Wyniki 20. kolejki Ekstraklasy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Po zimowej przerwie na boiska wrócili piłkarze Ekstraklasy. Na początek Stal po emocjonującej końcówce wygrała z Puszczą. Z kolei Legia okazała się lepsza w meczu z Ruchem na Stadionie Śląskim. Kompromitującej porażki z Cracovią doznał Radomiak, który jednak od 1. minuty grał w osłabieniu po czerwonej kartce dla Rochy. W derbach Górnego Śląska górą był Górnik, a Lech wygrał z Zagłębiem 2-0. Niespodziewanie porażki z Wartą doznał Raków, a Śląsk przegrał u siebie z Pogonią i stracił pozycję lidera na rzecz Jagiellonii, która pokonała Widzew. Na zakończenie kolejki Korona pokonała ŁKS po bramce w doliczonym czasie gry.