3/4 zespołu jest zbyt leniwa i zbyt przyzwyczajona do starego stylu, gdzie można było sobie spokojnie poklepać piłeczką w poprzek boiska i do tyłu, a raz na jakiś czas rzucić jakąś dzidę do przodu na aferę, typu: a może się uda... A w nowym ustawieniu trzeba myśleć, trzeba być cały czas pod grą i zapierniczać po boisku, ile wlezie... No i mamy trenerski dylemat... Tak czy siak mam nadzieję, iż RJ weźmie te nasze stare gwiazdeczki za wsiarz i zagoni tych starych leni do roboty... Pozdro (L)

Lostinnio, 01.02.2018 18:55:51 - *.centertel.pl

Czarno to widzę panie jozak..

ZNAWCA , 01.02.2018 19:00:03 - *.jmdi.pl

Trudny Springer partner

Sawo, 01.02.2018 19:00:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Slodkie pierdzenie i dorabiane ideologi. Juz mi ten belkot o szukaniu pozytywow zaczyna podjezdzac magierą. Jarek niezgoda to jest jeszcze wieksze nieporozumienie niz Kucharczyk. Zamias pozbyc sie dramatycznego Jedrzejczyka ktory zarabia krocie to oni sprzedaja kluczowego zawodnika srodka pola i pozwalaja odejsc Guilherme. Do jego poziomu Vesovic nawet nie dobije. Dosatkowo po Warszawce lansuje sie nasz czarny czumba bumba i kasuje po 250tys zlotych miesiecznie. Nic z tego nie bedzie. Szans na mistrza nie widzde. Dziekowac tylko Bogu ze amica nie sprzedala tego Gumnego bo jakby wzieli za niego Olkowskiego i poswiecili chociaz 2 mln euro z puli na transfery to by nas zaorali. Edek sprzedawca kredek to temu naszemu slabemu Sadiku ktory biegal walczyl przepychal sie i rozgrywal tez torbe moze nosic... ehhh jestem zalamany...

ŁKS ŁÓDŹ, 01.02.2018 19:01:40 - *.ksiezyc.pl

Pośmiewisko i tyle,widząc wyjściowy skład można było się już domyśleć co się stanie

PREZESIE CHOLE..... NAPASTNIK !!!, 01.02.2018 19:13:29 - *.internetia.net.pl

NAPASTNIK !!!!

Piko, 01.02.2018 19:15:53 - *.hfc.dyn.abo.bbox.fr

A teraz nastała pora dumania

Juri, 01.02.2018 19:20:25 - *.adsl.inetia.pl

Ligę wygramy,puchar będzie nasz,Legia Warszawa to najlepszy klub.
To tylko sparing,materiał do analizy dla piłkarzy i trenerów.

piorek, 01.02.2018 19:24:39 - *.ip61.fastwebnet.it

A Wolski gdzie brac go a nie szroty co się nigdzie nie mieszcza

mlbets, 01.02.2018 19:28:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

@Stefan

Jak zrobisz taką zbiórkę wśród tych "kibiców", którzy podzielają Twoje zdanie, to nie wiem czy na jedną wejściówkę meczową Kuchego uzbierasz a co dopiero na cały kontrakt.

Andrzej, 01.02.2018 19:39:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Największy klub w Polsce ma w skladzie ku.. 2 skrzydłowych, z których jeden ma kontuzję. Po prostu dramat.
To jest coś nie do pomyślenia. Mielismy w poprzedniej rundzie problemy w ofensywie i jak zostało to wzmocnione, 1 kontuzjowany skrzydłowy i napastnik, a odeszło 2 skrzydłowych i napastnik, więc jest jeszcze gorzej.

