18. Milewski
6. Pucuła
Sędzia główny T. Grzegorek, J.Lusinska

Najsłabszy mecz

Nie udał się warszawskiej Legii kolejny mecz ligowy. Po 63 minutach przegrali w Ostrołęce 0-3 z tamtejszym Pekpolem i stracili korzystne czwarte miejsce w tabeli, zapewniąjace lepszą pozycję wyjściową przed play-offami.
Warszawska drużyna rozegrała najsłabszy mecz w lidze od kilku tygodni. Wiele prostych błędów sprawiło, że to zespół gospodarzy kontrolował przebieg wydarzeń na parkiecie. W pierwszym secie wyrównana walka trwała do stanu 15-15, koncówka jednak należała zdecydowanie do Pekpolu. Druga partia to najbardziej wyrównany okres spotkania. Początek dla Legii, która prowadziła 3-1, 5-3, 8-6, ale po chwili na tablicy wyników już był remis (10-10). Od tego momentu gra się trochę wyrównała, jednak 1-2 punktowe prowadzenie było po stronie gospodarzy. W koncówce seta ponowna
moblizacja w Legii, piłka setowa, ale dwa proste błędy sprawiają, że te partie także wygrał Pekpol.
Ostatnia część gry to już zdecydowana przewaga gospodarzy. Od stanu 6-6 zdobyli oni kilkupunktową przewagę, sukcesywnie ją powiększając (11-8, 15-10, 20-13, 23-16). Nie pomagały "przerwy na żądanie", o które prosił trener Wojciech Szczucki. W sobotę to Pekpol był lepszym zespołem, a Legii ta potyczka zdecydowanie nie wyszła.
Przed meczem drużyna Legii oraz przedstawiciele Stowarzyszenia "Grupa 1916" na cmentarzu w Ostrołęce oddali hołd tragicznie zmarłemu przed dwoma laty reprezentantowi Polski w siatkówce - Arkadiuszowi Gołasiowi.

Kolejny mecz 06.02 o godz. 18:00 w Spale z zespołem SMS PZPS III.