U-15: Polska 2-1 Walia

Fumen, źródło: 90minut.pl

Reprezentacja Polski do lat 15 wygrała 2-1 z rówieśnikami z Walii. Zwycięstwo biało-czerwonym zapewnił Bartosz Szywała dwukrotnie pokonując Oscara Abbotson. W spotkaniu wystąpiło dwóch z trzech powołanych legionistów. Aleksander Wyganowski przebywał na boisku 90 minut, a Piotr Bartnicki wszedł na boisko w 46. minucie meczu. Kolejnym rywalem Polaków w turnieju UEFA Development będzie Islandia (4 października).

0-1 23' Leo Papirnyk
1-1 49' Bartosz Szywała (k)
2-1 55' Bartosz Szywała

Polska: 12. Jakub Bochniarz - 4. Patryk Szuba (59' 5. Igor Dola), 2. Kacper Cecuła, 19. Aleksander Klimkiewicz (75' 3. Mateusz Moskaluk) - 11. Kacper Boratyński (46' 14. Piotr Bartnicki), 6. Aleksander Wyganowski, 8. Patryk Prajsnar (75' 18. Wojciech Smuda), 16. Marcel Płocica (46' 17. Adam Hańcko), 20. Kacper Berkowski (46' 13. Bartosz Bondziul), 10. Bartosz Szywała - 9. Maciej Kucharski (59' 7. Kajetan Feliks)