Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 1 lutego 2018 r. godz. 18:06

Pazdan: Wyniki w sparingach nie są najważniejsze

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- W tym meczu byliśmy cały czas spóźnieni. Dla nas to trudny okres, w poniedziałek i środę mieliśmy ciężkie treningi. Walczyliśmy, ale drużyna Viktorii jest poukładana i trafiła na nasze słabe punkty. Dobrze, że ta nauka przyszła teraz, a nie podczas ligi. Jest jeszcze trochę czasu, żeby naprawić błędy - powiedział po meczu Michał Pazdan.

- Spokojnie, trener będzie wiedział, co zrobić. Ostatnie treningi były dla nas trudne. Sparingi sparingami, ale wszystko wyjaśni się w lidze. Wyniki w meczach towarzyskich nie są najważniejsze - dodał obrońca.



Komentarze: (37)

APGAP, 01.02.2018 18:09:07 - *.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Masz racje Pazdek wszystko wyjaśni się w lidze.
Dostaniecie takie baty od innych ze ulalalala z takim przygotowaniem. Ulalalala

robochłop, 01.02.2018 18:14:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jasne że nie jest to do końca miarodajne...ale to w jaki prosty sposób zostaliście rozklepani jest po prostu przykre...a przypomnę , że Pilzno startuje chyba tydzień po nas...tak że tego...

2er, 01.02.2018 18:16:20 - *.static.chello.pl

Pewnie, że nie. Tak samo jak najgorsza runda od lat. Dobrze, że inni grają jeszcze słabiej.

Mati, 01.02.2018 18:16:53 - *.centertel.pl

JACEK MAGIERA !!!!!!!!!!!!!!!!

kuba, 01.02.2018 18:18:19 - *.net136.okay.pl

piach i trzy tony mułu.
Najważniejsze, kumpel mówi mi patrz Niezgoda gra, była chyba 28 min, ja zdziwiony bo na prawdę myslałem że gramy w 10.

Hiszpan, 01.02.2018 18:21:17 - *.play-internet.pl

Brawo Pazdek. Kozaku. Oby tak dalej to moze mistrz Luksemburga Cie kupi...

dex, 01.02.2018 18:22:01 - *.play-internet.pl

Granda i tyle!!!

sylwiusz11, 01.02.2018 18:23:24 - *.adsl.inetia.pl

wyniki moze i nie sa najważniejsze
ale gra to już jednak powinna jakos wygladac , a nie , że długimi momentami z własnej połowy nie możecie wyjść z piłka jakąś składna akcją.

troche to znamienne , że nasze zakupy to byli zawodnicy jednak do formacji defensywnych lub do przeszkadzania przeciwnikowi a tracimy w meczu 5 bramek !!

sprowadzenie Eduardo może i nas zbawi ale na razie to zdecydowanie napadziora nam potrzeba ---bo nawet jak sie straci 5 bramek to można 6 strzelić tylko musi być człowiek do strzelania

@apgap, 01.02.2018 18:31:58 - *.centertel.pl

Baty to dostaniesz zaraz od ojca jak nie zaczniesz lekcji odrabiac

zalamany, 01.02.2018 18:38:16 - *.pools.spcsdns.net

Co sie dziwicie ze przegralismy?
Jak graja tacy zawodnicy jak Maczynski czy Pasquato,
jak gramy bez napastnika czy ofensywnych zawodnikow
To powinnismy sie spodziewac oklapu.

amos80, 01.02.2018 18:42:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

W lidze lepiej nie będzie

eth, 01.02.2018 18:48:54 - *.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ano nie są. Lecz wynik odzwierciedla chu**wość waszej gry.

yogutowe, 01.02.2018 18:55:03 - *.96.ipv4.supernova.orange.pl

Majami k.waa, Hiszpania ..urwał. Bieszczady a nie wycieczki, gwiazdy.

Leron, 01.02.2018 19:05:29 - *.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wynik może nie jest ważny ale wystawienie przeciwnikowi piłki na seteczkę przez środkowego obrońce już raczej może martwić.

