Jeździectwo

Medale legionistów w Halowym Pucharze Warszawy i Mazowsza

Zawodnicy sekcji jeździeckiej Legii udanie występowali w Halowym Pucharze Warszawy i Mazowsza w Bobrowym Stawie. Lena Kwiatkowska, na koniu Belle Fleur zdobyła złoty medal w kategorii junior młodszy. W ostatnich tygodniach legionistka zajęła również 1. miejsce w klasie N oraz P w HZR-B w Poczerninie oraz miejsce 2. w klasie P w HZR-B w Bobrowym Stawie.

Zuzanna Chwalińska w kat. Młodzi Jeźdźcy zdobyła brązowy medal na młodym, dopiero wchodzącym w wyższe konkursy koniu MC. Douglas S. Zawodniczka również świetnie zaprezentowała się w kategorii Seniorów na klaczy Corazone 58. Na tej klaczy regularnie i z powodzeniem startuje w konkursach 140/145.

Krzysztof Mazur zajął 4. miejsce w klasie CC na koniu Cicero oraz 1. miejsce w klasie L na koniu Candy Girl podczas zawodów HZO2*-B oraz HZR-B w Lesznie.

Lidia Gontarz na koniu Cedric zajęła 3. miejsce w klasie L w Poczerninie oraz 3. miejsce w klasie L w Lesznie. Zawodniczka tym przejazdem uzyskała III licencję w skokach przez przeszkody.

Alicja Rogala na klaczy Medresa zajęła 1. miejsce w klasie L w Lesznie. Tym przejazdem uzyskała III licencję w skokach przez przeszkody.

Julia Lewinson na klaczy Uta zajęła 2. miejsce w klasie L w zawodach HZR-B Becker Sport.