Tenis

Dwa medale w mistrzostwach Mazowsza U-12

Tenisiści Legii wzięli udział w mistrzostwach Mazowsza w kategorii U-12 (skrzatów). Alicja Czemerys zdobyła srebrny medal, przegrywając po zaciętym meczu finałowe spotkanie z Lilianą Kołtun. Brąz wywalczyła Hanna Cyronek. W zawodach udział wzięli również Palina Jezhora, Olga Shevelevich i Grzegorz Czufarow.

Wyniki legionistek w singlu:
II runda: Olga Shevelevich - Amelia Adamska (Warszawianka) 7-5, 6-3
1/4 finału: Olga Shevelevich - Maja Muszał (KT Drajw) w.o.

Wyniki legionistek w deblu:
I runda: Alicja Czemerys/Amelia Mroczek (CKT Grodzisk Maz.) - Zofia Borzęcka (DeSki)/Tola Zwierzchowska (Mera) 3-6, 2-6

Wyniki legionistów w singlu:
I runda: Grzegorz Czufarow - Maksymilian Górski (Break Warszawa) 6-1, 6-3
II runda: Grzegorz Czufarow - Jakub Marciniak (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) 5-7, 5-7

Wyniki legionistów w deblu:
I runda: Grzegorz Czufarow/Mateusz Doliński (Miedzeszyn) - Mateusz Bańbuła/Kornel Nagórski (Teniswil) 6-1, 6-2
1/4 finału: Czufarow/Doliński - Bohdan Luzan/Maciej Wróbel (Break W-wa) w.o.