A Kuchy w poleceniach taktycznych powinien mieć ustawiony zakaz strzelania z jakiejkolwiek pozycji, nawet sam na sam ...

Juri, 01.02.2018 19:14:33 - *.adsl.inetia.pl

Wierzę że tą ligę wygramy i puchar.

Piko, 01.02.2018 19:18:40 - *.hfc.dyn.abo.bbox.fr

Przecież w lidze także wyniki nie są najważniejsze, tylko liczą się przede wszystkim dobrze opanowane podania z rączki do rączki żywą gotówką.

Zajmon Szczecin , 01.02.2018 19:57:06 - *.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Padam Ty się weź za grę a nie sabotuj bo to Ciebie nie godne.

Lolo, 01.02.2018 19:59:56 - *.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oczywiście Michałku wy mieliście ciężkie treningi a oni tydzien na plaży a obyło się bez mydła

Bielany, 01.02.2018 20:23:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Podczas ligi też przyjdzie nauka... Jak co rundę...

chi, 01.02.2018 20:28:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Oczywiście że wyniki w sparingach nie są najważniejsze, dla Czechów prawdopodobnie tak samo. Ale mimo to roz..bali nas jak motor kurę. Ty Michałku miałeś ciężkie treningi, wcześniej ciężkie zgrupowanie na Florydzie (gdzie notabene w sparingach też było ciężko). Jeszcze przedtem ciężką rundę. A Czesi w tym czasie prawdopodobnie leżeli do góry wentylami. A już szczytem niesprawiedliwości jest to, że to ich kupią lepsze kluby, a ty dalej będziesz klepał z Broziem i Jędzą, bo nie ma chętnych na takie przemęczone księżniczki.

Szymon , 01.02.2018 21:02:50 - *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Rozumiem rozgoryczenie, ale nie szukajmy winy u słabych piłkarzy. Jaki piłkarski szorty gra w ekspertów każdy wie, więc taki delikatny łomot to normalka. To prezesi klubów sami stworzyli pseudo piłkarzy z rozdmuchanymi kontraktami. W każdej innej dyscyplinie sportowej tacy nieudacznicy mieli by dożywotni zakaz uprawiania dyscypliny. Ale niestety patologia w naszej piłce jest tak głęboka że takie kwiatki zarabiają konkretne pieniądze. A i do tego tupet że ho ho ho. Czy naprawdę myślicie że jak nie zdobędą mistrzostwa czy pp to wpłynie na nich. Nie i tyle. Tu i nawet spotkania z komitet i nie pomogą. Oni nie umieją grać. Ich tylko batem wymagać i kontrakty rozwiązać. A człowiek chodzi dopinguje klub. Nie tych leni. A najgorsze jest to że te patafiany z naszych grosików żyją i laserem uprawiają. Różnica między angielską a polską piłką ligową jest taka że angola za 40funtów ogląda piłkę nożną a polscy za 40 zeta muppet show. I dlatego mistrz Polski obywateli 5 od średniej drużyny z Europy. Pozdrawiam. PS. Muppety nadciągają

PZK, 01.02.2018 21:22:42 - *.centertel.pl

Pazdan krakus ma wy***ne i jest obrażony, że przez rok czasu nie udaje mu się wydostać z Legii..

Lostinnio, 01.02.2018 22:16:59 - *.centertel.pl

Pazdek i tak pewnie odejdzie jeszcze tej zimy ,widac ze jemu nie chce sie juz grac w naszej kochanej Legiuni

Adela, 02.02.2018 01:08:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

KAŻDY mecz jest ważny , Pazdek . Nie mów że nie . Zlekceważyliście pepików , albo was rozśmieszali za bardzo : podej kulke , strzeliczka w bramiczkę , centruj no na morgę karniczkową ! Chyba tylko to by mogło usprawiedliwić tak słabą grę . Cóż , poprawić to wszystko trzeba , tak nie można przegrywać .

