Dickson Choto - fot. Mishka
REKLAMA

Bez Cabrala, Choto i Rybusa

turi - Wiadomość archiwalna

Trener Legii potwierdził, że w piątkowym spotkaniu ze Śląskiem nie zagra Alejandro Cabral. Argentyńczyk doznał urazu w meczu z Polonią. Oprócz niego, w kadrze zabraknie kontuzjowanych Artura Jędrzejczyka, Macieja Rybusa i Dicksona Choto.

"Dickson potrzebuje więcej ogrania, musi rozegrać więcej meczów sparingowych i w Młodej Legii, by poczuć się pewniej na boisku. Wówczas będziemy mogli myśleć o wkomponowaniu go w kadrę meczową" - powiedział Skorża.

Dwójkę stoperów w pojedynku z wrocławianami będą stanowili Inaki Astiz i Marcin Komorowski. Na ławce usiądzie Dejan Kelhar.

"Dejan przegrał rywalizację z Inakim i Komorowskim. Uznałem, że ten duet gra coraz lepiej i nie chcę go na razie rozbijać. Kelhar to solidny piłkarz. Po Cracovii długo z nim rozmawiałam, pokazałem mu sporne sytuacje, gdzie bym życzył sobie by inaczej się zachował. Wiem, że gdy będzie musiał wejść na boisko będzie gotowy" - ocenił Skorża.

Buty Ogbuke
W meczu z Polonią Felix Ogbuke rozegrał kilka końcowych minut. Szanse na grę ma również w piątek. "Ogbuke jest zdrowy, w sobotę gdy przybył do Warszawy, zaginął jego bagaż, więc musiał grać w nowych butach i poobcierał stopy. Teraz buty już dotarły" - powiedział Skorża.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.