Sawo, 01.02.2018 19:40:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Do wszystkich pseudo optymistow. Chcialbym tylko przypomniec ze Sparing jest rozgrywka w ktorej udzial biora dwie druzyny. Zarowno ta pierwsza jak i druga ma swiadomosc tego ze ten mecz jest sparingiem. Pytanie co z tego? Wedle waszej teorii my podeszlismy do meczu jako do sparingu a Viltoria zagrala na serio i z nami wygrala? Jesli tak to nie rozumiem czemu zaangazowanie z naszej strony byla tak male. Zostalismy zgwalceni w ryj przez druzyne ktora tak samo jak my grala sparing ktora tak samo jak my jest na podobnym etapie przygotowan wiec kompletnie nie rozumiem tego psychopatycznego pocieszania sie. Jestesmy dnem. Za Guilherme i Moulinem bedziemy plakac. Jak za naszego jorka niezgodziorka wejdzie na zmiane edward nozycoreki to i zaplaczemy za Sadiku. Na dzis transfery to zadne wzmocnienia. Poziom dramatyczny. Najlepsi nasi pilkarze to ci ktory juz byli czyli Hama i Mąka.

4 PORY ROKU, 01.02.2018 19:46:57 - *.static.ip.netia.com.pl

Myslalem ze Jesien to niebezpieczna pora roku i mozna dostac z Liscia ale mamy opozniona zime moze spasc deszcz lisci hahaha

ostet, 01.02.2018 19:56:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Romeo pacanie ty chyba nie panujesz nad tym co się dzieje w klubie, odchodzą gracze którzy mogą pomóc w walce o mistrzostwo a zostają najgorsze drewna takie jak Fatalczyk czy Kopczyński na których fatalną grę nie da się patrzeć...

0055gp, 01.02.2018 19:56:52 - *.172.ipv4.supernova.orange.pl

jeżeli Jozak rzeczywiście chce unowocześnić naszą grę to może Panowie warto poświecić bieżące mistrzostwo, może nawet puchar i przypilnować dostania się do LE. Nie wiem co potrafią nowi zawodnicy, ale nie wyobrażam sobie by byli gorsi technicznie od dotychczasowych bo to jest niemożliwe.
Latem jeszcze ściągnąć kilku którym piłka nie będzie przeszkadzać .... no i próbować. Bo prawda jest taka, że od kilku lat podniecamy się mistrzostwami kraju, cieszymy się z wygrywania "lokalnych wojenek" ale później klęska za klęską (proszę nie wyjeżdżać z pojedynczymi meczami).
Swoje zdanie opieram na wierze, że sztab szkoleniowy wie co robi, jest kompetentny, a władza klubowa pomoże.
Ze trzeba podjąć kroki radykalne niech świadczy fakt, że 3 lata temu wygraliśmy z Viktorią 2:1 a teraz klęska, mimo że to są sparingi to jednak jakiś poziom i zaangażowanie obowiązuje.

Zenon, 01.02.2018 19:57:05 - *.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Uwazam ze po tym meczu powinni odpoczac na Florydzie. Sa zmeczeni brakowalo swiezosci panie trenerze.

Daniel, 01.02.2018 19:59:20 - *.static.ip.netia.com.pl

A Nasza Chukwa wozi sie Czarnym BMW po Stolicy i 250 kola co miesiac na konto. Banana zje cos pokopie w 3 lidze presji nie ma. Spoko sie ustawił

grzesiek, 01.02.2018 19:59:31 - *.centertel.pl

Wolalbym gre 5 obroncami niz 3 obroncami. W lidze termalica bedzie nas po 3 :0 ogrywac.

Cult⚽️Legia, 01.02.2018 20:08:51 - *.100

No nie mamy tenera mamy dyrektora sportowego z kolegami mamy dalej Jédze co mu sie grać jusz niechce sprzedajemy za grosze a akademia to nieporozumienie I co jeszcze?

mlbets, 01.02.2018 20:18:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

@Daniel

Jak go spotkasz to nie zapomnij mu tego powiedzieć. Szczególnie o tym bananie.

Scyp, 01.02.2018 20:18:37 - *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do Stefan. Z tym Niemotą i GROMEM to żeś pojechał. Poszczałem się normalnie.