Mario, 02.02.2018 06:27:48 - *.130

Wszystko to się wyjaśni dopiero w pucharach. Nasza liga, to jest tak słaba, że nawet to, iż Legia jest słaba, nie będzie miało znaczenia, bo reszta również kiepska.

ja, 02.02.2018 07:15:33 - *.189

Czyli mam rozumieć, że Viktoria jest tam na wakacjach a Legia trenuje najciężej ze wszystkich drużyn na świecie? Panie prezesie mam do pana pytanie, bo sparingu nie oglądałem. Jak tam zaprezentowały się nowe nabytki Legii? Będzie coś z nich? Ja twierdzę, że żaden nie wniesie do drużyny nic co zrobiłoby różnicę. Ale zobaczymy za koniec sezonu kto się myli. Pan prezes czy ja. Tylko jeżeli ktoś jest dobrym zawodnikiem, to nie potrzebuje 3 miesiące zgrywać się z drużyną. Wystarczy kilka treningów i jeden sparing i już ogarnia temat. A Antolic, Remy, Vesovic i inni tematu nie ogarną do maja

Legiunia23, 02.02.2018 08:23:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pazdek Ty weź już odejdź z Naszego Klubu najemniku!!! Przecież widać gołym okiem że Tobie już się nie chce!!! Czekasz już któreś okienko na odejście... A tu nikt Cię nie chce... Może Wschód???

Michał, 02.02.2018 08:23:43 - *.dynamic.chello.pl

Faktycznie trafiła na nasz słaby punkt - na Cierzniaka :D

Lostinnio, 02.02.2018 08:46:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do ja.
Zobaczysz ze nowi piłkarze wniosa wiele do naszej kochanej Legiuni . Tak samo pisaliscie jak przychodził VOO ze z nadwagą i nic nie wniesie a widzieliście sami co było później .
Myślę ze tu będzie tak samo za miesiąc Legia będzie w gazie zobaczycie A Edek strzeli chociaż z 15 bramek do końca sezonu .

ja do Lostinnio, 02.02.2018 08:59:15 - *.189

Kolego przyjmujesz zakład o 0,7 Finlandii że Eduardo nie strzeli nawet 7 bramek do końca sezonu? Podziwiam Twój optymizm co do nowych zawodników i w maju okaże się kto miał rację. Bardzo chciałbym się mylić i odszczekać to co dzisiaj tutaj piszę

Andrzej , 02.02.2018 09:35:28 - *.centertel.pl

Wyniki nie są najważniejsze ale styl tak.
Odnośnie komentarzy że VOO też słabo zaczynał to się zgadza, widać to było w wynikach Legii i krótkiej karierze Hasiego, ale to było wszystko na początku sezonu i VOO miał czas się rozkręcić. Teraz jest runda rewanżowa i nie ma czasu na naukę i straty punktów.
Było tyle gadania trenera w tamtej rundzie, że z tych piłkarzy nic nie będzie i potrzebne są zmiany i jaki efekt w jedenastce za 2 nowych defensywnych zawodników. Tak jak nie potrafili rozgrywać akcji ofensywnych to i tak zostało.

Lostinnio do ja, 02.02.2018 09:46:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolego,bardzo chętnie się z Tobą założę i wypije fraszkę w maju na starówce o 7 bramek edka jestem spokojny :) W takim razie widzimy się w maju przy Zygmuncie :)

ja do Lostinnio, 02.02.2018 10:28:37 - *.189

Ok kolego więc mamy zakład :) Jeżeli Eduardo strzeli przynajmniej 7 bramek to ja stawiam flaszkę, w przeciwnym razie Ty :)

Znawca, 02.02.2018 11:16:53 - *.centertel.pl

Odejdź juz matole kto cie wogole do głosu dopuścił

Lostinnio do ja, 02.02.2018 12:12:58 - *.centertel.pl

Okej nie ma problemu kolego w takim razie do maja ;)

Miras, 02.02.2018 14:33:47 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Pazdan specjalnie gra piach, aby nikt go nie kupił i mógł grać Legii. Nie spodziewałem się po nim takiego przywiązania do naszych barw. ;-)

do Miras, 02.02.2018 19:41:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dokładnie , ogarnął się i chce zostać . Ale w lidze , to niech już gra na maksa . Pozdro .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.