Wypożyczeni: Grosicki zapewnił zwycięstwo

Fumen - Wiadomość archiwalna

Wyjątkowo udany weekend dla Kamila Grosickiego. Obecny gracz Jagiellonii jako jedyny z grających w ten weekend wypożyczonych legionistów mógł się cieszyć z wygranej. Mało tego, to bramka autorstwa „Grosika” była tą, która ostatecznie dała zwycięstwo jego drużynie! W ekipie Zagłębia między słupki powrócił Maciej Gostomski i sosnowiczanie nie stracili bramki. Kontuzji ponownie nabawił się Przemysław Wysocki. Tym razem przedwcześnie musiał opuścić plac gry w meczu Młodej Ekstraklasy przeciw kolegom z... Legii.
Wypożyczeni legioniści:

Arruabarrena Mikel (SD Eibar) – od 17 minuty w przegranym 0-1 meczu z Las Palmas
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – nie grał w przegranym 1-3 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Kotwicą Kołobrzeg
Grosicki Kamil (Jagiellonia Białystok) – do 84 minuty w wygranym 1-0 meczu z Ruchem Chorzów. Strzelec jedynego gola w 70. minucie
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) – od 29 minuty w przegranym 0-3 meczu z GKS Bełchatów
Kozub Paweł (Pelikan Łowicz) – nie grał w wygranym 3-1 meczu z Kolejarzem Stróże
Rawa Przemysław (Kotwica Kołobrzeg) – nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Smoliński Marcin (ŁKS Łódź) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Lechem Poznań
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) – nie grał w przegranym 1-3 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Wysocki Przemysław (Piast Gliwice) – nie grał w przegranym 0-1 meczu z Legią Warszawa. Do 56 minuty w przegranym 1-3 meczu Młodej Ekstraklasy z Młodą Legią