@rek do 0055gp, 01.02.2018 20:32:07 - *.dynamic.chello.pl

Dobrze prawisz... Dlatego ja także mam nadal zaufanie do JR wierząc, iż kiedy ci nowi zawodnicy zaskoczą, a będzie ich w sumie 6-7, to ani chybi tyle samo "starych i leniwych" miernot wyleci z I składu... Bo ja także wierzę, iż ta trójka z Ligue1, ci dwaj piłkarze bałkańscy + Eduardo, a do tego Hama i Radović wniosą świeżość i zupełnie nową jakość do naszego zespołu... Wierzę w pracę RJ i spokojnie czekam na efekty tych zmian... A takim Niezgodom, Szymańskim, Kopczyńskim pozostaje tylko podwójna dawka treningów na boisku i dodatkowo jedna godzina treningu na siłowni... Pozdro (L)

Kobo(L)t, 01.02.2018 20:32:24 - *.dynamic.mm.pl

No i czego sie spodziewaliście ? Takie wietrzenie w 95% przypadków tak się kończy. Do tego dowalił im teraz kondycje to mają nogi jak z betonu. Módlmy się, aby przetrwać pierwsze 5-6 kolejek, bo potem będzie z górki. Swieżość wróci i powinni się zgrać, ale dystans może być już za duży. Trochę nie rozumiem czemu nie było kondycji na pierwszym obozie, aby nie byli piłkarze zajechani za mocno na starcie, ale cóż może ten sztab wie co robi.

Dyrektor, 01.02.2018 20:44:39 - *.static.ip.netia.com.pl

3 takie wtopy w lidze a Romeo bedzie Szukac swojej Julii zagranica a Mioduski zaszyje sie w Szwajcari potrzeba tu szefa z jądrami nie wagina.

Yyyvvv, 01.02.2018 20:48:12 - *.play-internet.pl

Czesi są na podobnym etapie przygotowań, a mimo to daleko przed nami. Wstyd!
Niezgoda WON

Smutny, 01.02.2018 20:53:06 - *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@stefan
Rozje...es mi cycki w ten ponury jak du.A dzien....☺☺☺

Cider, 01.02.2018 20:54:02 - *.centertel.pl

Ludzie. Graliście kiedyś choć trochę w piłkę? Odbywaliscie ciężkie zimowe treningi? Chyba nie . Chyba nie wiecie co sie dzieje z nogami po np stacjach , strumieniach itp. sparing w takim okresie to właśnie nauka min nowego ustawienia , jakiś fragmentów gry itd. nie liczy się wynik choć wiadomo , że miło jest wygrywać . To wszystko jest tak ułożone , wyliczone że wyniki przyjdą na wiosnę. Ja w to wierzę

!!!, 01.02.2018 21:00:26 - *.internetia.net.pl

MIERZEJEWSKI - ŻEBY W OGÓLE KTOKOLWIEK MIAŁ W LEGII ROZGRYWAĆ I NAPASTNIK NA JUŻ , BO LIGA SIĘ ZBLIŻA - NAPASTNIKA NIEMAMY NA TĄ CHWILĘ JEDNEGO PEWNEGO , I ROZGRYWAJĄCY - MIERZEJEWSKI JAKO JEDEN Z NIELICZNYCH MIAŁ TEN DRYG DO ROZEGRANIA PIŁKI , A NIE DO NAJBLIŻSZEGO I SIĘ CHOWAĆ . NAPASTNIK I ROZGRYWAJĄCY POMOCNIK DO ŚRODKA POMOCY !!!

abkaz, 01.02.2018 21:07:04 - *.knc.pl

Dajcie spokój z tym Romeo.

Nie rozumiem dlaczego do klubu zostały przeprowadzone transfery większości graczy defensywnych, gdy ewidentnie było to widać jesienią jak również w sparingach brakuje nam kreatywnego pomocnika i napastników.

Teraz coś pie***oli, że Legia gra ofensywnie xd

Poleci pewnie jeszcze w tym sezonie.

