Gabriel Kobylak - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kobylak nie zatrzymał Jagi

Fumen, źródło: Legionisci.com

Dwóch wypożyczonych legionistów rozegrało pełne ligowe spotkania. W obu przypadkach byli to bramkarze, którzy nie mieli powodów do zadowolenia. Maciej Kikolski puścił dwie bramki w przegranym spotkaniu z Chrobrym Głogów. Natomiast Gabriel Kobylak nie zatrzymał z kolegami Jagiellonii przegrywając 0-2. Jordan Majchrzak wyszedł w podstawowym składzie na potyczkę ze Śląskiem, ale nie zdołał pokonać bramkarza wrocławian.

Wypożyczeni legioniści
Makana Baku (OFI Kreta) - do 88. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Kifisia. Ukarany żółtą kartką.
Bartłomiej Ciepiela (Resovia Rzeszów) - do 46. minuty w wygranym 4-1 meczu z Termaliką Nieciecza
Maciej Kikolski (GKS Tychy) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Chrobrym Głogów
Jakub Kisiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - od 46. minuty w przegranym 0-5 meczu z GKS Katowice. Ukarany żółtą kartką.
Kacper Knera (Elana Toruń) - do 60. minuty w przegranym 2-3 meczu z Pogonią Środa Wielkopolska
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Jagiellonią
Marcel Krajewski (Znicz Pruszków) - do 72. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Łęczna
Oskar Lachowicz (Spezia Primavera) - nie grał w zremisowanym 3-3 meczu z Monopoli
Jordan Majchrzak (Puszcza Niepołomice) - do 83. minuty w zremisowanym 0-0 meczu ze Śląskiem Wrocław
Cezary Miszta (Rio Ave) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Farense
Fryderyk Misztal (Stolem Gniewino) - wyszedł w podstawowym składzie w przegranym 0-1 meczu z Cartusią Kartuzy
Jakub Murawski (Wieczysta Kraków) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Chełmianką Chełm
Jakub Okusami (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 3-3 meczu z Polonią Bytom
Maddox Sobociński (GKS Wikielec) - do 74. minuty w wygranym 1-0 meczu z Unią Skierniewice
Igor Strzałek (Stal Mielec) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Lubin