Dickson Choto wznowił treningi, ale jego występ w sobotnim meczu stoi pod znakiem zapytania - fot. turi
REKLAMA

Choto wznowił treningi, ale w sobotę raczej nie zagra

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Dickson Choto we wtorek wznowił treningi z drużyną, ale jego szanse na grę w sobotnim meczu z Wisłą są niewielkie. Maciej Skorża nie będzie miał również do dyspozycji Inakiego Astiza (kontuzja), Ivicy Vrdoljaka i Ariela Borysiuka (kartki). Ostatnio na środku obrony grali Vrdoljak i Komorowski.

Wobec wymuszonej absencji Chorwata, na środku obrony zagra Dejan Kelhar, Artur Jędrzejczyk lub... Jakub Wawrzyniak.

Na prawej obronie ponownie zobaczymy Jakuba Rzeźniczaka, a na lewej stronie zagra Tomasz Kiełbowicz. Nie oznacza to wcale, że Jakub Wawrzyniak sobotni mecz rozpocznie na ławce rezerwowych. Jeśli nie wystąpi na środku obrony, może pełnić rolę defensywnego pomocnika, jak to miało miejsce na środowym treningu. Drugim środkowym pomocnikiem będzie Janusz Gol. Kandydatem do gry na tej pozycji jest także Alejandro Cabral.

Nie wiadomo czy przeciwko Wiśle zagra Michal Hubnik. W kadrze meczowej zabraknie na pewno Michała Żyro.

Ariel Borysiuk będzie mógł zagrać w środowym meczu z Arką w Gdyni. W czwartek Komisja Ligi Ekstraklasy SA podejmie decyzję, na ile spotkań zostanie zdyskwalifikowany Ivica Vrdoljak.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.