Matt, 01.02.2018 21:07:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Każde ustawienie jest dobre, gdzie gra 2 napastników.

Zamoj , 01.02.2018 21:53:09 - *.3.ipv4.supernova.orange.pl

Nie chce wracać do starego ustawienia bo nie ma kim grać 4-4-2
Skąd ma wziąć skrzydłowych?

Darek , 01.02.2018 21:53:12 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

A Kucharczyk ktory to juz raz bedac sam na sam z bramkarzem strzela w bramkarza?Zakladam ze chlopak chce strzelic w bramke a strzela w bramkarza.Wiec trzeba mu dac mala podpowiedz.
Nastepnym razem gdy bedzie sam na sam z bramkarzem niech strzela w bramkarza.To na bank w niego nie trafi i bedzie gol dla Legii.
Chociaz kiedys jak mial setke to z 12 metrow poslal pilke poza stadion.Ciezki przypadek.Ewidentnie musi zaczac celowac w bramkarzy zamiast w bramke to wtedy pilka zacznie wpadac do bramki.Tak to widze.

Do krislegia , 01.02.2018 22:06:19 - *.centertel.pl

Kim są? Twoimi starymi!!!

Lostinnio, 01.02.2018 22:14:29 - *.centertel.pl

Spokojnie Panowie wróci rado do pełnej formy jeszcze vesovic na skrzydło eduardo w ataku i jakoś wygramy tą naszą e klape. Martwią mnie tylko pierwsze kolejki bo później to może być już za późno chociaż inne drużyny dają nam i tak takie prezenty ze raczej można być spokojnym .

Oszty, 01.02.2018 22:23:04 - *.static.ip.netia.com.pl

Wiem wiem wiem to jest zasłona dymna przeciez my mamy asa w rękawie nasza Czarna Pantera Chukwu!!!! Trenował w Bieszczadach to bedzie nasza bron na wiosne nasz Kocur i Kiler dziekuje Daniel Czarno to widzialem ale to byla skomplikowana operacja LM, MP, PP dziekuje Darek

Arek, 01.02.2018 22:34:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żeby chociaż do tej le się dostać, trzeba zdobyć chociaż ten puchar. Wtedy łatwiej będzie, dużo łatwiej. O mistrzostwie, przynajmniej z taką grą jak dziś zapomnieć należy, a i o puchar wcale łatwo nie będzie.

Szymon , 01.02.2018 22:34:48 - *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co on wygaduje? A może raczej co bierze. Niech się podzieli bo widzę że konkretnie kopie w kopułę. :)

Rytm, 01.02.2018 22:38:18 - *.dynamic.chello.pl

Eksperymenty z ustawiniami...jak oni nie potrafią grać dobrze nawet w tym swoim standardowym. Zamiast je szlifować, ćwiczyć schematy, to wymyśla jakieś uje muje. I skończy się tym, że będzie padlina w każdym ustawieniu. Nie będzie schematów nawet w tym standardowym.

Kipkorir, 01.02.2018 22:38:32 - *.dynamic.chello.pl

Kupcie jeszcze pięciu defensywnych pomocników, a w ataku lansujcie Niezgodę! Brak słów!

Yogi, 01.02.2018 23:01:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rysiek!Rysiek, S!!! Rysiek Staniek.!!Ss!

Do Lostinnio, 01.02.2018 23:17:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Spokojnie to za tydzień zaczyna się runda. Vesovic stracił całe przygotowania i nikt nigdzie nie pisze ile to jeszcze potrwa a Radovic sam się wypowiadała że dopiero w marcu będzie grał na 100% procent możliwości.
W zimie powinno się inwestować w drużynę i kupować piłkarzy ( nie tylko defensywnych) bo w lecie to prawie jakby przerwy nie ma bo szybko się puchary zaczynają i nie ma czasu na wkomponowanie nowych zawodników.

