Trener Dolcanu wie na co stać Wojtka Trochima i bardzo na niego liczy - fot. Legia LIVE!
REKLAMA

Trzech legionistów wzmocnieniem Dolcanu

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza / własne - Wiadomość archiwalna

W najbliższą niedzielę rozgrywki I ligi rozpocznie Dolcan Ząbki. W jego składzie znalazło się trzech młodzieżowców Legii, wypożyczonych do zespołu z Ząbek. To Adam Frączczak, Artur Jędrzejczyk i Wojciech Trochim. Frączczak i Trochim w Dolcanie spędzili prawie cały okres przygotowawczy. Jędrzejczyk dołączył do drużyny niedawno. Wcześniej trenował z pierwszą drużyną Legii w Grodzisku Wielkopolskim, później zaś pojechał na część obozu Młodej Legii do Zamościa. - Artur to obrońca, który rozegrał już kilka meczów na tym poziomie, i myślę, że będzie dla nas wzmocnieniem w środku obrony. - mówi trener Dolcanu.
"Wojtka Trochima znam już od wielu lat i nie muszę go sprawdzać, bo wiem, na co go stać. Mimo wszystko w meczach, które rozegraliśmy przed sezonem, pokazał się z dobrej strony. Z kolei Adam Frączczak gra bardzo nierówno, ale między innymi po to go sprowadziliśmy, by wzmocnił rywalizację na pozycji skrajnego pomocnika. Z tego korzyść może odnieść zarówno on, jak i jego konkurenci do miejsca w składzie" - mówi trener Dolcanu Marcin Sasal.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.