Oskar Rogalski

Judo

Rogalski srebrnym medalistą MP kadetów

Judoka Legii, Oskar Rogalski wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski kadetów. Podczas zawodów, które odbyły się w Zamościu, legionista w finale kategorii wagowej -73kg przegrał po niezwykle zaciętej walce trwającej 5:36 min. z Dawidem Szulikiem z Polonii Rybik. W drodze do finału Oskar pokonał Jana Romańca (Czarni Bytom), Jakuba Bieleckiego (Flota Gdynia) i Adama Małeckiego (Gwardia Kos).

Siódme miejsce w kat. wagowej -73kg zajął inny zawodnik Legii, Michał Wąsikowski. Miejsce szóste w kat. -81kg zajął Jacek Zieliński. Z kolei czwarty z legionistów, w kat. -81kg po wygranej z Ignacym Studnickim (AZS Gorzów Wlkp.), przegrał z Rafałem Kotlewskim (Gwardia Olsztyn), późniejszym złotym medalistą w tej kategorii.