A co do prezentów to akurat my jesteśmy mistrzami w ich rozdawaniu

Gienek, 01.02.2018 23:39:42 - *.warszawa.vectranet.pl

Panie trenerze gra Legii wygląda coraz gorzej. Czy my będziemy przygotowani do rundy wiosennej?

Pno, 01.02.2018 23:59:01 - *.135.ipv4.supernova.orange.pl

A ja jestem niesamowicie spokojny, przyjdzie jeszcze tych dwôch, Rado wróci do formy, plus Vesović i pełne zgranie reszty, To będzie bardzo udany sezon.

Łysy Mnich, 02.02.2018 00:02:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Tyle jakości to ja dawno nie widziałem. Było źle jest tragicznie a włosów do rwania już brak...

@rek, 02.02.2018 00:03:34 - *.dynamic.chello.pl

27 stycznia 2018 r. Legia z Michałem Kopczyńskim w I składzie wygrywa 2-0 w sparingu...:))

1 lutego 2018 r. Legia bez Michała Kopczyńskiego w składzie przegrywa 1-5 w sparingu...:((

Ot taka mała ciekawostka na dobranoc... Pozdro (L)

Hakon, 02.02.2018 00:17:02 - *.play-internet.pl

Pamietam takie obozy gdzie bylismy wszystkich po 5 do przodu o pozniej przychodzila liga i wielkie zdziwienie...

ocho(L), 02.02.2018 01:25:20 - *.adsl.inetia.pl

No to jestem spokojny o MP.Zawsze jak były takie wper..lr przy dobrych trenerach na początku otwarcia , to finał był okazały. No to spoko, sparing. Alarm dopiero po takich trzech - czterech w lidze. Ale myślę że po trzech kolejkach to łachy i kurniki już zwątpią.Ta jaga może być upierdliwa , ale też do czasu, reszta - czołówka i tyle.Prócz zamykających, - piast, wieś ,nie życzę spadku pogoni mimo wszystko, zawsze koloryt jakiś przez lata.

Tomek Mokotów , 02.02.2018 05:15:37 - *.centertel.pl

Z jednej strony Jozak, dyrektor sportowy nie trener, Miodousty, urzędnik z parciem na szkło nie prezes, sami podstarzali i defensywni gracze a z drugiej sparing po ciężkim obozie, widoczny brak świeżości, wciąż brak zgrania...

Się zobaczy

Do jozak, 02.02.2018 05:38:15 - *.play-internet.pl

A my nie chcemy wracać do takiej gry jak jesienią i w sparingu

Sparing, 02.02.2018 06:13:23 - *.static.ip.netia.com.pl

Na stronie Chinskiej pisze ze Legia na prosbe Romeo Jozaka zrezygnowala z uzgodnionego sparingu to prawda,? Nie ma dzisiaj tego meczu?

Ja, 02.02.2018 07:09:54 - *.oxylion.net.pl

Panowie spokojnie to sparing wynik jest drugorzedna sprawa a po za tym nie ma sie co tak spinac przeciez legia i cala reszta naszej ligi to europejski kopciuszek nasze druzyny maja problem z druzynami kazachskimi to gfzie nam do czeskich druzyn a juz nie mowie anhielskich niemieckich czy wloskich. Kazdy sie podnieca ze legia zdobedzie mistrza polski czy lech a co to jest za prestiz zdobywaja mistrza a pozniej wstyd koniec w temacie

Mat, 02.02.2018 07:14:38 - *.dynamic.chello.pl

Niezła mi ofensywa... 7 defesywnych zawodników, młody Szymański, Hama( który nie powinien grać na skrzydle tylko w środku) i drewniany Niezgoda. SZOK !! Aktualnie drużyna bez napastnika i z jednym skrzydłowym., ale za to mnogo defensywy i kolejnych dwóch w drodze...

Do Sparing, 02.02.2018 07:21:44 - *.play-internet.pl

Podobno zagramy ale z innym Shanghajem

Adi, 02.02.2018 07:32:45 - *.6-2.cable.virginm.net

4=4=2 na polska lige wystarczy po co kombinowac wystarczy byc zgranym i wiedziec co robic to nie premier league.sprzedaje sie podstawowych pilkarzy na tydzien przed liga to nie dziwne ze tak to wyglada.

