Artur Jędrzejczyk najbliższy sezon spędzi w Legii - fot. Hagi
REKLAMA
REKLAMA

Jędrzejczyk zostaje, Wysocki jeszcze nie wraca

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Przez ostatnie dwa sezony występował na wypożyczeniu w GKS-ie Jastrzębie i Dolcanie Ząbki. Od czwartku przygotowywuje się do nowego sezonu z Legią. Artur Jędrzejczyk, bo o nim mowa, może być pewny, że na Łazienkowskiej zostanie do końca sezonu. Piłkarz, który niedawno przedłużył umowę z warszawskim klubem do 2013 roku dostanie szansę zaprezentowania swoich umiejętności w drużynie wicemistrza Polski. "W czasie wypożyczenia Jędrzejczyk był wyróżniającym się zawodnikiem i uznaliśmy, że powinien sprawdzić się w pierwszej drużynie Legii" - powiedział dyrektor sportowy klubu, Mirosław Trzeciak.

Zaprzeczył natomiast, jakoby istniała możliwość wcześniejszego powrotu do Legii Przemysława Wysockiego. Ten do końca roku zostanie w Piaście Gliwice, gdzie na razie znalazł się poza kadrą pierwszej drużyny.

Nie wiadomo natomiast jaka będzie przyszłość Mikela Arruabarreny, Martinsa Ekwueme i Pance Kumbeva. Mirosław Trzeciak przyznał, że zawodnicy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców. "Jeśli jednak uznają, że chcą zostać w Legii i powalczyć o miejsce w pierwszym składzie - nic nie będziemy mogli zrobić" - wyjaśnia Trzeciak.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.