@Sparing, 02.02.2018 07:47:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba na stronie amiki jest napisane tak zaraz przy zdjęciu kuchenki w promocji :)

Do do lostinnio, 02.02.2018 08:06:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skoro my po 7 porażkach w lidze jesteśmy nadal na pozycji lidera to nie wiem kto tu komu daje w sumie prezenty ,jakbyśmy w lidze czeskiej mieli już taki bilans to o mistrzostwie już moglibyśmy pomarzyć

sen o , 02.02.2018 08:10:16 - *.rev.snt.net.pl

jakości i stabilizacji potrzebujemy. A u nas co okienko wichura w składzie wietrzenie na potęgę. Wymienić 2-3 max można ale nie więcej. Tak jak trenerów zmieniamy jak rękawiczki w okresie od grudnia 2012 (kiedy przyszedł Leśny) tak i w składzie mamy targowisko grajków - rzadko trafiają się perełki ale generalnie przychodzi szrot. Niech wreszcie wykrystalizuje się 11 i gramy.

Leon z Anina, 02.02.2018 08:27:47 - *.play-internet.pl

Wielkie Dno

soly, 02.02.2018 08:31:11 - *.adsl.cybercity.dk

jak mozna bylo zrezygnowac z Sadiku i na sile promowac tego analfabete fudbolu NIEZGODE ???????

Lostinnio, 02.02.2018 08:42:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do do lostinnio Dlatego napisałem iz będę się obawiał pierwszych kolejek . Mam nadzieję ze do amiki będzie już forma 100 pro.

Prezio, 02.02.2018 08:47:09 - *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co oni grają o statuetkę złotego defensywnego pomocnika? Czy może o wpis do księgi rekordów guinessa za największą ilość DP w składzie ??

word!up, 02.02.2018 08:53:14 - *.adsl.inetia.pl

Ten trener nie ma pojęcia o ustawianiu zawodników na boisku. U niego obrońca gra jako skrzydłowy i dlatego nasi boczni obrońcy robią bokami jak ogiery na Służewcu. Po 2 brak napastnika widać gołym okiem. No i ten Kucharczyk.

lol, 02.02.2018 08:53:18 - *.ssp.dialog.net.pl

panie `jozak kozak czy to jest juz przygotowany zaspo do gry czy czły rok bedzie pan jeszcze szukał ustawień bo wygląda to dramatycznie?

tom, 02.02.2018 09:19:03 - *.internetdsl.tpnet.pl

Chyba się łudziliście i ktoś Was oszukał?! Przecież to jest ich normalna gra!!! Tak właśnie oni grają z Jędrzejczykiem za 800 tys. na czele!!!!! Czego się spodziewaliście po kołkach? Vadis wiedział że z drewniakami nie pogra i odszedł!!!!!!

Menadzer, 02.02.2018 09:24:11 - *.play-internet.pl

Skoncze płakać dostalismy 2,5 mln euro za Moulina i Sadiku przyjdzie klasowy zawodnik do srodka pola

Rychu, 02.02.2018 09:31:26 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Dzisiaj znowu baty od Chińczyków i jesteśmy gotowi na Zagłębie...

E.S.K., 02.02.2018 09:43:20 - *.dynamic.chello.pl

Prawie co roku te gry sparringowe nasi zawodnicy przegrywają,grają słabo. Potem zdobywają mistrzostwo !
Przecież po to są te mecze,żeby sprawdzić,przetestować ustawienia - ale też po to ,żeby się zgrywać .
Wielu krytykuje Kuchego - może trochę prawdy w tym,że "partoli" setki - ale zauważcie,szanowni krytykanci ,że KUCHY jest tam,gdzie żaden inny się nie pojawi! Bo jest szybki,bo jest przebojowy - gdyby miał jeszcze dobrą technikę to grałby w Barcy lub Realu !
Zresztą to jest JEDYNY prawdziwy LEGIONISTA !!!!Reszta to NAJEMNICY !!!!

Afro, 02.02.2018 09:57:32 - *.static.nsti.pl

Niedawno "niech Niezgoda wraca z Ruchu", dziś "Niezgoda won"

Niedawno "potrzebne wietrzenie szatni, Mulę won, Sadiku ogór won" teraz "łolaboga sprzedali podstawowych zawodników"

Weźcie wszyscy duży rozpęd i jebn****e pustymi łbami w mur. Albo na bazar sprzedawać warzywa.

K(L)E, 02.02.2018 10:29:17 - *.dynamic.chello.pl

K(L)E do Afro

Pełna zgoda!

Pier....enie narzekanie ku...wa na całego

Dalej niz czubek własnego nosa nie spojrzą bo po ch...
to całe budowanie ekipy od defensywy i zmiana systemu to przecież nie na ekstraklape... Ci co się nie podporządkują i nie nauczą i nie będą zapierd...lać jak R.J. chce to zrobią wypad...a,że wiekszość ludzi spina dupę w momencie zagrożenia to kto wie, może przed niektórymi runda życia... i tego im i nam Wszystkim zyczę!

Pozdro

@rek do Afro, 02.02.2018 10:36:50 - *.dynamic.chello.pl

Widzisz kolego, to taka polska tradycja - ponarzekać sobie i pobiadolić... Bo jak się czegoś nie ma, to lubi się to, co się ma...;)))

Od wielu m-cy nawoływałem do wietrzenia szatni... Wietrzenie nastąpiło i chwała DM i RJ za te dotychczasowe ruchy... Ale to za mało... Minimum jeszcze 3-4 graczy powinno jak najszybciej pożegnać szeregi (L)egii, w tym tzw. największy "śmieszek" (L)egii - Jędza... Przecież jak ci nowi zawodnicy patrzą na te jego kretyńskie wygłupy i wieczne chichoty na treningach to sobie myślą: "...What the fuck, where I am..? Who is this guy my Lord..? Is he professional player..?.."

Wg mnie to Jędza nadal mąci w zespole i to zapewne on niedługo znowu rozbije szatnię, czyli będzie: stara gwardia vs. nowi gracze... Pozdro (L)

@Afro, 02.02.2018 10:43:20 - *.142

101% zgody!!

Sawo, 02.02.2018 11:19:01 - *.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek

Wietrzenie szatni powinno odbywac sie w oparciu o zupelnie inne zasady. Nie przemawia do mnie sposob w jaki sie tego dokonuje. Czukwu jezdzi sobie BmKa po Warszawce Kopa i Niezgoda dalej w klubie. Wiecznie niezadowolony sfochowany Pazdan i śmiszek chiszek Jędrzejczyk i 38 letni Arek Malarz. Leczymy dziadka Rado przez pol roku po czym sprowadzamy Edwarda nozycorekiego. Dochodzi do nas jakis ogor z reprezentacji kraju ktora przegrala by z piastem gliwice oraz czarny bambo z przebitymi blachami. Odchodzi Guilherme - nasz najepszy zawodnik oraz po kolei kolejny najlepszy Moulin. Oraz pewny walczacy i wreszcze przygotowany do sezonu Sadiku. Jak to jest w takim razie? Jozak mowi o podjetym ryzyku w meczu sparingowym i tym usprawiedliwia wynik. Jakim ryzyku? 7 defensywnych pilkarzy na boisku i wynik 1-5 w plecy?

lob, 02.02.2018 12:23:19 - *.dynamic.chello.pl

Panie Jozak !!! Nie ma pan ludzi (piłkarzy ), żeby grać tym systemem. Ma pan "ślimaki", a nie piłkarzy do tego systemu. Pan przejrzy na oczy. Wszystkie bramki z kontr, bo "ślimaki" nie nadążały wrócić.
Cieszmy się, że tylko tak się skończyło, bo z ze wszystkich sytuacji mogło być 10:3

Lostinnio, 02.02.2018 12:44:44 - *.centertel.pl

@rek i tu masz kolego 100% racji .
Jedzy nie za bardzo się widzi odejście bo zarabia tu za duże pieniądze a gra jak do tej pory piach żeby zaczął grać jak za czasów Stasia to by było dobrze A od tych plnow to mu się w dupie poprzestawialo niestety ...

Gienek, 02.02.2018 13:02:08 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Dzisiaj chinole nam pokażą jak się gra. Oni w sparingu pokonali Viktorię Pilzno 5:0. Ciekawe ile z Legią wygrają, bo nie sądzę, że nasi wirtuozi stawią czoła chinolom.

Mikaello, 02.02.2018 13:12:50 - *.153.191.15.81.in-addr.arpa

Nie rozumiem skąd tyle lamentów? Legia jest wystarczająco mocna na ekstraklasę i może grać przynajmniej tak, jak dotychczas. RJ postawił swoją reputacje na szali, żeby zbudować tu ambitny projekt. a a to działanie wymaga ryzyka. Legia nie zacznie grać na europejskim poziomie od tak. teraz widzę postulaty żeby wracać do 4-4-2. Zgadzam się, że pierwsze próby z 3-5-3 i 4-3-3 nie wyszły najlepiej, ale były grane przeciwko mocnym drużynom i pokazały nam, ile trzeba do wyrwania się ze stanu perpetualnej ogórkowatości Ekstraklasy. Widać jak na dłoni, że Jędza do tego nie pasuje, że środkowi pomocnicy nie mają zgrania potrzebnego do utrzymania się przy piłce i wzajemnej asekuracji. dajcie im budować i wyciągać wnioski.

lob, 02.02.2018 13:17:54 - *.dynamic.chello.pl

do rek
do Jędzy - śmieszka, dodałbym jeszcze Brozia. On też wpływa na "wesołą" atmosferę w drużynie i jest z tzw. grupy tortowej co pogoniła z Legii Orlando Sa.

@rek do Sawo, 02.02.2018 14:33:16 - *.dynamic.chello.pl

Te wietrzenie szatni idzie w dobrym kierunku a nowi zawodnicy wkrótce zatrybią... Jak Vesovic wróci do gry na PO, a Remy i Maiga jak ogarną ŚO, wtedy Hlousek na LO i mam nadzieję, iż wówczas JR pogoni te towarzystwo wzajemnej adoracji i śmiechu (Broź + Jędza + Cierzniak)... W rezerwie mamy wtedy Żyro, Turzynieckiego, Dąbrowskiego i od biedy Astiza... Środek i boki mamy także ogarnięte... Zostaje nam pilny temat napastnika, bo Szymańskiego i Niezgodę trzeba chyba zesłać póki co gdzieś do rezerw (niech się ogrywają i pakują na siłowni)... Coś z tymi dwoma nie zaklikało, coś z nimi chyba nie tak... Pozdro (L)

lob, 02.02.2018 17:35:01 - *.dynamic.chello.pl

do rek
A Pazdana do rezerw przypisałeś ? czy na sprzedaż ?

lhm, 02.02.2018 19:47:02 - *.32

Szkoda Remy'ego na obronę. Pokazał, że ma inklinacje do gry ofensywnej i potrafi strzelić z dystansu. Maiga to też jest pomocnik. We dwóch byliby świetnym rozwiązaniem na cofniętych pomocników. Niby defensywni ale w każdej chwili mogliby pociągnąć akcję do przodu (co zresztą potrafią nie gorzej od naszych ofensywnych pomocników). A na obronę warto by cofnąć nieszczęśnika Kopczyńskiego - nie wiem czemu żaden trener jeszcze na to nie wpadł?
Mógłby nawet być dobry na tej pozycji. A pod bramkę rywala nie powinien się zapuszczać bo niestety jest kompletnie nieprzydatny w ofensywie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.